خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 46
    1. Top | #1
      4GB
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

سازمان سنجش حق منو خورد ?

سلام. الان دلم میخواد یه دل سیر گریه کنم اخه این ینی چی ? من درصد هامو با یکی از دوستان مقایسه کردم درصد های من 100 شرف بهتر از اون بود حتی زیستم رو 48 زدم و اون 30 زد ولی به طرز وحشتناکی رتبه 2 نفرمون یکی شد تقریبا واسه چی واسه اینکه من معدلم حدود یک نمره و در اصل نمره های امتحان نهایی ایشون با تقلب بهتر از من شد و توی کنکور من تاثیر گذاشت . بنده سر درد های عجیبی میگیرم سر کنکور هم گرفتم آخه این عدالته ? چرا ما متولدین 75 اینقدر بدبختیم ? از همون اول دبستان که بخوانیم بنویسیم واسمون آوردن باید پیش بینی میکردم !!!!! آخه چرا پازسال نگفتن که آبان میان میگن امسال تاثیر داره ? آبروم جلو فامیل رفت !!!!!!

2. Top | #2
      DDM
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بهت حق میدم .علتش اینه که اینجا ایرانه. هرسال سهمیه پزشکی رو تو دفترچه کم میکنن اما سر کلاس همون تعداد دانشجو میشینه!!! بقیه از کجا میان؟؟؟!!!!

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 4GB نمایش پست ها
      سلام. الان دلم میخواد یه دل سیر گریه کنم اخه این ینی چی ? من درصد هامو با یکی از دوستان مقایسه کردم درصد های من 100 شرف بهتر از اون بود حتی زیستم رو 48 زدم و اون 30 زد ولی به طرز وحشتناکی رتبه 2 نفرمون یکی شد تقریبا واسه چی واسه اینکه من معدلم حدود یک نمره و در اصل نمره های امتحان نهایی ایشون با تقلب بهتر از من شد و توی کنکور من تاثیر گذاشت . بنده سر درد های عجیبی میگیرم سر کنکور هم گرفتم آخه این عدالته ? چرا ما متولدین 75 اینقدر بدبختیم ? از همون اول دبستان که بخوانیم بنویسیم واسمون آوردن باید پیش بینی میکردم !!!!! آخه چرا پازسال نگفتن که آبان میان میگن امسال تاثیر داره ? آبروم جلو فامیل رفت !!!!!!
      درود
      فقط میخوام بگم درکتون میکنم...
      متاسفم...
      وبلاگ من:
      POURYA-BLUE.BLOGFA.COM

4. Top | #4

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      وضع من خیلی بدتر از شماست:yahoo (2):

این **** ها معدلو 100 درصد تاثیر دادن...25 درصد که اینطوری اثر نمیذاره

مگه اختلاف 4 5 نمره چقد میتونه جابجا کنه

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

بدبختی اینجاست نمیشه دوباره امتحان داد و نمرات دیپلم رو جبران کرد:yahoo (2):
      گرگ باش!
      مغرور!
      بر شب پادشاهی کن
      میخوای خنجر بزنی از رو به رو بزن
      مثل گرگ تعصب داشته باش
      مثل گرگ حتی به شیر هم رحم نکن
      مثل گرگ رو در رو حق بگیر
      به مانند گرگ باش
      دوستانت را لیس بزن
      دشمنانت را گاز بگیر
      گرگ باش دشمنانت را بدر
      در برابر سگان ولگرد بی تفاوت باش
      آنها با پارس کردن بیهوده زنده اند
      گرگ باش!
      همیشه با گله اما تنها!

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بله پس چی؟؟؟؟؟

بنده ترازم تو جامع های قلم چی 6500 بود.....اونایی که تراز 100 الی 200 تا پایین تر من داشتن 3 رقمی شدن.من الان باید دنبال بین الملل باشم...... .

زیستم رو در حد رتبه های تک رقمی پارسال و دو رقمی زیر 50 امسال زدم....اما این معدل لعنتی.............................. .

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      برای سیستم اموزشی ایران متاسفم بیچاره بچه های ایران

7. Top | #7
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بله متاسفانه شما نفر اولی نیستید که این اتفاقات سرتون میاد.
      به هر حال اینجا ایرانه. دنبال عدالت نباشید...

این معدل لعنتی امسال همرو شوکه کرده. کسی که با درصد های خوب به رتبه زیر 2-3 هزار فکر می کرده الان بالای 5000 شده اونم به خاطر معدل!

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      متاسفانه طبق قانون جدید که معدل تاثیر دادند کسی که معدلش از دبیرستان متفرقه گرفته وز حمت نکشیده و بالا شده

تاثیرش بیشتر شده
      و کسی که زحمت کشیده و معدلش کمتر شده رتبه اش خیلی پایین تر اومده

تنها راه حل این کار هم این که

تمامی کنکوری های معترض یک نامه به سازمان سنجش بدن که تاثیر معدل بر دارند و مطابق همه سال ها فقط کنکور و نتیجه اش تاثیر بدند

با تشکر موفق باشید

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      قابل توجه دوستانی که میگفتن معدل تاثیر زیادی نداره
      اوج نامردی این که زمان امتحان نهایی به ما نگفتن معدل تو کنکور تاثیر داره این مث خنجر از پشت زدن میمونه اخه نامردا اگه میخواستین معدل تاثیر بدین همون خرداد میگفتین

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      این معدل امسال چیز عجیبی بود !من که فکر میکردم شاید الکی باشه ولی خیلی جابه جا میکنه!خیلی بده یکی که مثلا در حد پزشکی تلاش کرده به خاطر اشتباهات گذشتش قبول نشه

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirh7 نمایش پست ها
      قابل توجه دوستانی که میگفتن معدل تاثیر زیادی نداره
      اوج نامردی این که زمان امتحان نهایی به ما نگفتن معدل تو کنکور تاثیر داره این مث خنجر از پشت زدن میمونه اخه نامردا اگه میخواستین معدل تاثیر بدین همون خرداد میگفتین
      من که سال 88 دیپلم گرفتم چی بگم؟
      میدونستم قراره تو کنکور تاثیر داشته باشه، ولی اون موقع از این خبرا نبود.
      Math & Physics are fun

12. Top | #12
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اگه میخواین ببینیم معدل براتون تاثیر مثبت گذاشته یا منفی،برین توی سایت کانون بخش تخمین رتبه درصداتون رو وارد کنین طبق کنکور92 ببینین چی میشد،بعدش با الان مقایسه کنین

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MohammaD_Technology نمایش پست ها
      اگه میخواین ببینیم معدل براتون تاثیر مثبت گذاشته یا منفی،برین توی سایت کانون بخش تخمین رتبه درصداتون رو وارد کنین طبق کنکور92 ببینین چی میشد،بعدش با الان مقایسه کنین
      الکی اینکارو نکنید اصلا هم چین چیزی رو هم نشون نمیده

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

یعنی اینهمه که امسال من درس خوندم مطئن بودم رتبم خیی بهتر از پارسال میشه اما امان از این معدل واقعا من بدشانسم چرا باید امسال این قانون مسخره رو تصویب کنن

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      پس اونایی که معدلشون پایینه دیگه درس نخونن.....اگه ایرونی جماعت هستیم یک حرکت عظیمی کنیم تا برای ساله بعد بچه ها این مشکلو نداشته باشن ...

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      باید اعتراض حضوری کنیم شاید واسه سال 94 به خودشون بیان

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن