خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 345 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 46 به 60 از 63
    1. Top | #46
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sarina farid نمایش پست ها
      امل کسیه که این متنو نوشته و داره پخش میکنه !
      خوب عزیزم همه دیدگاه متفاوتی دارن و نظر همه با همدیگه فرق میکنه !
      من خودم دوس ندارم نمیپوشم ! ولی خوب یکی دوس داره بپوشه !
      خوب دلش میخواد
      ب من و تو چه؟دلش میخواد بپوشه...
      لطفا جانب ادب و احترام رو رعایت کنید
      دشمن که نیستیم داریم بحث میکنیم
      اگه دوست ندارید شرکت کنید اجباری نیست مثل خیلی از تاپیکای دیگه که خوشمون نمیاد واردش نمیشیم
      اتفاقا به من و شما ربط داره
      بهتره یه سر به پست های قبل بزنید

مـــــــــــا آزمـــــــــوده ایمــــــ در این شهــــــــــــــر

بختــــــــــــــــــــ خویش

بیــــــــــــــرون بایــــــد کشیـــــــــد از این ورطــــه

رختـــــــــــــــــ خویش

2. Top | #47
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      چه جالب ! اتفاقا موضوع تاپیک مورد بحث ما تو کلاس زبان همین بود

هر کسی fashion خاص خودشو داره ! البته تو ایران یه سری هنجار هایی وجود داره که باعث محدودیت میشه !

به نظرم اگه فرهنگ سازی بشه بهتره ! .... ایرانی پایدار

هرروزی که بهترازروزهای قبلت باشه،تکه ای ازپازل رویاهای توست که سرجاش قرار میگیره، سعی کن هرروز بهترازروزقبل باشی تاپازل رویاهات روهرچه سریعتر کامل کنی

Sina
      CEO of Iramrich

by the way here's my channel : @MrRich

3. Top | #48
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اول اینکه ساپورت به همه نمیاد ///////// معمولا ساپورت اونایی میپوشن که قد بلند و پاهای کشیده و قشنگ دارن ///// البته بعضیام جنبه کلاسیشو دوس دارن و خوششون میاد /////////////
      قدیم ندیما، یه دختر که میخواست خودشو نشون بده، چادر که سرش بود زیرش یه دامن کوتاه خوشگل، چادرش که کنار میرفت یه نظر میشد پاهاشو دید ///////// اون موقع بود که پسره ازش خوشش میومد و میرفت خواستگاری و ...............
      .........................
      ولی حالا ::: تو دور زمونه ی حالا، واسه اکثر دختر پسرا اینکه چه کنم و چه میشه واسشون شد این :::: دختر بیشتر دوست داره دیده بشه، پسر بیشتر دلش میخواد ببینه //// بهشون هم یاد ندادن، عزیز من این امر کاملا طبیعی هستش و باید هم این نوع رفتار را از خودت داشته باشی /////// قدیما یه کدخدایی بود و کلی اعتبار واسه خودش داشت // هر جوونی که وقتش میرسد واسه این سوالش بهترین جواب را داشت و اون هم این بود که این دختر پسر جوون نباید مجرد باشن و باید هرجوری هست به هم برسن /////////// ولی باز در دنیای حاضر پسره میدونه دلش دختر میخواد و دختره هم میدونه دلش شوهر میخواد /// ولی نمیدونه چه کار کنه ................... این جاست که میشه شبیه یه غده ی بزرگ .......... که حداقلش اون این جور تیپ زدن ها واسه دخترا ............. حالا هی شما بیاد بحث کنید که ساپورت خوبه یا نـــــــــــــــــــــه !؟!

4. Top | #49
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      شماها هوز دارین درمورد لباس مردم حرف میزنین؟؟؟
      بابا بس کنین دیگه اخه چی عایدتون میشه با این حرفا جز بحث و جدل و بی احترامی
      جاهلیت اینجاست دقیقا همینجا!

5. Top | #50
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط نیلگون نمایش پست ها
      سلام
      اول از همه اینو بگم که نظر همه محترمه چه مخالفین چه موافقین
      ولی دلیل این همه برخورد تند و بیرحمانه رو بامخالفین ساپورت و بدحجابی و بی حجابی نمیفهمم
      خانومایی که میگین دارن مجبورتون میکنن
      کدوم یکی از پستای این تاپیک لحن تندو زشت و آمرانه ای از جانب مخالفین داشته؟
      مگه غیر از اینه امثال نگین جان ،آیه جان، مینای عزیز و ... دارن بالحن آرام دراین مورد صحبت میکنن؟
      بحث کنید دعوا چرا؟

ویه چیز دیگه درمورد این تاپیک
      اگه میگید اینجا انجمن کنکوره نه انجمن دینی پس جای خیلی از تاپیک های عشقی و احساسی و سرگرمی هم نیست
      خیی از افراد اینجا باتاپیکای سرگرمی مخالفن ولی ب احترام بقیه سکوت میکنن اونوقت سال ب سال وقتی یه تاپیک مذهبی زده میشه سریع دستور بسته شدنشو میدید؟
      نه نشد دیگه
      این بود اون دموکراسی و احترام ب حقوق که ازش دم میزدید؟
      خیلی چیزای مهمتر از کنکور و بقیه مسایل توی این دنیا هست که چشممونو روش بستیم
      ماهیچ میدونیم واسه چی به این دنیا اومدیم؟
      هیچ میدونیم اعمالمون چه ب روز خودمون و دیگران میاره؟
      هیچ میدونیم اصلا امام زمان کیه؟
      هیچ میدونیم دلیل اینهمه مرگ ناگهانی و جنگ و خونریزی چیه؟
      نه نمیدونیم
      نمیدونیم ظهور نزدیکه
      نمیدونیم عامل اینهمه بدبختی اعمالمونه
      بی تفاوتیمون نسبت به خیلی چیزا نه فقط حجاب
      کاش یکم فکر کنیم
      کاش به جای جبهه گرفتن یه دقیقه فقط یه دقیقه به حرفای طرف مقابلمون گوش بدیم همونطور که به آهنگها با جون و دل گوش میدیم و کلمه ب کلمه شو حفظ میکنیم

استفاده از کلمه ی بد حجابی خودش توهین به کساییه که حجابشون مثل شما نیست.

بدرود

6. Top | #51
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط roya-s نمایش پست ها
      شماها هوز دارین درمورد لباس مردم حرف میزنین؟؟؟
      بابا بس کنین دیگه اخه چی عایدتون میشه با این حرفا جز بحث و جدل و بی احترامی
      جاهلیت اینجاست دقیقا همینجا!
      جاهلیت ؟! بحث شد جاهلیت؟!
      (الان ادمین حذف میکنه پستمو )
      درونت پاکه
      وحشی
      اما ساکت...!

7. Top | #52
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط galoum نمایش پست ها
      استفاده از کلمه ی بد حجابی خودش توهین به کساییه که حجابشون مثل شما نیست.
      گویا شما اشتباه برداشت کردین
      بدحجابی یعنی افراط وتفریطی که درمورد پوشش به کار میبرن
      مثلا بیش ازحد جلو آوردن روسری و مقنعه واستفاده از لباسهای ضخیم و تیره رنگ برای پوشیده شدن
      ویا بلعکس لباسهای تنگ و ...

مـــــــــــا آزمـــــــــوده ایمــــــ در این شهــــــــــــــر

بختــــــــــــــــــــ خویش

بیــــــــــــــرون بایــــــد کشیـــــــــد از این ورطــــه

رختـــــــــــــــــ خویش

8. Top | #53
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط galoum نمایش پست ها
      خانم دکتر مساله حجاب موضوعیه که هم به پسرا مربوط میشه هم به دخترا

وگرنه تو یه محیط کاملاً دخترونه که حجاب خیلی موضوعیتی نداره

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

کاش شما دوستان هم اون چیزایی رو که برای من و امثال من مهمه درک کنین

من که دختر نیستم بخوام از حق ساپورت پوشیدنم دفاع کنم!

چیزی که ما میخوایم احترام به انتخاب افراده

شما بنا به دلایلی به یه نتیجه ای رسیدین و کس دیگری بنا به دلایلی دیگه به یه نتیجه ی دیگه رسیده

حالا خوبه که دیگران بیان انتخابشون رو به شما تحمیل کنن؟
      من نظرمو به کسی تحمیل نکردم
      فقط چیزایی رو که بهش رسیدم رو گفتم...اسمش هرچیزی میشه الا تحمیل عقایدم به بقیه

9. Top | #54

نمایش مشخصات
      دختر گل من به شخصه دارم میگم آدم محجبه ای نیستم....
      کل نظرات رو بخون...خدایی اگه منصف باشین کسایی ک مخالف ساپورت بودن توهینی نکردن ولی بهشون خیلی توهین شد.
      کسی نمیگه بشین تو خونه چادر سیاه و نقاب کن سرت و آشپزی کن
      بیا بیرون....کار کن....با پوشش مناسب بیا...چشم پسرا رو دنبال خودت نکشون...جامعه قد کافی کثیفه...ما دخترا نباید کثیف ترش کنیم...چرا درعین سادگی خوش پوش و آراسته و شیک نیستین؟؟چرا یه سری دخترا هرکاری میکنن که توجه پسرا رو جلب کنن؟مگه پسرا چی دارن که یه دختر بخواد خودشو اینجوری برای جلب توجه و دوستی و ازدواج انگشت نما کنه؟
      ببخشید ک مجبور شدم رک حرف بزنم
      Lady in Red

10. Top | #55
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      120 درصد نگاه ها به افراد ساپورت پوش ، نگاه جنسی است!
      این افراد بلاخره باید به خاطر خودشون هم که شده از خفاش‌های شب بترسند.

11. Top | #56
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      پوشیدن چنین چیزی چند دلیل می تونه داشته باشه...به نظر شما کدوم بیشتر درسته؟

1)صرفا پیروی از مد
      2)مقبول واقع شدن از نظر زیبایی نزد دوستان هم جنس
      3)مقبول واقع شدن از نظر زیبایی نزد جنس مخالف
      4)افزایش شانس جلب توجه و ازدواج

؟؟؟؟!!!!!!!

12. Top | #57
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      پسرای عزیز ، جدی چرا دارید تو بحثی که به ما ربطی نداره دخالت میکنید ؟! این رو واقعا نمیفهمم !
      من شاید از خیلیاتون کوچیکت تر باشم ، اما این رو تو این چند سال زندگیم فهمیدم که تو چیزی که به من ربطی نداره دخالت نکنم ؛ تا تو چیزی که به خودم مربوطه دخالتی نشه !
      متاسفانه با قدمت n میلیون ساله ی این مملکت ، شاید یک دهم مملکت اینو فهمیده باشن که همه ی مشکلات ما از همینه که تو چیزی دخالت میکنیم که به ما ربطی نداره . چه اون دوستی که رو صندلی مجلس میشینه چرتشو میزنه و آخرش که میگن بیاید رای بدید پا میشه یکم میخارونه عشقی یه رای میندازه اونجا ، چه اونی که وقتی تلوزیون عکس دختر و ناموس مردم رو نشون میده که ساپورت پوشیدن پا میشه با لبخند نگاه میکنه و حالشو میبره ، چه اونی که فوق تخصص مشکلات ساپورت شناسی از دانشگاه امیر کبیر گرفته !! و میاد تو تلوزیون در این مورد جلسه میذاره چند ساعت حرف میزنه ، چه شمایی که الان درس خونده ی این مملکت حساب میشید ، هیچ کدوم هنوز نمیدونید هرکس یه " حریم شخصی " داره ، لباس پوشیدن مردم ، بچه دار شدن یا نشدنشون ، و کلا نصف قانونایی که این روزا تصویب میشه ، مربوط به حریم شخصی ملته ! در مورد ناموس خودت و خانواده ی خودت میتونی نظر بدی ، اما انصافا به بقیه ی مردم چیکار داری ؟!
      واقعا لازم نیست که تو هرچیزی دخالت کنیم !
      خیابونای تاریک و یه از خود بی خود شبگرد
      یه مشت رویای تو خالی
      همه دلتنگن برگرد
      ...

13. Top | #58
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ما که از بحث و قیل و قال فارغیم!!

زیرا ...

الان همه فکر می کنن که دیدگاه خودشون معتدله ...این اعتدال هم بد خوره ی جونمون شده ها .. ( مثل دبیر دین و زندگی که همش گیر میده به واژه ی سرشت مشترک)

انصافا بعضیا فک می کنن این واژه ها معنی ثابتی داره و میخان باهاش معجزه کنن

همدیگرو گول نزنیم

ما باید همدیگرو تحمل کنیم
      محترمانه ترش میشه همون تفاوت ها رو بپذیریم ..

این تفاوت ها همیشه هست ...نخایم بقیه شبیه ما بشن
      با خودمحوری و خودتبلیغی به جایی نمی رسیم....

14. Top | #59
      ngn
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      اااا نمی دونستم تاپیک باز شده . اول از همه اینکه من نمی دونم چرا دوستان اینقدر در برابر حرف من و کسایی که با عقیده ی من موافقن جبهه می گیرن . یکی از دوستان که منو متهم کردن که ازینکار نفعی می برم . یکی دیگه از دوستان گفته بودن که ما تا چادر سر همه نکنیم دست بردار نیستیم . یکی دیگه از دوستان گفته بودن که عقاید مون رو داریم به بقیه تحمیل می کنیم . یکی هم گفته بودن گول حرفای منطقیشونو نخورین .

در جواب این چند تا دوست عزیز می گم : نمی دونم واقعا چرا فکر می کنین ما از مریخ اومدیم و از شما جداییمو آدم نیستیم . ما هم همسن شما و توی شرایط مشابه شما داریم زندگی می کنیم . خانواده ی من یکی حتی با عقاید شما از من بیشتر موافقه . یه جورایی حرف می زنین انگار ماها مستقیم از گشت ارشاد اومدیم و داریم مجبور می کنیمتون که چادری شین .

من یادمه اولین حرفی که زدم این بود که عقاید همه محترمه ، ولی همونطور که شعار خودتون حقوق به احترام دیگرانه ، توی جامعه ای که چه دوست دارین ، چه دوست ندارین با ماها دارین یه جا زندگی می کنین ، به عقاید همه احترام بذارین .

چه جوریه که وقتی تو کلاس زمانی که امتحان دارین و نخوندین یا توی درس مشکلی دارین ، توقع دارین اون چند نفری که خوندن واسه شما از خود گذشتگی کنن و امتحان ندن ، و اگه خلاف این عمل کنن با برخورد شدید مواجه میشن ، اون وقت شما توی جامعه ای که خیلی ها هستن که خلاف عقیده اتونو دارن ، هر جور دوست دارین عمل می کنین .

بابا این کتاب دین و زندگی که می خونینش واسه کنکور ، یه بار بشینین بخونین و راجع بهش فکر کنین . مگه حدیث نداریم از پیامبر که جامعه مثل کشتی می مونه و هر کس نمی تونه مطابق میلش کشتیو سوراخ کنه . چون همه با هم غرق می شن .

من صد در صد مخالف عقیده ای هستم که تحمیل شده باشه ، چون اون فرد ازون چه که می خوای بد تر دور میشه . من با دلیل و منطق و علم حرفامو براتون توضیح دادم ، اون خانم یا آقایی که گفته بودن گول حرفای منطقیشونو نخورین ، واقعا برام جای سوال که شما که می بینی ظاهر حرفا همه علمی و منطقی و فلسفیه و بر عکس مخالفا که اکثرا با توهین یا تحقیر یا تهمت خواستن حرفشونو به کرسی بشونن ، با ادب و احترام و دلیله ، چرا فکرنمی کنین که این حرفا ممکنه درست باشه و راه شما غلط . حداقل می شستین یه کم راجع بهش فکر می کردین یا دلیل مخالفتتونو می گفتین .

شماها یه جا بگین که ماها تحمیل کرده باشیم حرفمون رو . بعضی ها واقعا فکر می کنن که هر چیزی آزادیه . ایا اینکه زن به خاطر خودش و شخصیت و فهمش نه به خاطر شکل و ظاهرش تو جامعه پذیزفته بشه ، محدودیته ؟ بابا قبل اسلامم زنا پوشش داشتن رو سرشون ، خدا تو قران به پیامبر گفته بگو گلوشونو هم بپوشونن . تازه اونا اعراب جاهل بودن . ماها که ادعامون میشه روشنفکریمو تو قرن تکنولوژی هستیم ، یه کم فقط یه کم مطالعه کنیم و بریم سراغ راه درست .

یکی از دوستان گفته بودن این یعنی جاهلت . قبول دارم الان دوران جاهلیته . چون خیلیا فقط و فقط بزرگ میشن و عقیده های دیگرانو تکرار می کنن بدون اینکه خودشون برن سراغش و دلیل و منطقشو پیدا کنن . همونطور که در قدیم اعراب می گفتن این عقیده ی پدرانمونه . ولی فکر نمی کنم حرفای ما جاهلانه باشه ، چون حتی یک کلمه اش هم از رو تعصب و بدون پشتوانه ی عقلی و علمی و منطقی نیست .

تنها حرف ما اینه به جای لباسای تنگ و بدن نما ،یه کم لباس های معقول تر و متفاوت از توی خونه پوشیده شه ! من نه گفتم کسی موهاشو تو بکنه ، نه گفتم کسی چادر سرش کنه . اینا دیگه مربوط میشه به همون حقوق به اخترام . من به هر کی که بتونم از الان تا آخر عمرم عقیده ام رو توضیح میدم و با عقل و منطق مستندش می کنم ، بالاخره یا یکی بین این همه مخالف پیدا میشه که درست و منطقی و بدون توهین و تحقیری که ناشی از اینه که هیچ پشتوانه ای واسه حرفا و عقایدش نداره ، من و امثال منو قانع کنه یا معلومه که عقیده ی من درسته .

در ضمن اون دوستایی که فکر می کنن ما کارمون تحمیل عقیده اس بگم از نظر ما اونقدر عقیده امون ارزشمند هستش که نباید اونو تحمیل کنیم چون از ارزشش کم میشه .

یه بار دیگه گفتم بازم میگم ماها هیچ کدوم نه کاری به حکومت و اروپا و آمریکا داریم نه نفعی می بریم ازین حرفا، قبل از اینکه این تاپیک باز بشه من یه تاپیک زده بودم به اسم زندگی من که راجع به همین عقیدهامو مشکلایی که بخاطرشون مواجه شدم حرف زده بودم و گفته بودم الان چه مسائلی برام پیش اومده . این تاپیکم هیچ کدوم از ماهایی که داریم دفاع می کنیم باز نکردیم . پس هیچ سودی نصیب ما نمی شه خیالتون راحت . ما همه حرفمون از همون شعار احترام به حقوق دیگرانه . در خلالش عقایدمون روهم توضیح دادیم و گفتیم اعتقادمون چیه تا هر کس واقــــــــــــع بینانه و نه بدون فکر راجع بهش فکر کنه و بحث کنیم تا شاید به نتیجه ای برسیم . مثل همون دو سه نفری که خیلی منطقی دلیلاشونو گفتن و صحبت هاشونو کردن و انتقاداتشون رو از عقیده ی ما گفتن و جوابش رو هم شنیدن .

دیگه هم به نظرم ادامه ی این بحث درست نیست . چون به جز حرمت شکنی بین بچه های انجمن هیچ چیز رو به دنبال نداره . اگه کسی خواست درباره ی مسائل منطقی بحث کنه من در خدمت هستم و منابع تحقیقم رو هم در اختیار قرار می دم تا مطالعه کنن . ولی من یکی دیگه توی این تاپیک نمیام و هیچ نظری نمی دم . چون فقط دو گروه موافق و مخالف شدیم و داریم با هم مبارزه می کنیم . هیچ کس تمایل به بحث منطقی نداره . لذا ادامه دادن بیهوده اس . چون من و دوستان تا ابد عقیده امونو توضیح بدیم ، مخالفان محترم تا ابد همین جوابا رو میدن . این که نشد بحث سازنده . بعد توقع داریم با طرز برخورد با عقیده ی مخالف بتونیم پیشرفت هم بکنیم . از تمام دوستانم می خوام بحث رو تموم کنن . و اگه کسی واقعا مایل به بحث بود یه تاپیک تحت عنوان بحث درباره ی حجاب درست بشه و علاقه مندا بیان برای بحث . چون اینجوری به هیچ نتیجه ای نخواهیم رسید .
      با تشکر از همه ی دوستان .
      والسلام

پ.ن : من در طول تموم حرفام فقط عقیده ام رو گفته ام . اگه با لحن بدی حرف زدم و یا ناخواسته با صحبتم به کسی توهین کردم همین الان از تمام بچه ها عاجزانه عذر خواهی می کنم و می گم شرمنده ام و روم سیاهه اگه ناراحتتون کردم . حلال کنین .

ویرایش توسط ngn : 20 مرداد 1393 در ساعت 19:35

15. Top | #60
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      مشکل ما با حرف زدن حل نمیشه

فقط من بگم ک روی صحبتم از آدمایی که حرف به ظاهر منطقی می زنن
      و ممکنه مجبورمون کنن که چادر بپوشیم شما نیستی گنده تر از شماهان !!

فکر می کردم برداشتتون از حرفام قشنگ تر از این ها باشه ..!

من ترجیح میدم برعکس شما جبهه گیری نکنم ( مرز هم مشخص نکنم!!!) روی صحبتمم شما نبودین که بخام توهین هم بکنم

..
      .

صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 345 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن