خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 85
    1. Top | #16
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اگه فرض بر این باشه «بهترین استاد» را هم داشته باشی، به حساب اینکه در این یه سال استاد بتونه «هـــــمه چی» را واست بگه، یه امر تقریبا محال هستش !! یعنی نه «فک استاد» توان اینو داره، و نه «دست و قلم شما» /////// بهترین راه تهیه «کتابای خوب» هستش که اکثر مطالب را گفته باشه و بعد یه برنامه ریزی خوب و حوصله کافی، بشین درستو بخون !! ///// معلم و استاد بیشتر واسه رفع اشکال خوب هستش، اون هم تازه اگه یه استاد مسلط باشه که جواب دقیق بهت بده !! /////

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Prison Break نمایش پست ها
      3 تا راه داری

1-مدرسه رو عوض کنی و سعی کنی بری مدرسه خوب
      2- توی درس هایی که ضعیف هستی معلم خصوصی بگیری
      3- از کتاب های کمک آموزشی استفاده کنی که البته زیاد توصیه نمیشه و خسته کنندست
      شهر ما دوتا مدرسه داره که تازه مثلا ما خوبه هستیم !!
      اره دیگه.....
      ^______________________^

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط FaMa77 نمایش پست ها
      سلام بچه ها
      من قبلا اینجا زیاد میومدم اما ی مدت کوتاهی میشه که عضو شدم...

راستش یه سوالی دارم خیلی مهمه کمکم کنین
      من الان سال بعد میرم دوم ریاضی ولی
      خانوادم با کلاسای درسی که اکثرا یعنی بیشتر افراد میرن موافق نیستن

و نمیذارن خود من هم برم به عقیده اشون من اگه خودم درست و مفهومی بخونم بیشتر موفق خواهم بود
      آیا این درسته؟
      :yahoo (19):
      شما کسیو میشناسید که بدون کلاس رتبه ی خیلی خوبی تو کنکور آورده باشه؟

این رتبه برتر هایی که مصاحبه اشون تو سایت قلمچی هست ییه سری میگن ما اصلا گلاس نرفتیم یه سری هم میگن یکی دو درس کلاس رفتیم
      راست میگن اینا؟
      یعنی امیدی هست؟

یه نکته دیگه هم اینکه اکثرا میگن برای سال سوم باید رفت کلاس ، با این وضعیتی که من دارم چشم آب نمیخوره که اون موقع هم برم اگه یه امیدی باشه یه چند درصد به سال چهارم هست فقط

میشه اینطوری موفق شد؟
      راستش دوست دارم رتبه ی خیلی خوبی بیارم و توی دانشگاه خوب قبول شم
      لطفا کمک کنید مرسی
      کلاس کنکوری یکی از عوامل هست که میتونه کمک کنه و باعث بشه که شما حرفه ای تر بشید و بتونید سریعترو با راه حل های حرفه ای تست هارو جواب بدین و سرعت العمل خودتون رو ببرید بالا
      حالا اگه امکانش نیست دلیل نداره که نشد موفق شد بلکه با تلاش بیشتر و استفاده از نکات و جزواتی که توی اون کلاسها گفته میشه و تلاش زیاد روی حل مسائل و همچنین پیدا کردن راه حل های مختلف تو مسائل ریاضی و فیزیک میشه موفق بود ولی درکل اینطور کار سختی در پیش دارین

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط modares konkor نمایش پست ها
      کلاس کنکوری یکی از عوامل هست که میتونه کمک کنه و باعث بشه که شما حرفه ای تر بشید و بتونید سریعترو با راه حل های حرفه ای تست هارو جواب بدین و سرعت العمل خودتون رو ببرید بالا
      حالا اگه امکانش نیست دلیل نداره که نشد موفق شد بلکه با تلاش بیشتر و استفاده از نکات و جزواتی که توی اون کلاسها گفته میشه و تلاش زیاد روی حل مسائل و همچنین پیدا کردن راه حل های مختلف تو مسائل ریاضی و فیزیک میشه موفق بود ولی درکل اینطور کار سختی در پیش دارین
      با ویدئو های آموزشی که توسط برخی معلما و آموزشگاه ها و ازین قبیل ارائه میشه چطور؟

1+2+3=1+3+2=3+2+1=2+1+3=2+3+1=3+1+2

همیشه برای حل هر مساله
      بیشتر از یک راه هست . . .!

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خوبه اگر dvd که امتحانشو قبلا پس داده و کسی استفاده کرده بگیری
      به هر حال اونم تدریسه

6. Top | #21
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من خودم سال 90 کنکور دادم و بدون حتی یه کلاس کنکور تونستم رتبه ی دلخواهم رو بیارم و الان توی دانشگاه خوبی درس میخونم و تا اونجایی که اطلاع دارم اکثر دوستا و همکلاسیام که رتبه های خوبی هم داشتن اصلا کلاس کنکور نرفتن؛ پس اصلاً نگران نباش، اگه همّت خوبی داشته باشی و خوب بخونی میتونی بدون کلاس کنکور رتبه ی خوبی کسب کنی

7. Top | #22
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      راجب dvd های آموزشی ...
      مخصوصا ریاضی و فیزیک که جواب شاید 10 دقیقه ای تو کمتر از 10 ثانیه بدست میاد . به نظرتون تهیه اینا می ارزه و واقعا تاثیر داره یا همش ترفند تبلیغاتیه ؟؟ مثل dvd های آموزشی آقای مسعودی ؟؟؟

8. Top | #23
      همکار سابق انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeide96 نمایش پست ها
      راجب dvd های آموزشی ...
      مخصوصا ریاضی و فیزیک که جواب شاید 10 دقیقه ای تو کمتر از 10 ثانیه بدست میاد . به نظرتون تهیه اینا می ارزه و واقعا تاثیر داره یا همش ترفند تبلیغاتیه ؟؟ مثل dvd های آموزشی آقای مسعودی ؟؟؟
      اصلا پیشنهاد نمیشه.
      http://forum.konkur.in/showthread.php?t=9064
      Math & Physics are fun

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط modares konkor نمایش پست ها
      ی سوال دیگه جز دی وی دی ها اینه که اگه فقط سال چهارم برای کنکور کلاس برم چطور؟
      همچنین جزوه های گزینه دو که تو اینترنت هست (درسی هم معلما میدن فک نکنم در سال های مختلف تغییر کنه ) اگه ازشون استفاده کنم مثل همون جزوه هاست؟ یا از دوستام جزوه باید بگیرم حتما؟
      ولی حس میکنم فقط یه سری کلاسا فرمولای تستی میگن و بقیه بیشتر جنبه کمک درسی دارن! یعنی چیزی که من میبینم اینطوره گرچه رتبه های برتر به احتمال زیاد همون نوعی از کلاسارو میرن که توش بیشتر تستی کار میکنن

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط HaydeH نمایش پست ها
      خوبه اگر dvd که امتحانشو قبلا پس داده و کسی استفاده کرده بگیری
      به هر حال اونم تدریسه
      هایده خانوم مرسی که خیلی فعال تو پستم جواب میدین واقعا ممنون

حالا فعلا که هنوز از دی وی دیا استفاده نمیکنم خیلی جز شیمی
      بیشتر از پدرم کمک میگیرم تو ریاضی و فیزیک بقیرم گذاشتم واسه خود سال تحصیلی
      ولی خب احتمالا یکی پیدا میشه که ازش واسه دی وی دیا و اینا کمک بخوام و بپرسم یا فوقش کجا بهتر از همین انجمن :yahoo (4):
      شما خودت دی وی دی خوب میشناسی عایا؟اگه میشناسی میشه بگی؟

به نظر تو هم باید از یکی جزوه بگیرم؟ جزوه ی گزینه دو خوبه یا حتما از دوستام بگیرم که واسه یه معلم باشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Aida 1993 نمایش پست ها
      من خودم سال 90 کنکور دادم و بدون حتی یه کلاس کنکور تونستم رتبه ی دلخواهم رو بیارم و الان توی دانشگاه خوبی درس میخونم و تا اونجایی که اطلاع دارم اکثر دوستا و همکلاسیام که رتبه های خوبی هم داشتن اصلا کلاس کنکور نرفتن؛ پس اصلاً نگران نباش، اگه همّت خوبی داشته باشی و خوب بخونی میتونی بدون کلاس کنکور رتبه ی خوبی کسب کنی
      واقعا؟؟؟؟ جدا ینی میشه؟؟؟ اره شهید بهشتی که خیلی خوبه خدارو شکر اگه من با این وضعیت بتونم شریف قبول شم عالییههه ینی بال در میارم :yahoo (4):
      ولی تو این کلاسا نکته تستیا رو همیشه میگن یا فقط سال چهارم بیشتر تستی کار میکنن؟
      ایشالا همینطوری که شما میگی بشه
      خیلی روحیه گرفتم ازت آیدا خانوم

نقل قول نوشته اصلی توسط saeide96 نمایش پست ها
      راجب dvd های آموزشی ...
      من هنوز ازشون استفاده نکردم ولی شنیدم واقعیه البته نکته هاش یه طوریه که اگه خودت زیاد تست حل کنی کم کم تو ذهنت اونا رو با یه راه سریع تر حل میکنی آقای مسعودی تونستن اون ها رو روی کاغذ بیارن و به شما دقیقا بگن چی میشه... این قسمت اخرش نظر خودمه من خودم اخه خیلی وختا بعضی سوالا رو بعد یه مدت تو ذهنم با یه راهی که خودم نمیدونم چطوری رو کاغذ بیارمش سریع تر حل میکنم به اصطلاح راه تستی از خودم در میارم
      ولی ویدئو هاشون تعریفشو زیاد شنیدم
      برنامشونم تلویزیون پخش میشه نگاه کنید خوبه
      همچنین شب ها از چندشبکه رادیویی هم میتونید گوش بدید
      ولی اقای STRIDER کاملا درست میگن و شما باید اول لپ مطلبو بگیری و خوب بفهمی
      اگه متوجه نشی این تکنیک ها به هیچ کارت نمیاد و بدتر قاطی میکنی
      به هر حال اگه بفهمی و این تکنینکارو یاد نگیری بهتره تا اینکه متوجه نشی و اینا رو یاد بگیری

همیشه برای حل هر مساله

10. Top | #25
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اگه کلاس کنکور رفتی اما مطالب گفته شده رو نخوندی یا الکی سر کلاس نشستی همچیش بدرد نمیخوره

از دوستام بودن کسایی که همه کلاس کنکور ها رو رفتن ، 2 میلیون پول دادن مشاور تا 1 سال راهنماییشون کنه ، دی وی دی کنکور اسان است خریدن اما امسال انتخاب رشته نمیکنند

چون رتبه شون خوب نشده...

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zahra-esf نمایش پست ها
      اگه کلاس کنکور رفتی اما مطالب گفته شده رو نخوندی یا الکی سر کلاس نشستی همچیش بدرد نمیخوره

از دوستام بودن کسایی که همه کلاس کنکور ها رو رفتن ، 2 میلیون پول دادن مشاور تا 1 سال راهنماییشون کنه ، دی وی دی کنکور اسان است خریدن اما امسال انتخاب رشته نمیکنند

چون رتبه شون خوب نشده...
      یه تفاوتی بین فیلم های ما با فیلم هایی که شما نام بردی وجود دارد،

فیلم های ما نکته و تست حفظی و... نیستند، ما از کلاس درس دبیرستان داننشگاه صنعتی شریف فیلم می گیریم و بر روی سایت قرار می دهیم ( هر اتفاقی که می افتد )

دانش آموزان ما در این کلاس ها هستند، آخر سال هم کنکور میدن، یه بار قبلا گفتم اگر اجازه داشتم یه لیست از قبولی های دانشگاه شریف را می گذاشتم اینجا ببینید

حیف مدیر دبیرستان گذاشتن رزومه دبیران و فارغ التحصیلان را ممنوع کرده،

مگر از یاز کار فارغ التحصیلان خودمون تا صبح می تونستم مطلب بنویسم.

اما یه موضوعی که در مورد خودم هست و نیازی به کسب اجازه نیست،
      من 5 سال پیش فارغ التحصیل این دبیرستان بودم، الان دارم از علوم کامپیوتر شریف فارغ التحصیل میشم
      داداشم 2 سال پیش از این دبیرستان فارغ التحصیل شد و الان داره شیمی شریف می خونه
      تحصیل رایگان در دبیرستان و کنکور با دبیرستان دانشگاه صنعتی شریف.

امام صادق (ع) :
      اگر عدالت در میان مردم برقرار شود، همه بی نیاز می شوند و به اذن خداوند متعال آسمان روزی خود را فرو می فرستد و زمین برکت خویش را بیرون می ریزد( کافی ج 3، ص 568 )

12. Top | #27

نمایش مشخصات
      سلام دوست عزيز
      من تقريبا اصلا اينجا نميام و اين اولين باره كه دارم نظر ميذارم احساس كردم يه چيزايي رو بايد بهت بگم كه تجربه خودمه
      من امسال ميرم سوم تجربي و مدرسه نمونه دولتيم پارسال درساي زيست شيمي رياضي رو كلاس گرفتم و واقعا تفاوتشو با معلماي مدرسه درك كردم(البته من يه سال و انديه كلاس زبان نميرم چون دورشو كامل گذروندم)درسم خيلي خوبه اما كلا كادر اموزشي مدرسه ما خيلي ضعيفه و اكثر دبيرا خوب نيستن و حرفاشون پر از غلطاي علميه
      مثلا:من اول دبيرستان از زيست بدم ميومد ميخواستم برم رشته رياضي اما وقتي كلاس گرفتم كاملا دگرگون شدم زيستو عاشقانه ميخوندم و ميخونم يعني به چشم يه درس بهش نگاه نميكنم و همه بهم ميگن مخ زيست اينو مديون معلم خصوصيمم كه روش زيست خوندن و رفتن تو عمق كتابو به من ياد داد و البته هنوزم دارم خيلي چيزا ازش ياد ميگيرم
      امسالم كه علاوه بر اونا فيزيكو كلاس گرفتم و تازه ميفهمم فيزيك چيه چقد شيرينه و تستاي سراسري و راحت حل ميكنم و با درس خوندن و تمرين حل كردن كيف ميكنم علاقمم خيلي بيشتر شده
      اما:معلم عربي و ديني مدرسم خيلي خوبن يعني رو متن كتاب خيلي مانور ميدن و اكثر نكته ها رو ميگن ومن الان براي خودم يه پا مفسر قرآنم!! ميشه نقص هاشون رو با كتاب كمك اموزشي پوشوند

نتيجه:به كلاس خصوصي كه نياز داري به رفتنش به چشم وقت تلف كردن نگاه نكن از اين زاويه بهش نگاه كن كه من ميرم كلاس تا درسامو خوب ياد بگيرم و سطح علميم بره بالاتر البته اگه معلمت خوب نيست واقعا

نصيحت:من سال دوم تقريبا ميشه گفت تست نزدم و تابستونم وقت نكردم فقط تونستم زيستو كامل دوره كنم تا الان چون دارم پنج تا از درساي سومو ميخونم شما خيلي وقت داري هم گام با خوندن درسا تست بزن من اين كارو براي درساي سومم دارم انجام ميدم و واقعا راضيم و خيالم راحته
      اين دوستايي كه ميگن نخونديم و چقد خوندي و اينا رو كامل بذار كنار اينا فقط باعث استرس ميشن بيشتر از اين كه دوستت باشن رقيبتن و رقيب كُشي ميكنن من خودم خيلي از اين دسته ادما ضربه خوردم و وقتي كه برميگردم به عقب پشيمون ميشم كه اصلا چرا وقت ميذاشتم و حرفاشونو ميشنيدم الانم كامل گذاشتمشون كنار حتي جواب تلفنشونو نميدم
      سعي كن گوشيتو بذاري كنار من خودم از اذر سال قبل گذاشتمش كنار و خيلي خوبه مشغله فكري هم ندارم

اگه شيرازي هستي ميتونم بهت دبيرامو معرفي كنم كه واقعا عالين همشون و اميد منن
      اميدوارم تونسته باشم بهت كمك كنم موفق باشي

+ببخشيد طولاني شد

13. Top | #28
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      واسه ی تسلّط بیشتر دفترچه های کنکور چند سال قبل رو هم تهیه کنین و تست هاش رو بزنین، چون توی آموزشگاه ها مدرس هر درس تستای سال های قبل رو بررسی میکنه و طبق تکرار اون سوال ها توی چند سال ب بچه ها میگه مثلا این مبحث مهمه و کار خاص دیگه ای انجام نمیدن....

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Doctor95 نمایش پست ها
      سلام دوست عزيز
      من تقريبا اصلا اينجا نميام و اين اولين باره كه دارم نظر ميذارم احساس كردم يه چيزايي رو بايد بهت بگم كه تجربه خودمه
      من امسال ميرم سوم تجربي و مدرسه نمونه دولتيم پارسال درساي زيست شيمي رياضي رو كلاس گرفتم و واقعا تفاوتشو با معلماي مدرسه درك كردم(البته من يه سال و انديه كلاس زبان نميرم چون دورشو كامل گذروندم)درسم خيلي خوبه اما كلا كادر اموزشي مدرسه ما خيلي ضعيفه و اكثر دبيرا خوب نيستن و حرفاشون پر از غلطاي علميه
      مثلا:من اول دبيرستان از زيست بدم ميومد ميخواستم برم رشته رياضي اما وقتي كلاس گرفتم كاملا دگرگون شدم زيستو عاشقانه ميخوندم و ميخونم يعني به چشم يه درس بهش نگاه نميكنم و همه بهم ميگن مخ زيست اينو مديون معلم خصوصيمم كه روش زيست خوندن و رفتن تو عمق كتابو به من ياد داد و البته هنوزم دارم خيلي چيزا ازش ياد ميگيرم
      امسالم كه علاوه بر اونا فيزيكو كلاس گرفتم و تازه ميفهمم فيزيك چيه چقد شيرينه و تستاي سراسري و راحت حل ميكنم و با درس خوندن و تمرين حل كردن كيف ميكنم علاقمم خيلي بيشتر شده
      اما:معلم عربي و ديني مدرسم خيلي خوبن يعني رو متن كتاب خيلي مانور ميدن و اكثر نكته ها رو ميگن ومن الان براي خودم يه پا مفسر قرآنم!! ميشه نقص هاشون رو با كتاب كمك اموزشي پوشوند

نتيجه:به كلاس خصوصي كه نياز داري به رفتنش به چشم وقت تلف كردن نگاه نكن از اين زاويه بهش نگاه كن كه من ميرم كلاس تا درسامو خوب ياد بگيرم و سطح علميم بره بالاتر البته اگه معلمت خوب نيست واقعا

نصيحت:من سال دوم تقريبا ميشه گفت تست نزدم و تابستونم وقت نكردم فقط تونستم زيستو كامل دوره كنم تا الان چون دارم پنج تا از درساي سومو ميخونم شما خيلي وقت داري هم گام با خوندن درسا تست بزن من اين كارو براي درساي سومم دارم انجام ميدم و واقعا راضيم و خيالم راحته
      اين دوستايي كه ميگن نخونديم و چقد خوندي و اينا رو كامل بذار كنار اينا فقط باعث استرس ميشن بيشتر از اين كه دوستت باشن رقيبتن و رقيب كُشي ميكنن من خودم خيلي از اين دسته ادما ضربه خوردم و وقتي كه برميگردم به عقب پشيمون ميشم كه اصلا چرا وقت ميذاشتم و حرفاشونو ميشنيدم الانم كامل گذاشتمشون كنار حتي جواب تلفنشونو نميدم
      سعي كن گوشيتو بذاري كنار من خودم از اذر سال قبل گذاشتمش كنار و خيلي خوبه مشغله فكري هم ندارم

اگه شيرازي هستي ميتونم بهت دبيرامو معرفي كنم كه واقعا عالين همشون و اميد منن
      اميدوارم تونسته باشم بهت كمك كنم موفق باشي

+ببخشيد طولاني شد
      بسیار متشکرم دوست خوبم
      حرفاتونو کاملا قبول دارم
      برای پوشوندن نقص معلمای مدرسه من پدرم هست که مبحثو از لحاظ مفهومش و اینا بهم امل تر درس بده
      نکته ای که من نگرانشم فقط این نکات تستی ایه که تو "بعضی" از کلاسا گفته میشه
      رقابتمم دقییقا با اون دوستاییه که این کلاسای تستی و کنکوری رو میرن نه کلاس برای رفع مشکل
      در هر صورت ازتون خیلی ممنون حرفاتون کاملا درسته
      موبایل و گوشی که جلو ی پیشرفتو میگیره فقط
      خداروشکر ازون دوستا ندارم! یه سری هستن که باهاشون ارتباط ندارم
      در هر صورت ایشالا موفق باشی

همیشه برای حل هر مساله

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aida 1993 نمایش پست ها
      واسه ی تسلّط بیشتر دفترچه های کنکور چند سال قبل رو هم تهیه کنین و تست هاش رو بزنین، چون توی آموزشگاه ها مدرس هر درس تستای سال های قبل رو بررسی میکنه و طبق تکرار اون سوال ها توی چند سال ب بچه ها میگه مثلا این مبحث مهمه و کار خاص دیگه ای انجام نمیدن....

بله خیلی ممنون

همیشه برای حل هر مساله

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن