خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 63
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

هرکس ساپورت نپوشه احمقه!!!

روزی روزگاری پادشاه معلوم الحالی بود که به دوختن و پوشیدن لباس های تازه خیلی علاقه داشت. برای همین دستور داد هرکس بهترین لباس رو براش بدوزه پاداش خوبی به اون خیاط بده. خیاطی که از ظلم های پادشاه خسته شده بود و میخواست درس خوبی به پادشاه بده به قصر رفت و گفت من میتونم لباسی بدوزم که فقط آدم های باهوش بتونن ببینن و آدم های **** نمیتونن اون لباس رو ببینند.پادشاه وقتی دید ازین طریق میتونه آدم هارو تشخیص بده دستور دوخت این لباس رو به خیاط داد. خیاط هم شروع به دوختن لباس کرد اما هیچکس نمیتونست این لباس رو ببینه.وقتی کار دوخت لباس تموم شد خیاط لباس خیالی خودش رو برد و تن پادشاه کرد. اما چون هیچکس دوست نداشت بهش بگن **** شروع به تعریف و تمجید کردند اما در حقیقت لباسی به تن پادشاه نبود و اون *** *** بود.

حالا از اون ماجرا چندین سال می گذره و خیاط هایی برای بلهوسی و لذت بردن از ناموس یک ملت لباس هایی دوختن بسیار تنگ و زننده و به بهانه مد و باکلاس بودن جوری وانمود کردن که هرکس ازین لباس ها رو بپوشه خیلی فهمیده و عاقل و با کلاسه و هرکسی که نپوشه **** و امل هست.عده ای **** مثل همون پادشاه که این لباس هارو می پوشند از سوی اون هایی که به دنبال بلهوسی و لذت بردن هستن و نمیخوان کسی بهشون بگه **** مدام مورد تمجید قرار می گیرند و عده ای هوشیار و فهمیده هم که این لباس ها رو نمی پوشند از سوی همون **** ها متهم به بی کلاسی و امل بودن می شوند.پیامبر اکرم (ص):
      هلاکت زنان امت من در دو چیز سرخ است:یکی طلا و دیگری لباس های نازک و بدن نما. (شیخ مفید، امالی)

منبع : معبر

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

Khabalod
      نمایش مشخصات
      من خودم با پوشیدن این مدلی موافق نیستم ولی خوب نیست اگه به نظر بقیه هم احترام بذاریم ؟
      تعریف من همیشه بلوا کنه
      مثه شیطانی که تنها شده

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اره اصن بلاد کفر مردن دارن از گرسنگی میمیرن اصن بدبخت و بیچاره ن سرگرمی دارن ن آب اشامیدنی نه هوای خوب میدونی چرا؟؟ چون هلاکت زنان امت من در دو چیز سرخ است:یکی طلا و دیگری لباس های نازک و بدن نما. (شیخ مفید، امالی)

ژان وال ژان: مرا برای دزدیدن تکه نانی به زندان بردند و پانزده سال در آنجا نان مجانی خوردم! این دیگر چه دنیاییست!!!
      بینوایان-ویکتور هوگو

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط helper نمایش پست ها
      روزی روزگاری پادشاه معلوم الحالی بود که به دوختن و پوشیدن لباس های تازه خیلی علاقه داشت. برای همین دستور داد هرکس بهترین لباس رو براش بدوزه پاداش خوبی به اون خیاط بده. خیاطی که از ظلم های پادشاه خسته شده بود و میخواست درس خوبی به پادشاه بده به قصر رفت و گفت من میتونم لباسی بدوزم که فقط آدم های باهوش بتونن ببینن و آدم های **** نمیتونن اون لباس رو ببینند.پادشاه وقتی دید ازین طریق میتونه آدم هارو تشخیص بده دستور دوخت این لباس رو به خیاط داد. خیاط هم شروع به دوختن لباس کرد اما هیچکس نمیتونست این لباس رو ببینه.وقتی کار دوخت لباس تموم شد خیاط لباس خیالی خودش رو برد و تن پادشاه کرد. اما چون هیچکس دوست نداشت بهش بگن **** شروع به تعریف و تمجید کردند اما در حقیقت لباسی به تن پادشاه نبود و اون *** *** بود.

حالا از اون ماجرا چندین سال می گذره و خیاط هایی برای بلهوسی و لذت بردن از ناموس یک ملت لباس هایی دوختن بسیار تنگ و زننده و به بهانه مد و باکلاس بودن جوری وانمود کردن که هرکس ازین لباس ها رو بپوشه خیلی فهمیده و عاقل و با کلاسه و هرکسی که نپوشه **** و امل هست.عده ای **** مثل همون پادشاه که این لباس هارو می پوشند از سوی اون هایی که به دنبال بلهوسی و لذت بردن هستن و نمیخوان کسی بهشون بگه **** مدام مورد تمجید قرار می گیرند و عده ای هوشیار و فهمیده هم که این لباس ها رو نمی پوشند از سوی همون **** ها متهم به بی کلاسی و امل بودن می شوند.پیامبر اکرم (ص):
      هلاکت زنان امت من در دو چیز سرخ است:یکی طلا و دیگری لباس های نازک و بدن نما. (شیخ مفید، امالی)

منبع : معبر
      اینایی که همچین لباسایی میپوشن خودشونو زدن به خواب برا همینم نمیتونی بیدارشون کنی
      اینا شیک پوشی و مرتب بودن رو با بی دینی اشتباه گرفتن

5. Top | #5

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خودشون رو زدن به خواب به بیداری

تو بلاد کفرن تو بلاد اسلامی

به خودشون ربط داره و بس

دست بردارید از این چرندیات سال 2014 شده بخدا...
      گرگ باش!
      مغرور!
      بر شب پادشاهی کن
      میخوای خنجر بزنی از رو به رو بزن
      مثل گرگ تعصب داشته باش
      مثل گرگ حتی به شیر هم رحم نکن
      مثل گرگ رو در رو حق بگیر
      به مانند گرگ باش
      دوستانت را لیس بزن
      دشمنانت را گاز بگیر
      گرگ باش دشمنانت را بدر
      در برابر سگان ولگرد بی تفاوت باش
      آنها با پارس کردن بیهوده زنده اند
      گرگ باش!
      همیشه با گله اما تنها!

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      در سال 2014 به نظرات هم احترام بزارین...

A SONG OF ICE AND FIRE

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Romantic
      نمایش مشخصات
      آزاد اندیش باشید

هر فرد آزاد است طرز پوشش خود را به علاقه و میل خود انتخاب وبر تن کند

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alpay_18 نمایش پست ها
      آزاد اندیش باشید

خداوکیلی من خودم (یعنی فقط خود خودم)پوشیدن این لباس رو دوست ندارم.(فقط خودم این نظر رو دارم و به دیگران تحمیل نمیکنم.) دیدم جمله دوستمون نیاز به تکرار بیشتر داره.

آزاد اندیش باشید

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      من خودم اهل ساپورت نیستم اما خوبه ما هم بگیم کسایی ک چادر میپوشن املن مثلا؟؟
      2014 شد هنوز بعضیا تو 100 سال پیش موندن
      پوشش هر کس ب خودش مربوطه
      I love all the stars in the sky, but they are nothing compared to the ones in your eyes

Hesam

10. Top | #10
      ngn
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      دوستان درسته که هر کس عقایدی داره و باید به عقایدش احترام گذاشت . همونطور که اگه کسی نماز نخونه برای من ضرری نداره و نمی رمم فضولی کنم تو کار دیگران و هی بگم چرا نماز نمی خونین . ولی اونایی که روز به روز پوششون داره تحلیل می ره دارن به پسرایی که عقیدشون اینه که نگاهشون به نامحرم نیفته ، آزار می رسونن . دارن به دخترایی که به خاطر اینکه قیافه یا هیکل خیلی عالی ندارن و شوهراشون اندام و قیافه ی آرایش کرده ی زن غریبه رو دیده و هوایی شده و طلاقشون داده ظلم می کنن .
      این همه آمار طلاق که رفته بالا ، این همه گناهایی که زیاد شده . اگه حرف احترام به عقیده ی دیگرانه ، تو خیابون با لباسی بیاین که دیگران اذیت نشن و بهشون ضرری نرسه . الان به 80 درصده پسرا می گی چه زنی می خوای اولین ملاکشون خوشگل و خوش هیکل بودنه . یه دختر که قیافه ی آنچنانی نداره چشم رنگی نداره دماغ قلمی نداره باربی نیست حق زندگی نداره ؟ تاسف آوره که یه پرفسور آمریکایی که اومده بوده ایران گفته اونجور که من تو ایران تحر یک میشم تو جزایر ... تحر یک نمیشم . چون این یه اصل روانشناسیه که اگه یه چیزی کاملا پوشیده شه که محفوظه ، اما اگه نیمه پوشیده بشه ، از زمانی که کاملا پیداست بیشتر جلب توجه می کنه ، چون آدم یه کم ازشو دیده و می خواد اون ندیده ها رو کشف کنه .
      من خودم تا یه سال پیش مانتویی بودم . ولی وقتی تحقیق کردم و دیدم چجوری میشه ذهن دیگرانو درگیر کرد و باعث آسیب به اونا شد ، علی رغم مخالفت خانوادم چادری شدم . به پوششم هم افتخار می کنم که پوشش حضرت زهرا (س) هست . هیچ ربطی هم به قرن و تکنولوژی نداره . تکنولوژی رفته بالا ، مطالب علمیو بیشتر فهمیدیم ، هزار تا از حرف های قرآن دراومده که درسته ، اونوقت هنوزم که هنوزم میگیم اینا مال قبله . اگه اینجوریه میشه گفت مال قبل بود الکل واسه بدن ضرر داشت الان پیشرفت کردیم ، هر چی می خواین بخورین . مگه سلولای مغز که نابود میشن به تکنولوژی کار دارن ؟
      خلاصه ی امر اینکه درسته خیلی چیزا شخصیه ، ماهم به عقیده ی دیگران احترام می ذاریم ولی همون طور که دینمون گفته امر به معروف و نهی از منکر می کنیم .
      اگه حرفام به مذاق کسی خوش نیومد شرمنده . ولی امیدوارم چه راه من درسته چه راه دیگران ، خا هممونو به اون راه درسته هدایت کنه .
      در ضمن دوستان به جای توهین به هم دیگه و جبهه گیری علیه هم و پاک کردن صورت مسئله ، بشینین منطقی بحث کنین و دلایلتونو بگین و اون راه درستو پیدا کنین . چون اینجور مسائل از کنکورم مهمتره ، چون شما چه دکتر چه مهندس چه معلم چه مغازه دار چه بیکار باید اون دنیا از عقیده اتون دفاع کنین و به میزان درستی عقیده اتون از بهشت خدا و نعمت هاش سهم ببرین .
      در پناه حق

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دمت گرم نگین بانو
      _
      سلیقه تا جایی محترمه که به بقیه آسیب نزنه. چه ساپورت، چه هرچی دیگه
      درونت پاکه
      وحشی
      اما ساکت...!
      ویرایش توسط areff10 : 18 مرداد 1393 در ساعت 00:30

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      خوشم میاد نظرات دوستان نسبت به عقاید افراطی عوض شده بابا ایول

ژان وال ژان: مرا برای دزدیدن تکه نانی به زندان بردند و پانزده سال در آنجا نان مجانی خوردم! این دیگر چه دنیاییست!!!
      بینوایان-ویکتور هوگو

13. Top | #13
      ngn
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arman_b100 نمایش پست ها
      خوشم میاد نظرات دوستان نسبت به عقاید افراطی عوض شده بابا ایول

آقا آرمان این عقاید که شما بهش میگی افراطی ، عقایدیه که زندگی منی که بیش از حد همه چی داشتم ، پول ، وسیله ، درس خوب ، مدرسه ی خوب ، هزار تا چیز دیگه ، رو از نابودی نجات داد . چیزایی که اونقدر راجع بهش خوندم و تحقیق کردم ، که حاضر نیستم حتی اگه کل دنیا ازم رو گردون بشه از دستش بدم . همونطور که الان دارم با همه می جنگم . هیچ وقتم توی صحبتام با کسی بهش نه توهین کردم ، نه عقاید کسی رو به سخره گرفتم ، اگه عقیده اش مشکل داشته با سند و دلیل و مدرک دلیلشو توضیح دادم . در غیر اینصورت به خودم اجازه ندادم بهش توهین کنم ، چون همین نشون دهنده ی اینه که عقیده ی اون اونقدر قویه که من کاری جز مسخره کردنش نمی تونم انجام بدم . اگرم به عقیده ی درستی رسیدم ، بدون تعصب کورکورانه روی چیزی ، عقیده ی اشتباهمو عوض کردم . امیدوارم که شماهم عقیده اتن اونقدر براتون روشن و ارزشمند و مستدل باشه که اون دنیا سعادتمند شین .

14. Top | #14
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      به نظر من باید به عقاید همه احترام گذاشت تا هرکی هر جور که دوست داره لباس بپوشه
      قرار نیست که همه مثل هم باشن
      هرکی دوست داره هر جور لباس بپوشه ، مدل مو و ریشش خاص باشه
      به نظر من مردم باید یه فرقی با هم داشته باشن تا با نگاه کردن بشه تا حدودی فهمید چجور آدمیه ( قضاوت نه ، فقط تا حدودی شخصیتش رو برسونه )
      مثلا با نگاه بشه فهمید که به چه موزیکی علاقه داره یا تیپش اسپورته یا رسمی
      اینجوری خود آدم هم راحت تره
      من میخوام بدونم واقعا کسی هست که از طرز لباس پوشیدن کسی آسیب دیده باشه ؟

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      جمعیتمون 75 میلیون نفره ازین 75میلون چن نفرشون یه همچین افکاری دارن همشونم اومدن تو این انجمن عضو شدن هروز ازین تاپیکا میزنن بابا جا قحطه مگه میاین انجمن کنکور اینارو میگین؟
      چقدر دوست داشتنی هستند...
      آدم هایی که شبیه حرف هایشان هستند...

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن