خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات

تو روزای باقی مونده تابستون میشه کل پایه رو جمع کرد؟؟؟

از اول تابستون میخواستم شروع کنم واسه کنکور94درس بخونم ولی هرروز به بهانه های مختلف هی انداختم به فردا اما الان20مرداد ولی من هیچی نخوندم رشتم تجربیه وسال سومم. میخواستم بدونم تو روزای باقی مونده تابستون کدوم درسارو بخونم که بیشترین بهررو ببرم ایا میشه کل پایه رو جمع کنم؟؟در ضمن کانونم ثبت نام کردم و دو درس شیمی و زیست پیش واسه پیشخوانی انتخاب کردم ایا اوناروهم بخونم یا فقط بچسبم به پایه؟؟؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      زيست
      شيمي
      فيزيك
      رياضي
      فقططط همينارو از پايه بخون كافيه

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      تموم کردن هنر نیست درسی مثل زیست رو باید تموم کرد چون تو پیش کلی باهاش کاردارین اما فیزیک اجباری ب کار نیس می تونی مباحثی رو که واقعا کلافت کرده رو بررسی کنی و مهر که شد با برنامه شروع کن کلا تابستون واسه اینجور کاراست نه تکرار کردن چیز هایی که بلدیم

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      تا هر حد ممکن از این فرصت واسه یادگیری و مطالعه استفاده کن ////////// شاید مهم تر از این که چه بخونی، حداقل در این مدت، این میتونه باشه اشکالات و اشتباهات فکری و رفتاری خودت در مطالعه متوجه بشی /////////// این مدت باقیمانده تابستان یه فرصت عالی واست هستش که مثلا روش صحیح مطالعه تمامی دروس یاد بگیری، از کتابایی که میخوای بخونی و تستاشو بزنی به اطمینان خوبی برسی، یا در نهایت بتونی به یه برنامه کلی جامع در ذهن خودت برسی که به خوبی حساب کار دستت بیاد که این یه سال چه کارا باید انجام بدی و چه کارا را نه !!

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط meh.75 نمایش پست ها
      از اول تابستون میخواستم شروع کنم واسه کنکور94درس بخونم ولی هرروز به بهانه های مختلف هی انداختم به فردا اما الان20مرداد ولی من هیچی نخوندم رشتم تجربیه وسال سومم. میخواستم بدونم تو روزای باقی مونده تابستون کدوم درسارو بخونم که بیشترین بهررو ببرم ایا میشه کل پایه رو جمع کنم؟؟در ضمن کانونم ثبت نام کردم و دو درس شیمی و زیست پیش واسه پیشخوانی انتخاب کردم ایا اوناروهم بخونم یا فقط بچسبم به پایه؟؟؟
      طبق همون برنامه ی کانون پیش برید بهتره ... تموم کردن دروس به شما کمکی نمیکنه ... باید تسلطتون رو بالا ببرید ... که مستلزم تلاش و تمرین زیاده ...
      مشاوره ی رایگان کنکور به مناسبت عید سعید قربان

برنامه ریزی و رفع اشکال برنامه از تاریخ 9 مهرماه تا 14 مهرماه 93 بصورت رایگان...

پیشاپیش عید همه ی دوستان مبارک

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سعی کنید به مباحث سخت تر پایه تو همین مدت مسلط بشید. مثل سینماتیک و دینامیک. از عمومی ها هم غافل نشید مخصوصاً عربی.

7. Top | #7

نمایش مشخصات
      دوست عزیز
      تو کنکور
      کیفیت از کمیت مهمتره
      بجای اینکه همش رو الکی تموم کنین نصفش رو با عمق دو برابر بخونین خیلی بهتره
      خلاف قوانین
      ویرایش شده.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)