خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

تجربی / دوم به سوم / تابستون رو چیکار کنم؟

سلام دوستان
      من دوم تجربی هستم سال بعد سومم
      فرض کنید تا اینجای تابستون چیز زیادی درس نخوندم
      دو تا سوال :
      1- آیا دیر شده برای درس خوندن؟
      2- اگه بخوام تو زمان باقیمونده درس بخونم چه درسهایی و چقدر بخونم؟

یه چیز دیگه اینکه تو مدرسه سمپاد درس میخونم
      و جزو دانش آموزای متوسط هستم . نه سطحم بالاس نه پایین
      خدا رو شکر دروس عمومیم هم خوبه

ممنون میشم جواب بدین

2. Top | #2

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      بنظرم اونایی ک کنکوری 95 هستن
      ی درس هایی رو در نظر بگیریم
      و تست اونا رو بزنیم و تعداد تستامونو بگیم
      اینطوری رقابتم بین بچه ها بوجود میاد
      جونی نیست
      انگار نوری نیست

3. Top | #3
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام.نه دیر نشده نگران نباش.علاوه بر اینکه درسای سال دومتو مرور کنی که یادت نره زیست سوم رو هر روز 2 ساعت بخون.تا هرفصلش که رسیدی تا اخر تابستون بخون.من خودم پارسال زیست رو تا ژنتیک خونده بودم این خیلی کمکم کرد چون در طول سال فقط تستشو میزدم.علاوه بر این الانم راحتم و با خیال راحت زیست چهارمو میخونم.فقط سعی کن شیمی فصل یکش(استوکیومتری)رو هم بخونی و تست کار کنی چون اینم وقت زیاد میگیره ازت تو طول سال.موفق باشی

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط *Sahra* نمایش پست ها
      بنظرم اونایی ک کنکوری 95 هستن
      ی درس هایی رو در نظر بگیریم
      و تست اونا رو بزنیم و تعداد تستامونو بگیم
      اینطوری رقابتم بین بچه ها بوجود میاد
      والا به نظرم هر کس برنامه خاص خودش رو داره نمیشه با بقیه هماهنگ شد:yahoo (4):
      نقل قول نوشته اصلی توسط elham75 نمایش پست ها
      سلام.نه دیر نشده نگران نباش.علاوه بر اینکه درسای سال دومتو مرور کنی که یادت نره زیست سوم رو هر روز 2 ساعت بخون.تا هرفصلش که رسیدی تا اخر تابستون بخون.من خودم پارسال زیست رو تا ژنتیک خونده بودم این خیلی کمکم کرد چون در طول سال فقط تستشو میزدم.علاوه بر این الانم راحتم و با خیال راحت زیست چهارمو میخونم.فقط سعی کن شیمی فصل یکش(استوکیومتری)رو هم بخونی و تست کار کنی چون اینم وقت زیاد میگیره ازت تو طول سال.موفق باشی
      فکر نمیکنم به خوندن درسهای سال سوم برسم
      یه دبیری داشتیم میگفت تابستون دوم فقط همین درسهای دوم رو بخونید

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      هركي ىيه چيز ميگه الان مشاوره ما ميگه دومو ول كنين بچسبين به سوم بعد تابستون پيش دومو ميخوننين
      اينجوري بيشتر سردر گم ميشي ببين مدرست چي ميگيه همون كارو كن
      جایی هست که جز تو هیچ کس نمی تواند آن را پر کند .کاری هست که جز تو هیچ کس قادر به انجامش نیست

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Yeganehp نمایش پست ها
      هركي ىيه چيز ميگه الان مشاوره ما ميگه دومو ول كنين بچسبين به سوم بعد تابستون پيش دومو ميخوننين
      اينجوري بيشتر سردر گم ميشي ببين مدرست چي ميگيه همون كارو كن
      مدرسه ما اصولا هیچ حرفی درباره کنکور نمیزنن :yahoo (4):

7. Top | #7
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mostafa7 نمایش پست ها
      مدرسه ما اصولا هیچ حرفی درباره کنکور نمیزنن :yahoo (4):
      آفرین مدرسه ی شما!
      بعضی درسها تا دوم رو یاد نگیری نمیتونی سوم رو بخونی مثلا شیمی و ریاضی و عربی این طورین!ولی مثلا فیزیک تا جایی که من میدونم ربطی به دوم نداره!پس میتونید فیزیک 3رو هم بخونید!حالا انتخاب با خودتون!
      گوش دادن به هر حرفی نمی صرفه
      رادیو زندگی رو موج منفی نمی چرخه

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      دوم رو نمیخواد بخونی تا کنکورت فراموش میشن و دروس دوم زیاد مهم به شمار نمیان البته نه اینکه بگم اصلا نخونی ها الان وقتش نیست . بهتره تو وقت باقی مونده به دروس اختصاصی سال سوم بپردازی و اون ها رو پیش خوانی کنی چون تاثیر معدل داره زیاد میشه تمام تمرکزت بر روی امتحان نهایی سوم باشه فعلا و نمیخواد از حالا به تست فکر کنی هر چند تست زنی تو بعضی دروس باعث میشه بهتر مطلب رو بفهمی اینکار رو بکن اما خوندنت حتما تشریحی باشه !!!
      دروسی مثل شیمی و زیست سوم رو حتما تو این مدت باقی مونده تموم کنی عالیه برات !!!

موفق باشی
      اگه یه روز تنها شدی بدون خدا همه رو بیرون کرده ، تا فقط خودت باشی و خودش !

9. Top | #9
      ngn
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mostafa7 نمایش پست ها
      سلام دوستان
      من دوم تجربی هستم سال بعد سومم
      فرض کنید تا اینجای تابستون چیز زیادی درس نخوندم
      دو تا سوال :
      1- آیا دیر شده برای درس خوندن؟
      2- اگه بخوام تو زمان باقیمونده درس بخونم چه درسهایی و چقدر بخونم؟

یه چیز دیگه اینکه تو مدرسه سمپاد درس میخونم
      و جزو دانش آموزای متوسط هستم . نه سطحم بالاس نه پایین
      خدا رو شکر دروس عمومیم هم خوبه

ممنون میشم جواب بدین
      سلام . خوبین ؟ من هم شرایطم کاملا مثل شماس . ما کنکوریای نود و پنج که اکثرا توی تا پیک :
      مطالعه گروهی و برنامه ریزی تابستان دوم به سوم(تجربی-ریاضی)

اعلام حضور کردیم با برنامه ی تابستون قلمچی داریم دومو دوره می کنیم و دوتا از درسای سومو هم هر کس بنا به سلیقه اش پیش خوانی می کنه .
      معلومه که دیر نشده . فقط یه کم کاراتونو باید فشرده تر انجام بدین .
      خیلی ها میگن بشینین واسه نهایی بخونین چون تا زمان ما تاثیر معدل به 50 درصدم میرسه . ولی خب نظر من یکی اینه که اگه در طول سال تحصیلی از همون روز اول خوب بخونین واسه نهایی هیچ مشکلی نخواهین داشت و اینکه این تابستونه که می تونه مارو از بقیه جلوتر بندازه . امیدوارم موفق باشین . اگه کمکی خواستین در خدمتم .

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

از نظر من دومو تموم کنین تو تابستون و رو هر درسی به یه جمع بندی برسین . اونوقت تو تابستون سال دیگه هر کتابو تو مدت خیلی کم می تونین دوره کنین . ولی سال دیگه ما درسای سوم و پیش خوانی درسای پیشم داریم . اگه برنامه ی دومو بذاریم اونموقع باید کلی وقت صرف کنیم و درسایی که کاملا فراموش شده از سر بخونیم . ولی اگه الان تموم کنین و تسلط پیدا کنین و خلاصه نویسی خوب داشته باشین و در طول سال تحصیلی هفته ای یه ساعت دوره کنین ، عالی میشه و کلی وقت خریدین واسه خودتون.

10. Top | #10
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      ب نظر من زیست دومتو فول فول شو.این مهم ترین قدمه بعد شیمی 2 رو هم همینطور.اگرم وقت اضافه آوردی برو سراغ زیست سوم.موفق باشی

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام...منم دقیقا همین مشکلو داشتم خوشبختانه با کمک اطرافیانم و دوستان در همین جا با ساعت مطالعه ی کم شروع کردم هنوز دیر نشده منم تازه شروع کردم ..... خدا به همه مون برنامه ریزی خوب عطا کنه

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ممنون از راهنماییتون دوستان

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      منم نخوندم

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن