خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

راهنمایی برای خرید cd یا دفترچه راهنمای انتخاب رشته

سلام مجدد به دوستای گلم و تبریک عید.
      از دوستانم کسی هست که رشته اش تجربی بوده و امسال کنکور داده فردا می خواد بره انقلاب از این دفترچه ها یا cd های انتخاب رشته بخره که رتبه رو می گید و یه لیست انتخاب رشته می ده.
      اگر ممکنه لطفا راهنمایی کنید برای کدوم انتشارات رو بخره و از کجا تهیه کنه؟ آیا خود سازمان سنجش یه همچین چیزی داره؟(زمان ما یه cd برای اولین بار داده بود که همچین امکاناتی داشت.)
      ممنون میشم خیلی جامع بهترین انتشاراتی هایی که همچین cd هایی دارند رو معرفی کنید.

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اونا فایده نداره... خود سنجش حالا نرم افزار میده بعد نتایج... قلم چی و گزینه دو هم که رایگانه و هم خیلی بهتره از اینکه بری بخری... چون اطمینان بهشون زیاده.

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ارمان 2 نمایش پست ها
      اونا فایده نداره... خود سنجش حالا نرم افزار میده بعد نتایج... قلم چی و گزینه دو هم که رایگانه و هم خیلی بهتره از اینکه بری بخری... چون اطمینان بهشون زیاده.
      ممنونم آرمان جان از راهنماییت.
      والا منم نظرم همینه که شما گفتید ولی دوستم فردا می خواد حتما بره انقلاب و یه cd بخره برای همین از من کمک خواسته و منم بهش گفتم از بچه های این فروم کمک می گیرم و بهش اسم می دم.حالا اگر امکانش هست یه راهنمایی بکنید که کدوم موسسه تو این چند سال نرم افزار بهتری زده.
      یه چیزه مهم هم به همه بچه ها بگم حواستون باشه که نرم افزاری که می خرید سهمیه ها رو هم در نظر داشته من سر همین قضیه زمان خودمون بد انتخاب رشته کردم.

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط نادر مهرآزما نمایش پست ها
      ممنونم آرمان جان از راهنماییت.
      والا منم نظرم همینه که شما گفتید ولی دوستم فردا می خواد حتما بره انقلاب و یه cd بخره برای همین از من کمک خواسته و منم بهش گفتم از بچه های این فروم کمک می گیرم و بهش اسم می دم.حالا اگر امکانش هست یه راهنمایی بکنید که کدوم موسسه تو این چند سال نرم افزار بهتری زده.
      یه چیزه مهم هم به همه بچه ها بگم حواستون باشه که نرم افزاری که می خرید سهمیه ها رو هم در نظر داشته من سر همین قضیه زمان خودمون بد انتخاب رشته کردم.
      شما به دوست تون بفرمایید نرم افزارهای بیرون دقیق نیست. معتبرترین مال قلم چی و گزینه 2 و خود سازمان سنجش تا حدودی هست.....به نرم افزارهای بیرون اعتمادی نیست.من که به شخص قبولشون ندارم.

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      به نظر من اگر Cd ای هم باشه باید آپدیت سال باشه مثلا همین که دفترچه اومد کد رشته ها هم توش باشه که این عملا امکان پذیر نیست با توجه به زمان کم واسه انتخاب رشته ولی من بهتون اینجا یک توصیه میکنم برید سایت گاج یک دفترچه گذاشته رو سایتش واسه انتخاب رشته :yahoo (1): یک فایل pdf هست دانلود کنید و بخونید بعدش هم خود کانون یک مجله ویژه انتخاب رشته میده میتونید بخرید :yahoo (1): تو انتخاب رشته هم رو ناحیه و قطب خیلی مانور داده ... تو سایت کانون و گزینه 2 هم مطالب خوبی وجود داره اگر CD هم خرید نظرشو درباره CD ازش بپرس خبر بده ممنون :yahoo (21):

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      رهپويان دانش و انديشه كه زير نظر كانونه و بنظرم قوي كار كرده

7. Top | #7
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مهران جان
      کدوم پی دی اف گاج میگی؟؟
      اگه میشه لینکشو بده:yahoo (4):

8. Top | #8

نمایش مشخصات
      به نظر منم سی دی های بیرون دقیق نیستن
      کانون خیلی خوب کار کرده تو این زمینه
      خلاف قوانین
      ویرایش شده.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)