خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 181 نخستنخست 12312102 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 2705
    1. Top | #16
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DaNiaLHnV نمایش پست ها
      دوستان من همین کارو کردم دیپلم ریاضی داشتم امسال به خاطر معدل پایینم رتبه خوبی نیووردم حالا کار های اداری دیپلم مجدد رو به پایان رسوندم برای دیپلم مجدد تجربی.... از اول شهریور هم امتحاناش شروع میشه اگه تاحالا اقدام نکردین سریعا همین فردا دست به کارشین سوالی داشتین در خدمتم
      میشه از این دیپلم واسه سوابق تحصیلی استفاده کرد؟؟؟؟

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستان من همین کارو کردم دیپلم ریاضی داشتم امسال به خاطر معدل پایینم رتبه خوبی نیووردم حالا کار های اداری دیپلم مجدد رو به پایان رسوندم برای دیپلم مجدد تجربی.... از اول شهریور هم امتحاناش شروع میشه اگه تاحالا اقدام نکردین سریعا همین فردا دست به کارشین سوالی داشتین در خدمتم
      فقط امتحانای سوم رو میدی گه؟ راستی درخواست کتبی باید داد برا دیپلم دوم؟
      چرا دیپلم انسانی نمیگیری که تاثیرش کمتره

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      تو رو خدا.یکی جواب بده.میشه دیپلم تجربی داشت و دوباره دیپلم تجربی گرفت؟؟؟؟؟؟؟

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط خانوم دکتر نمایش پست ها
      تو رو خدا.یکی جواب بده.میشه دیپلم تجربی داشت و دوباره دیپلم تجربی گرفت؟؟؟؟؟؟؟
      نه نمیشه

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad.nikhalat نمایش پست ها
      میشه از این دیپلم واسه سوابق تحصیلی استفاده کرد؟؟؟؟
      اره دیگه شما این دیپلم رو که بگیری میتونی از هر کدوم از دیپلمات استفاده کنی و سوابق تحصیلی هم شامل حالش میشه

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط amirh7 نمایش پست ها
      فقط امتحانای سوم رو میدی گه؟ راستی درخواست کتبی باید داد برا دیپلم دوم؟
      چرا دیپلم انسانی نمیگیری که تاثیرش کمتره
      باید بری اداره اموزش پرورش منطقه خودت درخواست بدی ....امسال من برای پزشکی کنکور دادم اگر این معدل دیپلمم نمیبود راحت قبول میشدم دیپلم انسانی برای چی بگیرم وقتی هیچی از درساش نمیدونم همون دیپلم تجربی برام بهتره
      فلسفه زندگیِ انسان امروز در این جمله خلاصه می شود:

《فدا کردن
      آسایش زندگی برای ساختن وسایل آسایش زندگی !》

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اره دیگه شما این دیپلم رو که بگیری میتونی از هر کدوم از دیپلمات استفاده کنی و سوابق تحصیلی هم شامل حالش میشه

باید بری اداره اموزش پرورش منطقه خودت درخواست بدی ....امسال من برای پزشکی کنکور دادم اگر این معدل دیپلمم نمیبود راحت قبول میشدم دیپلم انسانی برای چی بگیرم وقتی هیچی از درساش نمیدونم همون دیپلم تجربی برام بهتره
      شما مشکل نظام وظیفه نداشتی اخه انگار به من گفتن مشکل نظام وظیفه پیدا میکنم چون یه بار از معافی تحصیلی استفاده کردم دیگه نمیشه استفاده کنم

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      شما مشکل نظام وظیفه نداشتی اخه انگار به من گفتن مشکل نظام وظیفه پیدا میکنم چون یه بار از معافی تحصیلی استفاده کردم دیگه نمیشه استفاده کنم
      به منم همینو گفتم ولی چون من امسال یه دانشگاه پیام نور میرم و مرخصی بگیرم گفتن اینجوری مشکل پیدانمیکنی شما خودت وضعیتت چجوره چند بار کنکور دادی؟؟؟ متولد چندی؟؟

《فدا کردن

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      به منم همینو گفتم ولی چون من امسال یه دانشگاه پیام نور میرم و مرخصی بگیرم گفتن اینجوری مشکل پیدانمیکنی شما خودت وضعیتت چجوره چند بار کنکور دادی؟؟؟ متولد چندی؟؟
      من متولد 70 هستم ترم اخر دانشگاهم اگه این طور باشه که شرایطت مثل من و نمیتونی دوباره دیپلم بگیری چون دانشگاه یه معافیت تحصیلی برات رد میکنه و برا این که دیپلم دوباره بگیری هم باید معافی تحصیلی از دبیرستان یا مراکز اموزش بزرگسالان بگیری و طبق قانون نظام وظیفه شما نمیتونی همزمان دوتا معافی تحصیلی داشته باشی نمیدونم تونستم منظورم رو برسونم یا نه

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ایکاش میشد دوباره دیبلم
      تجربی گرفت .. تو یه هفته که نمیشه حسابان دیفرانسیل گسسته و .. خوند باو
      :yahoo (21):

10. Top | #25
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من امروز رفتم گفتن ،دیگه فرصت تمومه میره برای دی، دی هم وس درس خوندن و نقطه اوج نمی ارزه اگه بخوام دیپلم مجدد بگیرم تلاش بیشتر میکنم که با معدل 16 به شیمی شریف که علاقه دارم برسم

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      من متولد 70 هستم ترم اخر دانشگاهم اگه این طور باشه که شرایطت مثل من و نمیتونی دوباره دیپلم بگیری چون دانشگاه یه معافیت تحصیلی برات رد میکنه و برا این که دیپلم دوباره بگیری هم باید معافی تحصیلی از دبیرستان یا مراکز اموزش بزرگسالان بگیری و طبق قانون نظام وظیفه شما نمیتونی همزمان دوتا معافی تحصیلی داشته باشی نمیدونم تونستم منظورم رو برسونم یا نه
      اره فهمیدم منظورتون رو از دوتامشاور همین موضوع رو پرسیدم گفتن مشکلی نداره چون جزو افراد متفرقه محسوب میشم ولی حالا بیشتر میرم تحقیق میکنم مرسی

《فدا کردن

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اره فهمیدم منظورتون رو از دوتامشاور همین موضوع رو پرسیدم گفتن مشکلی نداره چون جزو افراد متفرقه محسوب میشم ولی حالا بیشتر میرم تحقیق میکنم مرسی
      بی زحمت بیا اینجا بگو به چه نتیجه ای رسیدی

13. Top | #28
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بچه ها خواهش میکنم بپرسید که ایا میشه با داشتن دیپلم ریاضی و مثلا گرفتن دیپلم تجربی، با نمرات تجرب تو ریاضی شرکت کرد؟؟؟ من پرسیدم گفتن میشه شما هم بپرسید تا مطمئن باشیم

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      بی زحمت بیا اینجا بگو به چه نتیجه ای رسیدی
      باشه نتیجه رو میگم

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad.nikhalat نمایش پست ها
      بچه ها خواهش میکنم بپرسید که ایا میشه با داشتن دیپلم ریاضی و مثلا گرفتن دیپلم تجربی، با نمرات تجرب تو ریاضی شرکت کرد؟؟؟ من پرسیدم گفتن میشه شما هم بپرسید تا مطمئن باشیم
      اره همچین چیزی میشه ولی خب شما باید بتونی درسای تجربی رو مثلا زیست و زمین شناسی رو خوب بخونی که بتونی نمره خوبی ازشون بگیری

《فدا کردن

15. Top | #30
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      باشه نتیجه رو میگم

اره همچین چیزی میشه ولی خب شما باید بتونی درسای تجربی رو مثلا زیست و زمین شناسی رو خوب بخونی که بتونی نمره خوبی ازشون بگیری
      آقا یه سوال.الان شما گفتی باید زمین شناسی هم نمره خوبی بگیری.من دیپلم ریاضی دارم که الان میخوام پزشکی امتحان بدم باید زمین شناسی نمره خوبی بگیرم؟(چون زمین شناسی تاثیری نداره فقط نمره قبولی باید بگیرم؟)
      تاریخ چی؟

صفحه 2 از 181 نخستنخست 12312102 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن