خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 63
    1. Top | #16
      ngn
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amin.LV نمایش پست ها
      به نظر من باید به عقاید همه احترام گذاشت تا هرکی هر جور که دوست داره لباس بپوشه
      قرار نیست که همه مثل هم باشن
      هرکی دوست داره هر جور لباس بپوشه ، مدل مو و ریشش خاص باشه
      به نظر من مردم باید یه فرقی با هم داشته باشن تا با نگاه کردن بشه تا حدودی فهمید چجور آدمیه ( قضاوت نه ، فقط تا حدودی شخصیتش رو برسونه )
      مثلا با نگاه بشه فهمید که به چه موزیکی علاقه داره یا تیپش اسپورته یا رسمی
      اینجوری خود آدم هم راحت تره
      من میخوام بدونم واقعا کسی هست که از طرز لباس پوشیدن کسی آسیب دیده باشه ؟
      بله آقا امین ، واقعا هست ، وجود داره ، من کم کم ده موردشو به چشم دیدم . من واسه دوستام مثل یه سنگ صبورم ، یه دفترچه خاطرات که هر کی درد و دلاشو توش نوشته ، نه تنها دوستای هم سن خودم ، بلکه آدمایی 10 20 سال بزرگ تر از خودم . یه عده با عقیده ی مشابه من ( البته فقط در مورد پوشش) و یا عده ای از همین افرادی که از اسلام فقط چادر سر کردنشو فهمیدن میگن ماهواره جوونارو خراب کرده ، انگار فقط همین ماهواره و اینترنته ، قبول دارم جرقه های اولشو همین وسایل زدن ، ولی الان وقتی می ری تو خیابون قشنگ از موارد زیر براتون انواع مختلف ذهنیت پیش میاد .
      مدل مو
      مدل آرایش
      و ...
      خدا شاهده من لباسایی دیدم پوشیده میشه که من تو خونه جلو بابام جرات ندارم بپوشم . ذهن انسان یه ذهن شدیدا فعاله ، که حتی چیزایی که شما فراموش کردی تو ذهنتون مونده و بعدا خودشو نشون میده . مثل ماجرای شرطی شدن . من چون به مسائل روانشناسی خیلی علاقه دارم زیاد میرم سراغ اینجور چیزا . این تصاویر یه ذهنیت هایی رو به وجود میاره که الان از هر 1000 تا دختر یا پسر یکی فقط اولویت اولش انسانیت طرف مقابله . ایمان طرف مقابله .

2. Top | #17
      همکار سابق انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      اولن که این بحثا فایده نداره
      بعد احترام به عقاید واجبه
      واسه هیچکس اجباری نیست
      خدا اجبار نکرده راه نشون داده گفته میخوای بخاه نمیخوای نخا
      ولی من اگه خواهر داشتم عمرن میذاشتم اینجوری و با این تیپا بره بیرون
      چون از عقاید دینیمون بگذریم تاریخمونو داریم که توش همیشه زن و مرد پوشش درست داشتن پوشش کامل و خوب
      چیزی که الان نیست
      خدانگهدار

3. Top | #18
      ngn
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Leila نمایش پست ها
      جمعیتمون 75 میلیون نفره ازین 75میلون چن نفرشون یه همچین افکاری دارن همشونم اومدن تو این انجمن عضو شدن هروز ازین تاپیکا میزنن بابا جا قحطه مگه میاین انجمن کنکور اینارو میگین؟
      لیلا خانوم یه روزایی 90 درصد این حمعیت همه عقیده هاشون این شکلی بود . این که ارزش ها از بین رفتن خیلی جای تاسف داره . و مسئله ی دیگه اینکه والا من یه دور ازین تاپیکا زدم دوستان یه جوری برخورد کردن گفتن حذفش کنن . اونوقت کی هر روز ازین تاپیکا میزنه ؟ من شجاعت استارترو واقعا تحسین می کنم . من یکی خودم جرات نداشتم چنین چیزیو بنویسم .

بعدم درسته انجمن کنکوره ، ولی فکر کنم اگه مسئولین انجمن مخالف این بودن که حرف های غی کنکوری توش زده بشه ، بخش های مختلفی از جمله بهشت رو توش نمی گذاشتن . شما به من نشون بده مسئولین مخالف این جور تاپیکان که بدون توهین و تحقیر سر عقایدشون بحث می کنن ، من دیگه سراغ اینجور تاپیکا نمیام .

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ngn نمایش پست ها
      دوستان درسته که هر کس عقایدی داره و باید به عقایدش احترام گذاشت . همونطور که اگه کسی نماز نخونه برای من ضرری نداره و نمی رمم فضولی کنم تو کار دیگران و هی بگم چرا نماز نمی خونین . ولی اونایی که روز به روز پوششون داره تحلیل می ره دارن به پسرایی که عقیدشون اینه که نگاهشون به نامحرم نیفته ، آزار می رسونن . دارن به دخترایی که به خاطر اینکه قیافه یا هیکل خیلی عالی ندارن و شوهراشون اندام و قیافه ی آرایش کرده ی زن غریبه رو دیده و هوایی شده و طلاقشون داده ظلم می کنن .
      این همه آمار طلاق که رفته بالا ، این همه گناهایی که زیاد شده . اگه حرف احترام به عقیده ی دیگرانه ، تو خیابون با لباسی بیاین که دیگران اذیت نشن و بهشون ضرری نرسه . الان به 80 درصده پسرا می گی چه زنی می خوای اولین ملاکشون خوشگل و خوش هیکل بودنه . یه دختر که قیافه ی آنچنانی نداره چشم رنگی نداره دماغ قلمی نداره باربی نیست حق زندگی نداره ؟ تاسف آوره که یه پرفسور آمریکایی که اومده بوده ایران گفته اونجور که من تو ایران تحر یک میشم تو جزایر ... تحر یک نمیشم . چون این یه اصل روانشناسیه که اگه یه چیزی کاملا پوشیده شه که محفوظه ، اما اگه نیمه پوشیده بشه ، از زمانی که کاملا پیداست بیشتر جلب توجه می کنه ، چون آدم یه کم ازشو دیده و می خواد اون ندیده ها رو کشف کنه .
      من خودم تا یه سال پیش مانتویی بودم . ولی وقتی تحقیق کردم و دیدم چجوری میشه ذهن دیگرانو درگیر کرد و باعث آسیب به اونا شد ، علی رغم مخالفت خانوادم چادری شدم . به پوششم هم افتخار می کنم که پوشش حضرت زهرا (س) هست . هیچ ربطی هم به قرن و تکنولوژی نداره . تکنولوژی رفته بالا ، مطالب علمیو بیشتر فهمیدیم ، هزار تا از حرف های قرآن دراومده که درسته ، اونوقت هنوزم که هنوزم میگیم اینا مال قبله . اگه اینجوریه میشه گفت مال قبل بود الکل واسه بدن ضرر داشت الان پیشرفت کردیم ، هر چی می خواین بخورین . مگه سلولای مغز که نابود میشن به تکنولوژی کار دارن ؟
      خلاصه ی امر اینکه درسته خیلی چیزا شخصیه ، ماهم به عقیده ی دیگران احترام می ذاریم ولی همون طور که دینمون گفته امر به معروف و نهی از منکر می کنیم .
      اگه حرفام به مذاق کسی خوش نیومد شرمنده . ولی امیدوارم چه راه من درسته چه راه دیگران ، خا هممونو به اون راه درسته هدایت کنه .
      در ضمن دوستان به جای توهین به هم دیگه و جبهه گیری علیه هم و پاک کردن صورت مسئله ، بشینین منطقی بحث کنین و دلایلتونو بگین و اون راه درستو پیدا کنین . چون اینجور مسائل از کنکورم مهمتره ، چون شما چه دکتر چه مهندس چه معلم چه مغازه دار چه بیکار باید اون دنیا از عقیده اتون دفاع کنین و به میزان درستی عقیده اتون از بهشت خدا و نعمت هاش سهم ببرین .
      در پناه حق
      اينكه شما چنين عقيده اي داريد،كاملا قابل احترام هستش.
      مورد به مورد براتون بررسي مي كنم:
      ١-ميفرماييد مردي با ديدن پوشش شهوت انگيز زنان و دختران ديگه زنشو طلاق ميده،من همينجا حرفتونو كات مي كنم،اگر واااقعا مردي زنشو براي ارضاي غريزه ميخواد همون بهتر كه اون خانم از شرش خلاص بشه.روزي كه من بخاطر ارضاي نيازهاي غريزي ازدواج كنم،با يك حيوون هيچ فرقي ندارم بلكه بسيار هم پايين تر هستم چون مثلا انسانم و هزاران ادعا دارم.ازدواج معنايي بسيار ژرف تر از لحاظ معنوي و روحي داره كه تو كتاب دين وزندگي دبيرستان هم صريحا به اين موضوع توجه شده.
      ٢-مي فرماييد ملاك پسرها خوشگلي و خوش هيكي يا بقولي تناسب اندام هستش و دختري كه اين پارامتر هارو نداره حق زندگي نبايد داشته باشه؟؟؟ من برخلاف شما جنس مونث رو ي كالا نمي بينم كه هرچقدر خوش خط وخال تر باشه سريعتر مشتري پيدا كنه! اگر پسري معيارش اينه شرافت و شان دخترهارو از ي سگ ولگرد چلاغ هم پست تر شمرده.بنده اصلااا اعتقادي به ظاهر ندارم و باطن فرد برام مهمه،اينكه افكار وعقايدمون به هم شبيه باشه و طرف مقابل منو به ارامش دروني برسونه،نه اينكه مقدمه پاسخ به غرايز بنده رو فراهم كنه.
      ٣-مي فرماييد پوشيدگي به معناي حفاظت است و اين دو رابطه عكس دارند يعني پوشش كمتر مساويست با حفاظت كمتر.من بشخصه در يك خانواده اصل و نسب دار متمول بزرگ شدم كه اتفاقا پدر بزرگ پدري بنده از روحانيون به نام قم هستند،بنده با چنين پوشش هاي جلف و زننده اي بشدت مخالفم ولي با پوشيدن چادر هاي سياه هم تاحدودي مخالفم.پوشش ها برند ايراني بسيار مناسب و سبكي وجود دارند كه نه تنها حرمت و ارزش هاي اخلاقي ائمه اطهار را حفظ نموده و شان دختران و زنان را حفظ مي كنند،بلكه باعث رنجش و عذاب ايشان در گرما و... و هزاران محدوديت فيزيكي نمي شوند.
      ٤-مي فرماييد امر به معروف و نهي از منكر وظيفه شماست چه به مذاق بنده خوش بيايد يا خير،بنده مي گويم اتفاقا كار بسيار بجا و درستي است ولي از راه درست با لحن درست وملايم و با خوش برخوردي و نه سركوب و برخوردي از روي احساسات و تعصب.
      ٥-مي فرماييد بنده ان دنيا از عقيده خود بايد دفاع كنم،مي گويم قطعا كه چنين كاري مي كنم،چون همونطور كه پدربزرگ بنده مي فرمايند: ان را كه عيان است چه حاجت به بيان است.
      Nothing about Loyality is cheap
      At Last
      What Can You Expect???
      From a Hug
      But
      a Grunt!!!
      Bye Forever
      Friday,Aguest15
      3:47PM
      My Last
      Activity Here

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات

لیلا خانوم یه روزایی 90 درصد این حمعیت همه عقیده هاشون این شکلی بود . این که ارزش ها از بین رفتن خیلی جای تاسف داره . و مسئله ی دیگه اینکه والا من یه دور ازین تاپیکا زدم دوستان یه جوری برخورد کردن گفتن حذفش کنن . اونوقت کی هر روز ازین تاپیکا میزنه ؟ من شجاعت استارترو واقعا تحسین می کنم . من یکی خودم جرات نداشتم چنین چیزیو بنویسم .

بعدم درسته انجمن کنکوره ، ولی فکر کنم اگه مسئولین انجمن مخالف این بودن که حرف های غی کنکوری توش زده بشه ، بخش های مختلفی از جمله بهشت رو توش نمی گذاشتن . شما به من نشون بده مسئولین مخالف این جور تاپیکان که بدون توهین و تحقیر سر عقایدشون بحث می کنن ، من دیگه سراغ اینجور تاپیکا نمیام .

این عقاید چه سودی برای ما داشته؟
      به قدرت اقتصادی ژاپن رسیدیم؟ ب پیشرفت علم و تکنولوژیه آمریکا رسیدیم؟ ب ثبات و امنیت اروپا رسیدیم؟
      همین عقاید جلوی پیشرفتمون رو گرفته
      و هنوز خیلیا اینو درک نمیکنن
      اگه دقت کنین میبینیم اکثر کشورای جهان سوم .........
      بقیشو نگفتم ک خودتون بفهمین
      I love all the stars in the sky, but they are nothing compared to the ones in your eyes

Hesam

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط areff10 نمایش پست ها
      دمت گرم نگین بانو
      _
      سلیقه تا جایی محترمه که به بقیه آسیب نزنه. چه ساپورت، چه هرچی دیگه
      رضا خان هم با همین توجیه کشف حجاب کرد.
      آزادی مردم رو نباید محدود کرد چه به بهانه ی پیشرفت و ترقی چه به بهانه ی ...

بدرود

7. Top | #22
      ngn
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Afsane-IN نمایش پست ها
      این عقاید چه سودی برای ما داشته؟
      به قدرت اقتصادی ژاپن رسیدیم؟ ب پیشرفت علم و تکنولوژیه آمریکا رسیدیم؟ ب ثبات و امنیت اروپا رسیدیم؟
      همین عقاید جلوی پیشرفتمون رو گرفته
      و هنوز خیلیا اینو درک نمیکنن
      اگه دقت کنین میبینیم اکثر کشورای جهان سوم .........
      بقیشو نگفتم ک خودتون بفهمین
      شما با پوشش کامل به پیشرفت نمی رسی ؟ اگه آمریکا امروز به اینجا رسیدن به خاطر زیر پا گذاشتن انسانیته و این همه کشت و کشتار تو کشور های مختلف و استعمار . درسته مردمش تلاش هم می کنن . ولی تنبلی ذاتی و تن پروری ایرانی هارو نگذارین پای دین و مذهبی که امروز حتی 10 درصد از مردمش هم اونو واقعا اجرا نمی کنن . اکثرا کشورای جهان سوم کشورایی بودن که همین کشورای پیشرفته و مدرن نردبونشون کردن واسه پیشرفت . مسئله رعایت اصول اخلاقی و انسانیته .
      من تن پروری هیچ کسو توجیح نکردم ، بحثم هم حمایت از دولت یا کشور دیگه نست . بحثم ایمان و دین و خداست . بحثم اینه که اگه واقعا شعارتون اخترام به عقاید هم دیگه است ، با پوشش نادرست دیگران رو اذیت نکنین . ( منظورم شما نیستی . منظورم کلیه ی دوستان دارای این شرایطه )

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

90درصد؟؟؟این امارو ارقامو از کجا اوردی؟والا جرات نداشتن این لباسارو بپوشن به مانتوی گشادو بلند گیر میدن چی میگین شماها؟
      والا کلا تو این کشور شماها حرف اولو میزنن مدیرا جرات ندارن این تاپیکارو حذف کنن یا یه جاهایی مث بهشت اینارو نذارن
      چقدر دوست داشتنی هستند...
      آدم هایی که شبیه حرف هایشان هستند...

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      الان ساپورت مثلا چه عیبی نداره؟ یه لباسه مثل بقیه لباسها!!!
      کی میخواییم یاد بگیریم به عقاید و نظرات و سلیقه همدیگه احترام بگذاریم!!!!

10. Top | #25
      ngn
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط اريا نمایش پست ها
      اينكه شما چنين عقيده اي داريد،كاملا قابل احترام هستش.
      مورد به مورد براتون بررسي مي كنم:
      ١-ميفرماييد مردي با ديدن پوشش شهوت انگيز زنان و دختران ديگه زنشو طلاق ميده،من همينجا حرفتونو كات مي كنم،اگر واااقعا مردي زنشو براي ارضاي غريزه ميخواد همون بهتر كه اون خانم از شرش خلاص بشه.روزي كه من بخاطر ارضاي نيازهاي غريزي ازدواج كنم،با يك حيوون هيچ فرقي ندارم بلكه بسيار هم پايين تر هستم چون مثلا انسانم و هزاران ادعا دارم.ازدواج معنايي بسيار ژرف تر از لحاظ معنوي و روحي داره كه تو كتاب دين وزندگي دبيرستان هم صريحا به اين موضوع توجه شده.
      ٢-مي فرماييد ملاك پسرها خوشگلي و خوش هيكي يا بقولي تناسب اندام هستش و دختري كه اين پارامتر هارو نداره حق زندگي نبايد داشته باشه؟؟؟ من برخلاف شما جنس مونث رو ي كالا نمي بينم كه هرچقدر خوش خط وخال تر باشه سريعتر مشتري پيدا كنه! اگر پسري معيارش اينه شرافت و شان دخترهارو از ي سگ ولگرد چلاغ هم پست تر شمرده.بنده اصلااا اعتقادي به ظاهر ندارم و باطن فرد برام مهمه،اينكه افكار وعقايدمون به هم شبيه باشه و طرف مقابل منو به ارامش دروني برسونه،نه اينكه مقدمه پاسخ به غرايز بنده رو فراهم كنه.
      ٣-مي فرماييد پوشيدگي به معناي حفاظت است و اين دو رابطه عكس دارند يعني پوشش كمتر مساويست با حفاظت كمتر.من بشخصه در يك خانواده اصل و نسب دار متمول بزرگ شدم كه اتفاقا پدر بزرگ پدري بنده از روحانيون به نام قم هستند،بنده با چنين پوشش هاي جلف و زننده اي بشدت مخالفم ولي با پوشيدن چادر هاي سياه هم تاحدودي مخالفم.پوشش ها برند ايراني بسيار مناسب و سبكي وجود دارند كه نه تنها حرمت و ارزش هاي اخلاقي ائمه اطهار را حفظ نموده و شان دختران و زنان را حفظ مي كنند،بلكه باعث رنجش و عذاب ايشان در گرما و... و هزاران محدوديت فيزيكي نمي شوند.
      ٤-مي فرماييد امر به معروف و نهي از منكر وظيفه شماست چه به مذاق بنده خوش بيايد يا خير،بنده مي گويم اتفاقا كار بسيار بجا و درستي است ولي از راه درست با لحن درست وملايم و با خوش برخوردي و نه سركوب و برخوردي از روي احساسات و تعصب.
      ٥-مي فرماييد بنده ان دنيا از عقيده خود بايد دفاع كنم،مي گويم قطعا كه چنين كاري مي كنم،چون همونطور كه پدربزرگ بنده مي فرمايند: ان را كه عيان است چه حاجت به بيان است.
      خیلی ممنونم که بالاخره یک نفر منطقی به موضوع نگاه کرد.
      در مورد موضوع اول : بنده هم نگفتم ملاک ازدواج میشه چنین چیزی . مسئله ذهن آدم . خداوند ازدواج رو گذاشته و مسائل جنسی رو هم برای تحکیم بنیان خانواده گذاشته ، تا گاهی اوقات نقص و کم کاری ها رو جبران کنه و میلو کشش به وجود بیاره . وقتی مردی هر روزه روز در حال دیدن دختران و زنان و زیبایی هاشونه ، و تو خیابون تنها از دیگران زیبایی می بینه در حالی که زشتی ها زیر آرایش پناهنه ، تو خونه نسبت به زنش که خب بالاخره بعضی مواقع هست که بدون زینتی دیده بشه ، مقداری سرد میشه . این حرف من نیست . روانشناسیه . و مورد عینی اش رو هم به چشم دیدم . واسه ی نزدیک ترین کسم اتفاق افتاد . با خیلی ها هم که وضعیت مشابه داشتن صحبت کردم .

موضوع دوم : من خودم یه زنم پس مطمئن باشین که جنس مونث رو یه کالا نمی بینم و براش ارزش قائلم . اصلا وقتی سر چشمه ی عالم بی بی زهرا باشه ، و خدا برای ایشون لفظ سراج رو میاره همون طور که برای خورشید آورده ، می گم خدا من رو لعنت کنه اگه زن رو یه کالا ببینم . بله درسته به جز ظاهر چیز های دیگه ای هم هست ولی همونطور که در مسئله ی قب گفتم ، ظاهر و زیبایی زن یکی از ارکانه تحکیم خانواده است . جوری که علم روانشناسی میگه اگه احسی وجود داشته باشه ، و بعد از 6 ماه تا یک سال لمسی وجود نداشته باشه ، و فقط حرف باشه ، اون احساس کم کم کمرنگ میشه . به همین دلیله که دوستی های بعد از ازدواج اگه بخواد باقی بمونه 99 درصد سالم باقی نمی مونه . اینم دست من و شما نیست . خداوند انسان رو اینجوری افریده .

موضوع سوم : من کی گفتم از چادر هایی استاده بشه که باعث رنج و زحمت زنان میشه و براش رنج آوره . بله من هم چادر های ملی رو به چادر های عربی ترجیح میدم چون هم پوشش خوبی داره هم راحتی .

موضوع چهارم : منم به عقیده ی شما توهینی نکردم ، کردم ؟ از ابتدای این تاپیک انواع هجمه ها وارد شده بهم ، ولی من یه کلمه با کسی خارج از ادب صحبت کردم ؟

یه موضوع آخر این که هر کی از رو تعصب حرف بزنه ، من نمی زنم که 17 ساله تو خونواده ای بزرگ شدم که ... . تو خانواده ای زندگی می کنم که بابام به خاطر چادرم بهم میگه کلفت ، میگه امل . من اگه حرفی می زنم بخاطر عقیده ایه که با تحقیق بهش رسیدم .
      و برام جالبه ، شما دربرابر این همه آدم سکوت کردین و فقط در برابر منی که گفتم این پوشش هارو یه مقدار بهتر کنین تا به کسی آسیبی نرسه ، واکنش نشون دادین ....

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

شما با پوشش کامل به پیشرفت نمی رسی ؟ اگه آمریکا امروز به اینجا رسیدن به خاطر زیر پا گذاشتن انسانیته و این همه کشت و کشتار تو کشور های مختلف و استعمار . درسته مردمش تلاش هم می کنن . ولی تنبلی ذاتی و تن پروری ایرانی هارو نگذارین پای دین و مذهبی که امروز حتی 10 درصد از مردمش هم اونو واقعا اجرا نمی کنن . اکثرا کشورای جهان سوم کشورایی بودن که همین کشورای پیشرفته و مدرن نردبونشون کردن واسه پیشرفت . مسئله رعایت اصول اخلاقی و انسانیته .
      من تن پروری هیچ کسو توجیح نکردم ، بحثم هم حمایت از دولت یا کشور دیگه نست . بحثم ایمان و دین و خداست . بحثم اینه که اگه واقعا شعارتون اخترام به عقاید هم دیگه است ، با پوشش نادرست دیگران رو اذیت نکنین . ( منظورم شما نیستی . منظورم کلیه ی دوستان دارای این شرایطه )
      احترام به حقوق هم باید دو طرفه باشه. نه اینکه ما احترام بذاریم ولی شما

ما به حقوق چادری ها احترام میذاریم ولی چادری ها هم باید به حقوق ما احترام بذارن

دوطرفه اوکی؟

بدرود

12. Top | #27
      ngn
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات

دست شما درد نکنه لیلا خانوم . منی کهیه تنه دارم با کل کسایی که میشناسم میجنگمو محکوم می کنین به پارتی داشتن ؟ من اگه اونی که شما فکر می کنی بودم الان باید یه جا خارج ازینجا فکر پولایی بودم که چاپیدم ، نه اینکه بخوام اون چیزی که به نظرم درسته و بهش رسیدم به همنوعام عرضه کنم تا حداقل یه نفر عقیده اش عوض شه . خوشمم میاد هیچ کسی به جز توهین و تهمت هیچ جوابی نمیده ...

ویرایش توسط Amiir : 18 مرداد 1393 در ساعت 11:48 دلیل: حذف نقل قول

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کاملا حرفاتونو قبول دارم
      جنگ نرمی که میگن همینه و متاسفانه تو ذهن مردم هک شده اینا
      ولی واقعا خیلی بده...
      اینا اصالت خودشونو فراموش کردن و خودشونم نمیدونن چی کار میکنن فقط به حرف بقیه دارن گوش میدن

1+2+3=1+3+2=3+2+1=2+1+3=2+3+1=3+1+2

همیشه برای حل هر مساله
      بیشتر از یک راه هست . . .!

14. Top | #29
      ngn
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط galoum نمایش پست ها

دوطرفه اوکی؟
      من به هیچ کس بی احترامی نکردم ، شما برو یه جمله پیدا کن از من که به کسی توهین کرده باشم . من بیام تو دهن شما دود سیگار فوت کنم شما شاکت میشینی ؟ می گی نه برام ضرر داره و منم دارم می گم لطفا کارهایی رو تو اجتماع انجام بدین که واسه دیگران ضرر نداشته باشه .

15. Top | #30
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط galoum نمایش پست ها

دوطرفه اوکی؟
      دقیقا
      یه عکس بود که یه نفر با حجاب بود و یه نفر بدون حجاب که کنار هم راه میرفتن و با هم صحبت میکردن
      باید به حقوق دیگران احترام گذاشت. هرکس یه عقیده ای داره. نباید عقاید خودمون رو به بقیه تحمیل کنیم

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن