خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: بهترین منبع ریاضی جامع کنکوع

رأی دهندگان
    232. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • خیلی سبز

107 46.12%
    • مهروماه

54 23.28%
    • مبتکران

15 6.47%
    • کوله پشتی

12 5.17%
    • گاج

26 11.21%
    • سایر

18 7.76%
    صفحه 1 از 18 1211 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 265
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

Question مقایسه چند منبع مطرح ریاضیات جامع کنکور تجربی

سلام ، شاید خیلی هاتون مثل من گیج شده باشید،از بین ریاضی جامع خیلی سبز و مهروماه و مبتکران و کوله پشتی، کدومش بهتره ؟ خودم زمانی که ریاضی بودم کتاب خوشخوان جلد یک دیفرانسیل چاپ ۸۷ تالیف عباس مرادی (همین مولف جدید کوله پشتی) رو داشتم فوق العاده بود ،دوستان من به هیچکدوم از این کتابا دسترسی ندارم تا برم کتابفرشی مقایسه کنم باید برم مرکز استان تا بخرمشون ، الان شما ها اگه میشه بگین کدومشون بهتره ، با کدوم بچه های کنکور امسال نتیجه بهتری گرفتن ؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من ریاضی جامع مهر و ماه رو دارم. به نظرم کاملا برای ریاضی تجربی کفایت می کنه. ضمنا می تونین از سایت مهر و ماه و کتاب سبز نمونه صفحات رو بگیرین و خودتون مقایسه کنید.

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

Sheytani
      نمایش مشخصات
      کتاب جامع مهروماه پاسخ تشریحی خوبی نداره به نظر من..اگه ریاضیت قوی باشه تاحدودی شاید خوشت بیاد

کوله پشتی میگن اموزش قوی وخوبی داره

خیلی سبزم سوالای خوبی داره

باید دید وضعیت شما تو ریاضی چجوریه..

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      آموزش : کوله پشتی -> هم آموزشش خوبه و هم در حین درس نمونه تستم کار کرده ولی برای هر بخش آخرش فقط 15 تا تست داره که تعدادش کمه
      تست : خیلی سبز -> هم سوالاتش خوبه و هم پاسخ تشریحیش
      امام سجاد ( ع ) : چنانچه شخصی از سویی تو را بدگویی كند و سپس برگردد و از سوی دیگر پوزش طلبد ، عذرخواهی و پوزش او را پذیرا باش .

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      مبتکران چه طوره،دوستان؟
      چاپ جدیدش تا چند روز دیگه میاد

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط یونس نمایش پست ها
      سلام ، شاید خیلی هاتون مثل من گیج شده باشید،از بین ریاضی جامع خیلی سبز و مهروماه و مبتکران و کوله پشتی، کدومش بهتره ؟ خودم زمانی که ریاضی بودم کتاب خوشخوان جلد یک دیفرانسیل چاپ ۸۷ تالیف عباس مرادی (همین مولف جدید کوله پشتی) رو داشتم فوق العاده بود ،دوستان من به هیچکدوم از این کتابا دسترسی ندارم تا برم کتابفرشی مقایسه کنم باید برم مرکز استان تا بخرمشون ، الان شما ها اگه میشه بگین کدومشون بهتره ، با کدوم بچه های کنکور امسال نتیجه بهتری گرفتن ؟
      سلام

سطح درسی تون رو مشخص کنید.نوع نیازتون به کتاب کمک آموزشی رو مشخص کنید.
      اینطوری راحت تر و دقیق تر به نتیجه میرسید.

اگر به آموزش روان و جامع نیاز دارید کتاب پایه و پیش کوله پشتی رو تهیه کنید و برای تست زنی از کتاب بانک تست مبتکران استفاده کنید.
      اگر سطح ریاضیتون متوسط یا قوی است از کتاب ریاضیات جامع خیلی سبز استفاده کنید.

ریاضیات تجربی جامع کنکور-انتشارات مهروماه

ریاضیات تجربی جامع کنکور-خیلی سبز

موفق و پیروز باشید

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      کتاب تست تخته سیاه هم کتاب خوبیه

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من خودم میخواستم خیلی سبز بگیرم ولی معلممون روی مهر و ماه تاکید داره
      خیلی سبز لحن گفتاری داره و باعث میشه ادم بهتر موضوع رو درک کنه اما مهر و ماه تست ها و اموزش بهتری رو ارائه میده

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ریاضی به نسبت متوسط رو به بالا هستم، درصد شصت به بالا میخام، کلا فکر نکنم دو منبعی خوب باشه یکی برای اموزش یکی برای تست،و همچنین وقت کافی برای مطالعه هر دوشون ، اینی که مهر وماه و خیلی سبز تو سایتشون گذاشتن یکیشون ماله اماره یکیشون احتمال ،( اینجوری سخته مقایسه ) ، کتابی که هم بخش تست(بهراه پاسخ تشریحی توپ) و اموزش رو هم تقریبا (تقریبا) خوب پوشش داده باشه ، در ضمن کتابی نباشه که فضایی باشه و تستاش اصلا شبیه کنکور نباشه، فکر کنم سلیقه باشه ؟ چون هرکی یه چیز میگه ؟

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط یونس نمایش پست ها
      ریاضی به نسبت متوسط رو به بالا هستم، درصد شصت به بالا میخام، کلا فکر نکنم دو منبعی خوب باشه یکی برای اموزش یکی برای تست،و همچنین وقت کافی برای مطالعه هر دوشون ، اینی که مهر وماه و خیلی سبز تو سایتشون گذاشتن یکیشون ماله اماره یکیشون احتمال ،( اینجوری سخته مقایسه ) ، کتابی که هم بخش تست(بهراه پاسخ تشریحی توپ) و اموزش رو هم تقریبا (تقریبا) خوب پوشش داده باشه ، در ضمن کتابی نباشه که فضایی باشه و تستاش اصلا شبیه کنکور نباشه، فکر کنم سلیقه باشه ؟ چون هرکی یه چیز میگه ؟
      کتاب ریاضی پیش دانشگاهی گاج خوبه ازین نظراکه گفتی ولی باز جامع نیست همه پایه هاش جداست

یه میکرو بانک تستم داره که باز آموزشی نیست..

منکه میگم ریاضی خیلی سبز واسه شماخوب باشه چون میگین ریاضیم متوسط به بالاست

امکانش نیست برین کتابفروشی خودتون مقایسه کنید؟هرچند کتابفروشیایی که من رفتم نذاشتن خوب نگاه کنم ومقایسه کنم

11. Top | #11
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      مبتکران خوبه.حجم خوبی هم داره :\

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      چرا کسی از مبتکران حرفی نزده؟؟؟

من الان میخاستم سفارش بدم این تاپیک رو دیدم دست نگه داشتم.....

الان تکلیف چیه؟؟

بنظرم مبتکران از همه بهتره

نمونه صفحه ها هم اینجاس

http://forum.konkur.in/thread5946.html

دوست عزیزی که گفتی چاپ جدید چن روز دیگه میاد از کجا میدونی ؟؟؟؟

ژان وال ژان: مرا برای دزدیدن تکه نانی به زندان بردند و پانزده سال در آنجا نان مجانی خوردم! این دیگر چه دنیاییست!!!
      بینوایان-ویکتور هوگو

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقص گاج نقره اي رياضيات تجربي چيه؟

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arman_b100 نمایش پست ها
      چرا کسی از مبتکران حرفی نزده؟؟؟

من الان میخاستم سفارش بدم این تاپیک رو دیدم دست نگه داشتم.....

الان تکلیف چیه؟؟

بنظرم مبتکران از همه بهتره

نمونه صفحه ها هم اینجاس

http://forum.konkur.in/thread5946.html

دوست عزیزی که گفتی چاپ جدید چن روز دیگه میاد از کجا میدونی ؟؟؟؟
      منم فک می کنم بهتره
      دیروز زنگ زدم کتاب فروشی گفت تا پنج شیش روز دیگه چاپ جدید میاد،ولی متاسفانه تو سایت مبتکران چیزی ننوشته هنوز،فردا زنگ می زنم به انتشارات که مطمئن شم،اگه خبری شد اطلاع می دم همینجا

15. Top | #15
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeid_NRT نمایش پست ها
      نقص گاج نقره اي رياضيات تجربي چيه؟
      نقص که نداره یعنی نمیشه گفت نقص همه پایه هاش جداست ..کسیکه یه کتاب جامع میخواد شاید دوست نداشته باشه همه پایه هارو جداتهیه کنه وبگه نه خوب نیست:yahoo (4):

صفحه 1 از 18 1211 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

فوق، قلم، قابل، قصد، مفید، مقایسه، من، منابع، منبع، مهم، مهروماه، مولف، میکنه، میگن، میتونه، میخوام، میخواد، میشه، مباحث، مبتکران، مثل، مدرسه، مرکز، مرادی، مرتبط، مطرح، معرفی، نمیدونم، چند، چی، چیه، چیزی، نکات، چاپ، نتیجه، ندارم، نداره، نشده، چطور، نظر، هم، همین، های، هاتون، هست، هستم، ولی، ویرایش، واسه، یک، یعنی، کلیه، کمک، کنم، کنیم، کنکور، که، کوله، کتاب، کتابا، کدومش، کدومشون، گل، گیج، گاج، گرفتن، گروهی، پیش، پیش دانشگاهی، پایه، پاسخ، پست، پشتی، آموزشی، آینده، آزمون، الگو، الان، العاده، امسال، انتشارات، این، اینه، اگه، ادغام، از، استفاده، استان، اضافه، بچه، بندی، به، بهتر، بهتره، بهتری، بهترین، بودم، بودن، بین، بگین، بالایی، بانک، باید، بار، باشه، باشید، برم، بروز، بریم، برای، برتر، بزنه، بعد، تمام، تمرین، توصیف، تالیف، تاپیک، تازه، تجربی، ترکیب، تست، تشریحی، جلد، جالبه، جامع، جدید، حال، حتی، خواهند، خوب، خوبه، خوبی، خودم، خودتون، خودشون، خوشخوان، خیلی، خیلی سبز، خارج، دو، دوتا، دیفرانسیل، دانشگاهی، داخل، دارم، داریم، داشتم، داشته، درسی، دسترسی، رو، ریاضی، ریاضیات، ریاضیات جامع کنکور تجربی، رتبه، رشته، زمانی، سوالای، سال، سبز، سراغ، سطح، شما، شیرین، شاید، شده، صورت، عمومی، عنوان، عین، عاشق، عباس، عزیز

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن