اپلیکیشن مشاور یار کمپانی کنکور
بانک کتاب پایتخت گروه آموزشی ماز
گروه آموزشی ماز مولف
مولف مرجع کنکور

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
نمایش نتایج: از 31 به 44 از 44
  1. Top | #31
    کاربر فعال

Khabalod
    رشته تحصیلی
    تجربی
    مقطع تحصیلی
    فارغ از تحصیل
    تشکر شده 627 بار در 339 ارسال
    نمایش مشخصات
    اره میشناسم کسی که کلاس نرفته:yahoo (4):
    دوست بابام 30سالشه کلاس که نرفته هیچ از روی کتاب درسی هم خونده رتبش شده3000وخورده ای

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

اره میشناسم کسی که کلاس نرفته:yahoo (4):
    دوست بابام 30سالشه کلاس که نرفته هیچ از روی کتاب درسی هم خونده رتبش شده3000وخورده ای
    من و خدا ...تو و همه

حاصل عشق مترسک به کلاغ....مرگ یک مزرعه است

2. آموزش تایپ ده انگشتی اپلیکیشن مشاور یار
  3. Top | #32
    کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
    رشته تحصیلی
    ریاضی
    مقطع تحصیلی
    دبیرستان
    استان
    گیلان
    تشکر شده 460 بار در 219 ارسال
    نمایش مشخصات
    اگه درسی رو توی مدرسه متوجه نشدید برید کلاس.

دوستان ی سوال:
    من تا الان که دارم میرم سوم هیچ درسی نخوندم.....ولی درسا رو فهمیدم و معدل سال دومم اومد 19.63....ولی از اونطرفم هیچی یادم نیست....
    از سال سوم هم فقط حسابان خوندم..به نظرتون اگه این تابستون رو هیچ درس نخونم..از سال سوم شروع کنم به درس خوندن واسه کنکور..میتونم؟؟؟وقت کم نمیارم؟

4. Top | #33
    کاربر انجمن

Khoshhalam
    رشته تحصیلی
    تجربی
    مقطع تحصیلی
    دبیرستان
    تشکر شده 48 بار در 22 ارسال
    نمایش مشخصات
    من یکی از دوستام فقط با تکیه به کتاب درسی و کلاس های عادی مدرسه رتبه 26 اورد !
    البته خیلی سخت کوش بود و از راهنمایی میخوند /1 :yahoo (4):

امیدوارم جای پای کاکا قدم بگذارم و روزی اگر حالا هم وقتش نباشد به میلان برگردم

5. Top | #34
    کاربر انجمن

تشکر شده 2 بار در 2 ارسال
    نمایش مشخصات
    نقل قول نوشته اصلی توسط Prison Break نمایش پست ها
    کلاس میخوای چیکار؟ این کلاس های کنکور همش کشک و فقط وقتتو میگیره!
    80٪ کسایی که توی کنکور رتبه خوب میارن کلاس بیرون از مدرسه نمیرن. البته اکثراً‌ مدارس خوبی دارن. شما اگه مدرستون به اندازه کافی کار می کنه اصلا نیازی به کلاس بیرون ندارید و فقط با کتاب ها کار کنید.
    البته به جز مدارس عالی و تیزهوشان هیچ مدرسه ای زودتر از تابستان پیش دانشگاهی شروع نمی کنه!

اگه مدرسه خوبی دارید که خوب درس میدن و درس رو میفهمی که هیچ اما اگه مدرسه خوبی نداری و درس رو نمیفهمی بعضی دروس رو بهتره بعضی درس هارو کلاس خصوصی بگیری. اما سعی کن همونجا تو مدرسه یاد بگیری که نه پولت نه وقتت هدر نره!
    تو حاشیه این چیزا هم نرو... کلاس کنکور به درد نمیخوره و همش جیب اونارو پر می کنی. با برنامه مدرسه و قلم چی برو جلو موفق می شی و هیچ شکی توش نیست.
    سلام. من هم کلاس برم یا نه؟مدرس های‌شهر ما دانشجو نیستند.مثلا فیزیک نادری نژاد داره و بقیه درسها هم خوب مدر دارن .مدرسه خوبی داریم نه عالی.دبیر ها هم طوری درس میدن که کتاب رو وقتی نگاه می فهمی
    چی گفته یا شاید بعضی سوالات اذیتم کنم.به نظرتون با این سطح نیازی به کلاس هست؟
    ویرایش توسط SSalehi : 22 خرداد 98 در ساعت 03:41

6. Top | #35
    کاربر انجمن

تشکر شده 76 بار در 47 ارسال
    نمایش مشخصات
    ب راحتی .دیگ الان انقدر کلیپ رایگان برا همه درسا تو نت هست من خودم هر جا اشکال دارم یه سرچ میزنم و زود یاد میگیرم

7. Top | #36
    نفر برتر کنکور

رشته تحصیلی
    پزشکی
    مقطع تحصیلی
    دکتری
    نام دانشگاه
    علوم پزشکی تهران
    نوع دانشگاه
    سراسری روزانه
    استان
    اصفهان
    شهر
    اردستان
    تشکر شده 200 بار در 89 ارسال
    نمایش مشخصات
    در رابطه با بحث کلاس رفتن اکثر افراد تک بعدی فکر می کنند ، یا کاملا مخالف کلاس رفتن هستند و معتقدند فقط با تلاش خود فرد و مطالعه کتب و آزمون ها میشه الزاما موفق شد که در نقد باید گفت همه افراد ظرفیت یادگیری یکسان ندارند و فرضا یک نفر یادگیری شنوایی خیلی خوبی داره و شاید در مواردی کلاس رفتن خیلی به نفعش باشه ... از طرف دیگه یه سری افراد هستن که کاملا افراطی موافق کلاس رفتن هستند و وقت خیلی زیادی رو صرف همین کلاس ها میکنند و نتیجه در اکثر موارد اینه که خود فرد برای مرور و ارزیابی که مهم ترین مراحل بعد از یادگیری هستند وقت نمیذاره و نتیجه خوبی نمیگیره...
    پس باید شناخت خیلی خوبی از خودتون داشته باشید و خودتون رو در شرایط مختلف بسنجید تا ببینید چه دروسی و چه مباحثی نیاز به کلاس رفتن دارید و آگاهانه در کلاس شرکت کنید نه صرفا به جهت این که استاد خیلی مشهوری داره...
    گروه مشاوره ای روال: ravalgroup@
    ارتباط مستقیم با من: msinamlk@

8. 2 نفر تشکر کرده اند ... bahman, It is POSSIBLE
  9. Top | #37
    کاربر انجمن

bache-mosbat
    رشته تحصیلی
    نرم افزار
    مقطع تحصیلی
    کارشناسی
    شهر
    تهران
    تشکر شده 1 بار در 1 ارسال
    نمایش مشخصات
    تو درسای ریاضی فیزیک و یکم شیمی اگه شخص ضعیف باشه و تو مدرسه معلم خوبی نداشته باشه کلاس رفتن لازم میشه البته اینم بدونید که تک پایه کلاس برید بهتر از کلاس کنکوره مثلا اگه سال سوم میبینید حسابانتون خوب نیست حسابان سوم کلاس برید چون اگه بذارید سال کنکور معمولا تو کلاس کنکور به علت محدودیت وقت خیلی از مطالب یا تدریس نمیشه یا سطحی درس داده میسه

10. Top | #38
    کاربر نیمه فعال

مقطع تحصیلی
    دبیرستان
    تشکر شده 325 بار در 203 ارسال
    نمایش مشخصات
    نخیر نمیشود

11. Top | #39
    کاربر حرفه ای

تشکر شده 1,187 بار در 678 ارسال
    نمایش مشخصات

Exclamation

اگه میخوای بری فقط و فقط و فقط و فقط ریاضی اند فیزیک و تامام
    گول این رتبه برترا هم نخور که میگن ما فقط یه کتاب درسی از دوران دبیرستان خوندیم
    اخرشم میبینی رفته بودن
    Lɪғᴇ ɪs ʟɪᴋᴇ Mᴀᴛʜ .. ɪғ ɪᴛ ɢᴏᴇs ᴛᴏ ᴇᴀsʏ .. sᴏᴍᴇᴛʜɪɴɢ ɪs ᴡʀᴏɴɢ <₃
    ویرایش توسط MehranWilson : 22 خرداد 98 در ساعت 11:41

12. Top | #40
    کاربر اخراجی

تشکر شده 7 بار در 2 ارسال
    نمایش مشخصات
    اره میشه خوبم میشه { منابع خوبو انتخاب کن از اونا راحت میشع یه رتبه خوب در اورد }

کلی از این بچه های روستایی یا منطقه 3 ها ک دبیر خوب ندارن با همین منابع رتبه میارن

13. Top | #41
    کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
    استان
    آذربایجان شرقی
    شهر
    تبریز
    تشکر شده 414 بار در 190 ارسال
    نمایش مشخصات
    نقل قول نوشته اصلی توسط SSalehi نمایش پست ها
    سلام. من هم کلاس برم یا نه؟مدرس های‌شهر ما دانشجو نیستند.مثلا فیزیک نادری نژاد داره و بقیه درسها هم خوب مدر دارن .مدرسه خوبی داریم نه عالی.دبیر ها هم طوری درس میدن که کتاب رو وقتی نگاه می فهمی
    چی گفته یا شاید بعضی سوالات اذیتم کنم.به نظرتون با این سطح نیازی به کلاس هست؟

کاری ندارم که کلاسی میری یا نه فقط بدون کلاس و دی وی دی و همایش و درسنامه های کمک درسی و ... که بهش بطور کلی میگن منابع فقط 30 درصد کار تو برای کنکور رو شامل میشه.
    باقی این 70 درصد تویی که با تست زدن با مرور کردن با تحقیق های اضافی با ازمون دادن و ... اون علمی که یاد گرفتی رو تثبیت میکنی و مسلط میشی.
    خیلیا بودن (از رتبه برترا مخصوصا تو مناطق محروم) که اون 30 درصد منابع رو ضعیف داشتند (نمیگم اصلا نداشتند که منطقی نیست) ولی اون 70 درصد تلاششون رو درست انجام دادن و رسیدن به جایی که یه عمره ارزوی یه ملته.
    حتی اگه کلاس رفتی تضمینی برای قبولیت نیست چون تا خودت تلاش نکنی کلاس عملا بیفایده است.

در رابطه با سوالات چند دور کنکورای سالای اخیرو بررسی کنی میفهمی چطور باید بخونی که بتونی تیپ تست سوالای سال های اخیر رو جواب بدی
    یا ریسکش رو بپذیر یا شانسش رو برای همیشه از دست بده
    ویرایش توسط امیر123 : 22 خرداد 98 در ساعت 12:26

14. 2 نفر تشکر کرده اند ... amir-javadi, Insidee
  15. Top | #42
    کاربر نیمه فعال

مقطع تحصیلی
    دبیرستان
    تشکر شده 325 بار در 203 ارسال
    نمایش مشخصات
    نقل قول نوشته اصلی توسط امیر123 نمایش پست ها
    کاری ندارم که کلاسی میری یا نه فقط بدون کلاس و دی وی دی و همایش و درسنامه های کمک درسی و ... که بهش بطور کلی میگن منابع فقط 30 درصد کار تو برای کنکور رو شامل میشه.
    باقی این 70 درصد تویی که با تست زدن با مرور کردن با تحقیق های اضافی با ازمون دادن و ... اون علمی که یاد گرفتی رو تثبیت میکنی و مسلط میشی.
    خیلیا بودن (از رتبه برترا مخصوصا تو مناطق محروم) که اون 30 درصد منابع رو ضعیف داشتند (نمیگم اصلا نداشتند که منطقی نیست) ولی اون 70 درصد تلاششون رو درست انجام دادن و رسیدن به جایی که یه عمره ارزوی یه ملته.
    حتی اگه کلاس رفتی تضمینی برای قبولیت نیست چون تا خودت تلاش نکنی کلاس عملا بیفایده است.

در رابطه با سوالات چند دور کنکورای سالای اخیرو بررسی کنی میفهمی چطور باید بخونی که بتونی تیپ تست سوالای سال های اخیر رو جواب بدی
    حرف حق

16. Top | #43
    کاربر انجمن

رشته تحصیلی
    تجربی
    مقطع تحصیلی
    دبیرستان
    تشکر شده 8 بار در 6 ارسال
    نمایش مشخصات
    فقط در صورتی برو کلاس که دبیرش خیلی عالی باشه وگرنه چیزی جز وقت تلف کردن نیست.

17. Top | #44
    کاربر نیمه فعال

bahat-ghahram
    رشته تحصیلی
    بسوی تجربی
    مقطع تحصیلی
    فارغ از تحصیل
    نام دانشگاه
    ^_^
    استان
    مازندران
    تشکر شده 236 بار در 124 ارسال
    نمایش مشخصات
    بنظرم اول ببین چه روشی برات جواب میده همون رو انجام بده. یه عده خودشون بخونن راحت ترن. یه عده فیلم باید ببین و یه عده هم حتما باید سرکلاس بشینن تا خوب یاد بگیرن. روشی که روی شما خوب جواب میده رو پیدا کن همونو انجام بده.
    مثلا خود من ریاضی و فیزیک که مشکل داشتم برام فیلم دیدن بهتر بود چون نشستن سر کلاس از نظر خودم هم وقت گیره هم حوصله سر بر چون حوصله نشستن سر کلاس ندارم و این که خونه بشینم راحت هر وقت دلم خواست فیلماشونو ببینم برام راحت تر بود

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)