خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 7 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 97
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ramin94 نمایش پست ها
      من کاری به قلمچی ندارم..
      کم هستند اونایی که همین جوری فقط با تو خونه کتاب خوندن و تست زدن رتبه های خیلی عالی میارن..
      اکثر اونایی که رتبشون خوبه..خوب درس خوندن..خوب هم پول خرج کردن برای مشاور..کلاس کنکور..کنکور آزمایشی..معلم...کتاب..دی وی دی...
      این که همه بگن...همین جوری با تلاشهای خودم..بدون مشاوره و کلاس..رتبه برتر شدم..کذب محضه...انقد خیالاتی نباشید
      همش به اینا نیست واقعا...
      پردیس اولیازاده که پارسال تک رقمی شد تو مدرسه ما بود....
      نه یک کلاس اضافی رفت نه معلم خصوصی داشت!
      اصلا منبع آرامش بود این دختر...
      ولی خب با اون نتایج درخشانش تو طول سال همه کمکش میکردن که بشه مایه افتخار...
      اما همشون اینجوری نیستن...
      دلیلی هم برای درو گفتن وجود نداره!
      داشتن مشاور یا نداشتنش به خود آدم برمیگرده!فقط!
      فردی از خدا پرسید اگر سرنوشت مرا تو نوشته ای پس چرا آرزو کنم؟؟؟

خدا پاسخ داد:
      شاید نوشته باشم..
      هرچه آرزو کند.....

2. Top | #32
      همکار سابق انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط خانوم دکتر نمایش پست ها
      همشون مشاور داشتن.اونم خصوصی.اونم چن تا
      جوابتون غیر منطقیه و از رو احساسات، داشتن چندتا مشاور هیچ کمکی به آدم نمیکنه و فقط باعث سردرگمی بیشتر میشه.
      Math & Physics are fun

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سینا تهرانی مثلا تووسایتش زدا مشاور اناهیتا نجفی و چند تا از تک رقمی و دو رقمی امسال بوده

ادم می مونه والا

ولی اونایی که تو کانونن و تراز بالا عموما با رتبهدهای برتر سال قبل در ارتباطن

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

بببنین چون دو نفر کلاس نرفتن دلیل نمیشه بگیم کلاس بده نمیشه

هرکسی یه موقعیتی داره

ولی امسالیا چند تاشون معلم خصوصی داشتن تو مصاحبه هاشونم گفتن

برای ریاضی فیزیک زیست

بعضیاشونم خب همون دببرا تو مدرسشونه پس نیازی ندارن کلاس بیرون برن ولی من که مثلا فرزانگان نیستم باید کلاس بیرون همون آقای دبیر رو برم

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط یه فرهیختگانی! نمایش پست ها
      همش به اینا نیست واقعا...
      پردیس اولیازاده که پارسال تک رقمی شد تو مدرسه ما بود....
      نه یک کلاس اضافی رفت نه معلم خصوصی داشت!
      اصلا منبع آرامش بود این دختر...
      ولی خب با اون نتایج درخشانش تو طول سال همه کمکش میکردن که بشه مایه افتخار...
      اما همشون اینجوری نیستن...
      دلیلی هم برای درو گفتن وجود نداره!
      داشتن مشاور یا نداشتنش به خود آدم برمیگرده!فقط!
      اگه دقت کنی منم گفتم هستند اونایی که بدون اینا هم نتیجه میگیرن..ولی کم هستند..
      فقط هم منظورم مشاور نیست..
      ثبت نام تو موسسه ها..خرید کتاب..خرید دی وی دی...معلم.. و مشاور...
      همه اینا هزینه داره اونم زیاد..که بیشتر داوطلبا نمیتونن از پسش بر بیان...
      مثلا تو شهرستان ما..پسر مشاور مدرسمون.از دوم دبیرستان..کلی کلاس میرفت..مشاور داشت..
      چند تا چند تا آزمون میداد..البته هیچکدوم تو شهر کوچیکی ما بودیم وجود نداشت..و مجبور بود موقع آزمون و کلاس از شهر خارج بشه..
      نمره هاش تو مدرسه هم همیشه 20 بود..البته خیلی هم درسخون بود..
      شنیدم تو کنکور هم ترکونده..بازم میگید تاثیر نداره؟؟
      ای کاش ! خوب بودنمون مختص فضای مجازی نباشه ..
      اینجا همه خوبیم ..چرا اون بیرون همین شکلی نیست ؟!!
      اون جای کار که میلنگه رو کسی میشناسه ؟!!

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ramin94 نمایش پست ها
      اگه دقت کنی منم گفتم هستند اونایی که بدون اینا هم نتیجه میگیرن..ولی کم هستند..
      فقط هم منظورم مشاور نیست..
      ثبت نام تو موسسه ها..خرید کتاب..خرید دی وی دی...معلم.. و مشاور...
      همه اینا هزینه داره اونم زیاد..که بیشتر داوطلبا نمیتونن از پسش بر بیان...
      مثلا تو شهرستان ما..پسر مشاور مدرسمون.از دوم دبیرستان..کلی کلاس میرفت..مشاور داشت..
      چند تا چند تا آزمون میداد..البته هیچکدوم تو شهر کوچیکی ما بودیم وجود نداشت..و مجبور بود موقع آزمون و کلاس از شهر خارج بشه..
      نمره هاش تو مدرسه هم همیشه 20 بود..البته خیلی هم درسخون بود..
      شنیدم تو کنکور هم ترکونده..بازم میگید تاثیر نداره؟؟
      اصصصلا منکر تاثیرش نیستم..حتما تاثیر داره..
      اما واقعا همه رتبه برتر ها هم با این ابزار بهترین نشدن...
      فردی از خدا پرسید اگر سرنوشت مرا تو نوشته ای پس چرا آرزو کنم؟؟؟

خدا پاسخ داد:
      شاید نوشته باشم..
      هرچه آرزو کند.....

6. Top | #36
      همکار سابق انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      مصاحبه با یاسمن سعیدی توسط نشر دریافت:
      آیا کمک‌گرفتن از مشاوران را سودمند ارزیابی می‌کنید؟ به چه شکلی؟
      پاسخ:قطعاً در لحظه‌لحظه‌ی سال کنکور باید برنامه‌ای کاملاً مشخص داشت که بتوان به هدف رسید . (برنامه‌ی هفتگی نوشته شده که قرار است در ساعات این هفته چه بخوانم و برنامه ذهنی هفتگی که قرار است چگونه و با کمک چه منابعی مطالعه کنم و هم‌چنین برنامه‌ی کلی‌تر که مثلاً در این فصل کل پایه دوم را تمام می‌کنم ) از کمک اطرافیان باتجربه در زمینه کنکور ( مشاوران ، نفرات موفق سال‌های گذشته … ) قطعاً باید برای چگونه برنامه ریختن کمک گرفت ولی دانش آموز باید نقش طراح و مجری را در‌نهایت خودش اجرا کند و بر حسب توانایی‌های خودش به برنامه انعطاف دهد . در نتیجه اگر از کسی کمک می گیرد خودش نقشی فعال داشته باشد .
      ** به نظر من دانش آموزی بهتر نتیجه می‌گیرد که روش‌های درس خواندنش و شگرد‌های خاصی که برای یادگیری یا حفظ‌کردن مطالب به‌کار می‌برد ، محصول تجربه و خلاقیت خودش باشد . برای هر درس شیوه‌ی خاص خود را داشته باشد و به همه نقاط ضعف و قوت خود مسلط باشد . به طوری که حتی بعد از کنکور بتواند صدها صفحه درباره‌ی روش های شخصی خود توضیح دهد . نگاه به روش‌های پیشنهادی دیگران به شرطی که به قصد اجرای مستقیم بدون تطبیق با شرایط خودمان نباشد بیراهه رفتن است .

منبع:
      مصاحبه با رتبه1 آزمون سراسری ریاضی93: یاسمن سعیدی : نشر دریافت
      Math & Physics are fun

7. Top | #37
      همکار سابق انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      مصاحبه با رتبه ۲ کنکور ریاضی و ۹ کنکور زبان: نگین یغمایی

۸- آیا کمک‌گرفتن از مشاوران را سودمند ارزیابی می‌کنید؟ به چه شکلی؟
      پاسخ:بله! مشاوران تجربه‌ی زیادی دارند و مسیر کنکور را کاملاً می شناسند و چون با افراد زیادی سر و کار دارند مشکلات و مسائل عموم افراد را در دوران کنکور می‌دانند و می‌توانند راهنما باشند . مشاور می‌تواند شما را در مسیر کنکور هدایت کرده و به شما انگیزه کار و تلاش بیشتر دهد.
      منبع:
      مصاحبه با رتبه 2 کنکور ریاضی و 9 کنکور زبان: نگین یغمایی : نشر دریافت
      Math & Physics are fun

8. Top | #38
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام. می شه لطفا لینک این مطلبی که آقای سینا تهرانی رو سایتش گذاشته رو بگذارید؟

9. Top | #39
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      درود. می خواستم نظر دوستان را درباره آقای تهرانی بدوم آیا چنین شخصیتی وجود خارجی داره؟. البتخ منظورم بت این تعریف هایی که از ایشون می شه است.
      سپاس.

10. Top | #40
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadi نمایش پست ها
      چرا برنامه ی جدا میدن
      مخصوصا برا کسی که ترازش بالا باشه که شب و روز با پیامک و تلفن هم در ارتباطن
      به قول یه عزیزی مشاورین مدرسه حتی برات تره هم خورد نمیکنن چه برسه باهات در تماس باشن
      شما اگه همچین مدرسه ای رو سرغ دارید که مشاوره مدرسش برا بچه هاشون اینطوری برنامه میریزه لطفا ریا کن تا ما هم باخبر بشیم!!!
      اگه تا اون سوی کوه قاف هم که باشه حاظرم برم تو اون مدرسه
      مرد حسابی همون خصوصیش هم جیبت رو خالی میکنه به هزار و یک اَدا و اطفار تا باهات تماس تلفنی داشته باشه ...

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan111 نمایش پست ها
      درود. می خواستم نظر دوستان را درباره آقای تهرانی بدوم آیا چنین شخصیتی وجود خارجی داره؟. البتخ منظورم بت این تعریف هایی که از ایشون می شه است.
      سپاس.
      این شاید یکم بتونه بهت کمک کنه:
      گفتگوی خواندنی با راضیه خزایی رتبه اول علوم تجربی سال 89
      راست یا دروغش رو نمیدونم
      جالبه یهو هوس کردم اسم راضیه رو سرچ کنم که چشمم به این سایت افتاد و حالم حسابی گرفته شد.وای خدا باورم نمیشه یه عده تا چه حد میتونن پست باشن!من خودم یکی از اقوام نزدیک راضیه ام و در جریان فعالیتاش بودم.اصلا معلوم نیست اسم سینا تهرانی و فرهودی و ...از کجا تو این مصاحبه جا باز کرده،در شرایطی که راضیه نه تا بحال صدای سینا تهرانی رو شنیده،نه اصلا میدونه فرهودی کیه!!من از متن اصلی این مصاحبه مطلع ام و اتفاقا وقتی راضیه داشت مصاحبه میکرد،اونجا بودم(بعد رتبه آوردن تو کنکور رو که خودتون میدونید،همه ی اقوام هجوم میارن خونه ی آدم!!!)خدمت دوستان عرض کنم که این مصاحبه،تحریف شده است و اسم این مشاورا،از بیخ و بن بهش اضافه شده!!!!راضیه تو اون مصاحبه اصلا اسمی از سینا تهرانی و فرهودی و چه میدونم امثال اینا نیاورد.چطور اسم مشاوری رو بگه که تابحال صداش هم نشنیده یا اصلا نمیشناسدش؟؟؟
      خود راضیه هم وقتی موضوع این مصاحبه ی جعلی رو فهمید؛،خیلی ناراحت شد ،ولی چه میشه کرد با مصاحبه های زرد و پر شایعه و دروغ...من نمیدونم کی و با چه هدفی دست به این کار کثیف زده،چه بسا خود آقای تهرانی و خانم فرهودی هم از این موضوع بی اطلاع بوده باشن و مقصر نباشن و فقط یه عده،فقط از سر ماجراجویی و از روی بیکاری،دست به این کار زده باشن.تنها چیزی که ازش مطمئنم،اینه که این کار،از هرکی سرزده باشه،خیلی از انسانیت بدوره...
      ضمن اینکه راضیه سال کنکور تو آزمون های چند موسسه شرکت میکرد و کلابرای محک زدن خودش زیاد آزمون میداد.فکر نمیکنم موسسه ای در ارتباط با آزمون از اسمش سواستفاده کرده باشه.ولی همونطور که گفتم،نه از مشاوره ی سینا تهرانی استفاده کرد،نه مشاوره ی فرهودی.و این مصاحبه ی جعلی،سواستفاده از اسم راضیه در زمینه ی مشاوره است.
      این رو هم بگم که من نه میدونم سطح مشاوره ی تهرانی و فرهودی،چجوریه،نه قصد توهین بهشون رو دارم،نه تاییدشون میکنم و نه تکذیب.فقط اینو میخوام بگم که قطعها و یقینا،راضیه از مشاوره ی اینا استفاده نکرده
      البته باید متذکر شد که این ارسال کننده پست اگه بری و نگاهش کنی تنها تو اون فروم سک پست داده!(دوتا داده بود که یکیش حذف شد)

11. Top | #41
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کاش می شد با رتبه ای برتر سال های گذشته دیدار کرد!

12. Top | #42
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      آقا همشون الکی گفتن، همه رتبه های برتر، چون تو کانون هم همیشه برتر بودن، پشتیبان اختصاصی داشتن، رتبه های برتر سال های گذشته همشون پشتیبان اختصاصی بودن برای اینا، باور نکنید.

13. Top | #43
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نمی دونم چرا جو یه جوریه ادم فک می کنه همه می خواهند سرش رو کلاه بگذارند؟
      منظورم با بچه های انجمن نیس در کل کل گاج قلم چی سینا تهرانی پور دستمالچی و....
      ویرایش توسط ehsan111 : 25 اردیبهشت 1394 در ساعت 14:18

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      چ کلاس بری چ نری در نهایت باید خودت بخونی 1 میلیاردم خرج کنیو حودت درست نخونی دانشگاه فشاپورم قبول نمیشی ی قرونم خرج نکنیو خوب بخونی تهران قبول میشی فقط به خود خودت بستگی داره خیلیا کلاس رفتنو قبول نشدن خیلیام کلاس نرفته قبول شدن همسایه ما هیچ کلاسی نرفت 5 منطقه 3 اورد
      مبادا بدوزی نگاه دلت را
      به مردم که بازار یوسف فروشی
      دراین دوره بد شدیدا گرفته

15. Top | #45
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دقیقا درسته باید خودت بخونی اما مسیله اینه که چی بخونی کی بخونی چجوری بخونی و ....

صفحه 3 از 7 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن