خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 26 از 26
    1. Top | #16

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mkh-ana نمایش پست ها
      خدا بهمون رحم کنه....

دیروز تو مترو انقلاب یه دختره پسره یه جوری وسط جمع همدیگرو بغل میکردن بوس میکردن ...بعدش هم خداحفظی کردن رفتن!!!(اول فکر کردم فامیلن...بعد گفتم نامزدن...بعد گفتم دوس پسر دخترن...بعد فهمیدم که فقط با هم آشنا بودن!!!!)
      وای آره خدا بهمون رحم کنه

بدبخت شدیم رفت

اون راضی اون یکیم راضی به شما چه ناراضی؟

دست بر دارید از اینکارا

بخدا این مردم مثله چی پیگیر این چیزان

اگه فقط 1 درصد پیگیری تو این قضایا رو تو علم و پیشرفت داشتیم تا الان یه چیزی شده بودیم . . .
      گرگ باش!
      مغرور!
      بر شب پادشاهی کن
      میخوای خنجر بزنی از رو به رو بزن
      مثل گرگ تعصب داشته باش
      مثل گرگ حتی به شیر هم رحم نکن
      مثل گرگ رو در رو حق بگیر
      به مانند گرگ باش
      دوستانت را لیس بزن
      دشمنانت را گاز بگیر
      گرگ باش دشمنانت را بدر
      در برابر سگان ولگرد بی تفاوت باش
      آنها با پارس کردن بیهوده زنده اند
      گرگ باش!
      همیشه با گله اما تنها!

2. Top | #17
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Faster نمایش پست ها
      وای آره خدا بهمون رحم کنه

بدبخت شدیم رفت

اون راضی اون یکیم راضی به شما چه ناراضی؟

دست بر دارید از اینکارا

بخدا این مردم مثله چی پیگیر این چیزان

اگه فقط 1 درصد پیگیری تو این قضایا رو تو علم و پیشرفت داشتیم تا الان یه چیزی شده بودیم . . .
      این جمله آخرتو با آب طلا نوشتم ! :yahoo (4):

3. Top | #18
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بعضیام خونشون به جوش اومده اون بدبخت نگفته شمایی که حجاب داری حتما باید حجابتو برداری فقط منظورش این بوده سرمونو از مسائل شخصی ملت بکشیم بیرون و بزاریم در مورد مسائل شخصی خودشون تصمیم بگیرن اگه دوست داری حجاب داشته باشی و کسی مجبورت نکنه بی حجاب باشی دقیقا شخصی که بی حجابه هم همین حسو داره دوست داره بی حجاب باشه و کسی به زور نخواد با حجابش کنه

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      چنان نماند و چنین نیز هم نخواهد ماند
      قفسمان را بزرگ تر کردند،خیال برمان داشت که ازادیم !!

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط mkh-ana نمایش پست ها
      خدا بهمون رحم کنه....

دیروز تو مترو انقلاب یه دختره پسره یه جوری وسط جمع همدیگرو بغل میکردن بوس میکردن ...بعدش هم خداحفظی کردن رفتن!!!(اول فکر کردم فامیلن...بعد گفتم نامزدن...بعد گفتم دوس پسر دخترن...بعد فهمیدم که فقط با هم آشنا بودن!!!!)

ماشالا با چه دقتی هم نگاه کردید
      ...
      ..
      .
      ^______________________^

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mhkh1368 نمایش پست ها
      اگه منظورتون از این مطلب کنایه به طرح شهرداری هست که باید بگم شهرداری کسی رو اخراج نکرده و فقط محیط کار جوری تغییر کرده که خانمها با هم باشن و آقایون با هم که این قطعا هیچ اجهافی در حق خانوم ها نیست.
      در مورد نظر دوستی هم که میگه یه دختر و پسر که با هم پروژه دارن چه نزدیکی پیش میاد اگه دوست داشتید به من اعتماد کنید چون دیدم که چه چیزهایی پیش میاد.
      4سال تو محیط دانشجویی همه چیز رو دیدم.
      برای اطمینان از مشکلات اختلاط در محیط کار هم کافیه یه سر به دادگاههای خانواده بزنید و علت طلاقها رو بررسی کنید.روابط کاری به کجاها که کشیده نمیشه و در نهایت طلاق.
      هیچ کسی هم نیست که بگه خانوم ها باید از جامعه حذف بشن مثلا خواهر خود من رزیدنت تخصص جراحی زنان زایمان هستش و قطعا هیچکس بهتر از یک زن برای انجام این کار نیست.
      امیدوارم متوجه منظور من شده باشید
      اقای باتجربه یعنی شما میگین چون چهارسال درس خوندین و میدونین یه اتفاقی میفته نباید دختر و پسر با هم پروژه بدن؟
      من رشتم نقشه برداریه تو گروهمون حتما باید پسر باشه بدون پسر اصن کارمون پیش نمیره شما میگین اونوق من چیکار کنم؟؟؟؟انصراف بدم؟؟؟؟
      چقدر دوست داشتنی هستند...
      آدم هایی که شبیه حرف هایشان هستند...

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      ♥•٠· من یک دخترمــــــــــ
      نه یڪ مانکن فروشگاه,
      نه یک وسیله برای جلب توجه,
      و نه یک تابــــــــــلو نقاشے
      پیشرفت و بالارفتن را میخواهم اما نه به هر قیمتی
      آزادمــــــــــ اما با تفسیری جدابافته...آزادے من حجاب من است ،
      طلا هم آزاد است اما همیشه محفوظ ، طلا را هیچوقت فله نمیفروشند!
      آن چه را فله میفروشند که زیادی آزاد باشد .نمونه اش "سبزی خوردن"!

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Juddy Abbott نمایش پست ها
      ♥•٠· من یک دخترمــــــــــ
      نه یڪ مانکن فروشگاه,
      نه یک وسیله برای جلب توجه,
      و نه یک تابــــــــــلو نقاشے
      پیشرفت و بالارفتن را میخواهم اما نه به هر قیمتی
      آزادمــــــــــ اما با تفسیری جدابافته...آزادے من حجاب من است ،
      طلا هم آزاد است اما همیشه محفوظ ، طلا را هیچوقت فله نمیفروشند!
      آن چه را فله میفروشند که زیادی آزاد باشد .نمونه اش "سبزی خوردن"!
      ای کاش یک درصد از تفکرتون رو افراد بی بندو باربابرچسب آزادی خواه داشتند...

8. Top | #23
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hossein_R نمایش پست ها

حسن روحاني: حجاب را عین عفاف ندانیم

بهار نیوز-گروه جامعه: رییس‌جمهور منتخب مردم ایران مي‌گويد: هیچ جامعه‌ای در طول تاریخ نتوانسته است تفکیک جنسیتی کند، در جامعه پیچیده و پر از ارتباطات امروز نیز تفکیک جنسیتی هیچ کاربردی ندارد.

فایل پیوست 11938

دكتر حسن روحانی، در باره برخوردهايی که این سال‌ها با جوان‌ها ‌شده،(مثل محدودیت‌های حضور و نشاط اجتماعی، گشت ارشاد و امثالهم) گفت: من قطعا با این برخوردها مخالفم. این‌ها حاصل همان قرائت و برداشت خاص از اسلام و قانون اساسی است. برای این‌که نگاهم به مسئله روشن شود، دیدگاهم را به مسئله حجاب و عفاف برای شما تشریح می‌کنم. خیلی از این برخوردها ناشی از دیدگاهی است که چنین شادی و نشاط‌هایی را گام‌های اولیه به سوی تضعیف عفت عمومی می‌بیند و بنابراین تشریح دیدگاه من مناسب است.

روحاني ادامه داد: به نظرم، عفیف بودن چیزی فراتر از حجاب داشتن است. به نظر من اگر زنی یا مردی حجاب رسمی مد نظر ما را رعایت نکند، عفیف بودنش زیر سؤال نمی‌رود. قبل از انقلاب زنان زیادی در جامعه ما حجاب نداشتند، ولی آیا انسان‌های عفیفی نبودند؟ من هشدار می‌دهم که حجاب را عین عفاف ندانیم. به نظر من زنان زیادی از جامعه ما حجاب مطلوب قانون را ندارند، ولی عفیف هستند. عفت شاخص‌های زیادی دارد. کما این‌که می‌توان کسانی را هم یافت که ظاهر مطابق قانون دارند و حجاب دارند (چه مرد و چه زن) ولی اصول عفت را رعایت نمی‌کنند. بنابراین تاکید ما باید بر عفت باشد. باید ببینیم عفت را چه چیزی تهدید می‌کند. به نظر من عفت مردم ما را فقر اقتصادی و ناتوانی در ازدواج، بیشتر تهدید می‌کند تا رعایت حجاب مطابق استانداردهایی که عده‌ای دوست دارند و تعریف کرده‌اند.

رییس جمهور منتخب مردم ایران ادامه داد: یک عده‌ای فکر می‌کنند اگر جوانان با هم کوه بروند، در یک مراسم شادی شرکت کنند، یا در خیابان با هم قدم بزنند، عفت جامعه خدشه‌دار می‌شود. اما واقعیت این است که عفت را چیزهای مهم‌تری تهدید می‌کند. برخی از برخوردها هم ناشی از نگاه پلیسی و امنیتی به جامعه است، نگاهی که همه چیز را سیاسی می‌بیند. در حالی که اجازه دادن به برگزاری برخی مراسم، شدت کنش و دیدگاه سیاسی را کاهش می‌دهد. در ضمن، مطمئن باشید که در ایده‌آل‌های جمهوری اسلامی، نفی شادی و نشاط نبود. در هیچ کدام از شعارهای ابتدای انقلاب شما شعار علیه شادی و شور جوانی پیدا نمی‌کنید.

وي افزود: من با اعمال محدودیت‌های فراقانونی علیه دختران و زنان مخالفم. برخی آن‌قدر تنگ‌نظر هستند که حتی برخی فتواهای غیرسخت‌گیرانه‌تر مراجع را نیز برنمی‌تابند. رفتار آدم‌های سخت‌گیر امروز با تصوراتشان درباره اسلام نمی‌خواند. اسلام را کامل و راه‌حل همه چیز معرفی می‌کنند، ولی دست آخر نمی‌توانند راهی برای وارد کردن زنان به ورزشگاه‌ها پیدا کنند و راه محدود کردن را در پیش می‌گیرند. من البته معتقدم قطعا مشکل از سوی این افراد است.

منبع: بهارنیوز
      تیرماه 92

من هم طرفدار ایشونم، اما
      این جمله‌ی ایشون که حجاب مهم نیست، مهم عفته، با آموزه‌های دینی ما همخوانی نداره.
      چرا خودتونو گول می‌زنید؟!! جایی که حجاب نباشه، جاشو میل جنسی می‌گیره! بعد همه چیز میره حاشیه و و و ......
      بقیشو خوب می‌دونید چی میشه.

9. Top | #24
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bazande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط محمد نادری نمایش پست ها
      من هم طرفدار ایشونم، اما
      این جمله‌ی ایشون که حجاب مهم نیست، مهم عفته، با آموزه‌های دینی ما همخوانی نداره.
      چرا خودتونو گول می‌زنید؟!! جایی که حجاب نباشه، جاشو میل جنسی می‌گیره! بعد همه چیز میره حاشیه و و و ......
      بقیشو خوب می‌دونید چی میشه.
      ببخشید من متوجه نشدم

کجا ایشون گفتن حجاب مهم نیست؟؟

ایشون میگن حجاب رو عین عفاف ندونیم. یعنی چی؟
      یعنی کسی که چادر نمیپوشه دلیل نمیشه عفیف نباشه

کسی که مانتویی هست و کمی هم موی سرش بیرونه و از نظر شما فاسد و منحرف هستش
      دلیل نمیشه عفیف نباشه...

لطفا متن رو دقیق بخونید.

متشکرم

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      زنده باد روحانی .... اونایی که احساس لرزش میکنن : ب جهنم ، برن یه جای گرم :yahoo (94):

هرروزی که بهترازروزهای قبلت باشه،تکه ای ازپازل رویاهای توست که سرجاش قرار میگیره، سعی کن هرروز بهترازروزقبل باشی تاپازل رویاهات روهرچه سریعتر کامل کنی

Sina
      CEO of Iramrich

by the way here's my channel : @MrRich

11. Top | #26
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      Closed

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن