خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 59
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      واقعا كه من در كار رتبه هاي برتر موندم،دروغ گفتنم واقعا حدي داره،تو لينكي كه ديدم(رتبه لرستاني) گفته از كتاب هاي كمك اموزشي هم حتي كمك نگرفته و استعدادش خدا داديه؟؟؟!!! احتمالا سرنماز روز قبل كنكور كليد سوالات كنكور براش وحي شده!!! تا جاي كه من از منابع موثق اطلاعات دارم،يكي از اين عزيزان با بهترين مشاور كشور كار كرده كه چون واقعا شناختي از ايشون ندارم نام نمي برم ولي قطعا خودتون بهتر مي دونيد.اونيكي هم از مشاوره هاي خصوصي مهندس سهراب فرهپور بصورت تلفني استفاده مي كرده.
      Nothing about Loyality is cheap
      At Last
      What Can You Expect???
      From a Hug
      But
      a Grunt!!!
      Bye Forever
      Friday,Aguest15
      3:47PM
      My Last
      Activity Here

2. Top | #32
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      باشه شما واسه هرچیزی میتونید یه بهونه جور کنید اون مدرسه تیزهوشان بود اون دبیراش عالی بودن!تقصیر همس به جز من! ولی من اینجور فکر نمیکنم رستگار رحمانی هم یه الگو تمام عیاره حداقل واسه من

3. Top | #33
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mariz
      نمایش مشخصات

مطالبي خواندني از رتبه های تک رقمی كشوري کنکور 93

· سید شایان پورمیربابایی رتبه 1 منطقه 2 تجربی امسال و سعید مفیدی آستانه رتبه 1منطقه2ریاضی سال90همسایه اند.

· یاسمن سعیدی رتبه 1 ریاضی کشور سال دبیرستان رشته اش تجربی بوده و در سال سوم دبیرستان تصمیم به انتخاب رشته ریاضی می گیرد.

· علی ولایی رتبه 1 انسانی کشور دیپلم ریاضی گرفته و در ودوره ی پیش دانشگاهی رشته ی علوم انسانی را برای ادامه ی تحصیل انتخاب می کند.

· آناهیتا نجفی رتبه 2 کشور تجربی مدال نقره ی المپیاد شیمی کشوری دارد.

· امید شمس اللهی رتبه 3 کشور انسانی مدال نقره ی المپیاد ادبی دارد.

· مهسان صمدی از اصفهان رتبه ی 5 کشوری تجربی را به دست آوردد و خواهر ایشان ملیکا صمدی رتبه ی 9 منطقه 1 تجربی سال 90 را بدست آورد.ضمنا هر دو دانش آموز کانون بودند .

· امیر نوری پور از آمل رتبه ی 2 منطقه ی 2 رشته ریاضی را کسب کرده و پدر ایشان سال 65 رتبه 2 رشته تجربی را به دست آوردند.

· حسین خاکپور رتبه 10 کشوری تجربی کنکور 93 ، مقام اول استان در رشته ی حفظ قرآن را در سال گذشته به دست آوردند.

· رتبه های 1 و 8 تجربی امسال ( شایان پورمیربابایی و فراست رجبی ) در مدرسه ی استعدادهای درخشان لنگرود همکلاس بودند.

· میعاد لقایی رتبه 1 منطقه 2 ریاضی ، سال دوم دبیرستان مدال طلای المپیاد جهانی ریاضی واترلو کانادا ( منتخبان آزمون ریاضی کانگورو ) را کسب کرده است.

· شهرهای خرم آباد ، بابلسر و کاشمر شهرهایی هستند که امسال برای اولین بار رتبه های تک رقمی کشوری داشتند .
      باید انداختش دور...همین.

قلب آهنی

4. Top | #34
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bahat-ghahram
      نمایش مشخصات
      من خودم سال 90 یا91 فهمیدم اینا اکثرا بخاطر پول یا هرچی راست نمیگن
      تو برنامه ماه عسل پسره گفت من تو ازمونا یا هرچی شرکت نکردم
      بعد چند روز بعدش تو پیام های بازرگانی کانون وگاج میگفت من اینجا ها بودممممم
      به فکر درستون باشید وتلاشتونا بکنین!!!!

5. Top | #35
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط غزلی نمایش پست ها
      آره بابا من منبع موثق دارم که رتبه یک و دو امسال تجربی از کلاس زیست استفاده کردن وهمایشم رفتن حتی
      کلاس زیستش فقط معلمه ژنتیک درس داده بقیه رو گفته حفظیه خودتون بخونید واز اسفندم هر هفته دوره زیست داشتن با آزمونای خیلی شبیه کنکور..مثل اینکه خیلی قوی بوده نوع سوالاش..البته مسلمه کسی منکر درست واصولی خوندن وتلاش مضاعف این عزیزان:yahoo (4):نیست ولی اون دوره که فقط با کتاب درسی بشه رسید جایی گذشت ..همه میدونیم کنکور شده دکون تجاری
      جواب سوالاتون رو الان میدم.
      رتبه 2 تجربی از دوستان هستن. ایشون تا آخر تابستون دوره ی المپیاد بودن و درس نمیخوندن. از مهر که شروع به درس خوندن کردن کم به مدرسه میرفتن و بجاش پیش دبیرای خودش کلاس میرفته. ینی دبیرای مدرسه نه دبیرای آموزشگاه. دلیلش هم این بود که درسی که توی 5 جلسه دبیر توی مدرسه میده رو توی یه جلسه بهش میگفته.
      ایشون هم توی مصاحبه هاشون این موضوع رو گفتن. حتی توی مصاحبه با تلویزیون اخبار سراسری هم این موضوع رو گفتن ولی تلویزیون سانسورش کرد.
      ایشون دوست بنده هستن و این حرفایی که میزنم حقیقته. من که دارم از نزدیک میبینمش، میدونم که بدون هیچگونه تکبر به هرکسی کمک میکنه.
      راجب رتبه 2 ریاضی خانوم یغمایی هم باز من ایشون رو میشناسم و دورادور در ارتباط هستیم. ایشون دانش آموز دبیرستان فرزانگان 1 تهران هستن و واقعا هیچ کلاسی نرفتن. کلاسای مدرسه به اندازه کافی مفید هستن براش که نیاز به کلاسی نداشته باشه.
      ایشون هم بسیار عالی توی صفحه شخصیشون توی سایت کانون به سوال کاربرا جواب میدن. (یه سر بزنید)
      درضمن هم ایشون هم خانوم سعیدی رتبه 1 ریاضی در مصاحبه با نشر دریافت منابعشون رو گفتن.

6. Top | #36
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mamad.hny نمایش پست ها
      جواب سوالاتون رو الان میدم.
      رتبه 2 تجربی از دوستان هستن. ایشون تا آخر تابستون دوره ی المپیاد بودن و درس نمیخوندن. از مهر که شروع به درس خوندن کردن کم به مدرسه میرفتن و بجاش پیش دبیرای خودش کلاس میرفته. ینی دبیرای مدرسه نه دبیرای آموزشگاه. دلیلش هم این بود که درسی که توی 5 جلسه دبیر توی مدرسه میده رو توی یه جلسه بهش میگفته.
      ایشون هم توی مصاحبه هاشون این موضوع رو گفتن. حتی توی مصاحبه با تلویزیون اخبار سراسری هم این موضوع رو گفتن ولی تلویزیون سانسورش کرد.
      ایشون دوست بنده هستن و این حرفایی که میزنم حقیقته. من که دارم از نزدیک میبینمش، میدونم که بدون هیچگونه تکبر به هرکسی کمک میکنه.
      راجب رتبه 2 ریاضی خانوم یغمایی هم باز من ایشون رو میشناسم و دورادور در ارتباط هستیم. ایشون دانش آموز دبیرستان فرزانگان 1 تهران هستن و واقعا هیچ کلاسی نرفتن. کلاسای مدرسه به اندازه کافی مفید هستن براش که نیاز به کلاسی نداشته باشه.
      ایشون هم بسیار عالی توی صفحه شخصیشون توی سایت کانون به سوال کاربرا جواب میدن. (یه سر بزنید)
      درضمن هم ایشون هم خانوم سعیدی رتبه 1 ریاضی در مصاحبه با نشر دریافت منابعشون رو گفتن.
      خب منکه سوالی نپرسیدم :yahoo (4):
      من دارم میگم اینام کلاس میرفتن ولی بنا به ملاحظات شخصی خودشون-کلی میگم- حالا یا به قول شما سانسور عمدی میگن نه کلاس نمیریم .کتاب نداشتیم وفلان..ومنکرخوب درس خوندن وپشتکارشون اصلا وابدا نیستم

7. Top | #37
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      کتابای قلمچی فقط به درد موشک درست کردن میخوره اونوقت اینا همشون با این کتابا رتبه یک شدن.قشنگ معلومه دارن تبلیغ میکنن.

8. Top | #38
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amiredge نمایش پست ها
      کتابای قلمچی فقط به درد موشک درست کردن میخوره اونوقت اینا همشون با این کتابا رتبه یک شدن.قشنگ معلومه دارن تبلیغ میکنن.
      حالا اینقدم داغون نیست کتاباش:yahoo (4):ریاضیشُ من داشتم خوب بود
      شمابه اصابت مسلط باش:yahoo (4):خب میگم دیگه کنکورشده دکون -بالاخره از یه جا باید پولشو دربیارن دیگه

9. Top | #39
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ولي اون دو نفر ك من ميشناسم و گفتم از هيچكدوم از كتاباي قلمچي استفاده نكردن و توي مصاحبه ها حرفي از كتاب نزدن. البته فك كنم از يكي دو كتاب جمعبندي استفاده كردن مطمئن نيستم.
      منابعشون رو هم كسي خواست بگه بهش بگم :دي

10. Top | #40
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      وااااقعا با تمام وجود ميگم خوش به حالشون

11. Top | #41
      arj
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط HaydeH نمایش پست ها
      یادمه رتبه اول ۸۷ ... ریاضی ... اولین بارم بود با یه رتبه اولی حرف میزدم واقعا همه چی رو میگفت ...البته من از کلاس رفتن سوالی ازش نکردم ولی خیلی خوب راهنمایی میکرد .
      خبراینجور ادما کم هست
      آقای سجاد فولادی ؟
      آن كه دانست ، زبان بست وآن كه مي‌گفت،ندانست ...!

12. Top | #42
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بله اقای فولادی قلعه

13. Top | #43
      arj
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      بله ابشون خیلی آدم باحالی به نظر میرسن ... ولی نمیدونم چرا جواب منو ندادن !
      آن كه دانست ، زبان بست وآن كه مي‌گفت،ندانست ...!

14. Top | #44
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      به گزارش لور مهسا دولتشاهی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در خرم‌آباد، اظهار کرد: هوش و استعداد من خدادادی بوده است و موفقیت خودم را تنها از سر لطف و محبت خداوند می‌دانم.

عجب....
      ^______________________^

15. Top | #45
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نمیدونم کی ازشون سوال پرسیدین حتما مشغله شون زیاده الان که حتما ارشدشون تموم شده

منبع کنکوریا از لحاظ کتاب کمک درسی همیناس که ما داریم

دونستنش خیلی کمک نمیکنه

ولی جزوه و کلاس خصوصی و .. بحثش جداس

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

نمیدونم کی ازشون سوال پرسیدین حتما مشغله شون زیاده الان که حتما ارشدشون تموم شده

منبع کنکوریا از لحاظ کتاب کمک درسی همیناس که ما داریم

دونستنش خیلی کمک نمیکنه

ولی جزوه و کلاس خصوصی و .. بحثش جداس

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن