خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات

Talking پزشکی ازاد تهران یا سراسری شهرستان . سوال این است!

سلام به همه دوستان گل. من امسال رتبه 1005 زیرگروه 1 و 974 زیرگروه 2 منطقه1 رو اوردم. و تا همین دیروز میخواستم داروسازی برم. اما از بچگی همیشه ارزوی پزشک شدن و جراح شدنو با همه وجودم داشتم و به خاطر ترس از زیاد بودن سال های تحصیل در رشته پزشکی میخواستم داروساز بشم . اما با 2-3 روز فکر کردن و خلوت کردن با خودم به این نتیجه رسیدم که هر کس 1بار به دنیا میاد پس باید به چیزی که ارزو داره برسه. چه بخواد 10 سال طول بکشه یا 1 عمر. حالا واسه انتخاب رشته همونطور که میدونین ظرفیت ها به طوره خنده داری کم شده... به نظرتون من که ساکن تهران هستم ایا ازاد تهران برم یا شهرستان برا پزشکی ؟ از لحاظ مالی مشکلی ندارم. اصلا یه سوال جالب تر! فک میکنین با این رتبه ازاد تهران قبول شم ؟
      مرسی دوستان !

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shayanak نمایش پست ها
      سلام به همه دوستان گل. من امسال رتبه 1005 زیرگروه 1 و 974 زیرگروه 2 منطقه1 رو اوردم. و تا همین دیروز میخواستم داروسازی برم. اما از بچگی همیشه ارزوی پزشک شدن و جراح شدنو با همه وجودم داشتم و به خاطر ترس از زیاد بودن سال های تحصیل در رشته پزشکی میخواستم داروساز بشم . اما با 2-3 روز فکر کردن و خلوت کردن با خودم به این نتیجه رسیدم که هر کس 1بار به دنیا میاد پس باید به چیزی که ارزو داره برسه. چه بخواد 10 سال طول بکشه یا 1 عمر. حالا واسه انتخاب رشته همونطور که میدونین ظرفیت ها به طوره خنده داری کم شده... به نظرتون من که ساکن تهران هستم ایا ازاد تهران برم یا شهرستان برا پزشکی ؟ از لحاظ مالی مشکلی ندارم. اصلا یه سوال جالب تر! فک میکنین با این رتبه ازاد تهران قبول شم ؟
      مرسی دوستان !
      سلام علیکم:yahoo (4):
      به نظر منم پزشکی بری بهتره واقعا علاقه مهمتره خب:/
      دانشگاه آزاد تهران پزشکی بهتره تا شهرستانای کوچیک مث سبزوار وگناباد ..البته خب اگه شیراز و اصفهان وحتی علوم پزشکی مشهد قبول شی اینا بهتره ولی متاسفانه نمیدونم قبول میشی یا نه- مث خودت که همه رو میترسونی با حرفات :yahoo (4):
      آزاد تهران انشالله قبولی

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط غزلی نمایش پست ها
      سلام علیکم:yahoo (4):
      به نظر منم پزشکی بری بهتره واقعا علاقه مهمتره خب:/
      دانشگاه آزاد تهران پزشکی بهتره تا شهرستانای کوچیک مث سبزوار وگناباد ..البته خب اگه شیراز و اصفهان وحتی علوم پزشکی مشهد قبول شی اینا بهتره ولی متاسفانه نمیدونم قبول میشی یا نه- مث خودت که همه رو میترسونی با حرفات :yahoo (4):
      آزاد تهران انشالله قبولی

4. Top | #4
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shayanak نمایش پست ها
      مرسی دوستان !
      تبریک بخاطر رتبتون
      منم اگه بودم آزاد تهران رو به سراسری شهرستان ترجیح میدادم. موفق باشید
      در آن زمان که امیدت برید از همه جا ، ببین کیست امیدت ، بدان که اوست خدا . . .

خدایا شکرت

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ازاد تهران...کنار خانواده هم هستید...احتمال زیاد هم قبولید...

6. Top | #6
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      بین الملل تهران بری بهتر نیست؟؟

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      با اينكه تو روزاي پر از استرس همه رو مي ترسوندي ، ولي منم وضعيتم شبيه شمات ولي رياضيش
      تو رياضي من خيلي دراين رابطه پرس و جو كردم ، همه مي گفتن برو شهرستان !
      البته فكر مي كنم ازاد پزشكي خيلي بهر از ازاد عمران باشه !!
      به هر حال به نظرم شرايط مشخص ، تو خودت رو بهتر از همه مي شناسي ، ببين كدوم بهتر !
      من به احتمال زايد ازاد عمران رو ترجيح مي دم ، چون تحمل خوابگاه رو ندارم !

8. Top | #8
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sinae2011 نمایش پست ها
      بین الملل تهران بری بهتر نیست؟؟
      هزینه بین الملل از آزاد آزاد تره
      به شخصه نظرم اینه اگه کسی بخواد بره باید همه چیزشو به حراج بذاره:خخخخ

ویرایش توسط M o h a m m a d : 16 مرداد 1393 در ساعت 13:44

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن