خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

Question بهترین حذفیات در کنکور ارشد عمران

با سلام خدمت دوستان خوبم
      این اولین بحث من تو این انجمنه پس امیدوارم جواب کاملی بگیرم که حتما هم همینطوره
      دوستان برای کنکور سراسری ارشد عمران با توجه به زمان نسبتا کوتاهی که مونده میخواستم چند تا درس رو حذف کنم.معمولا دانشجو ها دروس طراحی رو بیخیال میشن.نظر شما عزیزان چیه؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام مهندس.به نظر من توی این فروم نمیتونی جواب سوالت رو بگیری.یه سایت قوی در مورد ارشد عمران هست که برات پیغام خصوصی میزارم به اون جا سر بزن.همه مطالب در مورد ارشد عمران(منابع مناسب،نمونه کارنامه،مشاوره توسط رتبه های برتر و ....)اونجا هست.
      و اما راجع به سوالت:
      به نظر من این بستگی داره که به چه بازه ای از رتبه فکر میکنی.ولی اکثر بچه های عمرانی بیخیال سوالات ریاضی(بیشتر به دلیل مباحث خیلی زیاد و وقت گیر بودن ان) و طراحی(فقط فولاد و بتن)میشن.و سعی میکنن وقتشون رو روی سایر دروش مثل تحلیل،مقاومت،مکانیک خاک و پی میزارن.همون طور که میدونی این دروس رو باید خوب روشون کار کنی.چرا؟چون اکثر بچه هایی که رتبه های قابل توجه رو کسب میکنن روی این دروس سرمایه گذاری خوبی کردن.و کم کاری شما در این دروس باعث عقب ماندن شما در این رقابت خواهد شد.البته برای دروس فولاد و بتن کتاب های خوبی توی بازار هست(سری عمران-فنایی،اهنگر) که با یک مقدار وقت گذاشتن میشه درصد مناسبی
      توی این دروس بدست آورد ولی هیچ وقت بیخیال راهسازی نشو.
      اگر سوالی داشتید در خدمتم.
      در پایان:
      سبز باشید

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط master_2013 نمایش پست ها
      سلام مهندس.به نظر من توی این فروم نمیتونی جواب سوالت رو بگیری.یه سایت قوی در مورد ارشد عمران هست که برات پیغام خصوصی میزارم به اون جا سر بزن.همه مطالب در مورد ارشد عمران(منابع مناسب،نمونه کارنامه،مشاوره توسط رتبه های برتر و ....)اونجا هست.
      و اما راجع به سوالت:
      به نظر من این بستگی داره که به چه بازه ای از رتبه فکر میکنی.ولی اکثر بچه های عمرانی بیخیال سوالات ریاضی(بیشتر به دلیل مباحث خیلی زیاد و وقت گیر بودن ان) و طراحی(فقط فولاد و بتن)میشن.و سعی میکنن وقتشون رو روی سایر دروش مثل تحلیل،مقاومت،مکانیک خاک و پی میزارن.همون طور که میدونی این دروس رو باید خوب روشون کار کنی.چرا؟چون اکثر بچه هایی که رتبه های قابل توجه رو کسب میکنن روی این دروس سرمایه گذاری خوبی کردن.و کم کاری شما در این دروس باعث عقب ماندن شما در این رقابت خواهد شد.البته برای دروس فولاد و بتن کتاب های خوبی توی بازار هست(سری عمران-فنایی،اهنگر) که با یک مقدار وقت گذاشتن میشه درصد مناسبی
      توی این دروس بدست آورد ولی هیچ وقت بیخیال راهسازی نشو.
      اگر سوالی داشتید در خدمتم.
      در پایان:
      سبز باشید
      سلام من ورودی ۹۲ هستم اینجور ک معلومه اردیبهشت ۹۶باید کنکور بدم درسته؟و سال ۹۵ باید شروع کنم؟
      میخوام کتاب های مناسب برای کنکور رو از همین الان فراهم کنم ، ادرس سایت رو برام بفرستید ممنون میشم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن