خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

Exclamation دیر انصراف دادن از دانشگاه(فوری)

سلام .خسته ی کنکور نباشین.
      دوستان من دانشجو روزانه 91 بودم و 93 کنکور دادم قصدمم اینه که برم دانشگاه ازاد
      ولی من انصرافو همین دیروز دادم از سنجشم سوال کردم گفتن برای ازاد نیاز نیست قبل ثبت نام کنکور انصراف بدی
      حالا دو تا سوال داشتم:
      آیا من به هیچ جوره سراسری شبانه دیگه نمی تونم برم؟
      دانشگاه ازاد با دیر انصراف دادن من که مشکل نداره؟ سربازیم مشمولم ولی وقتی انصراف بدم 1 سال وقت دارم که من 1 ماه دیگه دانشگاه جدید ثبت نام میکنم که اینم داشگاه ازاد ایراد نمیگیره؟
      ممنون

2. Top | #2

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نه مشکلی نداره

ولی فقط 1 بار میتونی همچین کاری بکنی تو کل دوران تحصلیت
      گرگ باش!
      مغرور!
      بر شب پادشاهی کن
      میخوای خنجر بزنی از رو به رو بزن
      مثل گرگ تعصب داشته باش
      مثل گرگ حتی به شیر هم رحم نکن
      مثل گرگ رو در رو حق بگیر
      به مانند گرگ باش
      دوستانت را لیس بزن
      دشمنانت را گاز بگیر
      گرگ باش دشمنانت را بدر
      در برابر سگان ولگرد بی تفاوت باش
      آنها با پارس کردن بیهوده زنده اند
      گرگ باش!
      همیشه با گله اما تنها!

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      پس دانشگاه ازاد اصلا مشکلی نیست؟
      سراسیم جون دیر انصراف دادم دیگه نمی تونم برم درسته؟

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrzad نمایش پست ها
      سلام .خسته ی کنکور نباشین.
      دوستان من دانشجو روزانه 91 بودم و 93 کنکور دادم قصدمم اینه که برم دانشگاه ازاد
      ولی من انصرافو همین دیروز دادم از سنجشم سوال کردم گفتن برای ازاد نیاز نیست قبل ثبت نام کنکور انصراف بدی
      حالا دو تا سوال داشتم:
      آیا من به هیچ جوره سراسری شبانه دیگه نمی تونم برم؟
      دانشگاه ازاد با دیر انصراف دادن من که مشکل نداره؟ سربازیم مشمولم ولی وقتی انصراف بدم 1 سال وقت دارم که من 1 ماه دیگه دانشگاه جدید ثبت نام میکنم که اینم داشگاه ازاد ایراد نمیگیره؟
      ممنون
      قبل اینکه کنکور بدی باید تو تاریخ 92.9.28 انصراف میدادی ! تا جا واسه یکی باز بشه تو تکمیل ظرفیت ولی وقتی این کار رو نکردی حق انتخاب دانشگاه سراسری رو نداری چه روزانه چه شبانه .. اگه شبانه میخوندی و انصراف میدادی اون وقت خیلی راحت میتونستی بری سراسری .. ولی حیف که روزانه ای

دانشگاه ازاد کلا واسه خودش یه دنیایی داره که مستقل از سراسری ـه داداش من .. هیچ ایرادی نمیگیره از خداشه پول بدی بری بخونی !

هیچ مشکلی برات نداره برو راحت درست رو بخون

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrzad نمایش پست ها
      پس دانشگاه ازاد اصلا مشکلی نیست؟
      سراسیم جون دیر انصراف دادم دیگه نمی تونم برم درسته؟
      بله متاسفانه نمیتونی بری ..

دانشگاه ازاد هم مشکلی نداره ..

تو این موارد مشکل از نظام وظیفه نشئت میگیره .. انصراف و اینا ..

وقتی انصراف میدی 3 روز طول میکشه تا اسمت بشه مشمول اعزام ! ولی موقعی که میری ثبت نامه دانشگاه ازاد یه برگه میگیری و میبری نظام وظیفه و معاف از تحصیل ..

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط FaaRshD نمایش پست ها
      قبل اینکه کنکور بدی باید تو تاریخ 92.9.28 انصراف میدادی ! تا جا واسه یکی باز بشه تو تکمیل ظرفیت ولی وقتی این کار رو نکردی حق انتخاب دانشگاه سراسری رو نداری چه روزانه چه شبانه .. اگه شبانه میخوندی و انصراف میدادی اون وقت خیلی راحت میتونستی بری سراسری .. ولی حیف که روزانه ای

دانشگاه ازاد کلا واسه خودش یه دنیایی داره که مستقل از سراسری ـه داداش من .. هیچ ایرادی نمیگیره از خداشه پول بدی بری بخونی !

هیچ مشکلی برات نداره برو راحت درست رو بخون

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

بله متاسفانه نمیتونی بری ..

دانشگاه ازاد هم مشکلی نداره ..

تو این موارد مشکل از نظام وظیفه نشئت میگیره .. انصراف و اینا ..

وقتی انصراف میدی 3 روز طول میکشه تا اسمت بشه مشمول اعزام ! ولی موقعی که میری ثبت نامه دانشگاه ازاد یه برگه میگیری و میبری نظام وظیفه و معاف از تحصیل ..
      دمت گرم خیلی خیالمو راحت کردی.
      بعد از دوسال اونم تجربی بودن فکر نمیکردم کنکور ریاضی 3700 بیارم وگرنه آبان انصراف میدادم.
      آزاد تهران مرکزم سطح علمیش خوبه
      بازم دمت گرم

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستان اگه امسال یکی سراسری قبول بشه و بره و بعد قبل آذرماه انصراف بده میتونه 94 شرکت کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      اگر در زندگی به ناگاه یکی از سیم های سازت پاره شد
      آهنگ زندگی را آنچنان بنواز که هیچ کس نداند برتو چه گذشت......

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط parastuu نمایش پست ها
      دوستان اگه امسال یکی سراسری قبول بشه و بره و بعد قبل آذرماه انصراف بده میتونه 94 شرکت کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      روزانه دیگه؟اره؟اگه روزانه نه متاسفانه نمیتونه باید یک سال بگذره یعنی کنکور95 میتونه شرکت کنه 94 رو نمیتونه

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط غزلی نمایش پست ها
      روزانه دیگه؟اره؟اگه روزانه نه متاسفانه نمیتونه باید یک سال بگذره یعنی کنکور95 میتونه شرکت کنه 94 رو نمیتونه
      بله سراسری روزانه رو میگم
      اگر در زندگی به ناگاه یکی از سیم های سازت پاره شد
      آهنگ زندگی را آنچنان بنواز که هیچ کس نداند برتو چه گذشت......

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط parastuu نمایش پست ها
      بله سراسری روزانه رو میگم
      خب گفتم دیگه:yahoo (4):نه متاسفانه نمیتونه کنکور94 شرکت کنه ومحرومه از شرکت در کنکور سراسری94

10. Top | #10
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کنکور 94 رو میتونید شرکت کنید بنظرم

11. Top | #11
      کاربر فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      دوستان يه سوال الان من نفهميدم
      برادرم ميخواد سال 94 كنكور بده
      الان دانشگاه آزاد ميخونه
      اگه بخواد بره سراسري تا كي فرصت داره انصراف بده؟ اصلا نيازي هست به انصراف چون آزاد ميخونه

12. Top | #12
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza0 نمایش پست ها
      دوستان يه سوال الان من نفهميدم
      برادرم ميخواد سال 94 كنكور بده
      الان دانشگاه آزاد ميخونه
      اگه بخواد بره سراسري تا كي فرصت داره انصراف بده؟ اصلا نيازي هست به انصراف چون آزاد ميخونه
      نه عزیزم نیازی به انصراف نیست فعلا. یکی دو ماه قبل از این که بخاد دانشگاه جدید ثبت نام کنه انصراف بده مطمئن تره.

13. Top | #13
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بچه ها میشه منو راهنمایی کنید !!! من امسال کنکور دادم رتبه منطقه 1 شد 34000 مهندسی شهرسازی غیرانتفایی قزوین قبول شدم نرفتم ازاد کامپیوتر تهران غرب قبول شدم الان دانشجوی ازادم ! بعد تصمیم گرفتم برای سال بعد بخونم حالا می خوام بدونم شرایط چطوریه ؟؟ می تونم اصلا کنکور بدم ؟ و اینکه میشه کنکور رو بدم اگر اون رشته ی ای که می خواستم تهران قبول شدم اون وقت انصراف بدم از دانشگاه ازاد !؟؟؟ چون سراسری غیر انتفایی قبول شدم نرفتم مشکلی نیست می تونم امسال کنکور بدم چون معاون مدرسمون گفت چون غیرانتفایی بوده مشکلی نیست!

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nassim-7 نمایش پست ها
      بچه ها میشه منو راهنمایی کنید !!! من امسال کنکور دادم رتبه منطقه 1 شد 34000 مهندسی شهرسازی غیرانتفایی قزوین قبول شدم نرفتم ازاد کامپیوتر تهران غرب قبول شدم الان دانشجوی ازادم ! بعد تصمیم گرفتم برای سال بعد بخونم حالا می خوام بدونم شرایط چطوریه ؟؟ می تونم اصلا کنکور بدم ؟ و اینکه میشه کنکور رو بدم اگر اون رشته ی ای که می خواستم تهران قبول شدم اون وقت انصراف بدم از دانشگاه ازاد !؟؟؟ چون سراسری غیر انتفایی قبول شدم نرفتم مشکلی نیست می تونم امسال کنکور بدم چون معاون مدرسمون گفت چون غیرانتفایی بوده مشکلی نیست!
      شرایطی نداره
      شما بخونین انشا... که قبول شدین بعدا از آزاد انصراف بدین

15. Top | #15
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nassim-7 نمایش پست ها
      شما هیچ مشکلی نداری میتونی کنکور بدی ، فقط مواظب باش بعضی دانشگاه ها از زمان انصراف 1 ماه طول میکشه تا انصرافت تایید بشه ، برای همین مهمه که یک ماه قبل از ثبت نام دانشگاه جدید از دانشگاه فعلی انصراف بدی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن