خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات

تفاوت دروس اختصاصی ریاضی و تجربی (خیلی مهم )

سلام
      لطفا راهنمایی کنید من رشتم ریاضی و میخوام کنکور تجربی بدم چه درس هایی رو سال چهارم ریاضی با چهارم تجربی فرق می کنه

مثلا ریاضی 1 و 2 پیش تجربی و دیفرانسیل و گسسته و جبر تحیلی ریاضی که داره کدوم دروس ریاضی تجربی تو دیفرانسیل هست که نباید بخونیم ؟ فیزیک رو هم بگین .

لطفا کامل ذکر کنید خیلی ممنون
      اگه یه روز تنها شدی بدون خدا همه رو بیرون کرده ، تا فقط خودت باشی و خودش !

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط vseo نمایش پست ها
      سلام
      لطفا راهنمایی کنید من رشتم ریاضی و میخوام کنکور تجربی بدم چه درس هایی رو سال چهارم ریاضی با چهارم تجربی فرق می کنه

مثلا ریاضی 1 و 2 پیش تجربی و دیفرانسیل و گسسته و جبر تحیلی ریاضی که داره کدوم دروس ریاضی تجربی تو دیفرانسیل هست که نباید بخونیم ؟ فیزیک رو هم بگین .

کسی اطلاعی نداره؟

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کد: 1116495
      پرسش

با سلام میخواستم بدونم برای تغییر رشته از ریاضی به تجربی چه درس هایی را باید امتحان داد؟ وکدام امتحان های نهایی سال سوم ریاضی در کنکور تجربی موثر است و با چه درسی معادل میخورد؟ ایا اگر حسابان معادل زیست است نمره ی کامل حسابان به اندازه ی نمره ی کامل زیست در کنکور تجربی اثر میگذارد و یا کمتر؟ با تشکر

پاسخ

با نام و یاد خدا
      سلام،
      می توانید در امتحان تغییر رشته شرکت کرده و با امتحان دادن دروس زیست 1 و 2 و پس از تغییر رشته مدرک سال چهارم را در رشته تجربی گرفته و سپس کنکور دهید. برای تغییر رشته باید تابستان قبل از سال چهارم در امتحان تغییر رشته شرکت کرده و در آن موفق شوید. زمان دقیق امتحان تغییر رشته را می توانید از مدرسه محل تحصیلتان یا اداره آموزش و پرورش سوال کنید

تا همین حد اطلاع دارم

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط helper نمایش پست ها
      کد: 1116495
      پرسش

با سلام میخواستم بدونم برای تغییر رشته از ریاضی به تجربی چه درس هایی را باید امتحان داد؟ وکدام امتحان های نهایی سال سوم ریاضی در کنکور تجربی موثر است و با چه درسی معادل میخورد؟ ایا اگر حسابان معادل زیست است نمره ی کامل حسابان به اندازه ی نمره ی کامل زیست در کنکور تجربی اثر میگذارد و یا کمتر؟ با تشکر

پاسخ

با نام و یاد خدا
      سلام،
      می توانید در امتحان تغییر رشته شرکت کرده و با امتحان دادن دروس زیست 1 و 2 و پس از تغییر رشته مدرک سال چهارم را در رشته تجربی گرفته و سپس کنکور دهید. برای تغییر رشته باید تابستان قبل از سال چهارم در امتحان تغییر رشته شرکت کرده و در آن موفق شوید. زمان دقیق امتحان تغییر رشته را می توانید از مدرسه محل تحصیلتان یا اداره آموزش و پرورش سوال کنید

تا همین حد اطلاع دارم
      نه مثل اینکه متوجه نشدین من منظورم اینی که شما اشاره کردین نبود ... قصد تغییر رشته ندارم .میخوام بدونم درس های اختصاصی مثل ریاضی و فیزیک رشته تجربی با ریاضی چه فرقی می کنه؟؟؟

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط vseo نمایش پست ها
      سلام

درود دوست عزیز
      در رابطه با فیزیک، تا اونجایی که من میدونم در فصل 1 چهارم ،ریاضیا حرکت پرتابی دارن که تجربیا ندارن،
      در فصل نمیدونم چند! تو مقدمه کتاب نگاه کنید، ریاضیا اثر دوپلر دارن و تجربیا ندارن
      در فصل آخر هم تجربیا رسانا و نارسانا و فیزیک حالت جامد،اگه اشتباه نکنم، ندارن و فقط بررسی ساختار هسته رو دارن،
      تو ریاضی تجربی هم سرفصل های چهارم مشخصه،
      احتمال و تابع و تصاعد و دنباله و معادله مثلثاتی و مشتق و کاربرد و هندسه مختصاتی و مقاطع مخروطی(دایره-بیضی-سهمی-هذلولی) و انتگرال ...
      موفق باشید**
      وبلاگ من:
      POURYA-BLUE.BLOGFA.COM

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن