خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 171 از 181 نخستنخست ... 71161170171172 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 2,551 به 2,565 از 2705
    1. Top | #2551
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      آره سوال همینه که خرداد که دیپش اوکی شد میشه برا کنکور استفادش کرد ؟
      صفحه قبل من جوابتون رو دادم

2. Top | #2552
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط daniad نمایش پست ها
      ممنونم
      بنظر من از الان بخون دیگه حداقل یه ساعتی رو بزار برا خوندن امتحانا ریسک نکن شب امتحان بزاری یهو یه درس میوفتی دیگه هیچ
      راستی کسی نمیدونه اگه یه درس افتادیم میشه خرداد دادش یا نه؟
      میشه

3. Top | #2553
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DR Matrix نمایش پست ها
      3 هفتمون میره واسه این انسانیای لعنتی آزمون سنجش بعدیم از دست میدمنیفتم حالا
      نمی افتی منم تو فرجه ها خوندم خودم

4. Top | #2554
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      سلام
      من خرداد 94 و سه درس را شهریور 94 دیپلم مجدد انسانی گرفتم
      و درس دین و زندگی رو تطبیق زدم
      الان در بین لیست دروس دین و زندگی نیست و درصورتیکه توی خود سایت هم ذکر شده که نمرات تطبیقی به سازمان سنجش ارسال نمی شوند
      الان سوال من اینه که تکلیف درس دین و زندگی چیه و به چه صو.رت محاسبه میشه؟
      از یکی از مسعولین اموزش و پرورش که پرسیدم گفت برات از نمره کنکور محاسبه میشه یعنی از 100 درصد و احتیاجی به نمره درس دین و زندگی نیست
      ایا صحت داره و این موضوع یکم نگرانم کرده
      لطفا دوستانی که اگاهی دارند پاسخ بدن ممنون میشم
      در ضمن نمره دین و زندگی من 18/5
      %D8%B3%D9%88%D8%A7%D8%A8%D9%82-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84%DB%8C-copy.png
      دلی داشته باش سخن پذیر یا سخنی داشته باش دلپذیر
      ویرایش توسط sandbad : 08 دی 1394 در ساعت 17:57

5. Top | #2555
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sandbad نمایش پست ها
      سلام
      الان در بین لیست دروس دین و زندگی نیست و درصورتیکه توی خود سایت هم ذکر شده که نمرات تطبیقی به سازمان سنجش ارسال نمی شوند
      از یکی از مسعولین اموزش و پرورش که پرسیدم گفت برات از نمره کنکور محاسبه میشه یعنی از 100 درصد و احتیاجی به نمره درس دین و زندگی نیست
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: سوابق تحصیلی - Copy.png
مشاهده: 53
حجم: 22.1 کیلو بایت
      چرا نگرانی؟در هر صورت چه محاسبه بشه چه نشه به نفع تو هست چون نمرت خوبه اگه تاثیر نداشته باشه هم چه بهتر شاید خودت100زدی

6. Top | #2556
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      سلام

سلام

دوست عزیز از آموزش پرورشی ها هیچ وقت درباره ی کنکور و سوابق تحصیلی سوال نکن چون فقط گمراه میکنن بچه ها رو ...

بعدشم مگه تو نمیدونی چجوری حساب میشه سوابق تحصیلی ؟؟

یعنی چی از 100 ؟؟؟

نمرات تک درس حساب میشن ولی جدا از درصدای کنکور و هیچ ربطی به هم ندارن ...

درصدای کنکور همه از 100 حساب میشن
      مردم شهری که همه در آن می لنگند ,
      به کسی که در آن راه می رود می خندند .

7. Top | #2557
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام

ناموسا فلسفه منطق چجوریی 18.5 شدی نامسلمونننن
      The only way to deal with an unfree world is to become so absolutely free that your very existence is an act of rebellion

8. Top | #2558
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام

شما جچوری این نمرات رو برای دیپلمی که در کنکورت تاثیر ناچیززی داره گرفتی؟؟ ما تو دیپلم اصلیمونم همچین نمراتی نمیگیریم ! نمرات تخصصی انسانی رو شما 20 گرفتی

9. Top | #2559
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط m.l.s نمایش پست ها
      سلام

دوست عزیز از آموزش پرورشی ها هیچ وقت درباره ی کنکور و سوابق تحصیلی سوال نکن چون فقط گمراه میکنن بچه ها رو ...

بعدشم مگه تو نمیدونی چجوری حساب میشه سوابق تحصیلی ؟؟

یعنی چی از 100 ؟؟؟

نمرات تک درس حساب میشن ولی جدا از درصدای کنکور و هیچ ربطی به هم ندارن ...

درصدای کنکور همه از 100 حساب میشن

دوست عزیز ممنون از پاسخت
      من به تراز و درصد کنکور و تک درس و همه چی واقفم منظورم این بود چون نمره ای برای درس دین و زندگی وجود نداره دیگه براش این درس سوابق تحصیلی تراز نمیشه فقط همون درصد کنکور ملاک عمل قرار میگیره یعنی از همون 100 درصد کنکور یعنی فقط همون تراز کنکور بحساب میاد.

10. Top | #2560
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khaan نمایش پست ها
      شما جچوری این نمرات رو برای دیپلمی که در کنکورت تاثیر ناچیززی داره گرفتی؟؟ ما تو دیپلم اصلیمونم همچین نمراتی نمیگیریم ! نمرات تخصصی انسانی رو شما 20 گرفتی
      ممنون از حسن نظرت
      بستگی به سعی و تلاش خود فرد داره شما اگه درس رو خط به خط حفظ کنی و در کنارش سوالات سالهای قبل رو کار کنی خیلی بیشتر از این نمراتی که من گرفتم میگیرید
      دروس انسانی درسته که تخصصی هستن و هیچ پیش زمینه ای نداشتیم ولی همشون خوندنی هستن با حفظیات و خوندنی ها ادم راحت کنار میاد و زمان زیادی نمیگیره یعنی زمان زیادی برای فهمیدنشون نمیخواد مطلب رو یک بار که بخونی برات جا میفته

11. Top | #2561
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Weed Master نمایش پست ها
      ناموسا فلسفه منطق چجوریی 18.5 شدی نامسلمونننن

فقط با خوندن دوست عزیز فکر نکنم بجز خوندن معجزه دیگه ایی وجود داشته باشه اگر هم وجود داشته باشه ما که تو عمرمون ندیدیم
      درس منطق علی رغم همه ترس و نگرانی که بچه های انسانی ازش دارن بنظرم درس ساده ای بود بجز یک درسش که استلالی بود و احتیاج به تحلیل و تجزیه و وقت بیشتری داشت که باید براش صرف میشد ولی متاسفانه بدلیل کمبود وقت اون درس رو یک دور بیشتر نخوندم که دقیقا یک نمره ازش اومده بود که بلد نبودم و نیم نمره دیگه هم فک کنم جای خالی بود که اونم اشتباه نوشتم
      ولی درس فلسفه خیلی ساده و حفظی بود که در عرض 8 ساعت فقط نمونه سوالات سالهای قبل رو خوندم و حتی کتابشم نداشتم و تونستم همه سوالارو جواب بدم
      وقتی از یک کتاب شما 25 دوره نمونه سوالاتش رو بخونید بطورمیانگین یعنی برای هر درسی 25 سوال وجود داره وقتی شما برای هر درسی 25 سوال بخونید فک نکنم مطلب دیگه ای مونده باشه که این 25 سوال پوشش نده
      برای درس فلسفه خوندن همون سوالهای سال قبل کفایت میکنه

12. Top | #2562
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام

سلام... ببخشید این نمرات شما تو سامانه سوابق تحصیلیه؟ آخه دروس مشترک باید تطبیق بخوره و نمره ی قبلی براش لحاظ بشه نه اینکه فقط کنکور ملاک باشه... منم الان دارم امتحانا رو میدم و دین و زندگی و زبان رو تطبیق زدم
      ویرایش توسط MaHsa 95 : 09 دی 1394 در ساعت 01:03

13. Top | #2563
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Asemoon نمایش پست ها
      سلام... ببخشید این نمرات شما تو سامانه سوابق تحصیلیه؟ آخه دروس مشترک باید تطبیق بخوره و نمره ی قبلی براش لحاظ بشه نه اینکه فقط کنکور ملاک باشه... منم الان دارم امتحانا رو میدم و دین و زندگی و زبان رو تطبیق زدم
      سلام. بله دقیقا تو سامانه بود متاسفانه دین و زندگی رو تطبیق زدم که در این لیست موجود نیست حتی توی خود سامانه هم ذکر شده که نمرات تطبیقی به سازمان سنجش فرستاده نمیشن sshot-7.png
      من نظرم اینه که نباید دروس رو تطبیق میزدیم البته نمیدونستم اینجوری میشه
      من نگرانی و ترسم اینه که سازمان سنجش باز بامبول درنیاره و نیاد بخاطر یک درس از دیپلم اول من استفاده کنه چون همه اطلاعات رو دارند
      حالا چون نمرش موجود نیست و بیان خود کنکور رو ملاک قرار بدن خیلی بهتر میشه اونموقع حتی به نفعمون هم هستش
      و خدا کنه که اتفاق دیگه ای نیفته چون متاسفانه مسعولین و کارا و بخشنامه هاشون به یک خواب وابستست؛ بستگی داره که شبش چه خوابی ببیند.
      ویرایش توسط sandbad : 09 دی 1394 در ساعت 01:21

14. Top | #2564
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام. بله دقیقا تو سامانه بود متاسفانه دین و زندگی رو تطبیق زدم که در این لیست موجود نیست حتی توی خود سامانه هم ذکر شده که نمرات تطبیقی به سازمان سنجش فرستاده نمیشن برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: sshot-7.png
مشاهده: 46
حجم: 21.5 کیلو بایت
      من نظرم اینه که نباید دروس رو تطبیق میزدیم البته نمیدونستم اینجوری میشه
      من نگرانی و ترسم اینه که سازمان سنجش باز بامبول درنیاره و نیاد بخاطر یک درس از دیپلم اول من استفاده کنه چون همه اطلاعات رو دارند
      حالا چون نمرش موجود نیست و بیان خود کنکور رو ملاک قرار بدن خیلی بهتر میشه اونموقع حتی به نفعمون هم هستش
      و خدا کنه که اتفاق دیگه ای نیفته چون متاسفانه مسعولین و کارا و بخشنامه هاشون به یک خواب وابستست؛ بستگی داره که شبش چه خوابی ببیند.
      بله اگه فقط کنکور ملاک باشه که به نفعمونه ولی مشکل اینجاست که اینجوری دیپلم انسانیمون اصلا کامل نیست و میترسم نشه ازش استفاده کرد... من میگم شاید نمرات تطبیقی به سازمان سنجش فرستاده بشه و اینجا اشتباه گفته باشه، آخه کسی که مثلا دیپلم ریاضی داره بعد میاد دیپ مجدد تجربی میگیره و دروس مشترک رو تطبیق میزنه یعنی نمره ی عمومی ها و شیمی براش تو کنکور تاثیر ندارن؟ مگه میشه آخه...
      بچه های دیگه که دیپ مجدد گرفتن و تطبیق زدن خواهشا راهنمایی کنن

15. Top | #2565
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Asemoon نمایش پست ها
      بله اگه فقط کنکور ملاک باشه که به نفعمونه ولی مشکل اینجاست که اینجوری دیپلم انسانیمون اصلا کامل نیست و میترسم نشه ازش استفاده کرد... من میگم شاید نمرات تطبیقی به سازمان سنجش فرستاده بشه و اینجا اشتباه گفته باشه، آخه کسی که مثلا دیپلم ریاضی داره بعد میاد دیپ مجدد تجربی میگیره و دروس مشترک رو تطبیق میزنه یعنی نمره ی عمومی ها و شیمی براش تو کنکور تاثیر ندارن؟ مگه میشه آخه...
      بچه های دیگه که دیپ مجدد گرفتن و تطبیق زدن خواهشا راهنمایی کنن

نمیشه گفت که دیپلم انسانیمون کامل نیست چون اگه کامل نبود که صادر نمیشد شایدم سازمان سنجش چون به اطلاعات دسترسی داره نمره دروس تطبیقی رو از دیپلم اول خودش برداره و استفاده کنه
      الله و اعلم والا ما که سر از کار این مملکت و خلق خدا در نیاوردیم

صفحه 171 از 181 نخستنخست ... 71161170171172 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن