خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 64
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

💣💡🌏 معتــــرضان نســـبت به نتـــیجه کنـــکور و رتبـــه 💡🌏💣

به نام او که از اویئم

خب دوستان به این نتیجه رسیدم که دیگه حق رو باید بگیریم امسال دیدم خیلیا در حقشون نامردی شده

اگر اینجور پیش بره سال بعد از این بدتر میشه پارسال خیلی عالی بود رتبه ها تخیلی نبود

بچه ها نمیدونم دارم کاری درستی میکنم یا نه ولی میخوام که هر کی اعتراض داره به نتیجه کنکورش و در حقش نامردی شده

همین جا اعلام آمادگی کنه تا به تعداد حداقلی برسیم بعد جلوی سازمان سنجش تجمع کنیم

مطمئن باشید از خرس یه مو کندن غنیمته حتی کسایی که سال بعد کنکور دارن هم براشون بد نیست

زمان تجمع رو نمیشه دقیق گفت ولی اگر به حدود 1000 نفری بشیم فردا میریم به امید خدا

هر کسی هست یا علی

من هستم!

پی نوشت: دوست خوبمون Shadow راست میگن اونایی که تهران نیستن هم میتونن از طریق دادگستری شکایتشون رو تنظیم کنن.

پی نوشت 2: 7نفر

⬛⬛خداحــافظ بــرای همیــشه⬛⬛
      13
      ویرایش توسط Love_Heart : 14 مرداد 1393 در ساعت 13:09

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اگه تعداد قابل توجهی اعلام امادگی کنند من هستم

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      منم هستم

یا علی

4. Top | #4
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      حیف که تهران نیستم وگرنه حتما میومدم ...شرمنده...شما برین ببینیم چیکار میکنین
      خدافظ !!!!

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nafise74 نمایش پست ها
      حیف که تهران نیستم وگرنه حتما میومدم ...شرمنده...شما برین ببینیم چیکار میکنین
      اینجور که میبینم همه دارن اعتراض میکنن تو عمل که میای میبینی هیچ خبری نی

اگر واقعا میخواید اعتراض کنید باید حضوری مثل 6 سال پیش بریم اونجا وایسیم تا قانونو وردارن

ولی شما میاید این صفحه رو میبینید میگید برو بابا حوصله داریا

13

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      منم میام... کاش بیایم لاین گروه درست کنیم اونجا راحت تره هماهنگ شدن

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      به ازاي هر هزار نفري كه ميرن جلوي سنجش، اگه يه نفر بره دادگستري شكايت كنه تاثيرش عاليه

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shadow نمایش پست ها
      به ازاي هر هزار نفري كه ميرن جلوي سنجش، اگه يه نفر بره دادگستري شكايت كنه تاثيرش عاليه
      پست اول اضافه شد.

دوستان چرا آخع اینجوری میکنید من الان گفتم 100 نفر اعلام امادگی میکنن ولی ..

بیخیال ما هنوز منتظر شماییم که نشستی پشت سیستم فقط داری حرص میخوری منتظر تویی که باید اعزام سربازی شی منتظر تویی که

سال بعد برات

گرون تموم میشه

13

9. Top | #9
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      شاید حرفم بی منطق بیاد ولی بیشترمون خوب می دونیم که حتی اگه تحصنم کنیم سنجش حرفش عوض نمیشه ولی میشه این و ازشون خواست که یک ازمون برای جبران بذارن تا هر کی که تازه فهمید چه اشتباهی کرده یه راه هر چند سخت جلو روش هست نه؟

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      منم هستم

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط melinamirmiran نمایش پست ها
      شاید حرفم بی منطق بیاد ولی بیشترمون خوب می دونیم که حتی اگه تحصنم کنیم سنجش حرفش عوض نمیشه ولی میشه این و ازشون خواست که یک ازمون برای جبران بذارن تا هر کی که تازه فهمید چه اشتباهی کرده یه راه هر چند سخت جلو روش هست نه؟
      تا حالا سابقه برگذاری دوباره وجود نداشته ؟

من نمیدونم شما چطور نمیدونید که احتمال برگذاری دوباره صفره ؟

فقط میشه با تجمع کاری انجام داد

کسی دیگه نیست به جمع ما بپیونده به دوست خوبم من گفتم الکیه فقط اعتراض نکنید که بله اله برید عمل کنید اعتراض نمیکنید نمیاید حداقل وقتتونو تلف نکنید الکی

فقط میاید به من میگید من کاری نمیتونم براتون کنم بریم جلوی سنجش بگید راست میگید من متاسفم همون اول هم گفتم با در افتادن با سازمان سنجش نمیرسیم به جایی فقط باید خودمون حقمونو بگیریم درصداتونو 80 90 بزنید

آريالای امیر گفتن که چرا مخالفم این تایپیک اثبات کرد خیلیم ناراضی نیستید از رتبتون پس بریم بخونیم بس کنیم از تظاهر نکنیم که معترضم ولی کاری نمیکنیم

13

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Love_Heart نمایش پست ها
      تا حالا سابقه برگذاری دوباره وجود نداشته ؟

من نمیدونم شما چطور نمیدونید که احتمال برگذاری دوباره صفره ؟

فقط میشه با تجمع کاری انجام داد

کسی دیگه نیست به جمع ما بپیونده به دوست خوبم من گفتم الکیه فقط اعتراض نکنید که بله اله برید عمل کنید اعتراض نمیکنید نمیاید حداقل وقتتونو تلف نکنید الکی

فقط میاید به من میگید من کاری نمیتونم براتون کنم بریم جلوی سنجش بگید راست میگید من متاسفم همون اول هم گفتم با در افتادن با سازمان سنجش نمیرسیم به جایی فقط باید خودمون حقمونو بگیریم درصداتونو 80 90 بزنید

آريالای امیر گفتن که چرا مخالفم این تایپیک اثبات کرد خیلیم ناراضی نیستید از رتبتون پس بریم بخونیم بس کنیم از تظاهر نکنیم که معترضم ولی کاری نمیکنیم

آخه عزیز سر چی اعتراض کنیم؟من مثلا معدلم گند زده بهم.پشت کنکور بودم سال ما تاثیر منفی وجود نداشت!برم بگم چرا معدلم تاثیر منفی گذاشته یا چرا اصلا معدلم که کم بوده رو تاثیر دادید؟

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوست عزیز بی خودی وقتت را تلف نکن
      پدر و مادران ما همه مون را ترسو و بی عرضه بار اورده اند

14. Top | #14
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      متاسفانه مثل گذشته کسی به این اعتراض ها توجهی نخواهد کرد !
      تشنه ی اشک هایی هستم که وحشیانه بر روی گونه هایت جاری خواهد شد ..

M-aB

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      توی ایران باید گوسفند باشی و گرنه سر از کهریزک در میاری واسه مردمی زندانی میشه که هیچ ارزشی واسه تو و کارات ندارن
      امام علی میگه هر حکومتی لیاقت مردم شو نشون میده

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن