خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 29
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

تو هم مثل من نتیجه دلخواهت رو نگرفتی؟؟؟ نا امید نشو.. بیا تو

5 ماه...7 ماه و یا شاید هم 1 سال بود که منتظر چنین روزی بودیم.....که نتیجه ها رو بدن و رتبه دلخواه رو بگیریم.. من هم مثل تو وقتی صفحه رو باز کردم و رتبه رو دیدم تمام اون 6 ماه و بی خوابی ها و مهمونی نرفتن ها و...... مثل برق از جلو چشمم رد شد.......

اما با حسرت خوردن من و تو رتبه هامون عوش میشه؟

نه نمیشه.. من هم مثل تو الان نمیدونم چطوری به مادر و پدرم بگم.....

اما یه چیزی رو یاد گرفتم تو زندگی ..سال 87 وقتی نتایج میخواست بیاد به زورررر از خدا خواستم قبول شده باشم و شدم ..دانشگاه آزاد ..مهندسی عمران ولی الان میگم ای کاش میگفتم خدایا هر چی خودت صلاح می دونی..

حق داری.... این حرف که بگم صلاحت بوده قبول نشی الان واست سنگینه اما بهت قول میدم.. اگه دوباره ..محکم و استوار بلند بشیم... میتونیم بهش برسیم...

با نشستن و غصه خوردن هیچیییی درست نمیشه...

خدا واسه انده هاش بهترین ها رو میخواد

پس یه یا علی بگو .... چشم بهم بزنیم کنکور 94 رسیده

(( در آخر هم معذرت می خوام اگر متن طولانی بود و ویرایش خوبی نداشت... تازه واردم دیگه :yahoo (4)

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ای بابا من که دیگه تو خونه رام نمیدن .2 سال بشت کنکور بودن کمه؟ دوباره وایسم؟
      زندگی حس غریبی است که یک مرغ مهاجر دارد

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نارین جان یکی از اقوام من ... 5 سال پشت کنکور بود.......اما بلاخره دانشگاه اصفهان قبول شد پزشکی...
      اگر واقعا عاشق پزشکی هستی اشتباه من رو نکن.. من چون پسرم همون سال گقتم ای بابا برم سربازی؟؟؟ رفتم عمران و 5 سال از سخت ترین روزای زندگیم رو گذروندم

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط نارین نمایش پست ها
      ای بابا من که دیگه تو خونه رام نمیدن .2 سال بشت کنکور بودن کمه؟ دوباره وایسم؟

نارین جان یکی از اقوام من ... 5 سال پشت کنکور بود.......اما بلاخره دانشگاه اصفهان قبول شد پزشکی...
      اگر واقعا عاشق پزشکی هستی اشتباه من رو نکن.. من چون پسرم همون سال گقتم ای بابا برم سربازی؟؟؟ رفتم عمران و 5 سال از سخت ترین روزای زندگیم رو گذروندم

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      5 ساااااااااااال .من خونواذم بهم اجازه نمیده حقیقتش خودمم خسته شدم

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نمی دونم چی کار کنم خانواده می گن اگه نشد دوباره چی ؟ اگرتبه ات از اینم بدتر شد چی ؟ به نظر شما من که هدفم پزشکی باید از خواسته ام بگذرم تا به قول مادرم عمرم هدر نره؟

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط melinamirmiran نمایش پست ها
      نمی دونم چی کار کنم خانواده می گن اگه نشد دوباره چی ؟ اگرتبه ات از اینم بدتر شد چی ؟ به نظر شما من که هدفم پزشکی باید از خواسته ام بگذرم تا به قول مادرم عمرم هدر نره؟
      من موندم ونتونستم

البته توانایی های افراد مختلف باهم فرق میکنه ایشالا تو میتونی

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط melinamirmiran نمایش پست ها

خیلی ها بودن و شدن.... اگر واقعا عاشق پزشکی هستی ..ادامه بده.. هر رشته ای مثل من بری واست سخت تموم میشه.. اما اینا در صورتیه که دیگه امسال تیر خلاص رو بزنی...
      خونواده ها دوس دارن بچه هاشون سریع از بلا تکلیفی در بیان.. اما خودت ببین چه آینده شغلی رو دوس داری...یه مهندس حقوق بگیر... یا یه پزشک متخصص

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط نارین نمایش پست ها
      من موندم ونتونستم

البته توانایی های افراد مختلف باهم فرق میکنه ایشالا تو میتونی
      مرسی عزیزم امیدوارم تو و همه ی بچه های انجمن به اون جیزی که می خاین برسین

نقل قول نوشته اصلی توسط dr.ashkan94 نمایش پست ها
      خیلی ها بودن و شدن.... اگر واقعا عاشق پزشکی هستی ..ادامه بده.. هر رشته ای مثل من بری واست سخت تموم میشه.. اما اینا در صورتیه که دیگه امسال تیر خلاص رو بزنی...
      خونواده ها دوس دارن بچه هاشون سریع از بلا تکلیفی در بیان.. اما خودت ببین چه آینده شغلی رو دوس داری...یه مهندس حقوق بگیر... یا یه پزشک متخصص
      اخه داستان من یکم پیچیدخ است من 88 کنکور دادم شیمی ازاد تهران قبول شدم رفتم بعد از 4 سال از اون دانشگاه و رشته متنفر شدم انصراف دادم نشستم بدون هیچ کلاس کنکور حتی ازمونی خوندم جالبیش اینه که رتبه ام نسبت به سال 88 بهترم شده
      حالا من با این اوصاف چی کتر کنم؟

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بچه ها منم خیلی گند زدم
      کلا خانواده با یه امید دیگه ای نگاه میکردن
      خیلی بد شد
      14000 شدم
      بچه ها با این وضع دانشگاه آزاد میشه جایی رفت ؟ ( شهر های بزرگ )

10. Top | #10
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مشکل نظام وظیفه اگه نداری... ادامه بده ...مطمئنن باش سال دیگه اگه از الان شروع کنی رتبت عالی میشه:yahoo (4):

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      من دیگه برای بار سوم خیلی از لحاظ روحی سخته برام بمونم واحتمالا میرم تو بازار کار والا این جوری که اینقدر حق ما رو میخورن دلیلی نمیبینم بخوام تلاش بکنم به خاطر تاثیر معدل هر جند که درصدام تقریبا دوبرابر پارسال بود ولی رتبه پارسالمو از دوباره گرفتم واقعا پشیمونم که چرا دارم تو این مملکت درس میخونم من که از الان دیگه فقط فکر مسئله مادیاتم و میرم بازار کار والا شاید خدا دوستم داشته که پزشکی نرم چرا 12 سال عمرمو بزارم و موقعی که پیر شدم به درامد خوب برسم همین الان شروع میکنم مطمعنا ثروت خیلی بهتر از علمه تو این مملکت خداحافظ همگی ایشالا بهترین ها برای همتون باشه
      فلسفه زندگیِ انسان امروز در این جمله خلاصه می شود:

《فدا کردن
      آسایش زندگی برای ساختن وسایل آسایش زندگی !》

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تصمیم خودتونو بگیرید اگه میخواین بمونید که بمونید ولی نشه بمونید و وسطای راه جا بزنید

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DaNiaLHnV نمایش پست ها
      من دیگه برای بار سوم خیلی از لحاظ روحی سخته برام بمونم واحتمالا میرم تو بازار کار والا این جوری که اینقدر حق ما رو میخورن دلیلی نمیبینم بخوام تلاش بکنم به خاطر تاثیر معدل هر جند که درصدام تقریبا دوبرابر پارسال بود ولی رتبه پارسالمو از دوباره گرفتم واقعا پشیمونم که چرا دارم تو این مملکت درس میخونم من که از الان دیگه فقط فکر مسئله مادیاتم و میرم بازار کار والا شاید خدا دوستم داشته که پزشکی نرم چرا 12 سال عمرمو بزارم و موقعی که پیر شدم به درامد خوب برسم همین الان شروع میکنم مطمعنا ثروت خیلی بهتر از علمه تو این مملکت خداحافظ همگی ایشالا بهترین ها برای همتون باشه
      شما خوب کاری میکنی .منم اگه بسر بودم میزدم تو کار ازاد

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DaNiaLHnV نمایش پست ها
      برو تو بازار کار ولی لیسانس خودتو حتما بگیر

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

Romantic
      نمایش مشخصات
      من رتبم شده
      4820
      (((
      از طرفی خوشحالم که از 50 هزار پارسال که همه سوالا شانسی زدم بهتر شدم
      از طرفی بر پدر مادر اونیکه این قضیه تاثیر معدل مُد کرده از دیشب دارم لعنت میفرستم که *** به هر رتبه ام .
      نمیتونم بین الملل برم .
      ازاد پرشکی هم نمیارم تو مشهد .
      یعنی رسما یک سال دیگه بمونم .
      با معدل 11 من سال دیگه خدا باید به خیر کنه !
      یعنی میشه سال دیگه بهتر شد ؟؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)