خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34
    نمایش نتایج: از 46 به 52 از 52
    1. Top | #46
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      Up

2. Top | #47
      کاربر انجمن

Ashegh
      نمایش مشخصات
      من جای تو بودم بکوب میخوندم پزشکی قبول شم چون عاااااااااااااااشــــــــ ــــــــــــقــــــــــــ ـــــــــــــــشـــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــم اما حیف ک عمرا بهش برسم عشق بی وصاله:yahoo (19)::yahoo (19)::yahoo (19)::yahoo (19)::yahoo (19):

3. Top | #48
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من دخترم .ولی خب اگه پسر بودم مسلما یکی از رشته های ورزشی رو به طور کاملا حرفه ای دنبال می کردم
      +حالا نگید چه ربطی به دختر ودن و اینا داره ها!یک نگاهی به ورزش بانوان ایران بندازید

*looking for..
      **in niz bogzarad

4. Top | #49
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      والا اینجور که پیداست تو ایران فوتبالیست بشی خیلی بهتره تا پزشک !

البته از لحاظ معنوی خب پزشک بشی با دستان شفابخش کلی ثواب می کنی!!! ولی همون فوتبالیست شو از راه های دیگه هم میشه ثواب کرد!!!

5. Top | #50
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      فوتبالت تو جه حالتیه.
      اگه بتونی به تیم ملی دعوت بشی فوتبال رو ادامه بده.
      درغیراین صورت برو درستو بخون.

6. Top | #51
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      ببین تو الان دقیقا شرایط سال های قبل منو داری
      من از بچگی دنبال قوتبال بودم ولی از راهنمایی فوتبالو وول کردم و تا سال دوم دبرستانهم کاری بهش نداشتم
      ولی از سال دوم رفتم سراغ فوتبال و سراغ تست و حتی عضو تیم های پایه تیم های معروف هم شدم و فوتسال هم حتی تو یکی از تیم ها دنبال کردم و تو تیم های شهرستانی هم مقعیت بود فوتبالو ادامه بدم ولی خب نشد
      ببین اولین مشکلیکه فوتبال داره اینکه واقعا وقت و انرزی تو ازت میگیره
      دومین مشکلش هم اینکه به طور صد دصدرصد امکان موفقیت توش نیست و باید خیلی تلاش کنی. خیلی یعنی خیلی خیلی زیاد
      بعدشم مشکل بعدیش اینکه که اگه تو بخوای درس بخونی درست حسابی و بعدش یعنی بعد از دوران تحصیل بری سراغ فوتبال(یعنی بعد از گرفتن مدرک حداقل لیسانس و در 24 سالگی)
      دیگه اون موقع برایشروع وادامه دادن فوتبال سخته
      پیشنهاد من اینه که اگه واقعا دوست داری فوتبالو ادامه بدی چندتا راه رو بهش فکر کن
      1-تو شهر خودت برو تو یه تیم تست بده(فرق نمیکنه چه تیمی چه تیم های پایه و چه بزرگسال)فقط واسه اینکه تو یه تیم باشی و از فوتبال جدا نشی. بعدشم تمرکزتو بزار رو درس وسعی کن درسو درکنار فوتبال ادامه بدی . اینجوری به هردوشون ضرر نمیخوره. وبعد درستو خوب بخون و تو دروان دانشگاه یه شهر فوتبالی رو انتخاب کن ودر کنار درس به قوتبالت هم فکر کن
      2- بری شهر های اطراف ویه تیم درست حسابی تست بدی و اونجا علاوه بردرس خوندن فوتبال رو هم ادامه بدی
      خود من اگه سال سوم که همش میرفتم سراغ تمرینات تیم و تست فوتبال میشستم برا امتحانات نهایی میخوندم الان به جای مهندس آب گرگان باید مهندسی فناوری اطلاعات تو یه شهر خوب میخوندم
      چون من کنکورمو خوب دادم ولی چون معدل نهاییم خیلی پایین بود(10) امسال تاثیر معدلم بد بود برا من ورتبمو خیلی کشیوند پایین
      کاش اینها حرفم را نمی فهمیدند
      اینها حرفم را بد می فهمند
      که از هزار نفهمیدن بدتر است

حرارت لازم نیست گاهی از سردی نگاهش آتش میگیرم
      ویرایش توسط ehsan123dg : 18 شهریور 1393 در ساعت 15:31

7. Top | #52
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      با برنامه ریزی هم به فوتبال میشه رسید هم درس

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن