خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 32
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 2435 نمایش پست ها
      ببین عزیزم...اینکه نیازی هست به کتاب دیگه یا نه...اگر مجزا بخونی بهتره...مثلا هندسه۲خیلی سبز تو نبود کتاب حرف نداره و فعلا عالیه یا هندسه۱گاج سبز که اشالله شهریور میاد بی نظیره و عالی هستش...این هندسه پایه برای تحلیلی هم تحلیلی الگوی سفید تالیف حسن محمد بیگی فعلا کتاب مناسبیه چون هم درس داره هم تست فراوان یا آموزش هندسه تحلیلی نشر دریافت که از نظر آموزشی و درس حرف نداره ولی تست کم داره....در کل بجز هندسه۱گاج سبز من این کتابارو قبول ندارم...هندسه جامع مهروماه خیلی کتابقشنگیه ولی تستاش از اینور اونور البته قسمت هندسه۱و۲ش ولی تحلیلیش مناسبه....در مورد هندسه جامع گاج برای طول سال اصلا مناسب نیست برای بعد عید و جمع بندی خوبه ولی تستاش جدیده و نو هست ولی فقط اونو بخونی اصلا...مجزاها رو بگیری بهتره....شما باید از مهر تا بهمن یه کتابو کامل بزنی بعد بهمن تا فروردین اندوخته هاتو دوره کنی...فروردین تا تیر هم جمع بندی کنی....هندسه۱و۲ ۸تست داره تحلیلی هم۸تست..متاسفانه تو مدارس چون معلما تحلیلی رو کش میدن اونم مطالبی که اصلا بدرد کنکور نمیخوره و اکثرا ۱و۲رو میپیچونن یا در حد تستای کنکور اکثر بچه ها رو تحلیلی وقت زیاد میذارن و درستم نمیخوننش چون کتاب خوب جزوه خوب درسنامه خوب وجود نداره.... و بازم سوالی داشتی ازم بپرس.....موفق باشی
      ممنون

گاج سبز ؟ کتاب های سبز که آموزشی هستن نه تستی ... این فرق داره ؟!
      " شما خیلی از این کتاب تعریف می کنی نکنه خودت داری می نویسی ؟! :d "
      اگه خیلی خوبه و ارزش صبر کردن داره ، باشه ... اونوقت هندسه 2 و تحلیلیش نمیاد ؟

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط wruveacr نمایش پست ها
      ممنون

گاج سبز ؟ کتاب های سبز که آموزشی هستن نه تستی ... این فرق داره ؟!
      " شما خیلی از این کتاب تعریف می کنی نکنه خودت داری می نویسی ؟! :d "
      اگه خیلی خوبه و ارزش صبر کردن داره ، باشه ... اونوقت هندسه 2 و تحلیلیش نمیاد ؟
      نه عزیز من ننوشتم...مولفش یکی از بهترین و قویترین معلمها در زمینه هندسست ...آره آموزشه و خیلی خوب...البته بذار بیاد ببینم چجوره....هندسه۲ش فکر نکنم تا قبل عید بیاد تحلیلیش هم نمیاد....برای هندسه۲خیلی سبز فعلا خوبه همچنین الگو تالیف سیاح نیا که البته الگو تسته ولی خیلی سبز آموزش و تسته...برای تحلیلی هم فعلا الگوی سفید تالیف حسن محمد بیگی هم تست زیاد داره هم درس داره.... یا تحلیلی نشر دریافت که آموزشه و تست کم داره...سوالی داشتی ازم بپرس...موفق باشی...فقط یادت باشه یه کتابو دقیق بخونی خیلی بهتره تا خودتو با چند کتاب درگیر کنی...چون نمیرسی بخونی و بعد تو اون درس میمونی...اشالله رتبه خوب بیاری و موفق باشی...خدا یارت

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نه عزیز من ننوشتم...مولفش یکی از بهترین و قویترین معلمها در زمینه هندسست ...آره آموزشه و خیلی خوب...البته بذار بیاد ببینم چجوره....هندسه۲ش فکر نکنم تا قبل عید بیاد تحلیلیش هم نمیاد....برای هندسه۲خیلی سبز فعلا خوبه همچنین الگو تالیف سیاح نیا که البته الگو تسته ولی خیلی سبز آموزش و تسته...برای تحلیلی هم فعلا الگوی سفید تالیف حسن محمد بیگی هم تست زیاد داره هم درس داره.... یا تحلیلی نشر دریافت که آموزشه و تست کم داره...سوالی داشتی ازم بپرس...موفق باشی...فقط یادت باشه یه کتابو دقیق بخونی خیلی بهتره تا خودتو با چند کتاب درگیر کنی...چون نمیرسی بخونی و بعد تو اون درس میمونی...اشالله رتبه خوب بیاری و موفق باشی...خدا یارت
      آخر این گاج سبز آموزشه یا تست و آموزش ؟!!!!! من کتاب تستی می خوام که درسنامه هم داشته باشه نه فقط آموزشی ...
      پس تحلیلی فار و گاج چی ؟!
      در مورد هندسه 1 و 2 هم هرکس یه چی می گه آخر نفمیدیم !

واقعاً تفاوت این کتاب ها محسوس هست یا الکی داریم این قدر توجه می کنیم به ناشر کتاب ؟!

گسسته و جبر و احتمال هم احتمالاً میکرو گاج رو می گیرم که تازه اومده ...

من اکثر کتاب هام میکرو گاج هستن و واقعاً هم تو اکثر درس ها بهترین کتاب ها برای نکته و تست هستن ...

بازم ممنون

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      آخر این گاج سبز آموزشه یا تست و آموزش ؟!!!!! من کتاب تستی می خوام که درسنامه هم داشته باشه نه فقط آموزشی ...
      پس تحلیلی فار و گاج چی ؟!
      در مورد هندسه 1 و 2 هم هرکس یه چی می گه آخر نفمیدیم !

واقعاً تفاوت این کتاب ها محسوس هست یا الکی داریم این قدر توجه می کنیم به ناشر کتاب ؟!

گسسته و جبر و احتمال هم احتمالاً میکرو گاج رو می گیرم که تازه اومده ...

من اکثر کتاب هام میکرو گاج هستن و واقعاً هم تو اکثر درس ها بهترین کتاب ها برای نکته و تست هستن ...

بازم ممنون
      گاج سبز آموزشه کامله تست هم داره...من نمیدونم چی بگیری...در مورد گسسته هم اشتباه میکنی...گاج جدید درسنامش نکته نکتست ولی تستاش جدیدن...برای تست زنی شاید خوب باشه ولی برای مفهومی یاد گرفتن اصلا...تازه تستاش شبیه سازی کنکورای اخیره و چیز جدیدی نداره...خود دانی...برای تحلیلی هم بهت گفتم چی فعلا خوبه...گاج طوسی رو اصلا و ابدا توصیه نمیکنم....

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      باشه ...

مرسی بابت راهنمایی ها

6. Top | #21
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام . خسته نباشید
      چند تا سوال داشتم
      1. این کتاب جدید هندسه جامع گاج با کتاب های سال به سال هندسه گاج ( منظورم هندسه 1 و 2 ) چه تفاوتی داره ؟ یعنی اگه اینو داشته باشیم نیازی هست این جامع رو بگیریم ؟
      2. من کتاب گسسته قبلی گاج رو دارم ولی آیا این جدیده خیلی فرق کرده ؟ البته به غیر از این کتاب آزمونی که همراش میدن

7. Top | #22
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      هیچکی نیست به سوالام پاسخ بده ؟؟؟

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      آقای محترم...بنده هندسه درس میدم به همین جهت هر هندسه ای در بیاد میگیرم و بررسی میکنم....میتونم مثل مشاورای کلاهبردار بیام و بگم خوشخوان-گاج طوسی یا...رو بگم بخرید بعد بگیرید و تو قلمچی و کنکور۶تا هم نزنی....
      شما تاب نظر کسی رو نداری کامنتشو نگاه نکن....
      چه ربطي داره!؟ گويا شما خيلي بي تابي من كاملا حسن نيت داشتم:yahoo (3):

9. Top | #24
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سوال اول رو نمیدونم
      گسسته گاج جدید واسه آموزش به درد نمیخوره ولی تستاش قشنگه به نظرم گسسته خیلی سبز آقای مویینی رو بگیر خیلی عالیه اونو بزن اگه وقت کردی گاج رو هم بزن

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کسی از هندسه تحلیلی جدید (93) گاج اطلاعاتی داره ؟
      کتاب خوبیه ؟ با قبلی فرق کرده ؟

من می خوام هندسه پایه نشر دریافت بگیرم منتهی چاپ جدید 3 ماه دیگه میاد

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کسی از هندسه تحلیلی جدید (93) گاج اطلاعاتی داره ؟
      کتاب خوبیه ؟ با قبلی فرق کرده ؟

من می خوام هندسه پایه نشر دریافت بگیرم منتهی چاپ جدید 3 ماه دیگه میاد
      کتاب تحلیلی جدید گاج عالیه و ۲جلده جلد دوم رایگانه...تستاش نو و عالین....تمام ایده های کنکورای۴سال اخیر داخل و خارج رو بررسی کرده...عالیه...برای هندسه پایه دریافت کتاب بسیار خوبیه ولی بنظرم برای هندسه۱ گاج سبز رو بگیر که پنج شنبه همین هفته در میاد و برای هندسه۲ خیلی سبز رو بگیر...دریافت۴سال پیش نوشته شده و برخی ایده های جدید رو پوشش نداده ولی هندسه۱گاج سبز یا سیر تا پیاز خیلی قویه و رودست نداره....هندسه۲ش فعلا نمیاد اگر بیاد سال بعد میاد بهمین دلیل هندسه۲خیلی سبز کتاب مناسبیه در حال حاضر درسنامه خوبی داره و تستاشم خوبه ولی گاج سبز یا سیر تا پیاز هندسه۱حرف نداره....

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کتاب تحلیلی جدید گاج عالیه و ۲جلده جلد دوم رایگانه...تستاش نو و عالین....تمام ایده های کنکورای۴سال اخیر داخل و خارج رو بررسی کرده...عالیه...برای هندسه پایه دریافت کتاب بسیار خوبیه ولی بنظرم برای هندسه۱ گاج سبز رو بگیر که پنج شنبه همین هفته در میاد و برای هندسه۲ خیلی سبز رو بگیر...دریافت۴سال پیش نوشته شده و برخی ایده های جدید رو پوشش نداده ولی هندسه۱گاج سبز یا سیر تا پیاز خیلی قویه و رودست نداره....هندسه۲ش فعلا نمیاد اگر بیاد سال بعد میاد بهمین دلیل هندسه۲خیلی سبز کتاب مناسبیه در حال حاضر درسنامه خوبی داره و تستاشم خوبه ولی گاج سبز یا سیر تا پیاز هندسه۱حرف نداره....
      این هندسه جامع الگو که هندسه 1 و 2 با هم تو یه کتابه ، چطوره ؟
      نشر الگو | کتاب ها | هندسه پایه
      تعداد صفحاتش هم تقریباً دو برابر تعداد صفحات هر کدوم از کتاب های هندسه 1 و 2 الگو به صورت جداگانه هست ...
      البته چاپ 92 هست و 93 ظاهراً فعلاً یا کلاً نمیاد ...
      من می دونم که الان شما می خوای بگی سیر تا پیاز و خیلی سبز :D ولی شنیدم هندسه الگو کتاب خوبیه و منم دنباله یه کتاب جمع و جورم که فقط نکته و تست باشه نه آموزشِ خیلی کامل مثل همین سیر تا پیاز که آدم توش گم بشه ... فکر کنم این جور کتاب ها برای همون سال خوب باشن نه پیش دانشگاهی ... چون واقعاً وقت نمیشه به طور کامل بررسیشون کنی و کلاً هم قراره 4 تا تست از هر کدوم بیاد ...
      البته دیدم هندسه 2 خیلی سبز که معرفی کردی نوشته سوالات تشریحی برای سال سومی ها برای امتحان نهایی ... یعنی برای کنکور دیگه نخونید و فقط قضیه و نکته و تست رو بخونید ...
      اگه سیر تا پیاز هم خوب مشخص باشه کجاهاش رو بخونیم ، کجارو نخونیم پس بد نیست ...
      ولی اگه گفتم الگو جامع یا تک جلدی برای این بود که فکر کنم از سیر تا پیاز و خیلی سبز سبک تر باشه ... اما update هست با سبک سوالات کنکور های اخیر ؟!

بازم مرسی

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من نمیدونم...هر چی دوست داری بگیر....تو هندسه خارج از کشور۹۳ منشور مثلث القاعده رو تو مخروط محاط کرده بود....این سوال و شبیه این سوال و حالات دیگه اشکال محیطی و محاطی فقط تو سیر تا پیاز گاج سبز بررسی شده...شما همون الگو رو بگیر...اشالله بتونی از پس تستای کنکور بربیای.....من هندسه درس میدم و تمام کتابا رو بررسی کردم....ولی شما الگو رو دوست داری همون رو بگیر....

14. Top | #29
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام

کسی کتاب " میکرو بانک هندسه جامع 93 گاج" رو داره ، یا ازش اطلاعاتی داره ؟ فکر کنم این تنها کتابی هست که شامل هر سه کتاب هندسه (1 و 2 و تحلیلی) میشه .
      می خواستم بدونم بیشترش حل تمرینات کتاب درسی هست یا تست ؟ چون کتاب میکرو بانک دیفرانسیل فکر کنم همش تسته ...

از اونجایی که سوالات هندسه کنکور نزدیک به تمرینات کتاب درسی هستن ، به نظرتون این کتاب برای تست بهتره یا کتاب های طوسی (میکروطبقه بندی) گاج ؟

خواهشاً اطلاعات داخل سایت گاج رو اینجا کپی نکنید :d

ممنون :-)
      سلام.
      من دارم، فقط تسته و تو پاسخنامه هم درسنامه رو نکته‌وار گفته، تست‌هاش رو هم در ۳ سطح تقسیم بندی کرده، خوبه، راضی‌ام

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      این هندسه جامع الگو که هندسه 1 و 2 با هم تو یه کتابه ، چطوره ؟
      نشر الگو | کتاب ها | هندسه پایه
      تعداد صفحاتش هم تقریباً دو برابر تعداد صفحات هر کدوم از کتاب های هندسه 1 و 2 الگو به صورت جداگانه هست ...
      البته چاپ 92 هست و 93 ظاهراً فعلاً یا کلاً نمیاد ...
      من می دونم که الان شما می خوای بگی سیر تا پیاز و خیلی سبز :D ولی شنیدم هندسه الگو کتاب خوبیه و منم دنباله یه کتاب جمع و جورم که فقط نکته و تست باشه نه آموزشِ خیلی کامل مثل همین سیر تا پیاز که آدم توش گم بشه ... فکر کنم این جور کتاب ها برای همون سال خوب باشن نه پیش دانشگاهی ... چون واقعاً وقت نمیشه به طور کامل بررسیشون کنی و کلاً هم قراره 4 تا تست از هر کدوم بیاد ...
      البته دیدم هندسه 2 خیلی سبز که معرفی کردی نوشته سوالات تشریحی برای سال سومی ها برای امتحان نهایی ... یعنی برای کنکور دیگه نخونید و فقط قضیه و نکته و تست رو بخونید ...
      اگه سیر تا پیاز هم خوب مشخص باشه کجاهاش رو بخونیم ، کجارو نخونیم پس بد نیست ...
      ولی اگه گفتم الگو جامع یا تک جلدی برای این بود که فکر کنم از سیر تا پیاز و خیلی سبز سبک تر باشه ... اما update هست با سبک سوالات کنکور های اخیر ؟!

بازم مرسی
      عزیزم....من هندسه درس میدم و تمام کتابای بازار رو بررسی کردم..... نمیدونم چی رو بگیری....الگو رو راضی هستی همونو بگیر....تو کنکور خارج از کشور۹۳ منشور مثلث القاعده رو تو مخروط محاط کرده بود...شبیه این تست و سوالاتی از قبیل همین تست مثلا منشور تو کره یا هرم تو نیم کره و امثال این سوالا رو فقط گاج سبز هندسه۱داره و بهش پرداخته کلشم۲۸۰صفحه است.....الگو تستاش متوسط به پایینه و تستاشم بنظر من برای هندسه پایه۳سال اخیر اصلا و ابدا جوابگو نیست ولی بنظرم همون الگو رو بگیر...چون فردا بیای سیر تا پیاز یا هندسه۲خیلی سبز رو بگیری و راضی نبباشی از چشم من میبینید....پس بهتره همون الگو رو بگیری....هندسه۲خیلی سبز از نظر درسنامش و تستایی که تو درسنامه حل کرده و تستای آخر فصلش عالیه کل کتابش هم۲۸۰صفحه است...تمرینای تشریحیش جواب کوتاه داره و خللی تو خوندن ایجاد نمیکنه....ولی بازم بنظر همون الگو رو بگیری بهتره....

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن