خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14
    1. Top | #1
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

برم یه رشته،بعدش تغییر رشته بدم؟اصلا میشه؟شرایطش چیه؟

سلام.
      من یه سوال دارم !
      من احساس میکنم (!) هرچی که حقم بود،این رتبه حقم نبود ! 999 حقم بود اما این نه !
      میگم که اگر من مثلا برم مهندسی مواد شریف (!) ( مثال بود فقط ) میشه 2ترم 3ترم توپ بخونم،و سپس تغییر رشته بدم؟مثلا به فناوری اطلاعات شریف؟
      انچه که به نظر عقل مسلمه اینه که اصلا ساده نیست ( واگرنه که همه این کارو میکردن!) میشه راهنماییم کنید؟شرایطش چیه؟
      تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست 1.jpg  

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      آقا در اثنای بحث!
      اگر برم داروسازی آزاد میتونم به بزشکی تغییر رشته بدم؟

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      تغییر رشته در دانشگاه شزیف بسیار سخت میباشد.

اما در دانشگاه تهران کاری معقولانه و عملی است.

من با رتبه 1201 کنکور 92 رشته علوم مهندسی برداشتم و با دو ترم بالای 17 تغییر رشته به برق دادم.

در مورد تغییر رشته دیگر رشته ها از جمله انسانی و تجربی اطلاعی ندارم.

4. Top | #4
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mkh-ana نمایش پست ها
      تغییر رشته در دانشگاه شزیف بسیار سخت میباشد.

اما در دانشگاه تهران کاری معقولانه و عملی است.

من با رتبه 1201 کنکور 92 رشته علوم مهندسی برداشتم و با دو ترم بالای 17 تغییر رشته به برق دادم.

در مورد تغییر رشته دیگر رشته ها از جمله انسانی و تجربی اطلاعی ندارم.
      پس یعنی تضمینی میشه این کار رو توی دانشگاه تهران انجام داد؟ یا این هم دارای یه سری شرایطه؟
      منظورم اینه از تضمینی که اگر معدلم بالای 17 شد ، تضمینی وجود داره که بتونم تغییر رشته بدم؟(برق هم نمیخوام فناوری اطلاعات میخوام )

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام بچه ها. ببخشید بلد نبودم تاپیک جداگانه بزنم.
      من مهر 92 ژنتیک آزاد واحد پزشکی تهران قبول شدم، بهمن توو تکمیل ظرفیت دامپزشکی گرمسار ولی اینو نرفتم ثبت نام کنم زنگ که زدم گفت بیا اشکال نداره... حالا بنظرتون دامپزشکی بهتره یا ژنتیک؟ (از حیوانات هم خوشم میاد)

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alilord نمایش پست ها
      پس یعنی تضمینی میشه این کار رو توی دانشگاه تهران انجام داد؟ یا این هم دارای یه سری شرایطه؟
      منظورم اینه از تضمینی که اگر معدلم بالای 17 شد ، تضمینی وجود داره که بتونم تغییر رشته بدم؟(برق هم نمیخوام فناوری اطلاعات میخوام )
      من تضمین میدم ولی دو ترم بالای 17 کاری هر کسی نیست

طبق آمار از هر 100 نفر 10نفر هر دو ترمو بالای 17 میشن(ببین پس من چه خرخونی هستم!!!)
      ویرایش توسط mkh-ana : 15 مرداد 1393 در ساعت 16:47

7. Top | #7
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mkh-ana نمایش پست ها
      من تضمین میدم ولی دو ترم بالای 17 کاری هر کسی نیست

طبق آمار از هر 100 نفر 10نفر هر دو ترمو بالای 17 میشن(ببین پس من چه خرخونی هستم!!!)
      شانس مارو میبینی؟ :yahoo (4):
      میخواستم برم م.شیمی دانشگاه تهران !
      الان دیدم حذف شده !
      م.نفت هم برم میتونم تغییر رشته بدم؟؟؟(راستی من فردا میام دانشگاه تهران ، شما نیستی؟ )

8. Top | #8

نمایش مشخصات
      شانس مارو میبینی؟ :yahoo (4):
      میخواستم برم م.شیمی دانشگاه تهران !
      الان دیدم حذف شده !
      م.نفت هم برم میتونم تغییر رشته بدم؟؟؟(راستی من فردا میام دانشگاه تهران ، شما نیستی؟ )
      آقا جان حذف نشده به خدا ، چرا الکی شایعه درست میکنین ، صرفا توی پردیس فنی رضوان شهر گیلان دانشگاه تهران ، امسال دانشجو نمیگره ، همین ، خود دانشگاه تهران و پردیس فنی فومن دانشجو میگیره ، شما هم احتمال زیاد قبولی ولی برای تغییر رشته به آی تی اصلا این رشته مناسب نیست ، شما اجبارا باید ترم دوم و اول چند واحد ناقابل شیمی بخونی ، بازم فکر کن بری دانشگاه شریف ، چهار ترم علافی داری بیای امیرکبیر سه ترم و دانشگاه تهران دو ترم
      ولی از همه راحتتر دانشگاه امیرکبیر هست ، البته در مقایسه شریف و تهران
      بازآی که تا به خود نیازم بینی
      بیداری شب‌های درازم بینی

نی نی غلطم که خود فراق تو مرا
      کی زنده رها کند که بازم بینی
      ویرایش توسط shahriar70 : 18 مرداد 1393 در ساعت 20:27

9. Top | #9
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shahriar70 نمایش پست ها
      آقا جان حذف نشده به خدا ، چرا الکی شایعه درست میکنین ، صرفا توی پردیس فنی رضوان شهر گیلان دانشگاه تهران ، امسال دانشجو نمیگره ، همین ، خود دانشگاه تهران و پردیس فنی فومن دانشجو میگیره ، شما هم احتمال زیاد قبولی ولی برای تغییر رشته به آی تی اصلا این رشته مناسب نیست ، شما اجبارا باید ترم دوم و اول چند واحد ناقابل شیمی بخونی ، بازم فکر کن بری دانشگاه شریف ، چهار ترم علافی داری بیای امیرکبیر سه ترم و دانشگاه تهران دو ترم
      ولی از همه راحتتر دانشگاه امیرکبیر هست ، البته در مقایسه شریف و تهران
      والا از هرکی که پرسیدم گفت حذف شده !خودمم هم اصلاحیه رو دیدم ! ( فردا میرم دانشگاه تهران،میپرسم) الان هم برنامه فرصت برابر شبکه اموزش گفت حذف شده !
      پس شما چه رشته ای رو پیشنهاد میکنی که مناسب باشه؟
      بعدشم با این رتبه من که شریف قبول نمیشم !(تازه شنیدم شریف اصلا هوس تغییر رشته نباید به سر ادم بزنه،چون فایده نداره)

10. Top | #10

نمایش مشخصات
      والا از هرکی که پرسیدم گفت حذف شده !خودمم هم اصلاحیه رو دیدم ! ( فردا میرم دانشگاه تهران،میپرسم) الان هم برنامه فرصت برابر شبکه اموزش گفت حذف شده !
      پس شما چه رشته ای رو پیشنهاد میکنی که مناسب باشه؟
      بعدشم با این رتبه من که شریف قبول نمیشم !(تازه شنیدم شریف اصلا هوس تغییر رشته نباید به سر ادم بزنه،چون فایده نداره)
      مگه شما توی دانشگاه امیرکبیر قبول نمی شی رشته مدنظرتو ؟
      اگه قبول میشی که به نظر من بیهوده ترین کار رفتن به یه رشته دیگه توی دانشگاه تهران و تغییر رشته هست.
      حساب هزار و یک احتمال رو باید بکنی ، درس های پایه مثل ریاضی 1 و 2 توی دانشگاه تهران خیلی سخت ارائه میشه و به همین راحتی ها نیست قبول شدنش
      بعد تازه توی جمع ورودی های 93 آی تی اگه سال 94 بتونی وارد شی ، یکم غریب هستی و به هرحال شرایط خاص خودشم داره
      دانشگاه تهران در مجموع از امیرکبیر بهتره ولی نه به هر قیمتی

در مورد مهندسی شیمی دانشگاه تهران هم ، خیلی راحت میشه فهمید که چی به چی هست ، کد رشته/محل مشخصه
      یه جستوجو توی دفترچه ها کن خودت میبینی چی به چی هست

بازآی که تا به خود نیازم بینی
      بیداری شب‌های درازم بینی

نی نی غلطم که خود فراق تو مرا
      کی زنده رها کند که بازم بینی
      ویرایش توسط shahriar70 : 18 مرداد 1393 در ساعت 20:47

11. Top | #11
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shahriar70 نمایش پست ها
      مگه شما توی دانشگاه امیرکبیر قبول نمی شی رشته مدنظرتو ؟
      اگه قبول میشی که به نظر من بیهوده ترین کار رفتن به یه رشته دیگه توی دانشگاه تهران و تغییر رشته هست.
      حساب هزار و یک احتمال رو باید بکنی ، درس های پایه مثل ریاضی 1 و 2 توی دانشگاه تهران خیلی سخت ارائه میشه و به همین راحتی ها نیست قبول شدنش
      بعد تازه توی جمع ورودی های 93 آی تی اگه سال 94 بتونی وارد شی ، یکم غریب هستی و به هرحال شرایط خاص خودشم داره
      دانشگاه تهران در مجموع از امیرکبیر بهتره ولی نه به هر قیمتی

در مورد مهندسی شیمی دانشگاه تهران هم ، خیلی راحت میشه فهمید که چی به چی هست ، کد رشته/محل مشخصه
      یه جستوجو توی دفترچه ها کن خودت میبینی چی به چی هست

امروز رفتم پرسیدم،حذف نشده ! ( به خدا من خودم خندم گرفته بود میگفتم مگه میشه حذف شه)
      اما فک کنم برم مهندسی نفت،اما انگار از مهندسی نفت نمیتونم apply کنم.میگن به خاطر تحریمه اره؟

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      میگم انتقالی گرفتن از یک شهر به یک شهر دیگه راحته؟

"When the going gets tough, the tough get going."

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehran34 نمایش پست ها
      میگم انتقالی گرفتن از یک شهر به یک شهر دیگه راحته؟
      نه راحت نیست ، انتقالی سخته ، دلیل می خواد ولی مهمان گرفتن و بعد اون انتقالی گرفتن راحتتره
      اگر در زندگی به ناگاه یکی از سیم های سازت پاره شد
      آهنگ زندگی را آنچنان بنواز که هیچ کس نداند برتو چه گذشت......

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      تضمینی که هست ولی یکم ریسک داره
      من الان میشناسم آدمی رو که ترم یک بالا 17 شد ولی ترم دوم شد 16.7.فکر کن ببین اگر اتفاق برات پیش بیاد میتونی همون رشته بمونی یا نه.معدل بالا 17 اوردن سخت نیست اصلاً ولی تضمینی رو نمره آوردن درس هایی مثل معادلات و ریاضی 1 نیست چون اذیت میکنن یکم (درس بخونی جواب میده) درس ها تو 2 ترم اول بیشتری ها مشترکه ولی تو ترم 2 یکسری درس اختصاصی میدن به دانشجوها و اینجا امکان داره یکم اذیت شی چون اگر بخوایی از مهندسی شیمی بری آی تی باید ترم 3 درس هایی مثل ریاضیات گسسته و برنامه نویسی پیشرفته رو بگیری درحالیکه بیشتر دانشجوهای آی تی تو ترم 2 پاسش کردن و تو درسهای اختصاصی از بقیه آی تی ها عقب میوفتی و از اون ور هم شیمی عمومی پاس کردی که به دردت نمیخوره و یکم از نظر تعداد واحد امکان داره عقب بمونی.ولی اگر آی تی خیلی دوست داری امیرکبیر برو با خیال راحت

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)