خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 22 از 22
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      درود

1. راسته که میگن فقط گرایش قدرت میتونه مدرک نظام مهندسی بگیره ؟

2. در رشته برق در مقطع کارشناسی در چه موضوعاتی ارائه مقاله راحت تره ؟ ( جا افتاده تره )

3. لازمه از الان ( ترم یک ) به فکر کنکور کارشناسی ارشد باشیم ؟

4. واسه آپلای باید کنکور ارشد رو شرکت کنی یا قبلش میری ؟

5. شرکت در دوره های کارآموزی میتونه در روزمه تاثیر گذار باشه ؟

6. اگه اطلاع از همایشی در رابطه با رشته برق دارید لینک شرکت در همایش رو واسم ارسال کن .( هرجای ایران باشه فرقی نمیکنه)

ارادت

هرروزی که بهترازروزهای قبلت باشه،تکه ای ازپازل رویاهای توست که سرجاش قرار میگیره، سعی کن هرروز بهترازروزقبل باشی تاپازل رویاهات روهرچه سریعتر کامل کنی

Sina
      CEO of Iramrich

by the way here's my channel : @MrRich

2. Top | #17
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sinabeskut نمایش پست ها
      درود

1. راسته که میگن فقط گرایش قدرت میتونه مدرک نظام مهندسی بگیره ؟

2. در رشته برق در مقطع کارشناسی در چه موضوعاتی ارائه مقاله راحت تره ؟ ( جا افتاده تره )

3. لازمه از الان ( ترم یک ) به فکر کنکور کارشناسی ارشد باشیم ؟

4. واسه آپلای باید کنکور ارشد رو شرکت کنی یا قبلش میری ؟

5. شرکت در دوره های کارآموزی میتونه در روزمه تاثیر گذار باشه ؟

6. اگه اطلاع از همایشی در رابطه با رشته برق دارید لینک شرکت در همایش رو واسم ارسال کن .( هرجای ایران باشه فرقی نمیکنه)

ارادت

در مورد مواردی که اطلاع دارم توضیح میدم

1-این رو باید از اساتیدت بپرسی - ولی موقع کنکور ارشد دادن میتونی خیلی راحت هر گرایشی خواستی قبول شی و فرصت برای تغییر همیشه هست
      2- با استاد راهنمات و یا اساتید خوب دانشگاهتون در ارتباط باش و سعی کن با اون استادی که کارش حرف نداره ارتباط خوبی برقرار کنی تا به کمکش مقاله بدیو اون راهو بهت نشون بده
      3-اصلا - از تابستون همون سالی که بهمنش کنکور دارید شرو به خوندن تستی میکنید و الان فقط به فکر معدل باشید
      4- فک کنم بشه هم قبل کنکور و هم بعد کنکور بری و باید با اونایی که تجربه اینکار رو دارن مشورت کنی
      5-اگه منظورت واحد های کاراموزی درسی هست که من میگم تاثیری نداره و فقط صرفا یه واحد درسی هست

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

Sharmande
      نمایش مشخصات
      برق الکترونیک یابرق مخابرات؟درمقطع کارشناسی ناپیوسته قصدادامه تحصیل اگه داشته باشه کسی1 - کـِی زمان ثبت نامش است ؟
      2 - می خواستم در باره ی این دو تا رشته اطلاعات کسب کنم ، تا بتونم یه رشته ای رو انتخاب کنم .

4. Top | #19
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط زهرا74. نمایش پست ها
      برق الکترونیک یابرق مخابرات؟درمقطع کارشناسی ناپیوسته قصدادامه تحصیل اگه داشته باشه کسی1 - کـِی زمان ثبت نامش است ؟
      2 - می خواستم در باره ی این دو تا رشته اطلاعات کسب کنم ، تا بتونم یه رشته ای رو انتخاب کنم .

در دومین پست همین تاپیک هم توضیحات خوبی داده شده است - مطالعه کنید
      در مورد تاریخ ثبت نام هم ، کافیه در خبرنامه سایت عضو بشی و از جدیدترین اخبار سریعا باخبر بشی

گرایش مخابرات خود دارای چند زیرگرایش است. یکی از آنها گرایش سیستم می باشد که مهندس مخابرات با این گرایش در زمینه طراحی سیستم های مخابراتی جهت ارتباط اطلاعاتی (مانند شبکه های ارتباطی بانک ها)، سیستم های رادار و جنگ الکترونیک (به خصوص در زمینه های نظامی) و نصب و راه اندازی شبکه های ارتباط از راه دور (مانند موبایل) تخصص دارد. در گرایش دیگر که میدان است، مهندس مخابرات تسلط کافی در طراحی اجزای فرستنده – گیرنده های مخابراتی مانند طراحی آنتن‌ها ، طراحی موج بر و شبیه سازی آن‌ها دارد. گرایش آخر، رمز، تهیه‌ پروتکل های مخابرات امن، تست و ارزیابی میزان امنیت شبکه‌های مخابراتی از تخصص های مهندس مخابرات در این حوزه است.برای مهندس برق با گرایش مخابرات فرصت های شغلی خوبی در پروژه های مخابراتی مختلف در بخش نظامی و غیر نظامی وجود دارد.

در گرایش الکترونیک، زیرگرایش هایی از جمله طراحی آنالوگ، مدارهای دیجیتال، ادوات میکرو و نانو الکترونیک وجود دارد. در حوزه طراحی آنالوگ، مهندس الکترونیک در طراحی مدارهای آنالوگ برای استفاده در وسایل خانگی، سیستم‌های ارتباطی و پروژه‌های عمدتا تجاری تخصص دارد. البته با توجه به کاهش اهمیت و کاربرد سیستم های انالوگ، نیاز به مهندسان الکترونیک در حوزه طراحی آنالوگ بسیار کاهش یافته است. مهندس برق با تخصص مدارهای دیجیتال در طراحی بردهای fpga، طراحی بردهای کنترلی با استفاده از میکرو کنترلرهای عمومی یا خاص تسلط کامل داشته و در بسیاری از پروژه ها و طرح های مخابراتی در کنار مهندس مخابرات کار می کند. زمینه ادوات میکرو و نانوالکترونیک از حوزه های جدید در کشور بوده که هدف آن انجام تحقیقات و فعالیت در حوزه تکنولوژی نانو در بخش الکترونیک است. این بخش در کشور ما فعلا تنها جنبه تحقیقاتی دارد و خیلی کاربردی نشده است. به همین دلیل فرصت های شغلی مربوط به آن نیز فقط به کار در تعداد کمی آزمایشگاه مجهز موجود در کشور محدود می شود.

5. Top | #20
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

سوال

اکه میشی یه جواب سفت و محکم بهم بدین ممنون میشم من سوم ریاضی تو مدرسه سمپاد کرجم و توسط تمام اطرافیان زیر فشارم که تغییر رشته بده و مهندسی کار نداره یا درآمد بسیار کمی داره و حسابی از درس خوندن زده شدم به نظر شما اگر بنده یک داشگاه صنعتی خوب تهران قبول شم میتونم یه شغل خوب با درآمد خوب داشته باشم ممنون صلوات ها رو هم فرستادم

6. Top | #21
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinmadani نمایش پست ها
      اکه میشی یه جواب سفت و محکم بهم بدین ممنون میشم من سوم ریاضی تو مدرسه سمپاد کرجم و توسط تمام اطرافیان زیر فشارم که تغییر رشته بده و مهندسی کار نداره یا درآمد بسیار کمی داره و حسابی از درس خوندن زده شدم به نظر شما اگر بنده یک داشگاه صنعتی خوب تهران قبول شم میتونم یه شغل خوب با درآمد خوب داشته باشم ممنون صلوات ها رو هم فرستادم

شما قبل هرکاری اول یه بکاپ بگیر ...

بعدش اگه فکر موندن توی ایران هستی ...... بگذریم ....

ولی اگه فکر رفتن هستی برو سراغ رشته مورد علاقه خودت .....

7. Top | #22
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام من کاردانی الکترونیک و کارشناسی برق قدرت خوندم به نظر شما ارشد کنترل خوبه یا قدرت برای من و به کنترل چون به الکترونیک نزدیکتره علاقه دارم ریاضیم هم در حد متوسط هست و خودم هم میدونم برای کنکور ارشد خوندن ریاضی رو باید چند برابر کنم. اینکه ایا ارشد بخونم، قدرت یا کنترل؟و یا دنبال بازار کار برم بهتره برای من. ممنون میشم راهنماییم کنید

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن