خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

درخواستِ کمکِ یک پشت کنکوری

من دانش آموز رشته ی علوم انسانی هستم.

بنده دچار یک نوع سردرگمی شدم.امیدم را به طور کامل از دست دادم.گاهی حتی به خودکشی فکر میکنم.من سال پیش ،پیش دانشگاهی رو پشت سر گذاشتم ولی در کنکور گند زدم.البته قابل پیش بینی بود.تمرکزم رو معدل امتحانات نوبت دومم بود که اون رو هم گند زدم(البته حقم نبود،دبیر ها در حقم نامردی کردن) ولی معدل نوبت اولم شد 20! نوبت دوم 15/99.یعنی یک افت فاحش به هر دلیل.شاید باورتون نشه من کل مرداد ماه رو اصلا نخوابیدم.میدونم باورش سخته ولی من یک کاه کامل نخوابیدم.که با مراجعه شبانه روزی به روانپزشک و روان شناس و تجویز دارو های فراوان مشکل بی خوابیم حل شد.مرداد 91 بدترین ماه تاریخ زندگیم بود.

اما الان همه چیز رو فراموش کردم.فاجعه ی نوبت دوم رو هم فراموش کردم.فشار روانی وحشتناک از سوی خانوادم به من وارد شده بود اون رو هم فرامو ش کردم.نشستم تابستون درس های سوم رو مرور کردم مهر هم نشستم طبق بودجه بندی کنکور آزمایشی سنجس دروس چهارم رو مطالعه کردم .که چند روز از طریق 2تا کتاب جامع گاج فهمیدم دروس تغییره کرده،چه جورم تغییر کرده!دوست داشتم سرمو بکوبم به دیوار مغزم از کار بیفته!دوست داشتم بمیرم.

کتاب های من این ها هستند:

کتاب های سال دوم دبیرستانم چاپ 1388 هستند برای سال 1389-1388
      کتاب های سال سوم دبیرستانم چاپ 1389 هستند برای سال1390-1389
      کتاب های سال چهارم دبیرستانم چاپ 1390 هستند برای سال تحصیلی 1391-1390

کدوم کتاب ها تغییر کرده؟تغیییر کتاب باعث میشه مطالب برای من تازگی داشته باشه و این یعنی زمان رو تا حدی از دست میدم؟

برم همه ی کتاب های سال دوم سوم و چهارم رو تهیه کنم؟

چطوری با ناامیدی بجنگم؟فقط در حد یک جمله بم امید بدید

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amir_catalan نمایش پست ها
      من دانش آموز رشته ی علوم انسانی هستم.

بنده دچار یک نوع سردرگمی شدم.امیدم را به طور کامل از دست دادم.گاهی حتی به خودکشی فکر میکنم.من سال پیش ،پیش دانشگاهی رو پشت سر گذاشتم ولی در کنکور گند زدم.البته قابل پیش بینی بود.تمرکزم رو معدل امتحانات نوبت دومم بود که اون رو هم گند زدم(البته حقم نبود،دبیر ها در حقم نامردی کردن) ولی معدل نوبت اولم شد 20! نوبت دوم 15/99.یعنی یک افت فاحش به هر دلیل.شاید باورتون نشه من کل مرداد ماه رو اصلا نخوابیدم.میدونم باورش سخته ولی من یک کاه کامل نخوابیدم.که با مراجعه شبانه روزی به روانپزشک و روان شناس و تجویز دارو های فراوان مشکل بی خوابیم حل شد.مرداد 91 بدترین ماه تاریخ زندگیم بود.

اما الان همه چیز رو فراموش کردم.فاجعه ی نوبت دوم رو هم فراموش کردم.فشار روانی وحشتناک از سوی خانوادم به من وارد شده بود اون رو هم فرامو ش کردم.نشستم تابستون درس های سوم رو مرور کردم مهر هم نشستم طبق بودجه بندی کنکور آزمایشی سنجس دروس چهارم رو مطالعه کردم .که چند روز از طریق 2تا کتاب جامع گاج فهمیدم دروس تغییره کرده،چه جورم تغییر کرده!دوست داشتم سرمو بکوبم به دیوار مغزم از کار بیفته!دوست داشتم بمیرم.

کتاب های من این ها هستند:

کتاب های سال دوم دبیرستانم چاپ 1388 هستند برای سال 1389-1388
      کتاب های سال سوم دبیرستانم چاپ 1389 هستند برای سال1390-1389
      کتاب های سال چهارم دبیرستانم چاپ 1390 هستند برای سال تحصیلی 1391-1390

کدوم کتاب ها تغییر کرده؟تغیییر کتاب باعث میشه مطالب برای من تازگی داشته باشه و این یعنی زمان رو تا حدی از دست میدم؟

برم همه ی کتاب های سال دوم سوم و چهارم رو تهیه کنم؟

چطوری با ناامیدی بجنگم؟فقط در حد یک جمله بم امید بدید
      شما اگر بجای الان ، چند ماه دیگه هم تصمیم به خوندن بگیرید ، باز هم وقت دارید.
      پس شما الان تو شرایط خوبی هستید. نگران هیچ چیز نباشید. هر کتابتون رو باید یکسال بعدشو بخرید.
      تغییرات تو کتاب های معارف بسیار زیاد هست اما دیگر دروس رشته انسانی رو اطلاع ندارم. دوستان دیگه بهتون کمک میکنند در این رابطه.
      برنامه ریزی هم حرفه بنده هست و میتونید طبق اطلاعیه ای که براتون ارسال میکنم عمل کنید.
      در این انجمن دوستانی هستند که سال دوم یا سوم یا بیشتر هست که میخوان کنکور بدن. پس فکر نکنید فقط شما سال دومی هستید.
      در ضمن شما نسبت به زمانی که مدرسه میرفتید وقت بسیار بیشتری دارید و همچنین شما دروس رو قبلا خوندید و در دروس آمادگی دارید.
      شما میتونید در کنکور امسال موفق بشید.
      مشاوره ی رایگان کنکور به مناسبت عید سعید قربان

برنامه ریزی و رفع اشکال برنامه از تاریخ 9 مهرماه تا 14 مهرماه 93 بصورت رایگان...

پیشاپیش عید همه ی دوستان مبارک

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن