خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات

موضوع مهم در مورد موندن برای کنکور 94 - لطفا به سوالم جواب دهید ... ♥

به نام خدا
      با سلام به همه عزیزان گرانقدر
      من متولد 74 هستم رشته تجربی و اولین کنکورم که کنکور 93 بود رو به پایان سپردم و چون نخونده بودم از فردای کنکور 93 شروع کردم به درس خوندن با برنامه استاندارد و تا الانم پیشرفت عالی داشتم

* میخوام بدونم من اگه بخوام بمونم برای کنکور 94 حتما باید دانشگاهی ثبت نام کنم؟ یا جایی باید برم که اجازه بدن برای کنکور 94 بمونم؟
      درضمن یه برگه ای بود که فک کنم معافیت از سربازی بود که مدرسه داد و ما بردیم +10 و فک کنم تا سال 98 معافیت گرفتم
      این برگه ربطی داره به موندن برای کنکور 94؟
      دوستان خیلی نگرانم مسخوام بدونم قضیه چیه
      ممنونم♥

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AMIRREZA_RAHMANI نمایش پست ها
      به نام خدا
      من متولد 74 هستم رشته تجربی و اولین کنکورم که کنکور 93 بود رو به پایان سپردم و چون نخونده بودم از فردای کنکور 93 شروع کردم به درس خوندن با برنامه استاندارد و تا الانم پیشرفت عالی داشتم

* میخوام بدونم من اگه بخوام بمونم برای کنکور 94 حتما باید دانشگاهی ثبت نام کنم؟ یا جایی باید برم که اجازه بدن برای کنکور 94 بمونم؟
      درضمن یه برگه ای بود که فک کنم معافیت از سربازی بود که مدرسه داد و ما بردیم +10 و فک کنم تا سال 98 معافیت گرفتم
      ممنونم♥
      سلام اون معافی که گرفتید در صورتیه که تجدید بشید تا سال 98 میتونید واستید یعنی تا سال 98 اگه هر سال تجدید بشید میتونید تا اوم سال بمونید و تا اونجایی که من اطلاع دارم بعد از تمام کردن دبیرستان یه سال فرصت دارید خودتو به نظام وظیفه معرفی کنید یعنی تا پایان شهریور ماه سال اینده

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AMIRREZA_RAHMANI نمایش پست ها
      به نام خدا

ممنونم♥
      شما اگه سال 94 بری دانشگاه معافیت تحصیلی داری...نری دانشگاه اعزام قطعی به خدمتی...

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NaKayama نمایش پست ها
      شما اگه سال 94 بری دانشگاه معافیت تحصیلی داری...نری دانشگاه اعزام قطعی به خدمتی...
      پس بدون هیچ دقدقه ای میتونم خودم رو برای کنکور 94 آماده کنم؟ ممنون از شما و دوستان ♥

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من 73 ام برای 92 کنکور دادم بعد موندم93 هم دادم الانم دارم معافیت میگیرم...74 هارو نمیدونم

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amiradolf نمایش پست ها
      من 73 ام برای 92 کنکور دادم بعد موندم93 هم دادم الانم دارم معافیت میگیرم...74 هارو نمیدونم
      دوست خوبم
      شما کنکور اولتون رو که دادید،برای اینکه کنکور بعدی رو هم بدید چیکار کردید؟
      یعنی دانشگاهی چیزی ثبت نام کردید که این فرصت در اختیارتون قرار بگیره؟یا نه همینطوری موندید برای کنکور بعدی و شرکت کردید.
      ؟

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام به بین داداش من یه سال پشت کنکور موندم یعنی اول سال 92 کنکور دادم بعد 93 امسال هم دوباره دادم وسطای خوندن یهو چندنفر گفتن باید برین سربازی و از این جور حرفا اینارو ول کن گوش کن ببین چی میگم: شما پیش دانشگاهی رو خوندی بار اول کنکور دادی پس تو فارغ تحصیلی و میخوای یه بار دیگه کنکور بدی میگن که هرکسی بعد از تمام کردن پیش ودادن کنکور یک سال یک سال دیگه فرصت دارد کنکور بدهد و سربازی این حرفا چرت و پرت اند اگه خیالت راحت نیست برو پلیس +10 بگو من برای بار اول کنکور دادم تاریخ تولد دقیقم اینه یه سال وقت دارم یا چی؟ بعد نمیدونم معافیت و از این جور چرتو پرتا رو نمیخواد بگیری هیچ چی نمیخواد مگه اینا **** اند به تو 5 سال فرصت بدن کنکور بدی برو بشین درستو بخون اینارو بیخیال این سایت زیاد نیا بیخوداست.

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      سلام بچه ها یه سوال داشتم ممنون میشم جوابمو بدید من رتبم برای مدیریت بازرگانی شیراز روزانه میخوره میخواستم بدونم اگه این رشته رو برم بعدش میتونم مرخصی بگیرم یا در کنارش برای کنکور 94 بخونم؟؟ایا میتونم برای 94 شرکت کنم با این وضع اصلا؟
      فلسفه زندگیِ انسان امروز در این جمله خلاصه می شود:

《فدا کردن
      آسایش زندگی برای ساختن وسایل آسایش زندگی !》

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط niceintheworld نمایش پست ها
      سلام به بین داداش من یه سال پشت کنکور موندم یعنی اول سال 92 کنکور دادم بعد 93 امسال هم دوباره دادم وسطای خوندن یهو چندنفر گفتن باید برین سربازی و از این جور حرفا اینارو ول کن گوش کن ببین چی میگم: شما پیش دانشگاهی رو خوندی بار اول کنکور دادی پس تو فارغ تحصیلی و میخوای یه بار دیگه کنکور بدی میگن که هرکسی بعد از تمام کردن پیش ودادن کنکور یک سال یک سال دیگه فرصت دارد کنکور بدهد و سربازی این حرفا چرت و پرت اند اگه خیالت راحت نیست برو پلیس +10 بگو من برای بار اول کنکور دادم تاریخ تولد دقیقم اینه یه سال وقت دارم یا چی؟ بعد نمیدونم معافیت و از این جور چرتو پرتا رو نمیخواد بگیری هیچ چی نمیخواد مگه اینا **** اند به تو 5 سال فرصت بدن کنکور بدی برو بشین درستو بخون اینارو بیخیال این سایت زیاد نیا بیخوداست.
      دوست خوبم اول اینکه فدای شما ! دوم اینکه سپاس از شما بابت توضیحات
      حقیقتش کنکور 93 رو که گند زدم به خودم اومدم و از فرداش با برنامه یه مشاور تحصیلی شرو کردم به درس خوندن و ساعات مطالع ام الان به 12 ساعت در روز رسیده و راضی ام.
      دوستم در مورد سربازی و این چیزا گفت و منم ترسیدم !! گفتم بیام وب یه تحقیقی کنم که شما محبت کردید ... موفق باشی ... ♥

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      یک نصیحت از من اگه دوست عزیز بپذیرید به عنوان یک ادم با تجربه تر و بزرگتر از خودت

اگه واقعا میتونی یک سال بمونی و واقعا زحمت بکشی و بتونی نتیجه کنکور عوض کنی بمون

اما اگه میخوای وقت به الافی و این ور اونور کنی بری بهتره

البته این بگم انسان اگه چیزی رو واقعا از ته دلش بخواد و براش زحمت بکشه خدا هم راضی میشه و بهش بهترین هدیه میده

حالا تصمیم با خودتون هست

11. Top | #11
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نه من هیچ کاری نکردم

12. Top | #12
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      میتونی انتخاب رشه کنی اونم رشته هایی رو بزنی که مطمنی قبول نمیشی
      بعد میتونی سال دیگه کنکوربدی
      البته ببخشیدا
      میتونم بپرسم چجوری دارین الان استاندارد درس میخونید؟
      مشاوردارید؟

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط فاططمه نمایش پست ها
      میتونی انتخاب رشه کنی اونم رشته هایی رو بزنی که مطمنی قبول نمیشی
      بعد میتونی سال دیگه کنکوربدی
      البته ببخشیدا
      میتونم بپرسم چجوری دارین الان استاندارد درس میخونید؟
      مشاوردارید؟
      سپاس از شما و ممنون بابت توضیحات
      بله یه مرکز مشاوره ای بود و معاون مدرسمون معرفی کرد و من رفتم اونجا و الان ماه دومم و دارم با برنامه درسی درست درس میخونم . ماهی یه برنامه میگیرم میشه 15 تومن و خیلی عالیه و میدونم دارم چیکار میکنم !!! و الانم که میبینید اومدم وب در تایم استراحتم ^_^

14. Top | #14
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      لطفا جواب سوال منم بدین:

من متولد فروردین74 هستم.کنکور92شرکت کردم رتبه خوب نبود،93هم شرکت کردم روزانه قبول شدم،به خاطر قبول نشدنم در دیف نمیذارن برم،حالا میخوام کنکور94شرکت کنم.سال92یک برگه از+10گرفتم که گفته تا سال98مدت تحصیل دارم.حالا برای اینکه برام مشکل پیش نیاد باید چیکار کنم؟؟؟
      «شکست به وجود نمی آید مگر آنکه تلاشی مستمر و پیگیر در کار نباشد.هیچ مشکل یا مانع عبور ناپذیری بجز ضعف ذاتی عزم و اراده ما وجود ندارد.»:troll (4):

البرت هوبارد

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Harem93 نمایش پست ها
      لطفا جواب سوال منم بدین:

من متولد فروردین74 هستم.کنکور92شرکت کردم رتبه خوب نبود،93هم شرکت کردم روزانه قبول شدم،به خاطر قبول نشدنم در دیف نمیذارن برم،حالا میخوام کنکور94شرکت کنم.سال92یک برگه از+10گرفتم که گفته تا سال98مدت تحصیل دارم.حالا برای اینکه برام مشکل پیش نیاد باید چیکار کنم؟؟؟
      دوست عزیز بهترین راه حل ممکن و جواب قطعی این هستش که به سازمان نظام وظیفه شهرتون مراجعه کنید

و شرح حال زندگی خودتون رو بدید بعد نتیجه قطعی رو بهتون می دن

ولی من تا جایی که خبر دارم 1 سال بیشتر معافیت تحصیلی نمیدن و همیشه همین جور بوده تا حالا حالا چطور به شما گفتن باز معافیت تحصیلی داری شاید قانون من در اوردی
      باشه

چناچه سال اول کنکور قبول نشی 1 سال معافیت تحصیلی بهت میدن چناچه باز قبول نشی باید دفترچه اعزام به خدمت بفرستی
      یا این که معافیت داشته باشی که راحت باشی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن