خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 16
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

کتاب گسسته با این ویژگی ها

راستش خودم بین سه تا کتاب گیر کردم و نمی دونم واقعا کدوم بهتره
      گسسته فار فصل گراف رو خوندم واقعا مفهومی و عالی و بدون فرمول اضافی درس رو توضیح داده بود ولی دو تا عیب داشت اولیش اینکه بعضی نکات مثل هاول-حکیمی رو نگفته بود و دومیش اینکه نکاتش واقعا پراکنده بودن یعنی بعضی از نکات رو در قالب پاسخ تشریحی در یک تست گفته بود
      آبی قلمچی رو هم همینطوری یه ورق بهش زدم درسنامه هاش فکر کنم بهتر و جامع تر بودن ولی نمی دونم آیا مثل فار مفهومی کار کرده یا نه؟
      گسسته جدید خیلی سبز رو هم اصلا ندیدم ولی صرفا چون جدیدالتالیفه اینجا آوردمش
      در کل دنبال کتابی با این سه ویژگی هستم:
      1)همه نکات رو یا حداقل اکثرشونو تو درسنامه هاش آورده باشه(که بعدا بشه بهتر جمع و جورش کرد)
      2)جامع باشه یعنی همه چیو گفته باشه(یا حداقل بیشترشو)
      3)مفهومی باشه نه فرمولی با روش های حفظی

2. Top | #2
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mobin نمایش پست ها
      گسسته فار فصل گراف رو خوندم واقعا مفهومی و عالی و بدون فرمول اضافی درس رو توضیح داده بود ولی دو تا عیب داشت اولیش اینکه بعضی نکات مثل هاول-حکیمی رو نگفته بود و دومیش اینکه نکاتش واقعا پراکنده بودن یعنی بعضی از نکات رو در قالب پاسخ تشریحی در یک تست گفته بود
      آبی قلمچی رو هم همینطوری یه ورق بهش زدم درسنامه هاش فکر کنم بهتر و جامع تر بودن ولی نمی دونم آیا مثل فار مفهومی کار کرده یا نه؟
      1)همه نکات رو یا حداقل اکثرشونو تو درسنامه هاش آورده باشه(که بعدا بشه بهتر جمع و جورش کرد)
      من نمونه صفحات گسسته ی جدید خیلی سبز رو دیدم فکر کنم این ویژگی ها رو داشته باشه ...البته چاپ اولشه و ممکنه غلط نگارشی یا علمی داشته باشه !

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بقیه ی دوستان هم نظراتشون رو بگن

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

بقیه ی دوستان هم نظراتشون رو بگن

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      دبیر ما هم گفت خیلی سبز چون با این که تالیفی داره اما استاندارد کنکوره و خوبی دیگشم اینه که مث اون فار چاپش قدیمی نیست و جدیده

5. Top | #5
      نفر برتر کنکور

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      من شنیده بودم کتاب های بانک تست مهروماه و تخته سایه(تالیف خسرو کاک سوندی) هم خوب هستند
      اما گسسته ی خیلی سبز هم اغواکننده هست!!!! باری مقایسه با شما
      Hey yeah, Don't let'em know we're coming
      Hey yeah, Tiptoe higher
      ...Take some time to simmer down, keep your head down low
      !!!HEY YEAH! TIPTOE HIGHER

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خیلی سبز

7. Top | #7
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      فقط خوشخوان

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MohammaD_Technology نمایش پست ها
      فقط خوشخوان
      خوشخوان که بدرد نمیخوره اینقدر بد نوشته شده که خدا میدونه فقط تستای خوبی داره ایشون دنبال یک کتاب با اموزش کامل ومفهومی هستند

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من گسسته خيلي سبز رو دارمتستاي تأليفي خوبي دارهولي معلم مون ميگه فقط خوشخوان

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      گسسته نشر الگو! تست هم يا گاج يا ابي كانون البته گسسته ياد گرفتن ميخواد وگرنه هيچ تستي با هيچ فرموليحل نميشه! ياد گرفتن جز با تمرين و تكرار نيست.

11. Top | #11
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من فار داشتم راضی بودم خوشخوان هم داشتم خیلی راضی نبودم...نشرالگو و آبی قلمچی هم داشتم اینا هم خوب بودن...کلا گسسته کتاب خوب براش خوب پیدا میشه ولی بین اینا به نظرم فار بهتره

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amiradolf نمایش پست ها
      من فار داشتم راضی بودم خوشخوان هم داشتم خیلی راضی نبودم...نشرالگو و آبی قلمچی هم داشتم اینا هم خوب بودن...کلا گسسته کتاب خوب براش خوب پیدا میشه ولی بین اینا به نظرم فار بهتره
      خوب یه چیزی باشه مثل همین فار ولی نکات رو هم توی درسنامه اش داشته باشه تا بشه به عنوان خلاصه ازش استفاده کرد
      البته فار یه چیزایی مثل هاول حکیمی رو هم نگفته

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستان کتابی که مهندس سروش موئینی بنویسه،لنگه نداره!
      تا حالا همه تالیفاتش بی نظیر بودن.
      توی رشته ما کتاب ریاضی تجربی
      توی رشته ریاضی هم کتاب گسسته جدیدش حتما عالیه!
      اینم وبلاگ آقای موئینی

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mobin نمایش پست ها
      ببین تو این۳تا که گفتی فار از بقیه بهتره خیلی سبز درسنامش خیلی سادست با مثالهای آبکی تستاشم اومده از سوالات کنکور تست شبیه سازی کرده..کتاب بدی نیست ولی فار بهتره...از این دوتا بهتر مهروماه تالیف خسرو کاک سوندیه....این از بقیه مفهومی تر درس داده و تستاشم مفهومیه...یه ایراد داره که تستای کنکور رو اوورده ولی بعضیاشو جواب نداده...اگر آموزش توپ میخوای مهروماه تالیف خسرو کاک سوندی رو بگیر...اگر آموزش کم ولی تست زیاد میخوای فار رو بگیر....

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      فار رو از الانا کار کنی بعد عید واسه خودت یه سلطانی میشی !فار خوبه ...

هرروزی که بهترازروزهای قبلت باشه،تکه ای ازپازل رویاهای توست که سرجاش قرار میگیره، سعی کن هرروز بهترازروزقبل باشی تاپازل رویاهات روهرچه سریعتر کامل کنی

Sina
      CEO of Iramrich

by the way here's my channel : @MrRich

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن