خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

لیسانسا بیان داخل...اعتراض به بی عدالتی

آخه این چه وضعشه ...قانون اینجا اینه هرکسی آروم بشینه باید بهش ظلم شه ..امسال 2مورد بی عدالتی محض در حق لیسانسا (روزانه و غیر روزانه)شده..1-آخه این چه عدالتی هست که یهو 60%‌ میکشن رو شهریه رشته های پزشکی واسه لیسانسا، حداقل سالی 2 میلیون نسبت به سال 92 شهریه ها رو واسه این 3 تا رشته خاص(پزشکی دندون دارو) افزایش دادن...2-چه عدالتی هست که من و امثال من که 15 20 میلیون خرج رشته کارشناسیمون شده در صورت قبولی باید ترمی n تومن سال 94 مجددا هزینه به این گرونی رو پرداخت کنیم...یا ایها الناس روزانه ها غیر روزانه ها 93 ایا 94 ریا!خواهشا هرکسی بخاطر خودشم که شده زنگ بزنه وزارت بهداشت اعتراض ...آهای 93 ایا این همه تلاش کردین زحمت کشیدن رتبه آوردین نذارید به این مفتی حقتونو بخورن پولدارم که باشی و این رقم ها هم واست چیزی نباشه بخاطر اینکه دارن ازت سو استفاده میکنن ساکت نشینای 94ری بدبخت!(خودم خخخ)تو که دیگه خیلیی وضعیتت وخیمه اعتراض نکنی این حرکت امسالشون به دهنشون مزه میکنه سال آینده اوضاع ار اینم بدتر و سیاهتر!یهو میبینی با کلی جون کندن رتبه سراسری رو آوردی داری شهریه بین الملل میدی!اینجا اعتراض نکنی بهت ظلم میشه بیاین همه زنگ بزنیم وزارت بهداشت به این 2 تا موضوع شکایت کنیم تا شاید همونجور که اعتراضا به کاهش ظرفیتای پزشکی و ارشد وزارت بهداشت جواب داد واسه ما هم جواب بده... شماره وزارت بهداشت و داخلی مورد نظر رو میذارم فقط خواهشا همکاری کنید این اعتراض تلفنی کوچکترین کاری هست که میتونیم انجام بدیم...ضمنا هرچند این موضوع به سازمان سنجش مربوط نمیشه و اونا تابع وزارت بهداشتن ولی مطمئن باشید اعتراض به سازمان سنجش هم بی تاثیر نیست و حداقل صدامون رو به گوش اون بالاییا میرسونن پس از طریق بخش پرسش و پاسخ sanjesh.org هم حتما اقدام کنید.در ضمن اگه دوستان تهرانی بتونن حضوری اقدام کنن مسلما تاثیرش بیشتره ... شماره تلفن هاي وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي: 88363560 الي 80 دفتر ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات: 88364229 شماره پيامگير وزير: 88363600به همه شماره های بالا میزنگیم واسه اعتراض ... یا علی

2. Top | #2
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      02181452529

شورای عالی برنامه ریزی آموزش علوم پزشکی و
      کارشناس آیین نامه ها

من زنگ زدم گفت که اصلا ما اطلاع نداریم. کی این قیمت رو تصویب کرده مسولش کیه و اصلا قرار بود این رو هر دانشگاهی جدا محاسبه کنه ولی این که سنجش اینو از کجا آورده ما نمیدونیم. احتمالا هیئت امنای وزارت بهداشت این تصمیم رو گرفته. از خود سنجش بپرسید

ازش پرسیدم که حالا چرا اینقدر گرون شده گفت که تورم واقعی همینه . هر سال هم افزایش میدیم

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      باز خوبه راستشو بهت گفته پای تلفن
      داداش اینجا کجاش عدالته ؟ واس همین میگن خارج واسه تحصیل خوبه دیگه
      درونت پاکه
      وحشی
      اما ساکت...!

4. Top | #4
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      من راستش چشمم آب نمی خوره که اینها شهریه رو کم کنن. ولی حداقل باید یه اعتراضی کرد.

راستی میشه با مرکز سنجش پزشکی به شماره 02181452575 تماس گرفت. سنجش این شماره رو اعلام کرده برای پیگیری.

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

من راستش چشمم آب نمی خوره که اینها شهریه رو کم کنن. ولی حداقل باید یه اعتراضی کرد.

راستی میشه با مرکز سنجش پزشکی به شماره 02181452575 تماس گرفت. سنجش این شماره رو اعلام کرده برای پیگیری.

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بچه های فوق هم اعتراض بکنند اونا که از شما ناعدالتی تر شده اگه رتبه یک تجربی بشه یک فوق باید بره بین المللی(ننمایشگاه ماشین)
      ترمی 8-9 میلیون

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من لیسانس ندارم ولی خواهشا خودتون پیگیر کارتون باشید
      اگه انقد اعتراض نمیشد سهمیه ها رو افزایش نمیدادن دوباره
      حالا شاید دقیق مث 92 نشده(اطلاع دقیق ندارم)ولی بازم کلی افزایش داشته
      شما ها هم اعتراض کنید حداقلش واسه ازاد ترمی 500 دولتی 1 تومن(اگه اینجور باشه خوب نست؟)
      به هرحال دعا میکنم مششکلتون حل شه
      This time,this is my fight song
      Take -backe -my life Song
      Prove - I'm - alright Song
      My power's turned on
      Starting right now,i'll be strong

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      شما کلا موضوع رو اشتباه فهمیدید، تنها کسایی باید مجدد شهریه بدن که از آموزش رایگان بهره گرفتند، این مطلب چندین بار در دفترچه اومده ( دفترچه شماره 1 انتخاب رشته صفحه 6، انتهای صفحه) و علاه بر اون مقررات این موضوع رو می تونید تو سایت دبرخونه شورای عالی آموزش پزشکی ببینید، که صریحا گفته تنها در صورتی که در دوره قبلی آموزش رایگان داشته اید باید شهریه بدید و این شامل شبانه ها، پیام نور و آزاد نمیشه. خیالتون تخت. اینم لینکش
      http://hcmep.behdasht.gov.ir/uploads...Karshenasi.pdf
      علاوه بر همه ی اینها این نص صریح قانون اساسی هستش که هر کسی فقط یکبار میتونه از امکانات آموزش رایگان در هر مقطع تحصیلی استفاده کنه

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

فوق لیسانسا بیان داخل ... فوق بی عدالتی بالاتر از بوندسلیگا و لالیگا

سلام
      من خودم می خوام بعد ارشد پزشکی بشینم بخونم واقعا این چه قانونیه که اولش می گن ارشدی ها دیگه نمی تونند پرشکی بخونند و تازگیا این قانون امده که اگه بخوان بخونند فقط باید بین الملل بخونند اخه مگه بین المللم شد دانشگاه آدم بره آزاد یک روستا می صرفه به این بین الملل بعدشم مگه هزینش پایینه ترم 8-9 میلیون مگه چند درصد مردم ایران پول دارند همچین هزینه ی تحصیلیو بدن آخرم آدم هیچی نمی دونه از پزشکی فقط بهش می گن اقا/خنم دکتر بعد حتی نمی تونه یک آمپول بزنه
      مثلا فکر کنید یک ارشدی بشه رتبه زیر 10 باید بره بین الملل بخونه آیا این عدالت هست ؟
      بچه ها زنگ بزنید یا بروید به سازمان سنجش و وزارت بهداشت تا مجبور شند این قانونو بردارند
      . شماره تلفن هاي وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي: 88363560 الي 80 دفتر ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات: 88364229 شماره پيامگير وزير: 88363600به همه شماره های بالا میزنگیم واسه اعتراض ...

سیستم ارسال درخواست به سازمان سنجش البته قبلش باید ثبت نام کنید :
      NOET

شماره تلفن
      وزارت علوم تحقیقات و فناوری تماس حاصل فرمایید. تلفن: ۸۲۲۳۱۰۰۰ الی ۱ آدرس: تهران - منطقه 2 - شهرک قدس (غرب) - فاز 2 - خ. هرمزان - نبش خیابان پیروزان جنوبی با تشکر
      ما می توانیم We Can

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اینا همش ظاهر سازیه
      ظرفیتا رو کم کردن گذاشتن بقیه اعتراض کنن بعد یه ۲۰۰ تا اضافه کردن

ولی اصل قضیه اینه بازم نسبت ب پارسال خیلی ظرفیتا پایینه

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      منم با وزارت بهداشت تماس گرفتم گفتم وصل کنید به کارشناس آیین نامه ها هرچی من میگفتم اون متوجه منظورم نمیشد جفتمون کلافه شدیم گفتم احساس میکنم ما دو تا حرف همو نمیفهمیم بهتره قطع کنیم گفت موافقم ولی دفعه بعدش یه آدم فهمیده تری چواب داد گفت قانون اینه کسی که یبار شهریه داده تو مقطع لیسانس، در صورت قبولی سراسری نباید شهریه بده(تا اینجاش مشکل من حل شد) اما واسه سایر دوستانم که لیسانسشونو روزانه گرفتن پیگیری کردم که این بی انصافی هست که انقد شهریه ها رو افزایش دادین گفت من در جریان نیستم اما هرسال واسه افزایش شهریه یه سقفی وجود داره که قانونا نباید از این سقف تجاوز کرده باشه...

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      کپی برداری فقط با ذکر منبع مجاز می باشد .. آره واقعا نامردی هست حتما بزنگین اعتراض کنید

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن