خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 65
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط اريا نمایش پست ها
      اگر حقيقتشو بخوايد،پدرومادر من بشدت سرشون شلوغه و در طول روز اكثريت پدرمو نمي بينم و مادرم هم كمتر از ١ساعت در روز مي بينم.البته حمايتي كه از من ميشه در ماكسيمم حالت خودش قرار داره ولي من انسان خود ساخته اي هستم و هميشه بر اين اصل باور داشتم كه بدون نياز به كمك پدر و مادرم كارهامو انجام بدم كه خوشبختانه تا به اين لحظه موفق بودم.پدرومادرم وظيفشونو در قبال من انجام دادند و حالا اين نوبت منه كه با كسب موفقيت هاي پي در پي و چشمگير اعتمادشونو جلب كنم.نمي خوام هيچوقت اشتباهي كنم كه موجب نگراني و اضطراب اونها نسبت به من بشه.
      خب متاسفانه برا من در حالت مينيمم قرار داره! منم نيازي به اونا ندارم ولي تا ميخوام پيشرفت كنم چنان ميكوبوننم كه تا ي سال نتونم پا شم !

2. Top | #32
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط اريا نمایش پست ها
      ببينيد دوستان پشت كنكوري،از ي مقطعي بايد نقطه عطفي تو زندگيتون داشته باشيد،من اول راهنمايي بودم كه اين نقطه عطف رو در خودم ايجاد كردم.حالا اين نقطه عطف چيه؟؟؟
      از ي مقطعي تصميم مي گيريد گوسفند نباشيد كه همش ي چوپون بياد اينور و اونور ببرتتون.وقتي بدونيد كاري درسته انجامش ميديد و دروني مي كنيد و وقتي بدونيد اشتباهه از انجامش امتناع مي ورزيد.اوايل فوووق العاده سخته ولي همين الان من اونقدر توانايي دارم تا فقططط در عرض بين ٣روز تا يك هفته ي عادت رو در خودم دروني كنم يا عادتي رو از بين ببرم يا در كمتر از ٤٨ساعت سبك زندگي و برنامه ريزيمو تغيير بدم،چون بشدت انعطاف پذير هستم و شكنندگي در من تعريف نشده.
      دوستاني كه مي گيد به خودتون اعتماد نداريد،
      يعني چي بخودتون اعتماد نداريد؟؟؟ يعني توانايي هاتون رو چه كم يا زياد نمي شناسيد،يعني استعداد و علاقتونو نمي دونيد كه عملا از زندگيتون چي ميخوايد؟؟؟ اكثريت مثل ادمايي مي مونيد كه فقططط مثل ي لگو قطعه داريد،نمي دونيد مي خوايد برج بسازيد،بيمارستان يا قصر و مشكل اصلي هم همينه.
      برنامه ريزي،واااقعا كار بشدت موثر و البته سختيه،مني كه ٦ساله تو زندگيم با برنامه ريزي پيشرفتم هنوز نمي تونم بگم در اينكار خبره هستم با وجود اينكه معدل كتبي ٢٠ نهايي دارم،با وجود اينكه شاگرد تاپ مدرسه X هستم و تو ازمون Y رتبم زير ٥كشوريه هميشه.(بعلت اينكه حاشيه ايجاد نشه نام نمي برم)
      در كنارش ايلتز نمره ٧.٥ دارم.
      تو ورزش شنا كاملا حرفه اي هستم.
      شطرنج باز قهاري هم هستم.
      تا سال گذشته از اعضاي تيم ملي بدمينتون هم بودم(البته ٨سال ادامه دادم)
      بشدت اهل مطالعه و رمان خواني هستم.
      بشدت اجتماعي هستم و با دوستانم رفت وامد زيادي دارم.
      استيون هاوكينگ ي نظريه اي داره بنام جهان ١١بعدي،من هم به تقليد از اون نظريه ميگم زندگي ١١بعدي.
      ي اسم ديگه هم روش گذاشتم به اختصار:GLS مخفف Genius Life Style(سبك زندگي هوشمندانه)
      تماااام موفقيتم تا به الان كه ١٨سال دارمو مديون يك كلمه هستم: برنامه ريزي
      اگر وجود نداشته باشه حتي من هم به زمين ميخورم.
      نوع و سبك برنامه ريزي من طوريه كه كمتر از ١٥دقيقه در طول روز اتلاف وقت دارم.يعني هرررلحظه بسته به مكان و زمان كار خاصي رو انجام ميدم.
      اصلا هم حاضر نيستم،يك دقيقه از ورزشم بزنم كه بيشتر درس بخونم،يا يك دقيقه از درسم بزنم كه بيشتر ورزش كنم،هرچيزي بايد به اندازه و با حساب و كتاب باشه.
      البته كه سال كنكور بصورت مقطعي ورزش و ساير كارهاي جانبي رو كاهش ميدم و محور اصلي رو كنكور قرار ميدم.دقيقا موضوع انعطاف پذيري كه بالا هم بهش اشاره كردم.
      از همين الان نقطه عطف رو تو زندگيتون ايجاد كنيد و با گفتن چرندياتي مثل گفتن بخودم مطمئن نيستم،نمي دونم كه شايد اشتباهاتمو تكرار كنم و ... خودتونو توجيه نكنيد.
      هيچي مفت بدست نمياد كه رتبه كنكور دوميش باشه.هركاري زحمتي داره.
      بقولي: هركه طاووس خواهد جورهندوستان كشد ولي باور كنيد ٣هفته بيشتر طول نمي كشه تا كاملا براتون جا بيفته و دروني بشه.
      من که بیخیال ورزش و حاشیه شدم موندم تو زندگیم...

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa92 نمایش پست ها
      خب متاسفانه برا من در حالت مينيمم قرار داره! منم نيازي به اونا ندارم ولي تا ميخوام پيشرفت كنم چنان ميكوبوننم كه تا ي سال نتونم پا شم !
      اتفاقا من رابطه بسيار صميمي با پدر و مادرم دارم.
      اينكه كم مي بينمشون دليل بر عدم نياز بهشون نيست.اتفاقا باعث و باني اصلي موفقيت من مادر عزيزم هستند.
      بيش از ٥٠٪ عادات خوب من از قبيل مطالعات فراوان،ادامه ورزش بصورت حرفه اي و برنامه ريزي دقيق و حساب شده،مواردي هستند كه از طرف اونها در من دروني شده و صرفا تقليدي ازاونها بوده.
      حقيقت اينه كه من از بدو زندگيم هيچوقت كاري نكردم جز اينكه تشويق و تحسين شدم.دليلشم اين بود كه از زمان مهد كودك عاشق برنامه ريزي بودم و پدرومادرم از اينكه من با ي ساعت اسباب بازي برنامه ريزي مي كردم بشدت متعجب بودند،باينكه تا قبل از مهد كودك بلد بودم از ١تا١٠٠ بشمرم و قبل مهد كودك بيشتر از ١٠٠٠كلمه انگليسي بلد بودم،بعلاوه حروف الفبا و اينكه تا حدود كمي خواندن و نوشتنم بلد بودم.براي مثال ي سري برچسب كنار ساعت مي چسبوندم و روش كارهايي كه ميخواستم انجام بدمو نقاشي مي كردم،مثلا كنار ز ساعت ٢عكس غذا،كنار ساعت ٥مشق هاي مهد كودك و كنار ساعت ٩ عكس خواب.از ٤سالگي هم خودم براي خودم ساعت كوك كردم كه بيدار بشم،والدينم يكبار هم نگفتند بيدار شو ديره و ... يا ديروقته بخواب.والدينم اكثريت كارهارو يكبار بمن ياد دادند،براي مثال رد شدن از خيابون،موارد و نكات ايمني و... رو فقططط يكبار بمن اموزش دادند،چون ديدن كه هميشه حرفشون رو گوش مي كنم،از ٩سالگي براحتي و به تنهايي بيرون مي رفتم،براي خودم خريد مي كردم.
      كلا از بچگي شخصيت عجيبي داشتم،از سن ٢سالگي به بعد اصلا گريه نمي كردم و جالب اين بود كه كسي نمي تونست روم تسلطي داشته باشه،يادمه مهدكودك كه بودم روزي يكي از بچه ها شكلات اورده بود و كل مهدكودك صداي گريه بود كه بچه هاي ديگه هم ميخوان ولي من نه!!! اصلا كوچكترين توجهي نكردم و ي سيب از كيفم دراوردم تا بخورم و همزمان با كتاب حروف انگليسي موزيكالم بازي ميكردم،ديگه مادرم مي گفت به نقل از مربي هاي مهد كه كپ كرده بودن!!! كلا بنظر همه من بيش از حد عاقلم.بيش از حد اينده نگرم و بيش از حد مي فهمم.
      ولييييييييييييييييييييييي ييييييييييييييييييييييييي ييييييييييييييييييييييييي ييييييييي:
      حرفم به تمام بچه ها اينه: تمام اين ها اكتسابيه و نه ژنتيكي البته ربط هم داره ولي به اندازه ي سوزن در در ي كمپاني نساجي نه بيشتر.
      Nothing about Loyality is cheap
      At Last
      What Can You Expect???
      From a Hug
      But
      a Grunt!!!
      Bye Forever
      Friday,Aguest15
      3:47PM
      My Last
      Activity Here

4. Top | #34
      کاربر انجمن

Mashkok
      نمایش مشخصات
      باید دایورت کنی حرف دیگران رو و پوستت رو کلفت کنی
      و با انگیزه و برنامه ریزی و منطق درست بشینی درس بخونی
      احتمال برد به بخت 90 به 10 هستش
      غــــم کـــشیدن کـــار هــــر نـــقـــاش نــــیست

5. Top | #35
      کاربر انجمن

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pourya_blue نمایش پست ها
      شما واقعا بینایی سنجی میارید؟!
      به نظر من اگه بینایی میارید معطلش نکنید و برید بینایی....
      من با 2500 منطقه 2 نرم افزار سنجش فقط بینایی زاهدان رو بهم داده....
      به نظرم رشته ی عالیه البته خیلیا نمیدونن!!!خخخخ
      ن
      حواسم نبود ک بینایی سنجیو وارد کردممممم
      منم اگه بینایی سنجی قبول شم فقط زاهدانه
      راهش دوره واسم....
      زیر بارند درختان که تعلق دارند...

6. Top | #36
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      در جواب mahsa92 اگه میخوای به هدفت برسی پیش هیچکس حتی پدر ومادر وفامیل نگو برا کنکور میخونی من این کارو کردم جواب داد

7. Top | #37
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      واسه رشته خوب ارزش داره 5 سال پشت کنکور بمونی.

8. Top | #38
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من پارسال رتبه 5200 منطقه 2 رشته ریاضی آوردم تا قبل از اینکه برم برای انتخاب رشته پیش مشاوره تصمیم جدی داشتم برم دانشگاه چون خسته شده بودم ولی وقتی شهرهایی که میتونستم برم رو دیدم از خودم خجالت کشیدم یعتی من این همه درس خوندم آخرش برم شاهرود و سمنان و بابل؟!؟!؟!از همون موقع شوق سال بعد موندن اومد به ذهنم کلی پرسش کردم تقریبا همه میگفتن نمون عمرت حروم میشه و نمیتونی امسالم و از این جور حرفا بخصوص پدرم ...ولی هر چی بیشتر میگفتن من بیشتر مشتاق میشدم خلاصه آخر گرفتم رشته های که به احتمال95%نمی آوردم مثل برق شریف زدم تا نرم وبمونم...از همون 22شهریور که نتایج اومد کتابامو ریختم بیرون فرداش رفتم شیمی3 خیلی سبز خریدم شروع کردم... در طول سال خوب پیشرفت کردم حتی رتبه 2رقمی هم آوردم ولی آخرش دوران جمع بندی سردرگم وخسته شده بودم .خلاصه امسال 977 آوردیم هرچند به حقم نرسیدم ولی خدارو شکر به احتمال زیاد به رشته و حتی دانشگاه خوب میرسم

خواستم به اونایی که دودلن برا سال دیگه بگم به دلت گوش کن ببین می تونی؟؟؟ اگه اهل با رفیقا بیرون رفتن و ازین جور کارایی بیخیال شو من خودم هر دو هفته بیرون میومدم برای آزمون فقط

اگه هدف داری و عشق درس و میتونی شکست هایی که 100% توی آزمونات میخوری رو تحمل کنی و ناامید نمیشی بسم الله

عجب طوماری بود!

9. Top | #39
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط سفیدک نمایش پست ها

حالا رتبم 4834 شده.منطقه3
      با این رتبه میتونم پرستاری .مامایی .علوم ازمایشگاهی .بینایی سنجی برم.جاهای خوب!!
      میبینم ک اصلن حوصله ندارم بازم بمونم.موندن انگیزه وانرژی میخواد.نمیخواد؟؟؟؟ الان ک ندارم

ولی نمیدونم این رشته هایی ک گفتم ارزش رفتنو دارن یا ن!
      مطمئنی بینایی سنجی میاری اونم جای خوب؟؟؟

من با 1800 منطقه 3 امید ندارم ... منم سال دومم بود...
      نمی خام بترسونمت سال اول نخونده 3000 شدم سال دوم خوندم شد 1800
      ..اگه بینایی سنجی قطبتون می گیره برو عزیزم ...اینجا نمون

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

Halam-Bade
      نمایش مشخصات
      سوالتون سواله منم هست!!!
      میتونی بخونی بمون!!! منم با pourya_blue صد درصد موافقم اینکه رتبه ات بهتر میشه!!!!
      خانواده که مطمئن باش همراهیت میکنن
      من خودم الان سال اول 44 هزار شدم!!!
      امسال 29 هزار!!!!
      سال دیگه؟؟؟؟؟؟؟؟نمیدونم ی قولی دادم به خانواده ک زیر دوهزار شم
      امروز 4 ساعت درس خوندمروز اولم بود
      یه جمله هست میگن تا 3 نشه بازی نشه!!مال مام حکایتش اینه تا سه نشه دانشگاه نشه
      حالا موندم بمونم یا نه(دو بمونم یا برم تو سه) اخه میگن مدیریت بازرگانی رشته ی خوبیه زنجانش احتمال قبولیم هستش و خیلی بالاست نمیدونم شاید ویرایش کردم زدمش شایدم نه!!!
      شما چی میگید؟
      زندگی بی مکث جریان داره....

11. Top | #41
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sama1374 نمایش پست ها
      سوالتون سواله منم هست!!!
      میتونی بخونی بمون!!! منم با pourya_blue صد درصد موافقم اینکه رتبه ات بهتر میشه!!!!
      امسال 29 هزار!!!!
      حالا موندم بمونم یا نه(دو بمونم یا برم تو سه) اخه میگن مدیریت بازرگانی رشته ی خوبیه زنجانش احتمال قبولیم هستش و خیلی بالاست نمیدونم شاید ویرایش کردم زدمش شایدم نه!!!
      شما چی میگید؟
      كاش خونواده منم مثل تو بود

12. Top | #42
      کاربر نیمه فعال

Halam-Bade
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa92 نمایش پست ها
      كاش خونواده منم مثل تو بود
      عزیزم خانواده وقتی نتایج اومد کلی بارم کردش هنوزم هر روز میشنوم ولی کم کم خسته میشن یادشون میره مث پارسال ولی خب حالا همچین میگم همراهی بیشتر من همراهیشون میکنم هههههههههه :yahoo (4): نه ازمون رفتم(سال اول رفتماااااا ولی امسال نه) نه کتاب خواستم هیچیه هیچی!!!!!
      خداییش سختی و استرس داره من ی روز مونده بود ب کنکور فقط گریه کردم
      زندگی بی مکث جریان داره....

13. Top | #43
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      عزیزم خانواده وقتی نتایج اومد کلی بارم کردش هنوزم هر روز میشنوم ولی کم کم خسته میشن یادشون میره مث پارسال ولی خب حالا همچین میگم همراهی بیشتر من همراهیشون میکنم هههههههههه :yahoo (4): نه ازمون رفتم(سال اول رفتماااااا ولی امسال نه) نه کتاب خواستم هیچیه هیچی!!!!!
      خداییش سختی و استرس داره من ی روز مونده بود ب کنکور فقط گریه کردم
      خونواده من حاضرن پيام نور برم ولي ي سال نمونم برا پزشكي!

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام به همگی من تازه عضو شدم بچه ها احتمالا منم میمونم ولی وضعیت من با شما خیلی فرق داره من سازمان سنجش در حقم نامردی کرده یعنی یه جورایی حقم خورده شده............وقتی کارناممو گرفتم شوک شدم فیزیک صفرررررررررررررررررررررر درصد باورم نمیشد تا پاسخبرگو دیدم پاسخبرگم خالیه خالیه باورتون میشه قسمت فیزیکم خالبه میگن احتمالا کمرنگ وارد کردی دستگاه نخونده شانس پی گیریشم فیفتی فیفتیه رتبم شده 4200 منطقه سه نمیدونم امسالو بمونم یا برم............برم رسته پایینتر مثه هوشبری یا بمونم برای پزشکی اگه فیزیکم درست شه پزشکی ازاد قبول میشم برام دعا کنید لطفا

15. Top | #45
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سوالتون سواله منم هست!!!
      امسال 29 هزار!!!!
      شما چی میگید؟
      به مدیریت بازرگانی علاقه دارید؟!
      مهم نیست خوبه یا نه....مهم اینه که شما علاقه دارید یا نه...
      اگه دارید برید اگه نه حتما بمونید....
      وبلاگ من:
      POURYA-BLUE.BLOGFA.COM

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن