خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 13 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 192
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bahaarr نمایش پست ها
      سلام دوستان
      کسانی که تبریز زندگی می کنین لطفا اگه اطلاعی درباره این استادها کدوم خوبن و کدوم نه دارین بگین؟
      ریاضی: پرنیان- سلامی- قلی پور-والایی-ون آبادی-اسفندیاری

فیزیک: جابری-موسوی فر-صمدزاده-سپهری-تهامی-آراد-اسماعیل پور-محبی

شیمی: اسماعیل زاده-باقرزاده-برادران-ذریه-باروقی-جعفری نژاد

زیست: فتحی-خادم
      ریاضی :
      سلامی خوبه
      ایرانی چرت ترین معلمیه که دیدم
      سال قبل از مدرسه ما 2 تا کلاس گروهی داشت الان همه انصراف دادن
      مجبورت میکنه هرچی کتاب تو بازار هست بخری تستاشو بزنی
      خب اینتوری که خودمونم میتونیم
      رفتم واسه ثبت نام یه کارنامه گذاشته جلوم کتبی 19.98 اون 0.02 هم صر 0.25 عربی رفته
      بعد میگه این شاگرد من بوده 80زده ریاضیرو
      اخه ******* تو ام نبودی ایشون همون 100 میزد
      تبلیغ زده تدریس توسط نخبه ... 206 گوروم

فیزیک
      جزوه صمد زاده رو دیدم چنگی به دل نمیزد(جزوه همین امسال)
      آراد مدرسه خود ما درس میده ولی ازموناش که هر2 هفته میگیره در حد المپیک سختن ! هیشکی(از 89 نفر ) نتونست توش 100 بزنه امروز(تاجایی که من میدونم)

شیمی :
      من شخصا با استایل تدریس اختری حال میکنم ( مدنی 2 و3یعنی طلایه دارن و علامه امینی درسیده و میدرسه)
      خیلی سخت گیره
      قلی پور هم بازنشسته س ولی واسه سال 2 خوبه

زیست : اکثرا فقط دنبال پولن ! فاگو زیست بخونی به صرفه تره

2. Top | #32
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      کسانی که تبریز زندگی می کنین لطفا اگه اطلاعی درباره این استادها کدوم خوبن و کدوم نه دارین بگین؟
      ریاضی: پرنیان- سلامی- قلی پور-والایی-ون آبادی-اسفندیاری

فیزیک: جابری-موسوی فر-صمدزاده-سپهری-تهامی-آراد-اسماعیل پور-محبی

شیمی: اسماعیل زاده-باقرزاده-برادران-ذریه-باروقی-جعفری نژاد

زیست: فتحی-خادم
      تو تبریز یه استاد ریاضی داشتیم به اسم محمود دیباذر .. مخ ریاضی بهترین استادی که تو عمرم دیدم .. ولی متاسفانه دیگه درس نمیده ولی اصرار کنین شاید قبول کنه درس بده .. دقیقا 8تا سوالش بدون تغییر تو کنکور اومده بود .. واسه بقیه سوال ها یه راه حل های بی نظیری گفته بود که لنگش تو هیچ جزوه ای پیدا نمیشه ...

این هایی که گفتین در مورد ریاضی بیشترشون سطح یکسانی دارن ولی سلامی یه مقدار ازشون بهتره ! تنها مشکلی که سلامی داره اینه که خیلی کش میده مطلب رو !

فیزیک هم که صمدزاده خیلی خوبه !.. یعنی رو دست صمد زاده رو فیزیک هنوز نیومده ! خودش یه کتاب داره که هم مسئله هاش خوبه هم اینکه توضیحاتش کامل ـه فقط یه مورد که باید زودتر تکلیف رو مشخص کرد . وقت زیادی داره .. تا اخر شهریور کلاس هاش پر میشه .. اکثر دانش اموزاش 70 به بالا زدن ..

اگه صمد زاده نشه ، تهامی هم بد نیست ، سپهری هم که شایعات دور و برش خیلی زیاده ! ، محبی هم بعد تهامی .. بقیه هم در سطح کنکور نیستن ..

شیمی رو من توصیه میکنم با دو تا مغلم بخونین .. فرهاد باقرزاده رو واسه پایه در نظر بگیرین ! استاد من تو مدرسه سعدی بود ! واقعا درسی که تو پایه میده بی نظیره ! من شیمی دو رو با سوت زدن تو کنکور زدم ! حتی خود اسماعیل زاده هم تعجب کرده بود بچه های مدرسه ما چقدر تو شیمی دو و سه عالین ..

پیش رو هم یا باروقی یا اسماعیل زاده زیاد با هم فرقی ندارن .. اگر هم کلی بخواین هر باروقی و اسماعیل زاده خوبن .. هر دوتاشون در یه سطحن ..

برادران هم قدیم بهتر بود ولی الان پولکی شده هیچی نداره واسه گفتن ..

زیست هم که فتحی تو تبریز مطرحه ولی فتحی تو کلاس درس نمیده ! به نوعی روخوانی میکنه فقط نکته های مهم رو میگه ! مهمترین شاخصه ـش سوالاتش ـه که نکته داره و خیلی خوبه ..زیست معلم درست و حسابی وجود نداره ! همین فتحی بهتره ..

من خودم فیزیک رو با تهامی خوندم + ریاضی با دیباذر ، زیست رو با زائرکعبه + شیمی رو با باقرزاده تو مدرسه و با اسماعیل زاده تو کلاس های علامه .

شما بهتره برین موسسه علامه تو آبرسان اونجا استاد های تاپ هستن میتونین اونجا هم تحقیق کنین ...

ویرایش توسط FaaRshD : 05 مرداد 1394 در ساعت 23:58

3. Top | #33
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من ریاضی رو با سلامی کار کردم اوایل کلاس ها خوب بودن ولی تقریبا از ترم دوم (در واقع از مهم ترین قسمت ریاضی مشتق/کاربرد مشتق/انتگرال) به بعد سطح تدریس خیلی پایین اومد.
      فیزیک جایری فوق العاده است فیزیک رو خیلی مفهومی تدریس می کنه طوری که از فیزیک لذت می بری.(چه گروهی چه عمومی)
      شیمی اسماعیل زاده اگه برا ۳ سال پیش کنکور می دادی کلاس هاش خوب بود ولی تو این چند سال اخیر که روند سوالات تغییر کرده اصلا برات توصیه نمی کنم چرا چون الان ۷۰% سوالات کنکور عددی هست ولی ایشون فقط ۲۰% از وقت کلاس رو صرف سوالات عددی می کنند.
      زیست فتحی فوق العاده است (با اینکه رشتم ریاضی هست ولی ۹۰% بچه ها ازش راضی هستن اون ۱۰% هم به خاطر اخلاق بدش ازش راضی نیستن ولی تدریسش فوق العاده است).
      من گسسته و تحلیلی رو با استاد هاشمی کار کردم فوق العاده بود یعنی من تو کنکور تو سوالات ریاضی سوالای همین دوتا درسو خوب زدم (با اینکه اکثر بچه ها این دوتا درس رو نمی تونن بزنن) البته می دونم شما تجربی هستین ولی خواستم بچه های ریاضی رو هم یه راهنمایی کرده باشم.
      همه مطالبی که نوشتم تنها نظر شخصی بنده نیست بلکه نظر اکثریت بچه های کلاس بود.

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط FaaRshD نمایش پست ها
      تو تبریز یه استاد ریاضی داشتیم به اسم محمود دیباذر .. مخ ریاضی بهترین استادی که تو عمرم دیدم .. ولی متاسفانه دیگه درس نمیده ولی اصرار کنین شاید قبول کنه درس بده .. دقیقا 8تا سوالش بدون تغییر تو کنکور اومده بود .. واسه بقیه سوال ها یه راه حل های بی نظیری گفته بود که لنگش تو هیچ جزوه ای پیدا نمیشه ...

این هایی که گفتین در مورد ریاضی بیشترشون سطح یکسانی دارن ولی سلامی یه مقدار ازشون بهتره ! تنها مشکلی که سلامی داره اینه که خیلی کش میده مطلب رو !

فیزیک هم که صمدزاده خیلی خوبه !.. یعنی رو دست صمد زاده رو فیزیک هنوز نیومده ! خودش یه کتاب داره که هم مسئله هاش خوبه هم اینکه توضیحاتش کامل ـه فقط یه مورد که باید زودتر تکلیف رو مشخص کرد . وقت زیادی داره .. تا اخر شهریور کلاس هاش پر میشه .. اکثر دانش اموزاش 70 به بالا زدن ..

اگه صمد زاده نشه ، تهامی هم بد نیست ، سپهری هم که شایعات دور و برش خیلی زیاده ! ، محبی هم بعد تهامی .. بقیه هم در سطح کنکور نیستن ..

شیمی رو من توصیه میکنم با دو تا مغلم بخونین .. فرهاد باقرزاده رو واسه پایه در نظر بگیرین ! استاد من تو مدرسه سعدی بود ! واقعا درسی که تو پایه میده بی نظیره ! من شیمی دو رو با سوت زدن تو کنکور زدم ! حتی خود اسماعیل زاده هم تعجب کرده بود بچه های مدرسه ما چقدر تو شیمی دو و سه عالین ..

پیش رو هم یا باروقی یا اسماعیل زاده زیاد با هم فرقی ندارن .. اگر هم کلی بخواین هر باروقی و اسماعیل زاده خوبن .. هر دوتاشون در یه سطحن ..

برادران هم قدیم بهتر بود ولی الان پولکی شده هیچی نداره واسه گفتن ..

زیست هم که فتحی تو تبریز مطرحه ولی فتحی تو کلاس درس نمیده ! به نوعی روخوانی میکنه فقط نکته های مهم رو میگه ! مهمترین شاخصه ـش سوالاتش ـه که نکته داره و خیلی خوبه ..زیست معلم درست و حسابی وجود نداره ! همین فتحی بهتره ..

من خودم فیزیک رو با تهامی خوندم + ریاضی با دیباذر ، زیست رو با زائرکعبه + شیمی رو با باقرزاده تو مدرسه و با اسماعیل زاده تو کلاس های علامه .

شما بهتره برین موسسه علامه تو آبرسان اونجا استاد های تاپ هستن میتونین اونجا هم تحقیق کنین ...
      صمد زاده 4 تا جزوه میده اول کلاس 70 تومن میگیره (باور کن20 تومن هم نمیشه )
      اموزش و تمرینش یه جا نیست ! 1 دونه اموزش 3تا تمرین
      میشه گفت کتاب تست میروشه

5. Top | #35
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amin ZD نمایش پست ها
      صمد زاده 4 تا جزوه میده اول کلاس 70 تومن میگیره (باور کن20 تومن هم نمیشه )
      اموزش و تمرینش یه جا نیست ! 1 دونه اموزش 3تا تمرین
      میشه گفت کتاب تست میروشه
      هرچی باشه بیشتر شاگرداش بالای 70 میزنن چون هم تست هاش تیپ بندی شده و درسته و هم زیاد کار میکشه .. درسش هم تا جایی که من میدونم خوبه !

تهامی هم یه جزوه میده 15 ساله این کار رو میکنه ! درسها رو هم از حفظ توضیح میده زیاد چنگی به دل نمیزنه ..

اینم اضافه کنم خود ادم باید تلاش کنه ! هر چقدر تست بییشتر زده بشه درصد هم بیشتر میشه .. تنها معلم خصوصی نمیتونه موثر باشه ..

6. Top | #36
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنون
      پس من فیزیک جابری و زیست فتحی رو ثبت نام کنم؟ کسی هست بگه جابری خوب نیست؟راسته که میگن کلاسای فتحی 120 نفرن؟
      دوستان من دبیری میخوام که مفهومی درس بده. چند سال که از درس دبیرستان دور بودم هیچی یادم نیست
      در مورد ریاضی پرنیان رو میشناسین؟ در مورد ریاضی از بین این استادا به جز سلامی کدوم خوبه؟
      ویرایش توسط bahaarr : 06 مرداد 1394 در ساعت 00:38

7. Top | #37
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان کسی از این جا بوده که کلاس شیمی باروقی رفته باشه ؟چه جوریاست ؟مفهومی درس میده؟

8. Top | #38
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنون
      پس من فیزیک جابری و زیست فتحی رو ثبت نام کنم؟ کسی هست بگه جابری خوب نیست؟راسته که میگن کلاسای فتحی 120 نفرن؟
      دوستان من دبیری میخوام که مفهومی درس بده. چند سال که از درس دبیرستان دور بودم هیچی یادم نیست
      در مورد ریاضی پرنیان رو میشناسین؟ در مورد ریاضی از بین این استادا به جز سلامی کدوم خوبه؟
      تو علامه برای دختران هم کلاس تشکیل میشه یا فقط برای پسران هست؟

9. Top | #39
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط جناب خان نمایش پست ها
      تو علامه برای دختران هم کلاس تشکیل میشه یا فقط برای پسران هست؟
      هم واسه دختران ـه هم واسه پسران .. یه کوچه فاصله دارن با هم ..

10. Top | #40
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      ممنون
      جابری معلم زیاد تاپی نیست تا جایی که میدونم ! .. من سال 85 که کنکور میدادم رفتم پیشش واقعا چیزی نداشت ! .. بعد رفتیم پیش تهامی که از جابری بهتر بود .. ولی الان صمد زاده خوبه .. صمد زاده 4 تا شاگرد داشت که فیزیک رو افتاده بودن ولی همینا تو کنکور 60-70 زدن .. جابری فقط واسه نهایی خوبه ..

زیست هم که به جز فتحی معلم تاپ دیگه ای نداریم ..

کلاس هاش تو علامه 40 نفره هستن ..

11. Top | #41
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      جابری معلم زیاد تاپی نیست تا جایی که میدونم ! .. من سال 85 که کنکور میدادم رفتم پیشش واقعا چیزی نداشت ! .. بعد رفتیم پیش تهامی که از جابری بهتر بود .. ولی الان صمد زاده خوبه .. صمد زاده 4 تا شاگرد داشت که فیزیک رو افتاده بودن ولی همینا تو کنکور 60-70 زدن .. جابری فقط واسه نهایی خوبه ..

زیست هم که به جز فتحی معلم تاپ دیگه ای نداریم ..

کلاس هاش تو علامه 40 نفره هستن ..
      شمادبیر شیمی آقای علیرضا جلیلی را میشناسید فکر کنم توسعدی درس میده ؟درس دادنشون برای کنکور خوبه؟

12. Top | #42
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      شمادبیر شیمی آقای علیرضا جلیلی را میشناسید فکر کنم توسعدی درس میده ؟درس دادنشون برای کنکور خوبه؟
      اره میشناسم ولی الان دیگه تو سعدی درس نمیده ! نه زیاد واسه کنکور زیاد مناسب نبود و نیست ! جزوه هاش هم واسه جمع بندی خوب بود نه کنکور ! وقتی اقای باقرزاده اومد دیگه جلیلی از دور خارج شد ! جلیلی بیشتر اول و دوم درس میداد ! باقرزاده بهترین استاد شیمی واسه پایه هست ! تا جایی که کانون قلم چی از ایشون خواست واسه تدریس بره تهران ! .. حتی اسماعیل زاده هم از باقرزاده تو کلاسهاش تعریف میکرد ! ..

13. Top | #43
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اره میشناسم ولی الان دیگه تو سعدی درس نمیده ! نه زیاد واسه کنکور زیاد مناسب نبود و نیست ! جزوه هاش هم واسه جمع بندی خوب بود نه کنکور ! وقتی اقای باقرزاده اومد دیگه جلیلی از دور خارج شد ! جلیلی بیشتر اول و دوم درس میداد ! باقرزاده بهترین استاد شیمی واسه پایه هست ! تا جایی که کانون قلم چی از ایشون خواست واسه تدریس بره تهران ! .. حتی اسماعیل زاده هم از باقرزاده تو کلاسهاش تعریف میکرد ! ..
      الان ایشون کجا درس میدند؟

14. Top | #44
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      الان ایشون کجا درس میدند؟
      اقای جلیلی رو که نمیدونم کجان .. ولی اقای باقرزاده فعلا تو سعدی درس میدن و اینکه تا سال قبل تو اموزشگاه نوبل درس میدادن ولی الان ظاهرا خودش دفتر داره .. زیاد از ایشون اطلاعی ندارم فقط یه شماره دارم ..

15. Top | #45
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اقای جلیلی رو که نمیدونم کجان .. ولی اقای باقرزاده فعلا تو سعدی درس میدن و اینکه تا سال قبل تو اموزشگاه نوبل درس میدادن ولی الان ظاهرا خودش دفتر داره .. زیاد از ایشون اطلاعی ندارم فقط یه شماره دارم ..

اگه لطف کنید شماره ی آقای باقرزاده را بدید خیلی ممنون میشم.

صفحه 3 از 13 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن