خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

کتاب پیش دانشگاهی زیست

سلام خدمت دوستان ! من تو سایت زیست که رفتم فقط حذفیات کتاب رو زده بود ! میخواستم بدونم فقط حذفیات داشته ؟ چیزی اضافه نشده ؟ اگه شده از کجا میتونم اضافات رو پیدا کنم !

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن

Geryeh
      نمایش مشخصات
      بورو توی سایت رشد اونجا زده

ولی بیشتر حذف شده تا تغییر و اصلا اضافه نادشته

حذف تغییر

تغییراتم خیلی جزیی بوده مثلا توی پیش جدید توی بخش پروتیین سازی یه تغییر جزیی اینه که با آمدن عامل پایان ترجمه به جایگاه a آنزیمی باعث هیدرولیز پیوند بین آخرین trna با پلی پپتید میشه

در حالی که پارسال حرفی از آنزیم نبود و نوشته بود خود عامل پایان ترجمه این کارا میکنه در این حد
      بدترین شرایط تو آرزوی یکی دیگه است، برای همه آرزوی معجزه میکنم...

اوساکار پادو نمیشه...! کسی خوشبختی رو به تو کادو نمیده...! بجنگ برا چیزی که میخوای...! بجنگ برا چیزی که میخوای

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنون ! پس فک نکنم تغییرات در حدی باشه که بخواد تاثیر گذار باشه و تو طراحی تست تغییر ایجاد کنه !

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن

Geryeh
      نمایش مشخصات
      درسته تا حدی ولی معلوم نیست چه اتفاقاتی بیوفته

همین تغییر کوچولو که بالا گفتم توی آزمون قلم چی 2 هفته پیش سوال بود و کلی کشته و زخمی گرفت

عقل سلیم میگه روی زیست نباید ریسک کرد

اوساکار پادو نمیشه...! کسی خوشبختی رو به تو کادو نمیده...! بجنگ برا چیزی که میخوای...! بجنگ برا چیزی که میخوای

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اتفاقا من الان که کتاب رو نگاه کردم کلمه انزیم رو اورده ! حالا این شاید زیاد مهم نباشه ! سه قسمت هس که حذف شده ولی من که کتاب تست چاپ 91 خریدم ! بازم همون مباحث بود و احتمالش هس غیر مستقیم از اونجا سوال بدن ! منظورم قسمت جانداران توالی یابی شده و قسمت رده بندی بندی باکتریا و همچنین چند صفحه ی اول فصل هشتم هس که مطالب و اسمای قابل توجهی دارن ! و به احتمال خیلی زیاد با اون که حذف شده تو بعضی تستا اشاره غیر مستقیم بهش بشه و خوندنشون خالی از لطف نیس !

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن

Geryeh
      نمایش مشخصات
      منم گفتم دیگه

گفتم توی چاپ جدید کلمه آنزیم را ورده در حالی که چاپ قبلی نبود آنزیم

به هر حال من توصیه میکنم توی زمینه تغییرات اهمیت بدین و کتاب جدید را بخونین

توی اضافات هم اهمیت بدین و کتاب جدید را بخونین

توی حذفیات اهمیت ندین و کتاب قدیم رو بخونین همون چاپ 90 !!!!!!!!!!!!!!

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن