خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 30
    1. Top | #16
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط gigabyte2052 نمایش پست ها
      واقعا نامردیه اگر انصراف بدم و لیسانس و نگیرم بعد از قبولی پزشکی رایگان میتونم درسته ؟
      بله..اونوقت مجاز هستین یک بار دیگه روزانه قبول شین چون دانش آموخته حساب نمیشین..ولی قبل از انصراف به همه چی فکر کنین..به ظرفیت ها و تاثیر مستقیم معدل
      یه اتاق تاریک...یه سیگار و یه سردرد قد تموم دردهای دنیا

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pimimessi نمایش پست ها
      بله..اونوقت مجاز هستین یک بار دیگه روزانه قبول شین چون دانش آموخته حساب نمیشین..ولی قبل از انصراف به همه چی فکر کنین..به ظرفیت ها و تاثیر مستقیم معدل
      جدیدا تاثیر معدل چقدر شده ؟
      در صورت قبولی قطعی انصراف میدم غ اون نه

Let not your heart be troubled: ye believe in God, believe also in me.

3. Top | #18
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      جدیدا تاثیر معدل چقدر شده ؟
      در صورت قبولی قطعی انصراف میدم غ اون نه
      آهان شما آزاد هستین.درسته..فکر کردم روزانه هستین..فعلا 25 درصد تاثیر مستقیم میزاره..هنوز هیچی معلوم نیست از نوع تاثیرش که چقدر میکشه عقب..هنوزم معلوم نیست برای 94 تاثیرش چقدر میشه

4. Top | #19
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام.....دوست عزیز فقط کسایی که کارشناسی ملی خوندن باید شهریه بدن.....شما نباید شهریه بدین....مطمین باشین......حتی اگه شبانه میخوندین بازم شهریه نباید میدادین

5. Top | #20
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستان سلام من مهر ترم 3پیام نور هستم میتونم 94 کنکور بدم؟

6. Top | #21
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط فتانه نمایش پست ها
      سلام.....دوست عزیز فقط کسایی که کارشناسی ملی خوندن باید شهریه بدن.....شما نباید شهریه بدین....مطمین باشین......حتی اگه شبانه میخوندین بازم شهریه نباید میدادین
      دوست عزیز می تونم بپرسم دلیلتون برای این جرف چیه ؟

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط reza25 نمایش پست ها
      دوستان سلام من مهر ترم 3پیام نور هستم میتونم 94 کنکور بدم؟
      بله می تونین

7. Top | #22
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بخاطر استرس ودیر امدن جواب کنکور

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      میشه این pdf و مطالعه کنید ؟

منم از خدامه شهریه نگیرن ! از غ روزانه ها ولی این پی دی اف رو ببینید ....

http://hcmep.behdasht.gov.ir/uploads...Karshenasi.pdf
      اخه توی این فایل pdf کجاش نوشته که غیر روزانه ها باید شهریه بدن؟فقط نوشته کسانی که میخوان بین الملل برن حتی اگه روزانه نبودن باید شهریه بدن که اینم از قبل معلوم بود.

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز می تونم بپرسم دلیلتون برای این جرف چیه ؟

بله می تونین
      فک کنم حق با ایشون بود پی دی اف و کامل نفهمیده بودیم واسه بین اللمل نوشته همه باید شهریه بدن حتی ازادا واسه دولتی فقط روزانه ها

نقل قول نوشته اصلی توسط master_2013 نمایش پست ها
      اخه توی این فایل pdf کجاش نوشته که غیر روزانه ها باید شهریه بدن؟فقط نوشته کسانی که میخوان بین الملل برن حتی اگه روزانه نبودن باید شهریه بدن که اینم از قبل معلوم بود.
      بله حرفه شما درسته ما پی دی اف و کامل نفهمیده بودیم

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دوستان یک سوال من سال 91 روزانه قبول شدم ولی ثبت نام نکردم مشکلی که نداره ؟

11. Top | #26
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط master_2013 نمایش پست ها
      ننوشته ؟ !!!!
      می دونم منظورتون چیه..مشکل سر همون و یا هستش که ابهام ایجاد کرده

tasdt.jpg

اگه منظورتون به اطلاعیه اعلام شده از وزارت به سازمان سنجش برای اطلاع دادن هست ( متن سوم) که باید بهتون بگم که سازمان سنجش در اطلاعیه خودش برای این اصلاحیه داده و همون متنی رو که عکسش رو گذاشتم اعلام کرده
      این طرح اگه قرار باشه اجرایی بشه نامردی هست .من دیگه بحثی تو این زمینه نمی کنم.امیدوارم حرف شما درست باشه دوست عزیز و این و یا که گفته شده جدا کننده دو جمله نباشه چون میشه اینطور برداشت کرد مرجع دکتری عمومی اول هم بینالملل باشه

در کل = اگه این اطلاعیه که اومده قسمت اول جمله یعنی دکتری عمومی ها رو به بین الملل نسبت داده باشه ( که میشه اینطور هم برداشت کرد ) حرفتون درسته..ولی اگه نسبت نده و جدا بگیره یعنب باید شهریه داد

فک کنم حق با ایشون بود پی دی اف و کامل نفهمیده بودیم واسه بین اللمل نوشته همه باید شهریه بدن حتی ازادا واسه دولتی فقط روزانه ها

بله حرفه شما درسته ما پی دی اف و کامل نفهمیده بودیم
      من میدونم منظور ایشون چیه..قبلا تو تاپیک های قدیمی کلی در مورد نقش این کلمه و یا صحبت کردیم.اگه این ویا 2 جمله اول رو از هم جدا کنه یعنی اینجوری باشه
      پذیرفته شدگان دکتری عمومی دندون و پزشکی و دارو ( هرجا)
      و
      یا
      پذیرفته شدگان کارشناسی بین الملل
      یعنی باید شهریه بدن ( که احتمالش کمه به نظر من ولی از مسئولین هرچی بر میاد)

ولی اگه این و یا جدا کننده نبوده باشه و بگه دکتری عمومی و کارنشاسی بین الملل یعنی هردو رو به بین الملل نسبت بده حرف ایشون درست میشه.باید دید ورودی های امسال بهشون چی می گن.من خودم فکر می کنم دومی درسته ..بازم باید صبر کرد و دید
      ویرایش توسط Alfredo : 12 مرداد 1393 در ساعت 15:25

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ننوشته ؟ !!!!

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: tasdt.JPG
مشاهده: 36
حجم: 38.3 کیلو بایت

اگه منظورتون به اطلاعیه اعلام شده از وزارت به سازمان سنجش برای اطلاع دادن هست ( متن سوم) که باید بهتون بگم که سازمان سنجش در اطلاعیه خودش برای این اصلاحیه داده و همون متنی رو که عکسش رو گذاشتم اعلام کرده
      این طرح اگه قرار باشه اجرایی بشه نامردی هست .من دیگه بحثی تو این زمینه نمی کنم.امیدوارم حرف شما درست باشه دوست عزیز و این و یا که گفته شده جدا کننده دو جمله نباشه چون میشه اینطور برداشت کرد مرجع دکتری عمومی اول هم بینالملل باشه

در کل = اگه این اطلاعیه که اومده قسمت اول جمله یعنی دکتری عمومی ها رو به بین الملل نسبت داده باشه ( که میشه اینطور هم برداشت کرد ) حرفتون درسته..ولی اگه نسبت نده و جدا بگیره یعنب باید شهریه داد

من میدونم منظور ایشون چیه..قبلا تو تاپیک های قدیمی کلی در مورد نقش این کلمه و یا صحبت کردیم.اگه این ویا 2 جمله اول رو از هم جدا کنه یعنی اینجوری باشه
      و
      یا

ولی اگه این و یا جدا کننده نبوده باشه و بگه دکتری عمومی و کارنشاسی بین الملل یعنی هردو رو به بین الملل نسبت بده حرف ایشون درست میشه.باید دید ورودی های امسال بهشون چی می گن.من خودم فکر می کنم دومی درسته ..بازم باید صبر کرد و دید
      مملکت مارو باش قانونشم روشن نیست

دوستان کسی اطلاع دقیق از مسولین و اینا نداره ؟؟؟؟؟؟
      لینک این تبصره که گذاشتید میشه بدید؟

13. Top | #28
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahnaz نمایش پست ها
      سلام.
      تا جاایی که من میدونم همکلاسیه من ازاد خونده قبلا و الان دندان میخونه ولی پول نمیده چون مدرکش مال دانشگاه ازاده.و دوستیم دارم که سال سوم علوم ازمایشگاهی انصراف داده و اون هم دندان میخونه الان و اونم پول نمیده و اون درساایی که 80% با درسای الانش مخصوصا عمومیا تطاابق داده شدن..جواب سوال سومتون رو نمیدونم
      موفق باشین
      مهناز خانم دوستانتون ورودی چه سالی هستن ؟ احتمال داره این قانون ( شهریور پارسال بوده ؟) در مورد اونا پیاده نشه ؟

14. Top | #29
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط m222 نمایش پست ها
      مهناز خانم دوستانتون ورودی چه سالی هستن ؟ احتمال داره این قانون ( شهریور پارسال بوده ؟) در مورد اونا پیاده نشه ؟
      همه ورودی ی سالیم..
      91
      نمیدونم والا.باید از معاونت اموزشیای دانشگاه بپرسین

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ننوشته ؟ !!!!

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: tasdt.JPG
مشاهده: 36
حجم: 38.3 کیلو بایت

و
      یا

دوست عزیز این تبصره مربوط به بند 3 هست.در بند 3 گفته اگر کسی کارشناسی روزانه بوده باید شهریه بده.بعدش اومده یه تبصره آورده که اگر بین الملل بخواید برید چه پزشکی چه رشته های دیگه(کارشناسی) باید شهریه بین الملل رو بدید.(حتی اگر روزانه نخوانده باشید)چرا این قدر با کلمات بازی میکنید؟
      فکر نمیکنم مطلب پیچیده ای باشه.اصولا ما ایرانی ها خود آزاری رو خیلی دوست داریم.
      در ضمن من این هفته دارم میرم تهران و مطمئن باش که باز هم این ها رو مستقیما از سنجش،وزارت بهداشت،و دانشگاه تهران می پرسم.
      سبز باشید

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن