خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 46
    1. Top | #1
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

Cool شیمی 3 و 3 سوال بی پاسخ!لطفا همکاری کنید

2سالی هست که بی سرو وصدا! مقدمه شیمی 3 تغییر کرده است باتوجه به اینکه در مقدمه صراحتا لفظ کنکوربه کار رفته است

1.آیا سازمان سنجش(طراحان کنکور)پرسش طرح نکردن از بخش هایی که درمقدمه بیان شده است را رعایت می کنند؟

2.آیا اگر سوال از این بخش ها طرح شد امکان اعتراض برای ما وجود داره؟

3.آِیا شما کنکوری 94 یا 95 این بخش ها رو می خونی مخصوصا حفظ کامل واکنش شیمیایی که به طور مستقیم یا غیر مستقیم به 10 سوال ربط دارد

sc20140802-235400.png

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اینجا ایرانه......هیییس...فقط درستو بخون جا نمونی...همین

3. Top | #3
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      لطفا یکم جدی باشید مثلا من و معلم شیمی مون امروز سوالات کنکور رو که بررسی کردیم حتی قبل بیان این مقدمه طراحان از بخش آزمایش کنید سوال نداده اند
      درصورتی که در کتاب های تست تعداد زیادی سوال حفظی از این بخش ها داده شده است و خوندن اون ها فقط وقت رو تلف می کنه
      بچه ها لطفا همکاری کنید

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      خو راس میگه دیگه اینجا ایران رو کدوم کار نظارت هست که رو کنکورش باشه مگ ما شوخی داریم عجباااااااااااااااااااااا ااااا

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahmood66 نمایش پست ها
      خو راس میگه دیگه اینجا ایران رو کدوم کار نظارت هست که رو کنکورش باشه مگ ما شوخی داریم عجباااااااااااااااااااااا ااااا
      همییینا بوگو

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط hosienrh نمایش پست ها
      لطفا یکم جدی باشید مثلا من و معلم شیمی مون امروز سوالات کنکور رو که بررسی کردیم حتی قبل بیان این مقدمه طراحان از بخش آزمایش کنید سوال نداده اند
      درصورتی که در کتاب های تست تعداد زیادی سوال حفظی از این بخش ها داده شده است و خوندن اون ها فقط وقت رو تلف می کنه
      بچه ها لطفا همکاری کنید
      شما و معلم شیمی تون بشینین 5 صفحه واکنش های شیمیایی رو حفظ کنین تا ببینین چی وقت تلف میکنه......بعدشم شیمی 3 اینقد مسائل خوب داره که میتونه دانش رو بسنجه و از اونا در میارن که دیگ نمیرن سراغه ازمایش کنید های حفضی.....کتاب های تست هام صرفن برای پر شدن کتابشون و دقیق بررسی کردن کتاب درسی اینکارو میکنن که نکته ای جا نمونه...چون تو ازمون های ازمایشی ازش سوال میاد...

6. Top | #6
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      الان آقای کلید!سر همه کارها نظارت داره
      خخخخخخخ شوخی کردم جدی نگیر

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

بشین معادله هارو بخون

8. Top | #8
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mamas نمایش پست ها
      بشین معادله هارو بخون
      حالا معادله ها به کنار بیشتر تو فکر مطالب حفظی داخل خود آزمایی ها هستم مثلا حفظ فرمول ساختاری متیل سیلیسات!

9. Top | #9
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      2سالی هست که بی سرو وصدا! مقدمه شیمی 3 تغییر کرده است باتوجه به اینکه در مقدمه صراحتا لفظ کنکوربه کار رفته است

1.آیا سازمان سنجش(طراحان کنکور)پرسش طرح نکردن از بخش هایی که درمقدمه بیان شده است را رعایت می کنند؟

3.آِیا شما کنکوری 94 یا 95 این بخش ها رو می خونی مخصوصا حفظ کامل واکنش شیمیایی که به طور مستقیم یا غیر مستقیم به 10 سوال ربط دارد

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: SC20140802-235400.png
مشاهده: 143
حجم: 110.4 کیلو بایت

شما كنكوري 94 هستيد؟
      منم 94 ايم و همين موضوع رو با دبيرمون بحث كرديم و آخرش اين شد ك آدم عاقل روزه ي شك دار نميگيره

10. Top | #10
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کاربر mamad.hnyبه نطرت چ کار کنیم؟نمیشه با سازمان سنجش در ارتباط بود عایا؟

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

وای نه مگه از اونجا که گفتن تو کنکور نیست سوال هم می دن!!!! این که خیلی نامردیه درحقتون ببینم مطمئنید؟؟؟؟

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      حالا معادله ها به کنار بیشتر تو فکر مطالب حفظی داخل خود آزمایی ها هستم مثلا حفظ فرمول ساختاری متیل سیلیسات!
      اولا متیل سلیسات فقط تعداد اتم های کربن و تعداد پیوند ها این طور فاکتور ها مهمه شکلشا ک دیگ نمیخواد بحفظی....خود ازمایی ها هم فک کنم بیشترشون همون واکنش هاست ....اونم قاعدشو بفهمی حله...مسائلو بچسب...

خواهری کسی اینجا به حرف ما گوش نمیده حالا توهرچی بیای دلیل بیاری اینا کاره خودشونو میکنن...شاید اونا مثلا برای واکنش ها میگن حابجایی دوگانه ک حفضی نیس جاها رو باس عوض کنن و بعدشم یه موازنه ساده...از این مقدمه ها تو کتابامون زیاده

13. Top | #13
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کاربر mamas سلام و درودتو کنکور 91و 92از فرمول ساختاری نه مولکولی متیل سلیسات سوال داده انداگه مقدمه رو بخونی گفته نمی خواد کل معادله رو بخونید مثلا اگه بخواد یه واکنس تجزیه بده طراح باید نصف واکنش رو برامون بنویسهولی فک نکنم رعایت کنند

14. Top | #14
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کاربر mamad.hnyبه نطرت چ کار کنیم؟نمیشه با سازمان سنجش در ارتباط بود عایا؟
      ميخواي زنگ بزني سازمان سنجش چي بگي؟ ببين اينجوري ميشه:
      تو زنگ ميزني و با مدرك بهشون ميگي كه نبايد بياد. اوناهم قبول ميكنن و قول ميدن كه ازش نيارن. ولي وقتي رفتي سرجلسه كنكور ميبيني ازش سوال آوردن. خب اونوقت دستت به كجا بنده؟؟؟؟
      بيخيالش بشين درستو بخون

15. Top | #15
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من پیشنهاد می کنم بخونید من فکر می کنم کنکور با قانونای قبلی و قدیمی خودش پیش میره مثلا ازون اول از قسمت بیشتر بدانید سوال نمی دادن هنوز هم سوال نمی دن ولی حفظ کردن فرمول ها و اون ها رو من فکر نمی کنم وقت زیادی بگیره و من حقظ کردم و اونقدر سخت نبود ولی رسما توی کتاب نوشته نپرسید ولی طراحای شیمی شده سالی سوال اشتباه بدن وحذش نکنن چندتا نمونش هست اینجا هم ممکنه چنین چیزی باشه یعنی سوال از وانکش ها و حفظیاتی بدن که نباید بدن

حالا همه حرفای منطقی ما میزنیم اخرش سازمان سنجش همیشه کار خودشو می کنه.نمونش دینی امسال رشته ریاضی شما هر کتاب کمک آموزشی رو باز کنی نوشته خواب بچگی حضرت یوسف رو یعقوب تعبیر کرد همه معلما هم همین موضوع رو می گفتن و هیچ بحثی بینشون نبوده حالا این دفعه یه طراح کنکور اومده و گفته خود یوسف تعبیر کرده شما باید بگی چشم و قبول کنی هیچ کار دیگه ای از دستت بر نمیاد

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن