خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 7 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 97
    1. Top | #1
      همکار سابق انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

آیا رتبه های برتر مشاور داشتند؟

سلام

چند روز پیش یه بحث کوچیک پیش اومد که آیا رتبه های برتر کنکور مشاور تحصیلی دارند؟
      خوشبختانه جوابش خیلی سریع در اومد! من میخوام جوابش به صورت منسجم اینجا قرار بدم.

البته دقت کنید، این که بیشتر رتبه های برتر مشاور نداشتند، دلیل بر بد بودن مشاور نیست. هدفِ کار من چیزِ دیگه ایه و نمیخوام یه وقت توهین به مشاورهای کنکور قلمداد بشه.
      هدف من اینه که بگم مشاور نمیتونه شما رو تبدیل به رتبه برتر کنکور بکنه. این خودتون هستید که مهمید. گرون ترین مشاور و بهترین مشاور تهران برید، اما اگر خودتون نخواید و دل به درس ندید، برتر که هیچی، رتبه مناسبی هم نمیارید!
      رتبه های برتر خودشون میتونند درس بخونند، کسی اونا رو مجبور به درس خوندن نمیکنه. انقدر روی کارشون تسلط دارند که برنامه ریزی و کنترل برنامه رو خودشون با دقت بالایی انجام میدند. از ابتدا درسخون بودند، یهویی سال پیش دانشگاهی یادشون نیفتاده درس یخونن!
      خب بریم سراغ کارمون

رتبه هایی که درج نشدند، اطلاعاتی در مورد مشاور خصوصی ازشون درج نشده.
      منبع اطلاعات: رتبه هاي برتر کنکور ( قلم چی )

خلاصه بررسی:
      در رشته ریاضی و تجربی هیچ کدوم مشاور خصوصی نداشتند! فقط رتبه 1 ریاضی گفته پدرش مشاور خصوصی ایشون بوده!
      در رشته انسانی اوضاع یکم فرق میکرد: از 6 نفر برتر کنکور 93، سه نفرشون مشاور خصوصی داشتند.

رشته ریاضی:

رتبه 1: یاسمن سعیدی
      آیا مشاور خصوصی داشتید؟
      بله – پدرم-

رتبه 2: نگین یغمایی
      آیا مشاور خصوصی داشتید؟
      خیر همان مشاور مدرسه بودند.

رتبه 7: مهسا خوشنما
      آیا مشاور خصوصی داشتید؟
      خیر

رتبه 8: میعاد لقایی
      آیا مشاور خصوصی داشتید؟
      خیر

رتبه 9: امیر نوری پور
      آیا مشاور خصوصی داشتید؟
      خیر

رشته تجربی:

رتبه 2: آناهیتا نجفی
      آیا مشاور خصوصی داشتید؟
      خیر

رتبه 6: فاطمه فاضلی فرد
      آیا مشاور خصوصی داشتید؟
      خیر

رتبه 8: فراست رجبی
      آیا مشاور خصوصی داشتید؟
      خیر

رتبه 10: حسین خاکپور
      آیا مشاور خصوصی داشتید؟
      خیر

رشته انسانی:

رتبه 2: صدیقه ذبیحی

آیا مشاور خصوصی داشتید؟
      بله

رتبه 3:امید شمس الهی
      آیا مشاور خصوصی داشتید؟
      خیر

رتبه 5: فاطمه حسن زاده گرده
      آیا مشاور خصوصی داشتید؟
      بله

رتبه 7: فاطمه‌رحیمی‌قهرودی
      آیا مشاور خصوصی داشتید؟
      بله

رتبه 8: سبا بادکوبه
      آیا مشاور خصوصی داشتید؟
      خیر

رتبه 9: امیرحسین قدیانی‌منفرد
      آیا مشاور خصوصی داشتید؟
      خیر
      Math & Physics are fun

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      در مورد بقیه نمیخوام نظر بدم
      اما این دو عزیز:

آیا مشاور خصوصی داشتید؟
      خیر

آیا مشاور خصوصی داشتید؟
      خیر

هم استانی من هستن و مدرسشون رو از نزدیک میشناسم. مشاوره مدرسشون کسیه که بیرون از مدرسه دفتر دارن و بهترین مشاور خصوصی شهرهستند.
      مثلا مشاور دبیرستان شهیدبهشتی بابل کسی هست که بچه های مدرسه ی ما (فرزانگان) پیشش مشاوره میرفتن و هر جلسه 30 تومن پیاده میشدن!
      پس نگیم مشاور نداشتن
      در ضمن مشاور داشتن بسیار کار عقلانی هست و بهتره خجالت نکشیم از اینکه بگیم مشاور داشتیم.
      مثلا من به شخصه مشاوره خودم بچه های سال بالاییم بودن اما ایا این درسته که بگم مشاور نداشتم؟؟ درسته امثال سینا تهرانی و پور دستماچی و.... مشاورم نبودن اما بی مشاور هم نبودم! بالاخره از اون سال بالایی هم مشاوره گرفتم

در ضمن دقت کنید قلمچی برای تراز بالای 7000 مشاوره میذاره با رتبه های 1 رقمی سال های قبل. پشتیبان ویژه اسمش هست. خب اینم مشاوره دیگه!!
      تالار کاملا تخصصی شیمی (المپیاد و کنکور)
      http://iroch.ir

iroch.ir/forum

ویرایش توسط mohammadi : 13 مرداد 1393 در ساعت 13:51

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadi نمایش پست ها
      در مورد بقیه نمیخوام نظر بدم
      اما این دو عزیز:

آیا مشاور خصوصی داشتید؟
      خیر

آیا مشاور خصوصی داشتید؟
      خیر

هم استانی من هستن و مدرسشون رو از نزدیک میشناسم. مشاوره مدرسشون کسیه که بیرون از مدرسه دفتر دارن و بهترین مشاور خصوصی شهرهستند.
      مثلا مشاور دبیرستان شهیدبهشتی بابل کسی هست که بچه های مدرسه ی ما (فرزانگان) پیشش مشاوره میرفتن و هر جلسه 30 تومن پیاده میشدن!
      پس نگیم مشاور نداشتن
      در ضمن مشاور داشتن بسیار کار عقلانی هست و بهتره خجالت نکشیم از اینکه بگیم مشاور داشتیم.
      مثلا من به شخصه مشاوره خودم بچه های سال بالاییم بودن اما ایا این درسته که بگم مشاور نداشتم؟؟ درسته امثال سینا تهرانی و پور دستماچی و.... مشاورم نبودن اما بی مشاور هم نبودم! بالاخره از اون سال بالایی هم مشاوره گرفتم

در ضمن دقت کنید قلمچی برای تراز بالای 7000 مشاوره میذاره با رتبه های 1 رقمی سال های قبل. پشتیبان ویژه اسمش هست. خب اینم مشاوره دیگه!!
      حالا راست و دروغش با من نیست، حاج کاظم مسئول این مصاحبه ها است.

نظر شخصی من اینه که مشاور نیازه، اما نه به اون معنی که بعضی ها انتظار دارند. خودم هم سال 93 همین کار رو میکردم.
      برنامه ریزی رو خودم انجام میدادم، با پدرم تو روزهای هفته مرتبششون میکردیم و بعد به یک مشاور نشون میدادم تا اگر مشکلی داره رفعش کنه و با برنامه غلط جلو نرم.
      هدف من هم -همون جور که در ابتدای تاپیک گفتم- انکار استفاده از مشاور نیست. بیان این مطلبه که مشاور نمیتونه شما رو تبدیل به رتبه برتر کنه. نه تا وقتی که خودتون نخواید.
      Math & Physics are fun

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط strider نمایش پست ها
      حالا راست و دروغش با من نیست، حاج کاظم مسئول این مصاحبه ها است.

نظر شخصی من اینه که مشاور نیازه، اما نه به اون معنی که بعضی ها انتظار دارند. خودم هم سال 93 همین کار رو میکردم.
      برنامه ریزی رو خودم انجام میدادم، با پدرم تو روزهای هفته مرتبششون میکردیم و بعد به یک مشاور نشون میدادم تا اگر مشکلی داره رفعش کنه و با برنامه غلط جلو نرم.
      هدف من هم -همون جور که در ابتدای تاپیک گفتم- انکار استفاده از مشاور نیست. بیان این مطلبه که مشاور نمیتونه شما رو تبدیل به رتبه برتر کنه. نه تا وقتی که خودتون نخواید.
      من حرفتونو قبول دارم
      اینم که این بچه ها گفتن مشاور خصوصی ندارن قبول دارم
      اما وقتی مشاور مدرسشون در حد مشاور خصوصیه بقیه هست پس این نشون میده مشاور داشتن!
      مثلا الان یکی از دبیرستان انرژِی اتمی بیاد بگه من معلم خصوصی نداشتم. خب بابا تو مدرسشون بهترین معلمهای کشورن. هرکس بره اون مدرسه طبیعیه معلم خصوصی نمیگیره!!!
      تالار کاملا تخصصی شیمی (المپیاد و کنکور)
      http://iroch.ir

iroch.ir/forum

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadi نمایش پست ها
      من حرفتونو قبول دارم
      اینم که این بچه ها گفتن مشاور خصوصی ندارن قبول دارم
      اما وقتی مشاور مدرسشون در حد مشاور خصوصیه بقیه هست پس این نشون میده مشاور داشتن!
      مثلا الان یکی از دبیرستان انرژِی اتمی بیاد بگه من معلم خصوصی نداشتم. خب بابا تو مدرسشون بهترین معلمهای کشورن. هرکس بره اون مدرسه طبیعیه معلم خصوصی نمیگیره!!!
      مشاورهای مدرسه مثل مشاور خصوصی نیستند. برای هرکس برنامه ریزی شخصی نمیکنند و کمتر پیگیر کارِ آدم هستند.
      Math & Physics are fun

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مصاحبه های قلمچی رو باور نکنید ... فقط همین ...

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

مثلا اگه کسی از رتبه های برتر بگه من تابستون کلن درس نخوندم ... عمرا قلمچی این رو بنویسه ... چون اون فرد الگو قرار میگیره برای خیلی های دیگه ... قلمچی مینویسه روزی 8 ساعت در تابستان درس میخوانده :yahoo (21):

در مورد مشاور هم به همین صورت قلمچی مصاحبه میکنه ...
      One Day Someone Is Going To Hug You So Tight, That All Of Your Broken Pieces Will Stick Back Together

7. Top | #7
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بیشترشون دارن تو سایت سینا تهرانی اسم چند نفرشونو گذاشته حالا این وسط کی دروغ میگه ما نمی دونیم!

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sama نمایش پست ها
      مصاحبه های قلمچی رو باور نکنید ... فقط همین ...

مثلا اگه کسی از رتبه های برتر بگه من تابستون کلن درس نخوندم ... عمرا قلمچی این رو بنویسه ... چون اون فرد الگو قرار میگیره برای خیلی های دیگه ... قلمچی مینویسه روزی 8 ساعت در تابستان درس میخوانده :yahoo (21):

در مورد مشاور هم به همین صورت قلمچی مصاحبه میکنه ...
      آخه بعضی ها گفتن مشاور خصوصی داشتیم، اگر چیز بدی بود یا بد آموزی داشت باید مالِ همه رو تغییر میداد و میزد مشاور نداشتند.
      Math & Physics are fun

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بابا نمیخوایین راست بگین نگین!

ولی خداوکیلی دروغ هم نگید!

خدا هم همینو گفته

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      دوستان این یه مسئله شخصیه....
      هر کسی خودش میدونه میتونه برنامه ریزی کنه یا نه..
      من خودم اول سال اصلا به مشاور داشتن فکر نمیکردم..
      اما یه جایی احساس کردم نیاز دارم..
      و واقعا داشتم...
      حالا اینا شاید خودشون میتونستن برنامه ریزی کنن برا خودشون...
      من پازسال تو سایت کانونم کامنت گذاشتم که این سوال بی ربطیه..که بعدا یکی اینارو بزنه تو سر بقیه که فلانی مشاور نداشت شد تک رقمی!
      این مسئله فقط به خود آدم برمیگرده!
      فردی از خدا پرسید اگر سرنوشت مرا تو نوشته ای پس چرا آرزو کنم؟؟؟

خدا پاسخ داد:
      شاید نوشته باشم..
      هرچه آرزو کند.....

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط strider نمایش پست ها
      آخه بعضی ها گفتن مشاور خصوصی داشتیم، اگر چیز بدی بود یا بد آموزی داشت باید مالِ همه رو تغییر میداد و میزد مشاور نداشتند.
      اون چند تا رو واسه رد گم کنی نوشتن که کسی نگه قلمچی دروغ میگه ...

اینم مطلب سایت سینا تهرانی :

پنج رتبه یک رقمی ارمغان کنکور ۹۳ کمپ کنکوری درس زندگی

به لطف خداوند متعال امسال ۵ رتبه تک رقمی از دانش آموزان کمپ کنکوری درس زندگی حاصل گردید. لازم به ذکر است که یکی از سایتهای موسسات کنکوری اعلام کرده که در همان ساعات ابتدایی اعلام نتایج با این رتبه های برتر مصاحبه نموده است در حالیکه این نکته کذب محض است و مصاحبه آن سایت کاملاٌ ساختگی و زاییده تفکرات رویاپردازانه مدیریت آن بوده و کارنامه های مندرج در سایت این موسسه نیز همانند سالهای قبل جعلی است.باید به این سایت تبریک گفت که حتی فردی که به زور و اصرار مدرسه در آزمونش ثبت نام کرده اما در آن شرکت نکرده است را نیز دانش آموز خود قلمداد کرده و موفقیت او را به نام خود مصادره کرده است.
      لازم به ذکر است به تدریج رتبه سایر دانش آموزان کمپ نیز متعاقباً در این قسمت درج خواهد شد .
      رتبه های برتر رشته علوم تجربی در کنکور ۹۳
      رتبه دوم کشوری آناهیتا نجفی
      رتبه ششم کشوری سرکار خانم فاطمه فاضلی فرد
      رتبه نهم کشوری آقای علی رضا رضایی
      رتبه های برتر رشته ریاضی فیزیک در کنکور ۹۳
      رتبه هفتم کشوری خانم مهسا خوش نما
      رتبه دهم کشوری مهدی بخشی
      One Day Someone Is Going To Hug You So Tight, That All Of Your Broken Pieces Will Stick Back Together

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اون چند تا رو واسه رد گم کنی نوشتن که کسی نگه قلمچی دروغ میگه ...

اینم مطلب سایت سینا تهرانی :

پنج رتبه یک رقمی ارمغان کنکور ۹۳ کمپ کنکوری درس زندگی

به لطف خداوند متعال امسال ۵ رتبه تک رقمی از دانش آموزان کمپ کنکوری درس زندگی حاصل گردید. لازم به ذکر است که یکی از سایتهای موسسات کنکوری اعلام کرده که در همان ساعات ابتدایی اعلام نتایج با این رتبه های برتر مصاحبه نموده است در حالیکه این نکته کذب محض است و مصاحبه آن سایت کاملاٌ ساختگی و زاییده تفکرات رویاپردازانه مدیریت آن بوده و کارنامه های مندرج در سایت این موسسه نیز همانند سالهای قبل جعلی است.باید به این سایت تبریک گفت که حتی فردی که به زور و اصرار مدرسه در آزمونش ثبت نام کرده اما در آن شرکت نکرده است را نیز دانش آموز خود قلمداد کرده و موفقیت او را به نام خود مصادره کرده است.
      لازم به ذکر است به تدریج رتبه سایر دانش آموزان کمپ نیز متعاقباً در این قسمت درج خواهد شد .
      رتبه های برتر رشته علوم تجربی در کنکور ۹۳
      رتبه دوم کشوری آناهیتا نجفی
      رتبه ششم کشوری سرکار خانم فاطمه فاضلی فرد
      رتبه نهم کشوری آقای علی رضا رضایی
      رتبه های برتر رشته ریاضی فیزیک در کنکور ۹۳
      رتبه هفتم کشوری خانم مهسا خوش نما
      رتبه دهم کشوری مهدی بخشی
      کی راست میگه؟ قلم چی؟ سینا تهرانی؟

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط فاطمه زهرا نمایش پست ها
      به نظر من قلمچی دروغ میگه ...

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط فاطمه زهرا نمایش پست ها
      به نظر من قلمچی دروغ میگه ...
      این که بگیم قلمچی دروغ میگه بی انصافیه
      درستش اینه که بگیم خود اینا دروغ میگن چون میخوان بگن که ما بخاطر مشاور نبوده که رتبه برتر شدیم خودمون ابنکارو کردیم :l
      امام سجاد ( ع ) : چنانچه شخصی از سویی تو را بدگویی كند و سپس برگردد و از سوی دیگر پوزش طلبد ، عذرخواهی و پوزش او را پذیرا باش .

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      تو یکی از مصاحبه های سایت قلمچی نوشته بود طرف فقط کتابای قلمچی رو خونده بوده

همینه آدم شک میکنه به سایت آقا کاظم

صفحه 1 از 7 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن