خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 49 از 181 نخستنخست ... 3948495059149 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 721 به 735 از 2705
    1. Top | #721
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      داداش شما برو هندسه و جبر و احتمال رو 10 بگیر که فقط پاس کنی چون توی رسته تجربی تاثیر نداره...
      اما نمره حسابان اونها جای ریاضی تجربی محاسبه میشه و باید بخونیش ...

2. Top | #722
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      والا منم رو همین مساله گیج شدم چیکار کنم.
      واقعا نمیدونم دیپ انسانی بهتره یا ریاضی !
      از حسابان و هندسه و جبرواحتمال میترسم واقعا !
      انسانی هم که دیگه یه مشت خوندنی داره از زندگی زده میشی :yahoo (4):

3. Top | #723
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      اتفاقا خیلی شیرین هستن
      به قول دوستمون در حد 15بخون - که ده بیاری
      من اگه جات بودم ریاضی رو میرفتم - درس های بسیار بسیار شیرینی هستند و نیاز به حفظ کردن هم ندارم

4. Top | #724
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aminreza_star نمایش پست ها
      از این سه تا درس نترس چیزی نیستن. هندسه و جبر که آسونه مخصوصا اینکه 10 بگیری کافیه
      حسابان هم تقریبا همون ریاضی 3 تجربی هست

5. Top | #725
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دیپلم مجدد خیر سقف واحد ندارد
      مسئولان را خودتان ببینید و موضوع را بپرسید
      مشاور

6. Top | #726
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام مجدد
      رفقا ما امروز مجدد رفتیم اداره.
      مسئولی که امروز اونجا بود گفت چون داوطلب ازادی سقف واحد نداره میتونی همه رو یجا امتحان بدی. گفت به ازای هر امتحان هم 3 هزار تومن باید بدی مدرسه بزرگسالان.
      حالا چنتا سوال :

1. تصمیم گرفتم دیپ جدیدم ریاضی باشه. میخوام همه درسارو امتحان بدم چون جز دینی نمرات دیپلم خودم خوب نیست. ایا میتونم عمومی ها + فیزیک + شیمی + حسابان رو تو خرداد امتحان بدم و هندسه 2 + جبرواحتمال رو تو شهریور ؟
      2. مسئول مربوطه بهم گفت از سازمان سنجش مطمئن شو بعدش دیپ جدید بگیر. چون شما یه کد سوابق تحصیلی داری و اون کد تو سنجش ثبت شده ممکنه حتی با وجود دیپ جدید با همون سوابق سنجیده بشی. مطمئنین از نظر سنجش مشکلی نداره ؟ کاش خودمم بپرسم از سنجش خیالم راحت بشه.
      3. برامون کد سوابق تحصیلی جدیدی صادر میشه ایا ؟
      4. ضمنا از برنامه امتحانات خرداد ماه هم عکس گرفتم شاید بدرد دوستان بخوره : http://s4.picofile.com/file/8179149050/DSC_0210.jpg

7. Top | #727
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام مجدد
      رفقا ما امروز مجدد رفتیم اداره.
      مسئولی که امروز اونجا بود گفت چون داوطلب ازادی سقف واحد نداره میتونی همه رو یجا امتحان بدی. گفت به ازای هر امتحان هم 3 هزار تومن باید بدی مدرسه بزرگسالان.
      حالا چنتا سوال :

1. تصمیم گرفتم دیپ جدیدم ریاضی باشه. میخوام همه درسارو امتحان بدم چون جز دینی نمرات دیپلم خودم خوب نیست. ایا میتونم عمومی ها + فیزیک + شیمی + حسابان رو تو خرداد امتحان بدم و هندسه 2 + جبرواحتمال رو تو شهریور ؟
      2. مسئول مربوطه بهم گفت از سازمان سنجش مطمئن شو بعدش دیپ جدید بگیر. چون شما یه کد سوابق تحصیلی داری و اون کد تو سنجش ثبت شده ممکنه حتی با وجود دیپ جدید با همون سوابق سنجیده بشی. مطمئنین از نظر سنجش مشکلی نداره ؟ کاش خودمم بپرسم از سنجش خیالم راحت بشه.
      4. ضمنا از برنامه امتحانات خرداد ماه هم عکس گرفتم شاید بدرد دوستان بخوره : http://s4.picofile.com/file/8179149050/DSC_0210.jpg
      خداروشکر جواب بنده درست دراومد
      جواب سوال هات : بله
      مشاور

8. Top | #728
      کاربر فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      منم از ترس حسابان میخوام دیپ انسانی بگیرم .... حداقل شب امتحان یه دور کتاب رو میخونیم یه 10ی میگیریم ولی حسابان....

دوستان راهنمایی فرمایید ... حسابان چقدر میتونه سخت باشه؟؟؟ بشدت در ریاضی صفرم ... سه ماهه میتونم خدمو برسونم به 10 یا بالا تر؟

9. Top | #729
      کاربر فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      این دومورد قطعی و صد در صد هستن ..... نگران نباشید کد سوابق تحصیلی جدید براتون صادر میشه و به دلخواه میتونید یکیشون رو وارد کنید....

در ضمن هر تصمیمی گرفتی مارو هم در جریان بزار ....

10. Top | #730
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط JoKeR نمایش پست ها
      منم از ترس حسابان میخوام دیپ انسانی بگیرم .... حداقل شب امتحان یه دور کتاب رو میخونیم یه 10ی میگیریم ولی حسابان....

دوستان راهنمایی فرمایید ... حسابان چقدر میتونه سخت باشه؟؟؟ بشدت در ریاضی صفرم ... سه ماهه میتونم خدمو برسونم به 10 یا بالا تر؟
      بله میشه 10 و بالاتر گرفت اما در کنکور تجربی تاثیری نداره
      مشاور

11. Top | #731
      کاربر فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط artim نمایش پست ها
      بله میشه 10 و بالاتر گرفت اما در کنکور تجربی تاثیری نداره

تاثیرش اصلا مهم نیست ... فقط میخوام تاثیر منفی دیپ قبلیم خنثی شه .... اگه دیپ ریاضی بگیرم علاوه بر اینکه تسلطم برا کنکور بیشتر میشه تاثیر معدل هم ختثی میشه ولی اگه دیپ انسانی بگیرم انقدر درس پرت و پلا داره که میترسم از کنکور جا بمونم...

نمیدونم حسابان و جبر و هندسه چقدر میتونن سخت باشن؟

انسانی یکم از رشته ما پرته ... ولی ریاضی رو قبلن خوندیم یه آشنایی داریم باهاش ...

12. Top | #732
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      تاثیرش اصلا مهم نیست ... فقط میخوام تاثیر منفی دیپ قبلیم خنثی شه .... اگه دیپ ریاضی بگیرم علاوه بر اینکه تسلطم برا کنکور بیشتر میشه تاثیر معدل هم ختثی میشه ولی اگه دیپ انسانی بگیرم انقدر درس پرت و پلا داره که میترسم از کنکور جا بمونم...

انسانی یکم از رشته ما پرته ... ولی ریاضی رو قبلن خوندیم یه آشنایی داریم باهاش ...
      البته تاثیر حسابان که گفتم تاثیری نداره برای زیست هست اما روی ریاضیات تجربی تاثیر داره و حسابان جای ریاضیات تجربی هست
      به هر حال دروس ریاضی و محسباتی و تحلیلی مثل هندسه و جبر سختی خودشون رو دارن
      مشاور

13. Top | #733
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات

: http://s4.picofile.com/file/8179149050/DSC_0210.jpg
      سلام با صفا
      شما کدوم شهر هستید ؟
      شاید نیاز بشه ازت یه کمک بگیرم - بری همون جایی که گفته داوطلب ازاد هستی و هزینه هر امتحان سه تومنه - ببین این مبحث زیر مجموعه کدوم ایین نامه یا بخش نامشون میشه ؟
      چون اینجا بهم گفت باید حضوری ثبت نام بکنی
      که سری بعد برم پیشش و بش بگم طبق فلان دستور العمل شما اشتباه میکنید و...

14. Top | #734
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      حسابان 90 درصد همون ریاضی تجربی خودمونه یه چیزایی اضافه تر داره
      منم تو ریاضیات خیلی شوتما
      یه کتاب مجوری گاج ( از این سبزرنگا ) بگیر بشین اروم اروم از روش بخون و سوالات نهایی سالای قبل رو کار کن قول میدم بالای 19 رو شاخته
      رو حسابان حساس باش چون تاثیر داده میشه بعنوان ریاضی خودمون

انسانی نگیر بنظرم
      یکم پرت نیست خیلی پرته
      یه چیزایی میخونی که تا اخر عمرت ممکنه به کارت نیاد ولی حداقل ریاضیت خوب بشه تو کنکور تجربی خودمونم خیلی کمکت میکنه
      من که تصمیمم واسه ریاضی 100 درصد شد
      هندسه 2 و جبر و احتمال دوستان میگن مهم نیست ولی حسابان مهمه
      راستی هیچ منبعی هست که تایید کنه واقعا هندسه 2 و جبرواحتمال تاثیر نداره ؟ عاغا نیان میانگین بگیرن بدبخت بشیم !
      نقل قول نوشته اصلی توسط Yek.Doost نمایش پست ها
      سلام با صفا
      شما کدوم شهر هستید ؟
      شاید نیاز بشه ازت یه کمک بگیرم - بری همون جایی که گفته داوطلب ازاد هستی و هزینه هر امتحان سه تومنه - ببین این مبحث زیر مجموعه کدوم ایین نامه یا بخش نامشون میشه ؟
      چون اینجا بهم گفت باید حضوری ثبت نام بکنی
      که سری بعد برم پیشش و بش بگم طبق فلان دستور العمل شما اشتباه میکنید و...
      مخلصم.
      والا امروز مسئول اموزش و پرورش به من گفت 15 ام ساعت 4 عصر برو این مدرسه ای که میگم واسه ثبت نام. گفت به ازای هر امتحان هزینش 3 هزار تومنه چون داوطلب ازادی.
      من کرمانم.
      باشه چشم برم ثبت نام حتما میپرسم برات.

15. Top | #735
      کاربر فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      حسابان 90 درصد همون ریاضی تجربی خودمونه یه چیزایی اضافه تر داره
      منم تو ریاضیات خیلی شوتما
      یه کتاب مجوری گاج ( از این سبزرنگا ) بگیر بشین اروم اروم از روش بخون و سوالات نهایی سالای قبل رو کار کن قول میدم بالای 19 رو شاخته
      رو حسابان حساس باش چون تاثیر داده میشه بعنوان ریاضی خودمون

انسانی نگیر بنظرم
      یکم پرت نیست خیلی پرته
      یه چیزایی میخونی که تا اخر عمرت ممکنه به کارت نیاد ولی حداقل ریاضیت خوب بشه تو کنکور تجربی خودمونم خیلی کمکت میکنه
      من که تصمیمم واسه ریاضی 100 درصد شد
      هندسه 2 و جبر و احتمال دوستان میگن مهم نیست ولی حسابان مهمه
      راستی هیچ منبعی هست که تایید کنه واقعا هندسه 2 و جبرواحتمال تاثیر نداره ؟ عاغا نیان میانگین بگیرن بدبخت بشیم !

مخلصم.
      والا امروز مسئول اموزش و پرورش به من گفت 15 ام ساعت 4 عصر برو این مدرسه ای که میگم واسه ثبت نام. گفت به ازای هر امتحان هزینش 3 هزار تومنه چون داوطلب ازادی.
      من کرمانم.
      باشه چشم برم ثبت نام حتما میپرسم برات.

عاقا خیلی خیلی خیلی ممنون ....

تصمیم قطعی شد پس همون ریاضی رو میگیرم .....

راستی اینم دروسی که تاثیر میزارن:

گروه آزمايشي علوم تجربي  جدول شماره ) 5(: ديپلم رياضي فيزيک
      تاثيرنمرات دروس ديپلم
      ضرايب دروس در آزمون سراسري در زيرگروههاي مختلف
      زيرگروه 1 زيرگروه 2 زيرگروه 3 زيرگروه 4 زيرگروه 5
      4 4 4 4 4 ميانگين وزني دروس زبان فارسي 3 و ادبيات فارسي 3
      2 2 2 2 2 عربي 3
      3 3 3 3 3 تعليمات ديني و قرآن 3
      2 2 2 2 2 زبان خارجي 3
      3 4 3 3 حسابان 2
      2 3 2 2 فيزيک 3 و آزمايشگاه 2
      2 2 2 4 شيمي 3 و آزمايشگاه 3
      19/5 20/2 16/0 17/9 18/ درصد تأثير سوابق تحصيلي 2

این برا اون دوستانی که دو دلن و در دیپ مجدد شک دارن و میترسن که بعدا مشکلی براشون پیش بیاد:
      - هر داوطلب مي تواند بدون توجه به نوع ديپلم نظام قديم آموزش متوسطه و يا نو ع گواهينامه دوره پيش دانشگاهي نظام جديد آموزش متوسطه
      و تنها بر اساس ميزان علاقه مندي خود به رشته هاي تحصيلي ، منحصراً در يكي از پنج گروه آزمايشي 1 (علو م رياضي و فني) ، 2 (علوم تجربي ) ،
      3 (علوم انساني) ، 4 هنر و يا 5 (زبان هاي خارجي) ثبت نام و در آزمو ن مربوط برابر ضوابط شركت نمايد.

تبصره 5- داوطلباني كه برابر ضوابط آموزش و پرورش بيش از يك ديپلم اخذ نمود هاند براي ثب تنام در آزمون سراسري با توجه علاقمندي خ ود
      منحصراً كد سوابق تحصيلي ديپلمي كه قصد استفاده براي ادامه تحصيل از آن را دارند، لحاظ نمايند.

صفحه 49 از 181 نخستنخست ... 3948495059149 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن