خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: بهترین منبع ریاضی جامع کنکوع

رأی دهندگان
    232. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • خیلی سبز

107 46.12%
    • مهروماه

54 23.28%
    • مبتکران

15 6.47%
    • کوله پشتی

12 5.17%
    • گاج

26 11.21%
    • سایر

18 7.76%
    صفحه 17 از 18 نخستنخست ... 7161718 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 241 به 255 از 265
    1. Top | #241
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ZAPATA نمایش پست ها
      ++ ترکیبیات (اساسن واسه احتمال لازمه :: یعنی این دو فصل باهم جمع میشن ::: ربطی به بقیه فصلا ندارن :::: هر زمان تو حالش بودی، بخون !)
      ....................................
      ++ قدر مطلق جزء صحیح
      ++ مثلثات
      ++ تابع
      ===>>> این 3 فصل رو بیشتر جدی بگیر که واسه بقیه حسابی میخایشون! :: به خصوص واسه حد پیوستگی مجانب مشتق کاربرد انتگرال :::

++ دستگاه معادلات خطی (اساسن اینم با مقاطع مخروطی جمع میشه، ربطی هم به بقیه نداره، هر وقت تو حالش بودی بخون)

++ ماتریس (اساسن ساده است ! ::: اینم واسه خودش تنهاست :: هر وقت حال کردی بخون)

++ آمار (اینم تنهاست :: هر وقت حال کردی بخون!)

++ هندسه و استدلال (این ترتیب فصل های هندسه رعایت کنی بهتره ! :: اول همین، بعدش بقیه فصلا که در ادامش میاد :: اینارو هم هر زمان حال کردی بخون ::: )
      البته اگه آزمون میدی، بهتره با برنامت آزمونت پیش بری :: یه نیم نگاه هم به این نظم کار داشته باشی، بدک نیست!
      اینجور ک شما گفتی کلا کنکورو تفریحی و حالی بخونن

ر.ا: :/ خیلی سبز + خط ویژه... البته من خودم میکرو پیش گاجم داشتم.

2. Top | #242
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrab98 نمایش پست ها

مهراب توصیه ای برای ما نداری از تجربه ای که کسب کردی؟

3. Top | #243
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      دیگه از خیلی سبز هم بهتر مگه کتاب داریم
      هم درسنامه خوب
      هم تمرین و تست کافی
      هم پاسخ تشریحی عالی
      هم مولف باحال و باهوش

4. Top | #244
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen.. نمایش پست ها
      مهراب توصیه ای برای ما نداری از تجربه ای که کسب کردی؟
      کل کنکور ک بحثش جداست و جاش اینجا نیست..

اما برای ریاضی سراغ iq گاج نرید... بیخودی شلوغش کرده... مگه اینکه واقعا 100 بخواید تو ریاضی یا سرتون درد کنه برای سوال خیلی سخت...
      دم اینکه تست زدن تو ریاضی یکم برنامه میخواد... حین جلو رفتن با برنامه راهبردی فلش بک به عقب بزنید و تست دوره ای حل کنید...
      درصد بالای 80 میخواید و هندسه تو برنامتونه.. هندسه رو بصورت مستمر از اول سال کار کنید... قطش نکنید... مقاطع مخروطیم بیخودی حذف نکنید..

5. Top | #245
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      کل کنکور ک بحثش جداست و جاش اینجا نیست..

اما برای ریاضی سراغ iq گاج نرید... بیخودی شلوغش کرده... مگه اینکه واقعا 100 بخواید تو ریاضی یا سرتون درد کنه برای سوال خیلی سخت...
      دم اینکه تست زدن تو ریاضی یکم برنامه میخواد... حین جلو رفتن با برنامه راهبردی فلش بک به عقب بزنید و تست دوره ای حل کنید...
      درصد بالای 80 میخواید و هندسه تو برنامتونه.. هندسه رو بصورت مستمر از اول سال کار کنید... قطش نکنید... مقاطع مخروطیم بیخودی حذف نکنید..
      دمتگرم
      ولی من کل کنکورو میگم

6. Top | #246
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      برای ریاضی آی کیو نخرید
      مگه اینکه واقعا میخواید صد بزنید که بحثش جداست

7. Top | #247
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من به تخته سیاه و کوله پشتی رای میدم چون باهم ترکیب فوق العاده ای هستن.

8. Top | #248
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کوله پشتی با خیلی سبز خوبه؟

9. Top | #249
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط gissiyah نمایش پست ها
      کوله پشتی با خیلی سبز خوبه؟
      اره اینم ترکیب خوبیه

10. Top | #250
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      اق من از اول نشتم تمام پستهای این تایپک رو خوندم.من سطح ریاضیم خیلی خیلی خیلی پاینه و هم محاسبات ریاضی1 و2 کارشناسی رو به زور پاس کردم..الان برای کنکور 97 میخوام یه درصدی بزنم 50مثلا تو این مدت کم چه کتابی خوبه اخه؟!(مبتکران و مهرماه و خیلی سبز و تخته سیاه وکوله پشتی و...)

11. Top | #251
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ZAPATA نمایش پست ها
      ++ ترکیبیات (اساسن واسه احتمال لازمه :: یعنی این دو فصل باهم جمع میشن ::: ربطی به بقیه فصلا ندارن :::: هر زمان تو حالش بودی، بخون !)
      ++ قدر مطلق جزء صحیح
      ++ مثلثات
      ++ تابع
      ===>>> این 3 فصل رو بیشتر جدی بگیر که واسه بقیه حسابی میخایشون! :: به خصوص واسه حد پیوستگی مجانب مشتق کاربرد انتگرال :::

++ دستگاه معادلات خطی (اساسن اینم با مقاطع مخروطی جمع میشه، ربطی هم به بقیه نداره، هر وقت تو حالش بودی بخون)

++ ماتریس (اساسن ساده است ! ::: اینم واسه خودش تنهاست :: هر وقت حال کردی بخون)

++ آمار (اینم تنهاست :: هر وقت حال کردی بخون!)

++ هندسه و استدلال (این ترتیب فصل های هندسه رعایت کنی بهتره ! :: اول همین، بعدش بقیه فصلا که در ادامش میاد :: اینارو هم هر زمان حال کردی بخون ::: )
      البته اگه آزمون میدی، بهتره با برنامت آزمونت پیش بری :: یه نیم نگاه هم به این نظم کار داشته باشی، بدک نیست!
      آقا من خیلی سبزو دارم درصد ریاضیم هم 60 یا 70 هست اما تستای خ سبز خیلی ساده هست . ای کیو هم از دوستم گرفتم اما دوتا زدم حالم به هم خورد اصلا در سطح تجربی نبود سوالاتش . به نظر شمامنبع خوب و تست های استاندارد ولی یه کم سخت (نه درسطح ایکیو) چه منبعی خوبه؟خوشخوان یا مهروماه یا تخته سیاه یا مبتکران ؟ضمنا پایه ریاضیم هم خوبه .نه زیاد خوبا ولی خوبه در هر حال .
      دوستای دیگه همه اگه نظر ی دارید ممنون میشم جواب بدید . دمتون گرم............البته اینم بگم درسنامه خیلی سبز برا من عالیه . فقط چون تستاش ضعیفه منبع دیگه میخام . منبعی میخوام تست خوب و کمی سخت داشته باشه >>>>>>>>>>>

12. Top | #252
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات

نقل قول نوشته اصلی توسط AmirAria.M نمایش پست ها
      برای ریاضی آی کیو نخرید
      مگه اینکه واقعا میخواید صد بزنید که بحثش جداست
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali.sn نمایش پست ها
      من به تخته سیاه و کوله پشتی رای میدم چون باهم ترکیب فوق العاده ای هستن.
      آقا من خیلی سبزو دارم درصد ریاضیم هم 60 یا 70 هست اما تستای خ سبز خیلی ساده هست . ای کیو هم از دوستم گرفتم اما دوتا زدم حالم به هم خورد اصلا در سطح تجربی نبود سوالاتش . به نظر شمامنبع خوب و تست های استاندارد ولی یه کم سخت (نه درسطح ایکیو) چه منبعی خوبه؟خوشخوان یا مهروماه یا تخته سیاه یا مبتکران ؟ضمنا پایه ریاضیم هم خوبه .نه زیاد خوبا ولی خوبه در هر حال .
      دوستای دیگه همه اگه نظر ی دارید ممنون میشم جواب بدید . دمتون گرم............البته اینم بگم درسنامه خیلی سبز برا من عالیه . فقط چون تستاش ضعیفه منبع دیگه میخام . منبعی میخوام تست خوب و کمی سخت داشته باشه >>>>>>>>>>
      @revenger
      @saman123
      @matrooke
      ویرایش توسط pourya78 : 16 بهمن 1396 در ساعت 21:54

13. Top | #253
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pourya78 نمایش پست ها
      دوستای دیگه همه اگه نظر ی دارید ممنون میشم جواب بدید . دمتون گرم............البته اینم بگم درسنامه خیلی سبز برا من عالیه . فقط چون تستاش ضعیفه منبع دیگه میخام . منبعی میخوام تست خوب و کمی سخت داشته باشه >>>>>>>>>>>
      @revenger
      به نظرم تخته سياه بگير طبقه بندي تست هاش عاليه
      رو صندلي داغ هستم

14. Top | #254
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pourya78 نمایش پست ها
      دوستای دیگه همه اگه نظر ی دارید ممنون میشم جواب بدید . دمتون گرم............البته اینم بگم درسنامه خیلی سبز برا من عالیه . فقط چون تستاش ضعیفه منبع دیگه میخام . منبعی میخوام تست خوب و کمی سخت داشته باشه >>>>>>>>>>
      @revenger
      @saman123
      @matrooke
      نمونه تخته سیاه رو دیدم خوب بود

15. Top | #255
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط یونس نمایش پست ها
      سلام ، شاید خیلی هاتون مثل من گیج شده باشید،از بین ریاضی جامع خیلی سبز و مهروماه و مبتکران و کوله پشتی، کدومش بهتره ؟ خودم زمانی که ریاضی بودم کتاب خوشخوان جلد یک دیفرانسیل چاپ ۸۷ تالیف عباس مرادی (همین مولف جدید کوله پشتی) رو داشتم فوق العاده بود ،دوستان من به هیچکدوم از این کتابا دسترسی ندارم تا برم کتابفرشی مقایسه کنم باید برم مرکز استان تا بخرمشون ، الان شما ها اگه میشه بگین کدومشون بهتره ، با کدوم بچه های کنکور امسال نتیجه بهتری گرفتن ؟
      ب نظر من تمام کتابای تو بازار تقریبا خوبن...ولی اکثر بچه ها با مهر رو ماه بیشتر کنار میان

صفحه 17 از 18 نخستنخست ... 7161718 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

فوق، قلم، قابل، قصد، مفید، مقایسه، من، منابع، منبع، مهم، مهروماه، مولف، میکنه، میگن، میتونه، میخوام، میخواد، میشه، مباحث، مبتکران، مثل، مدرسه، مرکز، مرادی، مرتبط، مطرح، معرفی، نمیدونم، چند، چی، چیه، چیزی، نکات، چاپ، نتیجه، ندارم، نداره، نشده، چطور، نظر، هم، همین، های، هاتون، هست، هستم، ولی، ویرایش، واسه، یک، یعنی، کلیه، کمک، کنم، کنیم، کنکور، که، کوله، کتاب، کتابا، کدومش، کدومشون، گل، گیج، گاج، گرفتن، گروهی، پیش، پیش دانشگاهی، پایه، پاسخ، پست، پشتی، آموزشی، آینده، آزمون، الگو، الان، العاده، امسال، انتشارات، این، اینه، اگه، ادغام، از، استفاده، استان، اضافه، بچه، بندی، به، بهتر، بهتره، بهتری، بهترین، بودم، بودن، بین، بگین، بالایی، بانک، باید، بار، باشه، باشید، برم، بروز، بریم، برای، برتر، بزنه، بعد، تمام، تمرین، توصیف، تالیف، تاپیک، تازه، تجربی، ترکیب، تست، تشریحی، جلد، جالبه، جامع، جدید، حال، حتی، خواهند، خوب، خوبه، خوبی، خودم، خودتون، خودشون، خوشخوان، خیلی، خیلی سبز، خارج، دو، دوتا، دیفرانسیل، دانشگاهی، داخل، دارم، داریم، داشتم، داشته، درسی، دسترسی، رو، ریاضی، ریاضیات، ریاضیات جامع کنکور تجربی، رتبه، رشته، زمانی، سوالای، سال، سبز، سراغ، سطح، شما، شیرین، شاید، شده، صورت، عمومی، عنوان، عین، عاشق، عباس، عزیز

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن