خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 9 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 124
    1. Top | #16
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hhossein21 نمایش پست ها

ایول بابا...
      حالا اشکال نداره ...
      امسال بیخیال اینا شو بعد از کنکور برو دنبال فیلما...
      اینجوری میکنی وسوسه میشیا...
      8 ماه دیگه مونده...

خوبه حالااااا بالا تذکــــــر دادمااااااا

2. Top | #17
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MoOn GiRl نمایش پست ها

عجب...!!!!!!!
      باوشه خانوم مدیر...
      من مسئول چیزی هستم که میگم،
      نه چیزی که تــــــو ازش برداشت میکنی ....!!!
      ...
      گفتنی ها بس بود...نوبت خاموشیست...(ح)
      ...
      سکوت میکنم ... سه نقطه و علامت تفکر...(ح)

3. Top | #18
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

خانوم مدیر تاپیک دیگه بیکار موندا
      ...
      ...

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سلام یه فیلم توپ دارم واستون و خیلی باحاله:باغ مخفی.کره ای هستش.اینم به خاطر دل آقا حسین.بچه معرفی کنید دیگه شماها فقط اومدید نظر دادید اما معرفی نکردید.
      ویرایش توسط Juddy Abbott : 17 آبان 1391 در ساعت 14:06

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      با احترامی که برای همه ی دوستان قائلم ! ولی به شدت از فیلم های کره ای (آسیای شرقی) متنفر هستم ! در واقع علاقه ندارم بهشون !
      فیلم و سریال فقط هالیوود ...
      بهترین سریالی که دیدم سریال فرار از زندان بود ! یه بار نسخه اصلی دیدم و یک بار هم دوبله !!!
      سریال لاست رو هم 3 فصل اولشو دیدم ! بعد دیگه نشد ! اونم سریال خوب و جذابی هستش !
      سریال 24 رو هم روز اولش رو دیدم !! اونم دیگه به دلایلی نتوستم تا انتها ببینم ! تعریف این سریال رو زیاد شنیدم !
      فیلم آمریکایی (هالیوودی) هم زیاد دیدم ! مایلید بگید تا معرفی کنم !!
      ولی خدایی تا 12 تیر 92 بی خیال فیلم و سریال بشید ...
      عشــــــق ؛
      همین خنده های ساده توست . . . !

وقتی با تمام غصه هایت میخندی ؛
      تا از تمام غصه هایم رها شوم . . .

6. Top | #21
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      خانوم مدیر تاپیک دیگه بیکار موندا

اشجـــــال نداره آق حسیــــن

بیکار بمونه بهتر از اینه که منحرف بشه...

نقل قول نوشته اصلی توسط مینا999 نمایش پست ها
      سلام یه فیلم توپ دارم واستون و خیلی باحاله:باغ مخفی.کره ای هستش.اینم به خاطر دل آقا حسین.بچه معرفی کنید دیگه شماها فقط اومدید نظر دادید اما معرفی نکردید.

مینا ژونـــــی من خوره ی فیلم دارم یعنی داشتم
      فیلما؛ سریال نــــه

یه روز که وقت شد میامو کامل بهترین فیلمایی که دیدمومعرفی میکنم ؛ برید ببینید حالشو ببرید!!!

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

مینا ژونـــــی من خوره ی فیلم دارم یعنی داشتم
      فیلما؛ سریال نــــه

یه روز که وقت شد میامو کامل بهترین فیلمایی که دیدمومعرفی میکنم ؛ برید ببینید حالشو ببرید!!!

وای وای ، منو این همه خوشبختی ؟!!! محاله ، محاله ...
      عشــــــق ؛

8. Top | #23
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      مرسی
      عزیزی مینا خانوم...
      من که سریال بلد نیستم بگم خو...
      ...
      ...

9. Top | #24
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

اشجـــــال نداره آق حسیــــن

بیکار بمونه بهتر از اینه که منحرف بشه...

یعنی تا این حد
      آره حالا کف فک میکنم راس میگی ماه خانوم...
      ...
      ...

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SajadTbT23 نمایش پست ها
      وای وای ، منو این همه خوشبختی ؟!!! محاله ، محاله ...
      شما که گفتی فیلمو بی خیال.حالا میگی اینهمه خوشختی محالهههههههههههه

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      مرسی
      عزیزی مینا خانوم...
      من که سریال بلد نیستم بگم خو...
      اونایی رو که میدونستم رو گفتم ودوستان هم فیلمایی مثه گم شدگان(لاست)و24 و فرار از زندان رو که خیلی قشنگن معرفی کردن البته منم دیدمشون.من این تاپیکو گذاشتم تا شما هم معرفی کنید.راستی هرچند مفهومه همه ی فیلمای کره ای یکیه(تشکیل یک مثلث عشقی)ولی مجذوب کنندس مخصوصا فیلمایی با بازی جان گیون سئوک.

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      شما که گفتی فیلمو بی خیال.حالا میگی اینهمه خوشختی محالهههههههههههه
      اولا ممنون که بیانات بنده رو با دقت مطالعه میفرمایید
      ثانیا جسارت اینو میگم ولی فک کنم یه کم مطلبو نگرفتید ! به طرز بیان توجه کنید ...
      عشــــــق ؛

13. Top | #28
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      مینا تو کار ِ کره ایه ؛ منم تو کار ِ ترکـــــــی...

اولین سریالی که بهتون معرفی میکنم : سریال زیبای ترکی " عشق ممنوع"

خودم نوشت: من این سریالو 3 بار کامل دیدم! مطمئنا قبلا اسمشو شنیدین ، شایدم دیده باشینش چون تو جم هم 2 بار نشونش داد!
      خیلیا به طور کاملا سطحی به این سریال نگاه میکنن و چشاشون فقط اون روابط عاشقانه و صحنه های سریالو می بینه
      اما به نظر من تو این سریال مفاهیمی مثل خیانت ، خودخواهی ، حسادت ، 2 رو بودن و ... خیـــــــلی خوب به نمایش گذاشته شده! (طوری که آدم کیییییییییییف میکنه)

برای مینا: من تنها سریال کره ای که دیدم همون پسران برتر از گل بوده که اونم به اصرار دختر خاله م بود!
      به نظر من چون ترکیه از لحاظ فرهنگ ، اعتقادات و دین خیــــــــلی از کشورای دیگه به ما نزدیکتره ، وقتی فیلما و سریالاشوو می بینی میتونی بیشتر باهاشون همزاد پنداری کنی و حرکات و اتفاقات رو راحتتر درک کنی؛ این حس موقع دیدین سریالای کره ای و هالیوودی در اون حد به وجود نمیاد...

1_1.jpg

کپی_ پیست نوشت:

همان طور که می دانیم به دلیل نوع فرهنگ کشور ترکیه و رفتار و گفتار آنها که بسیار شبیه به ایرانیان هستند، سریال های این کشور در ایران طرفداران بسیاری دارند.
      سریال "عشق ممنوع" هم از این مسأله مستثنا نمی باشد.

این سریال بسیار زیبا که اتفاقا دارای موسیقی بسیار دلنشینی می باشد در باره عشق دختر پولدار به پسر عمویش است که خود پسر عمویش عاشق فردی دیگری می باشد و همچنین یک سری اتفاقات عشق و عاشقی دیگری که در این سریال به نمایش خواهد آمد.
      سریال عشق ممنوع در اصل از شبکه معروف D ترکیه نمایش داده شد.

این سریال که بر گرفته از رمان معروف "عشق ممنوع" نوشته شده توسط اوشاکلیی گیل به صورت سریال در آمده و مخاطبان زیادی در کشور ترکیه و حتی ایران دارد.
      این سریال 79 قسمت می باشد.

داستان سریال در اصل در باره دو دختر پولدار است که پدرشان که یکی از تجار معروف ترکیه است ناگهان فوت می کند و کل زندگیشان از این رو به آن رو می شود و زیر بار قرض می روند.
      در همین هیاهو شخصی پولدار مثل پدرشان پیدا می شود که مادرشان در اوایل خواستار ازدواج با او و زندگی کردن با او می شود تا بتواند مخارج قرض شان را بدهد اما در نهایت مادر صلاح می داند یکی از دو دختر زیبای خود را عروس این مرد پولدار کند که اتفاقا به تازگی همسر خود را هم از دست داده است.

تمامی سریال در باره عشق ممنوع بین طرفین می باشد و کسانی که در اصل عاشق هم هستند به هم نمی رسند و این قانون عشق است.
      این سریال زیبا در 2 فصل تهیه شده است که مدت زمان هر قسمت 90 دقیقه می باشد. البته در فرمت اصلیش.

تمامی لوکیشن های این فیلم واقعی و برای افراد ثروتمند و میلیونر ترکیه و استانبول می باشد.
      آهنگساز این سریال زیبا توپقار ایشقی کسی که جزو بزرگترین آهنگساز های کشور ترکیه به شمار می رود می باشد.

به شما دوست داران سریال های درام و بخصوص ترکیه ای توصیه می کنم این سریال را حتما ببینید، تا متوجه چالش های زندگی افراد پولدار و نوع عشق و عاشقیشان را به نسبت افراد معمولی ببینید.

کارگردان: هلال سارال Hilal Saral
      دستیار کارگردان: آیهان اوزن Ayhan Ozen
      سناریو: اجه یورنچ و ملک گنچ اوغلو (بر اساس رمان حالید ضیا اوشاکلیگیل) Ece Yorenc-Melek Gencoglu
      تهیه کننده: کرم چاتای Kerem Catay (Ay Yapim)
      موسیقی: تویگار ایشیکلی :Toygar Isikli

چند عکس از این سریال زیبا:

08122009031820.jpg

liveimages_g%C3%BCzelim_847_a%C5%9Eki-memnu-nasil-b%C4%B0tecek_a%C5%9Fk%C4%B1-memnu-fsozbalkan20.jpg

aski-memnu-bolum-20.jpg

اینام از یه سایت دیه برداشتم ؛ دوس داشتید بخونید:

شخصیت های اصلی داستان و عوامل سریال:

عدنان: مردی متومل و سرشناس- حدود 50ساله

بهلول: برادر زاده عدنان که با عدنان و تحت حمایت وی زندگی میکند. در واقع فرزند خونده حساب می شه.

نیهال: دختر عدنان که عاشق بهلول است

بولنت: پسر عدنان

مادمازل: خانم میانسال فرانسوی الاصل-مربی بولنت و نهال

فردوس خانم: زنی هوسباز-حدود 45 ساله-مادر بیهتر و پیکر

بیهتر: دختر کوچک فردوس خانم که در 22 سالگی با ادنان 50 ساله ازدواج میکند و بعدها عاشق برادر زاده ی جوان شوهرش میشود.

پیکر: خواهر بیهتر-دختر بزرگ فردوس خانم که قبل از ازدواج دوست دختر بهلول بود

نیهات (نهاد) :همسر پیکر- پسر حلمی اونال

هلمی اونال:پدرشوهر پیکر-دشمن خانداده ی عدنان ضیا

بشیر: جوان خدمتکار خانواده ی عدنان و راننده نهال که عاشق نهال است و به رابطه ی پنهانی بیهتر و بهلول پی برده

درباره ی رمان:
      اولین نسخه ی سریال Ask i- Memnu در سال 1975 از روی رمانی بهمین نام بنوشته ی «هالید ضیا اوشاکلیگیل» توسط رادیو و تلویزیون دولتی ترکیه TRT ساخته شد که اولین سریال تلویزیونی ساخت ترکیه نیز بود.در این نسخه ی سریال که در آن «مژده آر» نقش بیهتر را به عهده داشت موضوع اصلی رمان دستکاری نشده بود.
      ساخت نسخه جدید سریال «عشق ممنوع» با الهام از رمان Aski Memnu و با تغییرات عمده در متن اصلی رمان در سال 2008 توسط کمپانی Ay Yapi و کانال (D) ترکیه کلید خورد.
      در این سریال بازیگران بزرگی حضور دارند و سریال بسیار خوش ساخت و متفاوتی است. این سریال یکی از پربیننده ترین سریال های ترکیه در سال 2010 می باشد.

خلاصه ی داستان:

«فردوس خانم» زنی است حدود 45 ساله که دارای دو دختر بنام های «پیکر» و «بیهتر» است. شوهر فردوس خانم سالها پیش پس از اینکه به رابطه ی همسرش با مردی دیگر و مشکلات اخلاقی همسرش پی برد، سکته کرد و درگذشت، به همین خاطر دخترانش از فردوس خانم دل خوشی نداشتند.
      فردوس خانم و دخترانش به زیبایی خود اهمیت بسیاری می دادند و همواره خانم های زیبا و شیک پوشی بودند.
      دختر بزرگ فردوس خانم یعنی پیکر ازدواج کرده بود و فردوس خانم با دختر کوچکش بیهتر زندگی میکرد.
      بیهتر هراز چند گاهی به زیارت مزار پدرش می رفت و در یکی از روزها در گورستان با مردی بنام «عدنان» که برای زیارت مزار همسرش آمده بود، آشنا شد.
      عدنان مردی حدود 50 ساله و از مردان متمول و سرشناس استانبول است. فردوس خانم بسیار تمایل به ازدواج با عدنان دارد و هر لحظه منتظر پیشنهاد ازدواج ادنان است؛ بی خبر از اینکه عدنان 50 ساله عاشق دختر 22 ساله ی فردوس خانم یعنی بیهتر است.
      فردوس خانم که از ابراز علاقه عنان به دخترش و نه به خودش بسیار عصبانی و شوکه شده بود در ابتدا به ازدواج عدنان و دخترش رضایت نمیداد اما بعدا ناگزیر به پذیرفتن واقعیت و ازدواج عدنان میانسال و متمول با بیهتر جوان و زیبا شد.
      آقای عدنان یک دختر زیبای 15 ساله بنام «نهال» و پسربچه ای 9 ساله بنام «بولنت» دارد. همسر عدنان سالها پیش، پس از آنکه بولنت را به دنیا آورده بود درگذشت و مراقبت از بولنت و نهال بر عهده ی خانم میانسال فرانسوی الاصلی بنام «مادمازل دکورتون» بود.
      مادمازل از کودکی مراقب از فرزندان عدنان را برعهده داشت و بولنت و نهال مثل یک مادر او را دوست داشتند.
      نهال (دختر عدنان) در ابتدا نظر مثبتی نسبت به ازدواج پدرش با بیهتر جوان نداشت و علاقه مند به ازدواج پدرش با مادمازل بود اما بتدریج و پس از آشنایی اش با بیهتر کم کم با این تجدید فراش پدر کنار آمد. اما بولنت همسر جدید پدرش را بسیار دوست داشت و رابطه آندو بسیار صمیمی بود و عدنان نیز از این ماجرا بسیار راضی بود.
      همه چیز به خوبی و خوشی پیش میرفت که بیهتر کم کم احساس کرد که دیگر علاقه ای به عدنان ندارد و این یک حس زود گذر بود و اختلاف سنی اش با او رفته رفته او را قلبا از ادنان دور می کند.
      در همین اثنا بین بیهتر و «بهلول» رابطه ی پنهانی شکل می گیرد. بهلول برادرزاده ی عدنان است که تحت حمایت عمویش ادنان و در خانه ی او زندگی میکند. او جوانی است زیبا و همسن و سال بیهتر؛ بیهتر شبها بعد از اینکه همه میخوابند به اتاق بهلول میرود و تا نزدیک صبح را با هم میگذرانند و عشق ممنوع و هوس آلود بین بهلول و زن عمویش بیهتر روز بروز بیشتر میشود.
      فردوس خانم علی رغم ابراز علاقه ساختگی به دختران خود قلبا از آنها متنفر است و بر این عقیده است که دخترانش جوانیش را از او گرفته اند. فردوس خانم که زن نسبتا مسنی است با بهانه کردن تنهایی و بیماری اش از خانه ی خود جدا شده و در خانه ی عدنان مستقر میشود و پس از مدتی به رابطه ی پنهان بین بهلول و بیهتر پی میبرد و به این ترتیب فرصت را برای انتقام گرفتن از بیهتر مناسب می بیند و نهال «دختر عموی بهلول» را که دختری 18 ساله و چشم و گوش بسته است به رابطه با بهلول ترغیب میکند و کم کم دید نهال را به بهلول تغییر میدهد. بهلول در ابتدا رابطه اش با نهال را جدی نمی گیرد اما رفته رفته همه اطرافیان به رابطه ی بین آندو پی میبرند ونهال که عاشق بهلول شده با نظر مثبت پدر و سایر اطرافیان(به جز بیهتر) آماده ی ازدواج با بهلول میشود. بیهتر از وضع پیش آمده بسیار در عذاب است و شرایط روحی بهم ریخته او باعث برانگیختن شک و تردید اطرافیان مخصوصا عدنان میشود. با تمام این اوصاف عشق ممنوع بین بهلول و بیهتر ادامه دارد و بهلول هر بار به بهانه ای ازدواج با نهال را به تعویق می اندازد. کم کم هر یک از اعضای خانواده به نحوی به روابط بهلول و زن عموی جوانش شک کرده اند و بارها رابطه ی این دو در آستانه لو رفتن قرار میگیرد اما هر بار بنحوی ماسمالی میشود تا اینکه...

(به نقل از وبلاگ عشق ممنوع نازلی خانم):
      - زمانی که ادنان می خواست از بیتر خواستگاری کنه مادر بیوه ی بیتر یعنی فردوس خانم اشتباها فکر کرده بود که عروس خودشه و کلی ضایع شد وقتی فهمید قراره مادر زن مردی بشه که از خودشم بزرگتره
      - بهلول قبلا با پیکر خواهر بیتر دوست بوده و از قرار همدیگه رو می خواستن
      - نهال دختر ۱۸ساله و خوشگل ادنان بهلول رو دوست داره ولی نمی دونه چطور باید بهش نزدیک شه
      حالا فکرشو بکنید تو یه خونه که یه جوون خوش تیپ هست هم دختر عمو و هم زن عمو عاشقشن.
      -بشیر راننده خصوصی نهال ، نهال دوست داره و اینقدر دوستش داره که شبا مثل اسکلا تو اتاقش به خاطرش گریه می کنه که چرا نمی تونه بهش برسه.
      ویرایش توسط Mahsa.Nzr : 19 آبان 1391 در ساعت 12:08

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SajadTbT23 نمایش پست ها
      اولا ممنون که بیانات بنده رو با دقت مطالعه میفرمایید
      ثانیا جسارت اینو میگم ولی فک کنم یه کم مطلبو نگرفتید ! به طرز بیان توجه کنید ...
      اولا مگه ماها میایم اینجا تا فقط نظرات خودمونو بخونیم؟درثانی فهمیدم منظورتو ولی گفتی فعلا بی خیال فیلم شیم,مگه نگفتی؟ها ها ها ها؟من سحرناز وبیدم

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      مهسا جون دستت درد نکنه.ولی من فک میکنم فرهنگ کره ایا بیشتر به ما نزدیکتره تا ترکا.همین که خودت میگی خیانت و امثال این چیزا رو نشون میده,خوب عزیز من این باعث میشه به همسر آیندت و خیلی چیزای دیگه سوءظن داشته باشی.منم این فیلمو دیدم ولی معتقدم نباید فیلمای ماهواره رو دید چون اینا رو فقط واسه ی ما جهان سومی میذارن.البته هرکس یه نظری داره ولی من ترجیح میدم فیلمای تکراری و عاشقانه و کمی هم خسته کننده ی(به خاطر فیلم نامه های تکراری) کره رو ببینم.البته فیلمای کره هم کم تاثیر ندارنا رو من و بهار دوستم که تاثیر گذاشته چه جوررررررررررررررر

صفحه 2 از 9 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن