خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 66
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

چطور شد كه سازمان سنجش حقمون رو داد به معدل بالا ها ؟بررسي منطقي

حرف آخر من اينه كه دليل تضييع حق ما عدم اعتراض و سكوت رسانه اي هست. نه تلاشي براي پوشش رسانه اي ( مثل خبر 20:30 ) كرديم و نه كسي همراهمون شد در شكايت به ديوان عدالت اداري ( فقط 9 شكايت در كل كشور )
      الان هم خيلي دير نيست. سال 87 سازمان سنجش بعد از اعلام نتايج نهايي تازه يه انتخاب رشته گذاشت الان هم رتبه هاي هممون چه با تاثير مستقيم و چه با تاثير مثبت دست سازمان هست اگه ازش شكايت كنيم هم شيوه امسال رو تصحيح ميكنه و هم براي كنكوري هاي 94 مفيد ميشه.

اما حقيقت اينه كه خيلي ببخشيدا متاسفانه شماها بيرون نت هيچ كاري از دستتون برنمياد.
      نت و فروم و چت و فيس بوك شده ممحل اعتراض شما و خيال ميكنين مدير كارگروه ماده 4 و رئيس كميسيون آموزش عالي مجلس و چه ميدونم رئيس سازمان سنجش دارن اعتراضات شما رو تو فروم سخت پيگيري ميكنن !

تنها جايي كه ميتونين حقتون رو بگيرين دادگستري و ديوان عدالت اداري هست نه اينترنت. يادتون رفته سال 87 فقط به خاطر شكايت يه عده كم مجبور شدن دوباره انتخاب رشته بزارن ؟؟

خوشبختانه 6 سال پيش مثل الان نبود كه همه روزي 24 ساعت توي نت باشن به همين خاطر به خودشون يه تكوني دادن و رفتن دادگستري از سازمان سنجش شكايت كردن.

حالا شما هم فقط كافيه برين شكايت كنين تعداد شكايت ها كم هم كه باشه اول روزنامه ها و اخبار پوشش ميدن و بعد سنجش عقب نشيني ميكنه.

اگرهم فكر ميكنين با نشستن پشت نت و خالي كرده عقده سر اين و اون قراراه دو دستي حقتون رو بيارن تحويلتون بدن، من توصيه ميكنم اصلا انتخاب رشته نكنين چون دانشگاه و ارشد و تخصص و بازار كار و ... تضيع حق و گرفتن حق توش خيلي سخت تر از اين كنكور هست. اگه نميتونين حقتون رو به صورت اداري بگيرين بهتره به جاي تحصيل برين سراغ كارگري .

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اولین مشکل بحث منطقی شما اینه که رتبه ی بالاتر رو حق خودتون میدونید و اون هایی که سال سوم زحمت کشیدن و معدل بالا اوردن رو از حقشون محروم میکنید و زحماتشون رو روانه سطل زباله میکنید.
      اگر این موارد اصلاح بشه میشه منطقی تر صحبت کرد.
      Math & Physics are fun

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بچه هاي تهران ي كاري كنيد خب

4. Top | #4
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوست من معدل سال سومش بود 19.96
      از جلسه کنکور که اومدیم بیرون ناراحت بود گفت گند زده.
      تاثیر معدل عجب کارایی میکنه واسه بعضیا.
      رتبش شده 550 منطقه.
      بازم نوش جونش
      البته اینم بگم مستقیم کردن سوابق کار بی عدالتی هم نیست
      خب بعضیا سال سوم خیلی زحمت کشیدن

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      مایی که سال سوم از همه چیمون زدیم چی میشه پس ؟ نباید فرقی بین کسی که 20 شده با کسی که 10 شده باشه ؟ منطق نداره حرفتون.

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shayanak نمایش پست ها
      مایی که سال سوم از همه چیمون زدیم چی میشه پس ؟ نباید فرقی بین کسی که 20 شده با کسی که 10 شده باشه ؟ منطق نداره حرفتون.
      وقتی تاثیر مثبت باشه شما هم به حقتون میرسید

7. Top | #7
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سال سوم همه مشاورا میگفتن تستی بخونید معدل سال سوم برای رتبه های زیر 3000 تاثیری نداره(چون مثبت بود)
      ولی الان مستقیمه.اگرم بخواد تغییری کنه برای بچه های سال بعد تغییر میکنه
      خب شما نگاه کنین،کسی که سال سوم نشسته درس خونده،نباید فرقی داشته باشه با کسی که درس نخونده یا کم خونده؟؟؟!!!

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      من قبول دارم ك بايد واسه اونايي ك معدلشون بالاعه تاثير مستقيم بدن
      اما يچي هست اينه ك نهايي قابل جبران نيس
      مثلا منه بدبخ همه نمره هام بالاس
      اما فيزيكو بنا به دلايلي شدم 15.5
      و از صب تا شب دارم غصه ي اين نمرمو ميخورم ك چقد قراره رتبمو بكشه پايين ؟
      هنوز دقيق نفميدم چطور تاثير ميدن
      اما خدايي نامردي نيس ؟
      مني ك هدفم رتبه زيره 100 عه اگه اين رتبرو بيارم بخاطر فيزيك رتبم 100 تا بالا بره ؟ خداييش نامرديه ديگه
      I love all the stars in the sky, but they are nothing compared to the ones in your eyes

Hesam

9. Top | #9
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مگه فوق فوقش چقدر بخواد کم کنه؟؟؟
      اگه خیلی بخواد کم کنه نهایتا انگار هر درسی که کم شدی تو سوم 10 % کم کنه
      خب کسایی که سال بعد کنکور دارن رو درسی که کم شدن توجه ویژه ای بکنن
      توکل به خدا

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MohammaD_Technology نمایش پست ها
      مگه فوق فوقش چقدر بخواد کم کنه؟؟؟
      اگه خیلی بخواد کم کنه نهایتا انگار هر درسی که کم شدی تو سوم 10 % کم کنه
      خب کسایی که سال بعد کنکور دارن رو درسی که کم شدن توجه ویژه ای بکنن
      توکل به خدا
      يني نمره ي هر درس از درصد اون درس كم ميشه ؟؟
      مطمعني ؟‌يني مثلا 15.5 10 درصد كم ميكنه ؟
      I love all the stars in the sky, but they are nothing compared to the ones in your eyes

Hesam

11. Top | #11
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      حق ؟! حق ؟! حق ؟! شوخی می کنید ! یه جوری میگید انگار سازمان سنجش یهویی اومده به نفع کار کنه ! خیلی وقته همه اینو میدونن ... شیمی نهایی یک روز و نیم وقت داشت و من شبش تنها دو ساعت خوابیدم ، به غیر از عربی که وقت زیادی داشت ، هیچ کدوم از امتحانای نهایی شبش بیشتر از 4-5 ساعت نخوابیدم تا بتونم معدل خوبی داشته باشم و خداروشکر هرچند رتبم کاملاً متوسطه ولی به هیچ عنوان ازش ناراضی نیستم ، معدل نسبتاً خوبم هم تاثیر زیادی داشته ... از کدوم " حق "صحبت می کنید دقیقاً ؟

سال سوم همه مشاورا میگفتن تستی بخونید معدل سال سوم برای رتبه های زیر 3000 تاثیری نداره(چون مثبت بود)
      به نظر میرسه باید " حقتون " رو از مشاورا بگیرید ، چون ما حتی سال پیش هم مشاورا تاکید داشتند تا زمانی که تشریحی رو بلد نباشید ، تستی خوندن بی فایده است ... سوالات نهایی انصافاً اون قدر سخت و نفس گیر نبود ...

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shayanak نمایش پست ها
      بله حرفتون کاملا درسته ولی اگه برا یکی مث من یه اتفاق بد افتاده باشه چی؟ آیا حق افرادی مث من ضایع نمیشه؟ منی که تو نمونه دولتی جز شاگردان ممتاز مدرسه مون بودم... :yahoo (2):

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Afsane-IN نمایش پست ها
      يني نمره ي هر درس از درصد اون درس كم ميشه ؟؟
      مطمعني ؟‌يني مثلا 15.5 10 درصد كم ميكنه ؟
      نه این طوری نیست
      تراز شما تو کنکور حساب میشه تراز معدل نهایی هم حساب میشه (البته درس به درس همه اینا )
      با توجه به ضرایب مختلف تراز کل حساب میشه که برمبنای اون رتبه بندی میشن بچه ها
      بعدم انقدر معدل گنده نکنین اره به ضرر اونایی شده که متوسط درس می خونن اما اگه قوی بخونی میشه جبرانش کرد
      مثلا کانون یه اماری گذاشته بود جالب بود عربی تو کشور سال 92 حدود 4-5 هزار نفر بیست شده بودن اما 30 نفر فقط 100 زدن خب می بینی همین 100 زدن چه ترازی میده به طرف ؟ و چقدر جلو میفته
      بی تعارف دیگه با این تاثیر معدل اونایی که متوسط درس خوندن باید حسابی بخونن که درصدا همه بالا باشه تا سه رقمی بیارن

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi14 نمایش پست ها
      حق ؟! حق ؟! حق ؟! شوخی می کنید ! یه جوری میگید انگار سازمان سنجش یهویی اومده به نفع کار کنه ! خیلی وقته همه اینو میدونن ... شیمی نهایی یک روز و نیم وقت داشت و من شبش تنها دو ساعت خوابیدم ، به غیر از عربی که وقت زیادی داشت ، هیچ کدوم از امتحانای نهایی شبش بیشتر از 4-5 ساعت نخوابیدم تا بتونم معدل خوبی داشته باشم و خداروشکر هرچند رتبم کاملاً متوسطه ولی به هیچ عنوان ازش ناراضی نیستم ، معدل نسبتاً خوبم هم تاثیر زیادی داشته ... از کدوم " حق "صحبت می کنید دقیقاً ؟

به نظر میرسه باید " حقتون " رو از مشاورا بگیرید ، چون ما حتی سال پیش هم مشاورا تاکید داشتند تا زمانی که تشریحی رو بلد نباشید ، تستی خوندن بی فایده است ... سوالات نهایی انصافاً اون قدر سخت و نفس گیر نبود ...
      اولا گفتم که وقتی تاثیر مثبت باشه امثال شما که به قول خودتون زحمت کشیدین به حقتون میرسید
      دوما وقتی کسی معدلش بد شده حتما دلیل بر این نیست که تنبل بوده درس نخونده شاید مریض بود شاید مشکل خانوادگی داشته و ... و به هر حال معدلش بد شده مشکل اصلی تاثیر معدل نیست مشکل اینه که جای جبران نیست اگه الان اجازه میدادن هر کس از معدل ناراضیه دوباره امتحان بده مطمئنا کسی اعتراضی نداشت در ضمن فراموش نکن تاثیر معدل برای دیپلمه های سال 84 و قبلش هست در حالی که قبل از 92 هیچ حرفی از تاثیر معدل در کنکور نبود و اونا بدون این که بدونن امتحان نهایی را پاس کردند

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      لطفا دوستانی که راجب امتحانات نهایی حرف میزنن
      یه چیزی بگن که توش عدالت هم باشه
      اون هم محل امتحان و هزار جور تقلب حتی تقلب معلما
      و محل تصحیح و باز هم....

^______________________^

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن