خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 6 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 85
    1. Top | #31
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      اره میشناسم کسی که کلاس نرفته:yahoo (4):
      دوست بابام 30سالشه کلاس که نرفته هیچ از روی کتاب درسی هم خونده رتبش شده3000وخورده ای

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

اره میشناسم کسی که کلاس نرفته:yahoo (4):
      دوست بابام 30سالشه کلاس که نرفته هیچ از روی کتاب درسی هم خونده رتبش شده3000وخورده ای
      من و خدا ...تو و همه

حاصل عشق مترسک به کلاغ....مرگ یک مزرعه است

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اگه درسی رو توی مدرسه متوجه نشدید برید کلاس.

دوستان ی سوال:
      من تا الان که دارم میرم سوم هیچ درسی نخوندم.....ولی درسا رو فهمیدم و معدل سال دومم اومد 19.63....ولی از اونطرفم هیچی یادم نیست....
      از سال سوم هم فقط حسابان خوندم..به نظرتون اگه این تابستون رو هیچ درس نخونم..از سال سوم شروع کنم به درس خوندن واسه کنکور..میتونم؟؟؟وقت کم نمیارم؟

3. Top | #33
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من یکی از دوستام فقط با تکیه به کتاب درسی و کلاس های عادی مدرسه رتبه 26 اورد !
      البته خیلی سخت کوش بود و از راهنمایی میخوند /1 :yahoo (4):

امیدوارم جای پای کاکا قدم بگذارم و روزی اگر حالا هم وقتش نباشد به میلان برگردم

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Prison Break نمایش پست ها
      کلاس میخوای چیکار؟ این کلاس های کنکور همش کشک و فقط وقتتو میگیره!
      80٪ کسایی که توی کنکور رتبه خوب میارن کلاس بیرون از مدرسه نمیرن. البته اکثراً‌ مدارس خوبی دارن. شما اگه مدرستون به اندازه کافی کار می کنه اصلا نیازی به کلاس بیرون ندارید و فقط با کتاب ها کار کنید.
      البته به جز مدارس عالی و تیزهوشان هیچ مدرسه ای زودتر از تابستان پیش دانشگاهی شروع نمی کنه!

اگه مدرسه خوبی دارید که خوب درس میدن و درس رو میفهمی که هیچ اما اگه مدرسه خوبی نداری و درس رو نمیفهمی بعضی دروس رو بهتره بعضی درس هارو کلاس خصوصی بگیری. اما سعی کن همونجا تو مدرسه یاد بگیری که نه پولت نه وقتت هدر نره!
      تو حاشیه این چیزا هم نرو... کلاس کنکور به درد نمیخوره و همش جیب اونارو پر می کنی. با برنامه مدرسه و قلم چی برو جلو موفق می شی و هیچ شکی توش نیست.
      سلام. من هم کلاس برم یا نه؟مدرس های‌شهر ما دانشجو نیستند.مثلا فیزیک نادری نژاد داره و بقیه درسها هم خوب مدر دارن .مدرسه خوبی داریم نه عالی.دبیر ها هم طوری درس میدن که کتاب رو وقتی نگاه می فهمی
      چی گفته یا شاید بعضی سوالات اذیتم کنم.به نظرتون با این سطح نیازی به کلاس هست؟
      ویرایش توسط SSalehi : 22 خرداد 1398 در ساعت 04:41

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ب راحتی .دیگ الان انقدر کلیپ رایگان برا همه درسا تو نت هست من خودم هر جا اشکال دارم یه سرچ میزنم و زود یاد میگیرم

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نخیر نمیشود

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

Exclamation

اگه میخوای بری فقط و فقط و فقط و فقط ریاضی اند فیزیک و تامام
      گول این رتبه برترا هم نخور که میگن ما فقط یه کتاب درسی از دوران دبیرستان خوندیم
      اخرشم میبینی رفته بودن
      Lɪғᴇ ɪs ʟɪᴋᴇ Mᴀᴛʜ .. ɪғ ɪᴛ ɢᴏᴇs ᴛᴏ ᴇᴀsʏ .. sᴏᴍᴇᴛʜɪɴɢ ɪs ᴡʀᴏɴɢ <₃
      ویرایش توسط MehranWilson : 22 خرداد 1398 در ساعت 12:41

8. Top | #38
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      اره میشه خوبم میشه { منابع خوبو انتخاب کن از اونا راحت میشع یه رتبه خوب در اورد }

کلی از این بچه های روستایی یا منطقه 3 ها ک دبیر خوب ندارن با همین منابع رتبه میارن

9. Top | #39
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SSalehi نمایش پست ها
      سلام. من هم کلاس برم یا نه؟مدرس های‌شهر ما دانشجو نیستند.مثلا فیزیک نادری نژاد داره و بقیه درسها هم خوب مدر دارن .مدرسه خوبی داریم نه عالی.دبیر ها هم طوری درس میدن که کتاب رو وقتی نگاه می فهمی
      چی گفته یا شاید بعضی سوالات اذیتم کنم.به نظرتون با این سطح نیازی به کلاس هست؟

کاری ندارم که کلاسی میری یا نه فقط بدون کلاس و دی وی دی و همایش و درسنامه های کمک درسی و ... که بهش بطور کلی میگن منابع فقط 30 درصد کار تو برای کنکور رو شامل میشه.
      باقی این 70 درصد تویی که با تست زدن با مرور کردن با تحقیق های اضافی با ازمون دادن و ... اون علمی که یاد گرفتی رو تثبیت میکنی و مسلط میشی.
      خیلیا بودن (از رتبه برترا مخصوصا تو مناطق محروم) که اون 30 درصد منابع رو ضعیف داشتند (نمیگم اصلا نداشتند که منطقی نیست) ولی اون 70 درصد تلاششون رو درست انجام دادن و رسیدن به جایی که یه عمره ارزوی یه ملته.
      حتی اگه کلاس رفتی تضمینی برای قبولیت نیست چون تا خودت تلاش نکنی کلاس عملا بیفایده است.

در رابطه با سوالات چند دور کنکورای سالای اخیرو بررسی کنی میفهمی چطور باید بخونی که بتونی تیپ تست سوالای سال های اخیر رو جواب بدی
      ویرایش توسط A.H.M : 22 خرداد 1398 در ساعت 13:26

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط امیر123 نمایش پست ها
      کاری ندارم که کلاسی میری یا نه فقط بدون کلاس و دی وی دی و همایش و درسنامه های کمک درسی و ... که بهش بطور کلی میگن منابع فقط 30 درصد کار تو برای کنکور رو شامل میشه.
      باقی این 70 درصد تویی که با تست زدن با مرور کردن با تحقیق های اضافی با ازمون دادن و ... اون علمی که یاد گرفتی رو تثبیت میکنی و مسلط میشی.
      خیلیا بودن (از رتبه برترا مخصوصا تو مناطق محروم) که اون 30 درصد منابع رو ضعیف داشتند (نمیگم اصلا نداشتند که منطقی نیست) ولی اون 70 درصد تلاششون رو درست انجام دادن و رسیدن به جایی که یه عمره ارزوی یه ملته.
      حتی اگه کلاس رفتی تضمینی برای قبولیت نیست چون تا خودت تلاش نکنی کلاس عملا بیفایده است.

در رابطه با سوالات چند دور کنکورای سالای اخیرو بررسی کنی میفهمی چطور باید بخونی که بتونی تیپ تست سوالای سال های اخیر رو جواب بدی
      حرف حق

11. Top | #41
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      فقط در صورتی برو کلاس که دبیرش خیلی عالی باشه وگرنه چیزی جز وقت تلف کردن نیست.

12. Top | #42
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      بنظرم اول ببین چه روشی برات جواب میده همون رو انجام بده. یه عده خودشون بخونن راحت ترن. یه عده فیلم باید ببین و یه عده هم حتما باید سرکلاس بشینن تا خوب یاد بگیرن. روشی که روی شما خوب جواب میده رو پیدا کن همونو انجام بده.
      مثلا خود من ریاضی و فیزیک که مشکل داشتم برام فیلم دیدن بهتر بود چون نشستن سر کلاس از نظر خودم هم وقت گیره هم حوصله سر بر چون حوصله نشستن سر کلاس ندارم و این که خونه بشینم راحت هر وقت دلم خواست فیلماشونو ببینم برام راحت تر بود

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط امیر123 نمایش پست ها

سلام. من رشته ریاضی ام. فیزیکم خوبه. طوری که وقتی تست های گاج میکرو را نگاه می کنم مراحل حل سوال توی ذهنم میاد.اما چون این درس برای رشته من تاثیر زیادی دارد حس می کنم اگر خودم بخونم و کلاس نرم ریسک کردم. اینکه فکر می کنم می تونم تست های گاج را حل کنم در حالی که تا الان یک تست هم حل نکردم خودم را به شک میندازه. که نکنه این فکر کاذب باشد. آخر هم به کتاب گاج شک می کنم که نکنه سوالاتش ساده باشن
      ویرایش توسط SSalehi : 01 تیر 1398 در ساعت 17:03

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      up

15. Top | #45
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز من امسال 600 تجربی اوردم یه کلاسم نرفتم ولی از فلم های آلا استفاده کردم مطمئن باش موفق می شی

صفحه 3 از 6 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن