خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 28
    1. Top | #1
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات

پـــَ نـــَ پـــَ

يارو عکسمو ديده ميگه:اااا دماغ خودته اين؟
      پـَـَــــ نــه پـَـَــــ دماغ اجدادمه که بيني به بيني، نسل به نسل منتقل شده الان رسيده به من!!!!

با دوستم رفتيم تو يه مغازه ي شلوغ که عسل طبيعي ميفروشه؛ نوبت ما که ميشه طرف ميگه:شمام عسل ميخواين!؟ ، پـَـَـــ نــه پـَـَـــ دوتا زنبوريم اومديم استخدام شيم

تو بهشت زهرا دنبال قبر یکی می گشتیم. یه ادم خوشحال اومده داره با ما رو سنگ قبرا رو می خونه. بعد میگه دنبال قبر کسی می گردین؟ پـَـَـ نــه پـَـَــــ دستیار عزرائیلم اومدم ببینم کسی زود تر از موقع نمرده باشه

زنگِ خونه رو میزنم مامانم میپرسه میخای بیایی تو ؟ پـَـَـ نــه پـَـَــــ میخوام ببینم اف ف سالمه یا نه

صبح رفتم کنکور بدم .مراقب میگه تو هم اومدی کنکور بدی؟ پـَـَـ نه پـَـَـ اومدم اینجا برم دسشویی

ماشینم بنزین تموم کرد وسط جاده, واستادم دم جاده یکی 2 لیتر بنزین از ماشینش بهم بده که فقط خودمو برسونم به یه پمپ بنزینی, یکی زد بقل گفت آقا بنزین برای ماشینت می خوای؟ پـَـَـ نــه پـَـَــــ می خوام باهاش خودمو آتیش بزنم

رفتیم پایگاه انتقال خون میگه شمام اومدین خون بدین؟پـــ نه پــ ما پشه ایم اومدیم مهمونی...!!!

ساعت 5-4 صبح زنگ زده..گوشی رو برداشتم به زور دارم جواب میدم..میگه خواب بودی؟؟پـَـَـ نــه پـَـَــــ داشتم سر گلدسته ی مسجد محلمون اذان میگفتم صدام گرفته

خونمون رو عوض کردیم به بابام میگم کی واسه خونه خط میگیری؟
      میگه خط تلفن؟
      پـَـَـ نــه پـَـَــــ خط نستعلیق روزی دوبار هم از روش بنویسیم

برای طرح یه شکایت رفتم کلانتری طرف می گه از کسی شکایت دارین ؟
      پـَـَـ نــه پـَـَــــ
      اومدم فرار مایکل اسکافیلد رو از فاکس ریور گزارش کنم

تو این گرما که سگ تب میکنه رفتم سوپر مارکت میگم یه ایستک بدید یارو میگه خنک باشه؟
      پـَـَـ نــه پـَـَــــ گرم بده میریزم تو نعلبکی خنک بشه!

کامپیوترم یه ویروس گرفته بود رفتم کلی پول آنتی ویروس اورجینال دادم بعد سه ساعت اسکن ویروسه رو پیدا کرده پیغام داده:
      آیا مطمئن هستید که می خواهید این ویروس را حذف کنید؟
      پـَـَـ نــه پـَـَــــ می خوام ازش نگهداری کنم بزرگ بشه، بشه عصای دستم نور چشام...

میگه امتحانِ چی داری؟؟؟میگم وصایا,,,میپرسه وصایای امام؟؟؟
      پـَـَـ نــه پـَـَــ... وصایای الیزابت تیلور ...

بعد از چهار ساعت از کنکور تو هوا 40 درجه اومدم خونه خواهرم میگه خسته ای؟اگه نیستی منو ببر یه جایی میخوام خرید کنم.
      پـَـَـ نــه پـَـَــ. نه خسته نیستم تو جلسه کنکور لحاف دشک انداخته بودم داشتم قلیون میکشیدم

داریم لوازم میزاریم توی ماشین که بریم مسافرت
      همسایمون میگه دارید میرید مسافرت؟
      پـَـَـ نــه پـَـَــــ قراره از امشب توی ماشین زندگی کنیم

به مامانم میگم قوری کجاست ؟ میگه میخوای چای بخوری ؟!
      پــَ نه پــــــَ میخوام دست بکشم روش شاید غولی چیزی ازش درومد!!!!!!

رفتم فروشگاه میگم سیخ داری؟
      میگه برا کباب؟
      پ ن پ برا خاروندن دیافراگمم از تو دهنم می خوام

کارت سوخت ماشینو برداشتم دارم میرم بابام میگه میری بنزین بزنی؟؟؟ . . .پـَـَـ نــه پـَـَــ میرم آب هویچ بریزم تو باکش نور چراغاش زیاد شه

مرغ عشقم مرده و درحالي كه پاهاش روبه بالاس افتاده كف قفس. دوستم اومده مي گه : اِ مرغ عشقت مرد؟ بهـــش گفتم: پـَـَـ نــه پـَـَــــ كمر درد داشته دكتر گفته بايد طاق باز دراز بكشه كف قفس

ماشین رو بردم سرویس ، میگم شــیلترش هم بذار ، میگه فـــلتر هوا؟
      پ نه پ فیلتــر ش..ک...ن بذار ماشین شبا بتونه بیاد ف..یس...بوک

یارو تو مترو داره چراغ قوه میفروشه، صداش کردم اومده میگه چراغ قوه میخوای؟ پـَـَـ نــه پـَـَــــ یه لقمه میرزاقاسمی آوردم واسه ناهارم تنهایی نمی چسبید گفتن بیای باهم بخوریم

داداشم گفت چرا بال بال میزنی؟چیزی پرید تو گلوت؟گفتم پـَـَـ نــه پـَـَــــ دارم خودم رو آماده پروار میکنم

به دوستم میگم ببین تن ماهی تاریخ انقضاش کیه؟ میگه یعنی تاریخ خراب شدنش؟ گفتم پـَـَـ نــه پـَـَــــ تاریخ عروسی ننه بابای ماهی اس میخوام واسشون جشن سالگرد بگیرم

تو آشپزخونه استکان و قندون از دستم افتاد شکست با صدای خفن.مامان اومده میگه چیزی شکوندی؟ پـَـَـ نــه پـَـَــــ شیشه ی نازک تنهایی دلم بود منتها صداش رو گذاشتم رو اکو حال کنین

بنده خدا چاقو خورده در حد بنز داره ازش خون میره بردیمش اورژانس پرستار میگه اوردین بستری کنین؟
      میگم پـَـَـ نــه پـَـَــــ اوردیم خون بده بریم

کله صبحی رفیقم میخواست بیاد درس بخونیم بهش زنگ زدم گفتم دوتا نونم بگیر بیار
      گفت واسه صبونه؟
      پـَـَـ نــه پـَـَــــ واسه ذخیره سازی تو روزای سخت زمستون

خواهرم از بیرون میاد خونه..میبینه پشت سیستمم...میگه کامپیوتر روشن کردی؟؟؟پـَـَـ نــه پـَـَــــ دکتر گفته بشین جلوی مانیتور خاموش زل بزن بهش واسه چشات خوبه...!

ميري مسجد وضو بگيري تا نماز بخوني ميبيني يه آقايي ميرسه ميگه پسر جان وضو ميگيري ميگي پـَـَـ نــه پـَـَــــ ميخوام قزل الا صيد كنم

نون بربری خریدم همسایمون منو دیده میگه نون بربریه؟
      پـَـَـ نــه پـَـَــــ ماشین جدیدمه طرح بربری تولید شده

تو لباس فرم منو دیده میگه سربازی؟
      پـَـَـ نــه پـَـَــ عضو سیاه لشگر سریال مختارم محل فیلم برداری رو گم کردم

ساعت 7 صبح رفتم برا امتحان دانشگاه نگهبانه میپرسه امتحان داری؟ میگم پــَ نه پــَ اومدم خمیر بگیرم بدم دست نونوا

در پارکینگ و باز کردم برم تو یارو اومده جلوش پارک کرده میگه می خوای بری تو؟ پـَـَـ نــه پـَـَــــ درو باز کردم هوای کوچه عوض شه

تو هواپیما نشستم دارم دعا می خونم بغل دستیم می گه دعا می کنی سالم برسی؟
      پـَـَـ نــه پـَـَــــ دوست دارم صحنه سقوط هواپیما رو از نزدیک ببینم دعا می کنم سقوط کنیم

از بالا در دارم میام تو خونه بابام از راه رسید میگه باز تو کلید یادت رفت؟
      پـَـَـ نــه پـَـَــــ دارم آمادگی جسمانیمو تست میکنم امشب میخوایم بریم سرقت!!!

یکی زنگ زده میگه شما فرشادین میگم نه میگه پس اشتباه گرفتم؟ پـَـَـ نــه پـَـَـــ من فرشادم صدای تورو شنیدم الزایمرگرفتم یادم نیست !!!

زنه شیکمش اومده جلو ، رفیق ما میپرسه این حامله س؟؟ پـَـَـ نــه پـَـَـ این زن آقا گرگه اس، شنگول رو خودش خورده، منگول رو داده شوهرش

تا کمر رفتم تو موتور ماشینم که ببینم چه مرگشه ، رفیقم اومده میگه
      داری تعمیرش میکنی ؟
      پــــ نه پـــــ دارم با گِیج روغن درد و دل میکنم !!

اومده از خواب بیدارم کرده میگه خوابی ؟
      پـــــ نه پــــ دوستم چشم گذاشته منم رفتم زیر پتو قایم شدم نصف شبی

حسینی بای دست پسره رو گرفته میگه با یاد چی میری کنکور بدی؟پسره میگه با یاد خدا...
      پـَـَـ نــه پـَـَــــ بگه به یاد دوست دخترم میرم سر جلسه

با دوستم رفتیم دکتر واسه عمل بینیش دکتر میگه میخوای بینیتو کوچیک کنی؟ پـَـَـ نــه پـَـَــــ اومدیم بکوبیمش 3 طبقه بسازی!!!

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      رفتم خونه دوستم ، درو باز کرده میگه اِ تویی؟! پ نه پ مامانمه استتار کرده!!!

گشت ارشاد واستاده کنار میدون به دختره می گیم خانوم مواظب باش جلوتر گشت ایستاده... میگه گیر هم میدن؟
      پـَـَـ نــه پـَـَــــ می خوان دختر شایسته ایران را انتخاب کنن

رفتم باشگاه سوارکاری مسئولش ميگه ميخوای سواره اسب شی؟ پَــ نَ پَـــ اين همه راه اومدم اينجا تورو سواره اسب کنم،برگردم

رفتم تو سلمونی نشستم یارو میگه میخای اصلاح کنی؟ پ نه پ اومدم نشستم اینجا خستگیم در بره

با دبّه میرم تو پمپ بنزین، کارگره میگه میخوای بنزین بزنی؟ پ ن پ براتون بنزین آوردم

به دوست دخترم میگم واسه ساعت 5 یه جوری از کلاس فرار کن باهم بزنیم بیرون. میگه تنها از کلاس فرار کنم؟ میگم پـَـَـــ نــه پـَـَـــ وایسا نقشه دانشگاهتو رو تنم خالکوبی کنم بعد به روش مایکل اسکافیلد میام که باهم فرار کنیم بیرون !!!!!!

با دوستم سه ساعت تو صف نونوایی وایساده بودیم صف 40 متری نوبتم شده یارو میگه نون می خوای ؟ پـــ ن پـــ تا الان قطار بازی می کردیم واگن آخرم بودیم

لباس سربازی پوشیدم دارم میرم خدمت، همسایه مون میگه داری میری سربازی؟ میگم پـَـَـــ نــه پـَـَـــ دارم میرم نونوایی منتها بخاطر جنگ تو لیبی آرایش نظامی کردم!!!

سوار تاکسی شدم. یارو صدای ضبطشو تا ته زیاد کرده بود. میگم میشه صدای ضبطتونو کم کنید؟ میگه اذییتتون میکنه؟! پـــــــ نه پــــــــ گفتم کم کنی این یه تیکشو من بخونم ببینی صدای کدوممون بهتره

میگه دگرگونی یعنی همون تغییرکردن و متغیر شدن؟؟ پ نه پ يعني اين گوني نه ، يک گوني ديگه!

سوار تاکسی شدم رسیدیم سر خیابون گفتم مرسی آقا می گه پیاده می شین؟ می گم نه پـَـَـ خواستم بین مسیر یه تشکر ناغافلی کرده باشم جو از سنگینی درآد

دوستم پاش تو گچ یارو میگه شکسته میگم پـَـَـــ نــه پـَـَـــ پاشو گچ کرده که از شهرداری عوارض نوسازی بگیره

سگمو بردم دامپزشکی ميگم 3 4 روزه چيزی نميخوره،دکتره ميگه يعنی مريضه؟ پـَـَـ نــه پـَـَــــ سالمه فقط يکم تناسب اندامش ريخته بهم تصميم گرفته رژيم بگيره

به معلممون میگم آقا اجازه هست بریم دستشویی ؟!!! میگه واجبه ؟!!پ نه پ مستحبه !!!

زنگ زدم اورژانس...میگه آمبولانس میخواین گفتم پـَـَـ نــه پـَـَـــ زنگ زدم ببینم که اگه آمبولانس کمه من ماشینم و بیارم...

تو تاکسی کناریم به راننده گفت من بچه امام حسینم ، راننده پرسید میدون امام حسین؟
      میخواستم بگم پـَـَـ نــه پـَـَــــ ایشون خود علی اصغره اینقد بزرگ شده

به دوستم میگم دیشب مختارو دیدی؟ میگه فیلمشو؟ میگم پَــــ نه پَــــ خودشو میگم اومده بود سرکلاس از استاد سراغتو میگرفت!!!

رفتیم رستوران دو ساعت منتظر نشستیم، تازه یارو اومده میگه چیزی میل داشتید؟ میگم پَــــ نه پَــــ دو دقیقه اومده بودیم روی ماه خودتونو ببینیم همش تو آشپز خونه بودید بخدا !!!

کارت سوخت ماشینو برداشتم دارم میرم بابام میگه میری بنزین بزنی؟؟؟ . . .پـَـَـ نــه پـَـَــ میرم آب هویچ بریزم تو باکش نور چراغاش زیاد شه

ماشينو بردم واسه تعويض روغن ميگه واسکازين بريزم؟ پـَـَـ نــه پـَـَــــ روغن سرخ کردنی خريدم تو صندوق عقبه برو بيار بريز

ساعت ۱۱شب اومدم خونه مامانم میگه الان اومدی؟
      میگمپس نه پس! ۲ ساعت پیش اومده بودم الان تکرارش داره پخش میشه

مگس اومده خونمون رفتم حشره کش اوردم مامانم میگه میخوای بکشیش؟؟؟؟؟ پـَـَـ نــه پـَـَــــ میخوام بزنم زیر بغلش بو عرق نگیره!!!

آهنگ اندی تو ماشین گذاشتیم یکی میگه اندیه ؟
      پــــــَ نه پــــــَ
      داریوشه، داره خودشه لوس میکنه بخندیم

تو جاده پلیس دیدم دستمو کردم بیرون انگشتم رو می چرخونم. دوستم میگه:
      داری به ماشینای روبرویی علامت میدی؟!؟!؟! نــه پـَـَــــ دارم هوا رو با انگشتم هم می زنم خنک شه...

رفتم بانك به خانمه ميگم يه فيش برداشت از حساب مي خوام ميگه مي خواهي پول بگيري؟
      پ ن پ مي خوام بهت شماره بدم كاغذ جلو دستم نبود

زنگ زدم چاه باز کنی ، طرف میگه چاهتون گرفته ؟
      میگم پ نه پ غذا پریده گلوی همسایمون زنگ زدم راه کار بپرسم

میگم بیا بچتو جم کن خودشو خیس کرد فرشم خیس کرد به گند کشید؛ میگه اااا خودشو خیس کرد جدا؟!! پ نه پ طرح آبیاری قطره ای واسه گلای قالی داره انجام میده!!

سر کلاس بودیم یه پسره اومد در زد؛ استاد در رو باز کرد؛ پسره می گه اینجا کلاسه؟ منم گفتم پـَـَـ نــه پـَـَــــ سفره ی حضرت ابولفضله؛ دور هم نشستیم دعا می خونیم

رفتم سوپر 2200 تومن دادم به آقاهه میگم یه شارژ ایرانسل بدین
      میگه 2 تومنی ؟ میگم پــــــــــــ نه پــــــــــــــــــ 5 تومنی بده بقیشم ماچ میدم بهت !

سوسك اومده تو توالت میگم: دمپایى رو بده میگه : مىخواى بكشیش ؟
      ن پ مىخوام بدم سوسكه پاش كنه نجس نشه پاش !!!

داشتم تلويزيون ميديدم
      بعد مادر بزرگم اومده کانال رو عوض کرده بعدش به من ميگه داشتي ميديدي؟؟؟!!!
      گفتم پس نه داشتم گرمش ميکردم تا شما بياي ببيني!!!!!

ميگم آقا شهيد همّت کجاس؟
      ميگه بزرگراه شهيد همّت؟
      گفتم پس نه ميخواستم خودشو پيدا کنم يه خانوادهاي رو از نگراني در بيارم!!!

رفتم صندلي بخرم واسه کامپيوتر
      يارو گفت : راحت باشه؟
      گفتم پس نه خار داشته باشه..

سوار تاکسيم ميگم آقا نگه داريد
      ميگه پياده ميشي؟
      گفتم پس نه ميخوام باد لاستيکا رو چک کنم...!!

رفتم دکتر ميگم:دو روزه بدنم خيلي درد ميکنه!
      بعد از 10 دقيقه معاينه ميگه: ميخواي واست دارو بنويسم؟!
      گفتم پس نه ميخواي واسم دعا کن تا خوب بشم!!!!

حواسم نبود با صورت رفتم تو در
      ميگه نديديش؟
      گفتم پس نه من داركوبم مي خوام با منقار يه سوراخ برا خودم باز كنم برم تو

مامانم ميگم من ميرم کارواش،
      ميگه ماشينم ميبري؟
      گفتم پس نه دارم ميرم اونجا دوش بگيرم

به اپراتور اداره ميگم لطفا شماره فلاني رو برام بگير .
      ميگه گرفتم وصل کنم؟
      گفتم پس نه فوت کن , قطع کن

رفتيم رستوران ، ميگم 2تا جوجه لطفا ،
      ميگه جوجه کباب؟
      گفتم پس نه ازين جوجه رنگيا ، يه قرمز بدين يه سبز

رفتم سم بخرم واسه سوسك
      يارو ميگه ميخواين سريع بميره؟!
      گفتم پس نه ميخوام شكنجش كنم ازش اعتراف بگيرم!!!

رفتم بالاي برج ميخواستم خودمو بندازم پايين
      يارو ميگه ميخواي خودکشي کني؟
      گفتم پس نه اومدم ببينم سرعت صفر تا صدم از اين بالا تا پايين چقدر ميشه، بجاي پروژه بدم دانشگاه

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      خونمون رو عوض کردیم به بابام می گم کی واسه خونه خط می گیری؟
      می گه خط تلفن؟
      پـَـ نه پَــ، خط نستعلیق روزی دو بار هم از روش بنویسیم!

برای طرح یه شکایت رفتم کلانتری طرف می گه از کسی شکایت دارین؟
      پـَـ نه پَــ، اومدم فرار مایکل اسکوفیلد رو از فاکس ریور گزارش کنم!

می گه امتحانِ چی داری؟ میگم وصایا، می پرسه وصایای امام؟
      پـَـ نه پَــ، وصایای الیزابت تیلور!

داریم لوازم می زاریم توی ماشین که بریم مسافرت. همسایمون می گه دارید می رید مسافرت؟
      پـَـ نه پَــ، قراره از امشب توی ماشین زندگی کنیم!

به مامانم می گم قوری کجاست؟ می گه می خوای چای بخوری؟
      پـَـ نه پَــ، می خوام دست بکشم روش شاید غولی چیزی ازش در اومد!

رفتم فروشگاه می گم سیخ داری؟
      می گه برا کباب؟
      پـَـ نه پَــ، برا خاروندن دیافراگمم، از تو دهنم می خوام!

کارت سوخت ماشینو برداشتم دارم می رم، بابام می گه می ری بنزین بزنی؟
      پـَـ نه پَــ، می رم آب هویچ بریزم تو باکش نور چراغاش زیاد شه!

مرغ عشقم مرده و درحالی كه پاهاش رو به بالاس افتاده كف قفس. دوستم اومده می گه: مرغ عشقت مرد؟

بهـــش گفتم: پـَـ نه پَــ، كمر درد داشته دكتر گفته باید طاق باز دراز بكشه كف قفس!

یارو تو مترو داره چراغ قوه می فروشه، صداش کردم اومده می گه چراغ قوه می خوای؟ پـَـ نه پَــ، یه لقمه میرزاقاسمی آوردم
      واسه ناهارم تنهایی نمی چسبید گفتن بیای با هم بخوریم!

به دوستم می گم ببین تُن ماهی تاریخ انقضاش کی است؟ می گه یعنی تاریخ خراب شدنش؟
      گفتم پـَـ نه پَــ، تاریخ عروسی ننه بابای ماهی اس، می خوام واسشون جشن سالگرد بگیرم!

بنده خدا چاقو خورده در حد بنز داره ازش خون می ره، بردیمش اورژانس پرستار می گه آوردین بستری کنین؟
      میگم پـَـ نه پَــ، آوردیم خون بده، بریم!

تو لباس فرم منو دیده می گه سربازی؟
      پـَـ نه پَــ، عضو سیاه لشگر سریال مختارم محل فیلم برداری رو گم کردم!

در پارکینگ و باز کردم برم تو، یارو اومده جلوش پارک کرده می گه می خوای بری تو؟ پـَـ نه پَــ، در رو باز کردم هوای کوچه عوض شه!

تا کمر رفتم تو موتور ماشینم که ببینم چه مرگشه، رفیقم اومده می گه داری تعمیرش می کنی؟
      پـَـ نه پَــ، دارم با گِیج روغن درد و دل می کنم!

اومده از خواب بیدارم کرده می گه خوابی؟
      پـَـ نه پَــ، دوستم چشم گذاشته منم رفتم زیر پتو قایم شدم، نصف شبی!

با دوستم رفتیم دکتر واسه عمل بینیش. دکتر می گه می خوای بینیتو کوچیک کنی؟ پـَـ نه پَــ، اومدیم بکوبیمش، 3 طبقه بسازی!

دوستم پاش تو گچ یارو میگه شکسته میگم پـَـَـــ نــه پـَـَـــ پاشو گچ کرده که از شهرداری عوارض نوسازی بگیره

از دستشویی شرکت اومدم بیرون منشیه یه نگاهی میکنه و با پوزخند میگه دستشویی بودین ؟ پ نه پ بک تو بک آفتابه ام طفلی مرخصیه رفتم جاش واستادم

تو آشپزخونه استکان و قندون از دستم افتاد شکست با صدای خفن.مامان اومده میگه چیزی شکوندی؟
      پـَـَـ نــه پـَـَــــ شیشه ی نازک تنهایی دلم بود منتها صداش رو گذاشتم رو اکو حال کنین

تو بهشت زهرا دنبال قبر یکی می گشتیم. یه ادم خوشحال اومده داره با ما رو سنگ قبرا رو می خونه. بعد میگه دنبال قبر کسی می گردین؟ پـَـَـ نــه پـَـَــــ دستیار عزرائیلم اومدم ببینم کسی زود تر از موقع نمرده باشه

ساعت ١١ اومدم خونه مامانم ميگه الان اومدي؟ ميگم په نه! ٢ساعت پيش اومدم الان تكرارش داره پخش ميكنه

استاد: کی جواب این سوالو میدونه؟
      من دستمو بردم بالا.
      استاد: میخوای جواب بدی؟
      من: پــــَ نه پــــَ میخوام ببینم باد از کدوم ور میاد

شب دارم می خوابم.. بابام می گه داری می خوابی؟...پَ نَ پَ دارم امتحان می کنم تشکش خوبه یا نه..

دو دقیقه دیر رفتم سر کلاس، استاد میگه شما دانشجوی این کلاسید؟ میگم پـَـَـ نــه پـَـَــ دانشجوی کلاس آواز استاد شجریانم! شما استاد شجریانید؟

رفتم واسه خودم و دوستم دلستر خریدم، میگه واسه من خریدی؟؟؟!!!... پ ن پ دلستره تو یخچال داشت یخ میزد میمرد، نجاتش دادم

رفتم رستوران به پیش خدمتش میگم میشه منو بدین ..میگه میخوای غذا سفارش بدی؟؟
      پـَـَـ نــه پـَـَــــ میخواستم ببینم منویه غذاتون چی کم داره بگم مامانم بپزه براتون بیارم

گفتم غم تو دارم..گفتا غمت سر آید...
      گفتم نه پ می خوای یه عمری غم تو رو داشته باشم...

گزارشگر : و در اینجا گوساله ای را در حال شیر خوردن می بینیم ! پـَـَـ نــه پـَـَ گوساله ای را می بینیم که مامانش رو داره باد می کنه بره هوا . خودش با دوستاش برن ددر

تو اداره پشت میز کارم نشستم،ارباب رجوع اومده میگه کارمند اینجایین؟گفتم پ نه پ رئیس سازمان هوا فضای ناسام اومدم فقط کار تورو راه بندازم!!!!!

صدای خرپفش کشتمون !تکونش دادم از خواب پریده،میگه سر صدام اذیتت میکنه ؟میگم نه پـَـَـ جنس صداتو دوست دارم میخواستم بت بگم سعی کن تو اوج که میری رو تحریرات بیشتر کار کنی!

تو جاده پلیس دیدم دستمو کردم بیرون انگشتمو می چرخونم. رفیقم می گه: داری به ماشینای روبرویی علامت میدی؟! پ ن پ!!!! دارم هوا رو با انگشتم هم می زنم خنک شه

من یه نفر فقط تو تاکسیم، پولو دادم به راننده...
      میگه: یه نفر؟
      میگم: پـَـَـ نــه پـَـَــــ 4تا حساب کن مشتری شیم!!

با دوستم رفتيم خريد.برگشتيم ديديم ماشينش نيست ميگه: دزديدنش ميگم نه په خسته شده بود از بس منتظر ما وايساد. اس ام،اس داد گفت من ميرم خودتون بياين!

میگم آقا خمیر دندون سفید کننده می خوام؟
      میگه برا دندونات؟؟؟؟؟
      پـَـَـ نــه پـَـَـــ می خوام کاسه دستشویی رو برق بندازم!!!!!!!!!

مگس اومده تو خونه رفتم حشره کش آوردم مامانم میگه میخوای بکشیش؟ پـَـَـ نــه پـَـَـ ،
      میخوام بزنم زیر بغلش بوی عرق نده

سوسک اومده تواتاق دمپایی رودادم مامانم..میگه بزنمش؟؟؟میگم پـَـَـ نــه پـَـَــــ بده پاش کنه تندتر بدوه !!

پیک مشروبمو آوردم بالا،رفیقم میگه بزنیم؟پــــَ نــه پـــَــــ میخوام ببینم مجسمه آزادی یه عمر دستش بالاست چه حسی داره!!!

ديشب رفتيم استخر
      طرف ميپرسه: ميخواين شنا كنين؟؟
      پ نه پ مي خوايم از امكانات رفاهيتون بازديد كنيم

تو تاکسی کناریم به راننده گفت من بچه امام حسینم ، راننده پرسید میدون امام حسین؟

گفتم: پــــ ن پــــــ ایشون خود علی اصغره ماشالله بزرگ شده مرد شده

رفتیم سینما در باجه بلیط فروشی مسئول میگه بلیط میخوای
      نه پس بهرام رادانم
      اومدم امضا بدم

رفتم سم بخرم واسه سوسک یارو میگه میخواین سریع بمیره؟! پـــ نه پـــ میخوام شکنجش کنم ازش اعتراف بگیرم

روی نیمکت توی پارک، روزنامه دستمه... اومده میگه... روزنامه میخونی؟ پـَـَـ نَ پـَـَــــ سبزی خریدم نمیدونم لای کدوم صفحه گذاشتمش

ساعت 3:30 شب زنگ زده، میگه: اونجا الان شبه؟ پـَـَـ نــه پـَـَــــ خورشید خانم زایمان داشته، امروز پشت کوه نرفته

رفتم داروخونه...ميگم باند دارين؟ميگه واسه زخم؟...پ نه پ...بانده فرودگاه حياط خونمون خراب شده...بابام همينجور داره با هواپيماش دوره خونه ميچرخه.!!

رفتیم رستوران گارسون اومده میگه چیزی میل دارین؟؟؟
      گفتم پ نه پ غدامونو همین الان خوردیم گفتیم بیایم اینجا آروقشو بزنیم دور هم بخندیم!!

رفته بودم اهدای خون مرده میپرسه می خوای خون بدی پـَـَـ نــه پـَـَــ... اومدم نون خشک بدم جوجه بگیرم

جلو توالت عمومي وایسادیم یارو می گه آقا ببخشيد شما هم تو صف توالت وايسادين..؟
      پـَـَـ نــه پـَـَــ ما سوسكيم اومديم نهار!!

دوستم تو اتوبوس يه دختره خوشگل رو دید و پیاذه شدنی برگشت بهم گفت الان برم شماره بدم
      برگشتم گفتم
      پـَـَـ نــه پـَـَــــ شماره اتوبوس رو بردار

به معلممون میگم آقا اجازه هست بریم دستشویی ؟!!! میگه واجبه ؟!!!
      پ نه پس مستحبه !!!

رفتم نوشابه بخرم به یارو میگم اینکه تاریخش مال دو سال پیشه. میگه: یعنی فاسد شده؟ میگم پـــــــــ نه پـــــــ مونده جا افتاده

رفتم مغازه ميگم آقا مرگ موش ميخوام، ميگه براي موش هاي خونتون ميخواين، پَ نَ پَ ميخوايم بريزيم تو خورشتمون خوش رنگ شه !

سوار تاکسي شدم.يارو صداي ضبطشو تا ته زياد کرده بود.ميگم ميشه صداي ضبطتونو کم کنيد؟
      ميگه اذييتتون ميکنه! پـــــــَ نَ پــــــــَ گفتم کم کني اين يه تيکشو من بخونم ببيني صداي کدوممون بهتره!!!!

رفتم سر خاک خدا بيامرزي دارم خرما تارف مي کنم، طرف برداشته ميگه فاتحه است ديگه نه؟ پـَـَـ نَ پـَـَـــ م خدا بيامرز زنده شده داريم جشن مي گيريم!

سر امتحان برگه تقلبم و در آوردم دارم مينويسم مراقبه ديده ميگه تقلبه؟؟ .....ميگم پَــــ نَ پَــــ دعاي ابوحمزه ثماليه

رفتم بچه خواهرمو از مهدکودک بيارم، مربيه ميگه: بچه رو ميبريدش؟ ميگم: پَــ نَ پَـــ همين جا ميخورمش

برنامه آشپزي تلوزيون: خانم آشپز:حالا سينمونو ميزاريم گرم بشه شجاعي مهر:منظورتون سينه مرغه؟ خانم اشپز:پ ن پ ميخوام سينه خودمو گرم کنم.

کمرم درد مي کنه يه پارچه بستم بهش. داداشم ميگه کمرت درد مي کنه؟ پَ نه پَ مي خوام اداي داداش کايکو رو در بيارم.

رفتم بانک پول بگيرم کارمنده ميگه پول رو ميبرين؟ گفتم پـَـَـ نَ پـَـَ ميخوام وايسم اينجا هر کس رقصيد بريزم رو سرش شاباش بدم....

رفيقم شمارمو مي خواست, گفتم: يادداشت کن 0935 گفت:ایرانسل داري؟ پَ نه پَ همراه اول شماره خالي نداشت بهم تو ایرانسل خط داد

با دوستم سه ساعت تو صف نونوايي وايساده بوديم صف 40 متري نوبتم شده يارو ميگه نون مي خواي ؟ پَـــ نَ پَـــ تا الان قطار بازي مي کرديم واگن آخرم بوديم

تو خيابون موتوريه اومد کيفم رو قاپيد، يارو ميپرسه دزد بود؟ ميگم پـَـَـ نَ پَــــ رفيقم بود اومده بود امانتيش رو پس بگيره، فقط خواست هيجانش بيشتر باشه

دارم تو حياطمون موتورمو تعمير ميکنم به مامانم ميگم دستمال بيخودي داري؟

ميگه ميخواي موتورتو تميز کني؟

پـَـ نه پــَ ميخوام هل هله کنان برم تو کوچه کردي برقصم

طوطي گرفتم

فاميلمون اومده ميگه طوطيه؟

پـَـ نه پــَ يا کريمه يه کم با فتوشاپ تغييرش دادم

داشتم تلويزيون ميديدم

بعد مادر بزرگم اومده کانال رو عوض کرده بعدش به من ميگه داشتي ميديدي؟؟؟!!!

پـَـ نه پــَ داشتم گرمش ميکردم تا شما بياي ببيني!!!!!

رفتم واسه استخدام,

يارو ميگه اومدي واسه استخدام؟

پـَـ نه پــَ اومدم ببينم کي استخدام مي شه ازش شيريني بگيرم!

ميگم بابا... تصميم رو گرفتم... مي خوام زن بگيرم...

ميگه ميشناسيش؟ ميگم آره..
      ميگه مجرده؟

پـَـ نه پــَ منتظرم شوهرش رضايت نامشو امضا کنه بريم خواستگاري

دستمو بلند کردم از استاد سوال کنم .
      ميگه شما سوال داري؟

پـَـ نه پــَ خواستم خطوط کف دستمو بهت نشون بدم فالمو بگيري ...

رفتم پيژامه از کمد برداشتم پوشيدم

بابام ميگه از تو کمد برداشتي؟

پـَـ نه پــَ گذاشته بودم تو يخچال پيژامه تگري بپوشم خنک شم

به استاد ميگم لطفا كمكم كنيد دارم مشروط ميشم

ميگه نمره ميخواي

پـَـ نه پــَ نظر شما رو در مورد مقدار و جنس خاكي كه بايد بريزم تو سرم ميخوام!

با گل رفتم بيمارستان نگهبان ميگه گل براي مريضتون آوردين گفتم پ نه پ اومدم خواستگاري تو با اين سيبيلات...

سوار تاکسيم ميگم آقا نگه داريد ميگه پياده ميشي؟ پـَـَــــ نــه پـَـَــــــ ميخوام باد لاستيکا رو چک کنم...!!

حدود ? صبح بود رفتم سر يخچال تنگه آب رو برداشتم آب بخورم، دوستم بلند شده ميگه ميخواي آب بخوري ؟
      گفتم پـَـَـ نَ پـَـَــــ ،تو خواب يادم افتاد به گلا آب ندادم ميخوام بهشون آب بدم

زنگ زدم ميگم مامان بيا منو گرفتن... ميگه خاک تو سرم, گشت ارشاد؟ ميگم پـَــــــ نَ پـَــــ مرکز نخبگان ايران

رفتم دکتر ميگم:دو روزه بدنم خيلي درد ميکنه! بعد از 10 دقيقه معاينه ميگه: ميخواي واست دارو بنويسم؟! پـَـَـ نَ پـَـَــــ ميخواي واسم دعا کن تا خوب بشم!!!!

به مامانم ميگم من ميرم کارواش، ميگه ماشينم ميبري؟ ميگم پَـــ نَ پَــــ دارم ميرم اونجا دوش بگيرم

زنگ زدم 115، ميگه آمبولانس ميخواين قربان؟ پـَـَـ نَ پـَـَــــ يه پليس 110 ميخوام, بقيش هم آدامس بدين!

- تو هواپيما نشستم دارم دعا مي خونم بغل دستيم مي گه دعا مي کني سالم برسي؟

پــ نــ پـــ دوست دارم صحنه سقوط هواپيما رو از نزديک ببينم دعا مي کنم سقوط کنيم

داداشم گفت چرا بال بال ميزني؟چيزي پريد تو گلوت؟گفتم پــ نــ پـــ دارم خودم رو آماده پروار ميکنم

ميگم آقا شهيد همت کجاس؟ ميگه بزرگراه شهيد همت؟ ميگم پــــ نه پـــــ مي خواستم خودشو پيدا کنم يه خانواده اي رو از نگراني در بيارم!!!

- حواسم نبود با صورت رفتم تو در، ميگه نديديش؟ ميگم پـــ نه پــــــ من دارکوبم مي خوام با منقار يه سوراخ برا خودم باز کنم برم تو

يارو اومده مي بينه همکارم توي اتاق نيست باز مي پرسه خانم فلاني نيست؟ پـــ نه پـــ هستن. افتادن پشت اون کمد. با خط کش بزن در بياد

- به اپراتور اداره ميگم لطفا شماره فلاني رو برام بگير. ميگه گرفتم وصل کنم؟ ... پـــ نه پـــ فوت کن, قطع کن

رفتم بالاي برج ميخواستم خودمو بندازم پايين يارو ميگه ميخواي خودکشي کني؟ ميگم پــــ نه پــــــ اومدم ببينم

سرعت صفر تا صدم از اين بالا تا پايين چقدر ميشه، بجاي پروژه بدم دانشگاه

داريم 10 نفري بازي شبکه اي ميکنيم اومده ميگه جدي حال ميده؟ ميگم پــ نه پــ اسکوليم! عذاب داره اما ميخوايم تهذيب نفس کنيم!

- رفتم آزمايش ادرار. يارو ميگه ادراره؟ ميگم: پـــ نه پـــــ سکنجبين برو کاهو بيار بزنيم توش بخوريم!

- تو صف پمپ گاز منتظرم تا نوبتم بشه، يارو زده به شيشه ميگه آقا شما هم مي خواي گاز بزني؟ پـــ نه پـــ من مي خوام ليس بزنم...

- رفتيم غار عليصدر. به رفيقم خفاش نشون دادم. ميگه واي خفاشه! پــ نه پـــ بتمن بود. اجاره خونه گرونه اينجا سکونت دارن فعلا!!!

- تو دستشويي به خواهرم ميگم آفتابه رو ميدي؟ ميگه ميخواي خودتو بشوري؟ پ نه پ ميخوام آبش کنم بذارم تو يخچال.

- به يارو راننده ميگم: آقا اگه ميشه يکم سريعتر. الان هواپيما ميپره... ميگه: بسلامتي مسافرين؟

... پــ نه پـــ... فندک هواپيما ديشب دستم جامونده، ميرم بدم به رانندش

گدا میره در خونه پیر زنه ،پیرزنه میگه چیه ؟باز اومدی گدایی ؟ میگه پـَـَـ نــه پـَـَــــ اومدم خواستگاریت!!!!!!!!!!

زنگ زدم ۱۱۰ میگم اینجا دعواشده، میگه الان؟ میگم نه پ پارسال بوده الان زنگ زدم خاطره اش رو تعریف کنم

میخوام برم بیرون دیدم شلوارم نیست به مامانم میگم شلوارم کو؟
      میگه میخوای بپوشی؟
      پ نه پ دیدم نیست نگرانش شدم گفتم شاید تنهایی رفته بیرون

به خواهرم میگم بابا این بچت چرا اینقدر از معدش صدا میده بیرون؟؟؟میگه یعنی از بچه منه؟؟پ نه پ نیروی گرانشی
      زمینه داره کم کم از تو شرت بچه تو ازاد میشه کسی شک نکنه!!!!!

با دوستم رفتيم خريد.برگشتيم ديديم ماشينش نيست ميگه: دزديدنش ميگم نه په خسته شده بود از بس منتظر ما وايساد. اس ام،اس داد گفت من ميرم خودتون بياين!

من یه نفر فقط تو تاکسیم، پولو دادم به راننده...

تو جاده پلیس دیدم دستمو کردم بیرون انگشتمو می چرخونم. رفیقم می گه: داری به ماشینای روبرویی علامت میدی؟! پ ن پ!!!! دارم هوا رو با انگشتم هم می زنم خنک شه

تو اداره پشت میز کارم نشستم،ارباب رجوع اومده میگه کارمند اینجایین؟گفتم پ نه پ رئیس سازمان هوا فضای ناسام اومدم فقط کار تورو راه بندازم!!!!!

گزارشگر : و در اینجا گوساله ای را در حال شیر خوردن می بینیم ! پـَـَـ نــه پـَـَ گوساله ای را می بینیم که مامانش رو داره باد می کنه بره هوا . خودش با دوستاش برن ددر

گفتم غم تو دارم..گفتا غمت سر آید...
      گفتم نه پ می خوای یه عمری غم تو رو داشته باشم...

رفتم واسه خودم و دوستم دلستر خریدم، میگه واسه من خریدی؟؟؟!!!... پ ن پ دلستره تو یخچال داشت یخ میزد میمرد، نجاتش دادم

دو دقیقه دیر رفتم سر کلاس، استاد میگه شما دانشجوی این کلاسید؟ میگم پـَـَـ نــه پـَـَــ دانشجوی کلاس آواز استاد شجریانم! شما استاد شجریانید؟

من دستمو بردم بالا.

ساعت ١١ اومدم خونه مامانم ميگه الان اومدي؟ ميگم په نه! ٢ساعت پيش اومدم الان تكرارش داره پخش ميكنه

یارو زده روح الله داداشی رو کشته ... حالا گرفتنش ... میگه حالا چی میشه ؟

اعدامش میکنن؟ پَ نه پَ میره مرحله بعد باید محراب فاطمی روهم بکشه

با دوستم رفتیم سینما ... تاریک تاریک بود ... مسئول سینما از دور داشت میومد ...

دوستم میگه این کنترل چیه؟

پَ نه پَ موتور گازی بیا کنار نزنه بهت ...

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      ماشینم بنزین تموم کرد وسط جاده, واستادم دم جاده یکی ۲ لیتر بنزین از ماشینش بهم بده که فقط خودمو برسونم به یه پمپ

بنزینی, یکی زد بقل گفت آقا بنزین برای ماشینت می خوای؟ پـَـَـ نــه پـَـَــــ می خوام باهاش خودمو آتیش بزنم

بعد از چهار ساعت از کنکور تو هوا ۴۰ درجه اومدم خونه خواهرم میگه خسته ای؟ اگه نیستی منو ببر یه جایی میخوام خرید کنم

پـَـَـ نــه پـَـَــ خسته نیستم تو جلسه کنکور لحاف دشک انداخته بودم داشتم قلیون میکشیدم

یارو تو مترو داره چراغ قوه میفروشه، صداش کردم اومده میگه چراغ قوه میخوای؟ پـَـَـ نــه پـَـَــــ یه لقمه میرزاقاسمی آوردم واسه

ناهارم تنهایی نمی چسبید گفتن بیای باهم بخوریم

به دوستم میگم ببین تن ماهی تاریخ انقضاش کیه؟ میگه یعنی تاریخ خراب شدنش؟ گفتم پـَـَـ نــه پـَـَــــ تاریخ عروسی ننه بابای

ماهی اس میخوام واسشون جشن سالگرد بگیرم

در پارکینگ و باز کردم برم تو یارو اومده جلوش پارک کرده میگه می خوای بری تو؟ پـَـَـ نــه پـَـَــــ درو باز کردم هوای کوچه عوض شه

تا کمر رفتم تو موتور ماشینم که ببینم چه مرگشه ، رفیقم اومده میگه

داری تعمیرش میکنی ؟

پــــ نه پـــــ دارم با گِیج روغن درد و دل میکنم

با دوستم رفتیم دکتر واسه عمل بینیش دکتر میگه میخوای بینیتو کوچیک کنی؟ پـَـَـ نــه پـَـَــــ اومدیم بکوبیمش ۳ طبقه بسازیم

کامپیوترم یه ویروس گرفته بود رفتم کلی پول آنتی ویروس اورجینال دادم بعد سه ساعت اسکن ویروسه رو پیدا کرده پیغام داده:

آیا مطمئن هستید که می خواهید این ویروس را حذف کنید؟

پـَـَـ نــه پـَـَــــ می خوام ازش نگهداری کنم بزرگ بشه، بشه عصای دستم نور چشام

مرغ عشقم مرده و درحالی که پاهاش روبه بالاس افتاده کف قفس. دوستم اومده می گه : اِ مرغ عشقت مرد؟ بهـــش گفتم:

پـَـَـ نــه پـَـَــــ کمر درد داشته دکتر گفته باید طاق باز دراز بکشه کف قفس

کارت سوخت ماشینو برداشتم دارم میرم بابام میگه میری بنزین بزنی؟؟؟

پـَـَـ نــه پـَـَــــ میرم آب هویچ بریزم تو باکش نور چراغاش زیاد شه

پـَـَـ نــه پـَـَــــ میخوام دست بکشم روش شاید غولی چیزی ازش درومد!!!!!! ـ

میگه امتحانِ چی داری؟؟؟ میگم وصایا,,, میپرسه وصایای امام؟؟؟

پـَـَـ نــه پـَـَــــ وصایای الیزابت تیلور

تو این گرما که سگ تب میکنه رفتم سوپر مارکت میگم یه ایستک بدید یارو میگه خنک باشه؟

پـَـَـ نــه پـَـَــــ گرم بده میریزم تو نعلبکی خنک بشه

ساعت ۵-۴ صبح زنگ زده..گوشی رو برداشتم به زور دارم جواب میدم..میگه خواب بودی؟؟ پـَـَـ نــه پـَـَــــ داشتم سر گلدسته ی

مسجد محلمون اذان میگفتم صدام گرفته

زنگ خونه دوستمو زدم میگم حمید هست؟ پدرش میپرسه حمید خودمون؟ میگم پـَـَـ نــه پـَـَــ حمید تبلیغات رب تبرک رو میگم!

یک ساعت تو تاکسی دارم عرق میریزم و خودمو باد میزنم .راننده تاکسیه میگه گرمه؟ پـَـَـ نــه پـَـَــــ هوا خوبه دارم واسه رقص

کردی یار جمع میکنم

تو خیابون از یه دختره خوشم اومد بعد از کلی دردسر تونستم راضیش کنم بهم گفت حالا واقعا از من خوشت اومده ؟؟؟ پـَـَـ نــه

پـَـَــــ شما در مقابل دوربین مخفی قرار دارید !!!!!

سر جلسه کنکور گزارشگر اومده بالا سر بچه میگه اومدی کنکور بدی؟ ن پ اومدم ببینم چه خبره اینجا شولوغه!!!!

ديشب رفتيم استخر

طرف ميپرسه: ميخواين شنا كنين؟؟

پ نه پ مي خوايم از امكانات رفاهيتون بازديد كنيم

طرف ماشینشو میبره پمپ بنزین مسئولش میگه بنزین می خاین پ نه پ اومدیم آب هویج بریزیم توش چراغ جلوش قوی شه

به راننده تاکسیه میگم مرسی نگه دارید می گه پیاده مس شی؟؟پ نه پ می خوام ببینم لنت و ترمزت سالمه؟

به بابام میگم موجودی حسابت چقدره؟

میگه: پول میخوای؟ پـَـَـ نــه پـَـَــ

می خوام ببینم چقدر دیگه با بیل گیتس فاصله داریم

سر جلسه امتحان به جلوییم می گم برسونیا ... می گه چی؟ تقلّب؟؟؟ پـَـَـ نــه پـَـَــــ تنفس ِ دهان به دهان

مامور برق اومده همسایمون میگه میخای کنتور رو چک کنی؟ پ ن پ یارانه اضافی دادی اومده دستی تقدیم کنه

زنگ زدم میگم مامان بیا منو گرفتن... میگه خاک تو سرم ارشاد؟ میگم پـــــــ نــــ پـــــ مرکز نخبگان ایران

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      روز با جعبه خيلي بزرك رفتم اداره پُست، كًذاشتم رو ترازو جعبه رو كارمنده اومده ميكًه مي خواي پُست كنُي؟!!
      كًفتم : پـَـَـ نــه پـَـَــــ اومدم وزنش كنم ببينم اكًر اضافه وزن داره شبها بهش شام ندم . . .

#دارم تو حیاطمون موتورمو تعمیر میکنم به مامانم میگم دستمال بیخودی داری؟
      میگه میخوای موتورتو تمیز کنی؟
      پـَـَـ نــه پـَـَــــ میخوام هل هله کنان برم تو کوچه کردی برقصم

#رفتیم مهمونی از صاحب خونه پرسیدم دستشویی کجاست برگشته میگه دستشویی داری؟؟؟؟؟؟؟ پــــــَ نه پــــــَ
      میخوام برم باندیشم...........!

#چند روز پیشا برقامون رفته بود ،می خواستم برم دستشویی به مامانم میگم شمع داریم میگه چون تاریکه می خوای؟؟؟؟
      نه پ می خوام شاعرانه بر**م

#کیوی دستم بود ... اومده میگه این کیویه ؟؟؟؟ پـَـَـ نــه پـَـَــ تخم مرغ موکت شده است

#به دختره میگم خیلی ازت خوشم اومده به مامانم میخوام بگم زنگ بزنه به مامانت میگه واسه خواستگاری؟
      پـَـَـ نــه پـَـَــــ واسه تجدید میثاق

#داره مسابقه رقص نشون میده؛ اومده می پرسه :"ماهواره است؟"
      پَــ نه پَــ ؛ شبکه اول سیمای جـمـهـوری اسلـامـیـه اینم قسمتی از تیتراژ سریال مختارِ با همکاری خردادیان

#طوطی گرفتم فامیلمون اومده میگه اااااااااااااااااااااااا طوطیه؟
      پـَـَـ نــه پـَـَــــ یا کریمه یه کم با فتوشاپ تغییرش دادم

#رفتم آزمایش اد...ر دادم بردم دادم به یارو میگه اد..ره؟
      پـَـَـ نــه پـَـَــــ سکنجبین برو کاهو بیار بزنیم توش بخوریم

#مریض اومده بعد از اینکه 2 ساعت معاینش کردمو شرح حال گرفتم میگم دفترچتو بده میگه میخوای دارو بنویسی برام؟پـَـَـ نــه پـَـَــــ .
      میخوام یه خاطره برات بنویسم هر وقت دیدیش یادم بیوفتی!!

#به مامانم میگم ناخن گیر کجاست؟ میگه میخوای ناخناتو بگیری؟ پـَـَـ نــه پـَـَــــ میخوام ببینم اگه اونجایی که هست معذبه جاشو عوض کنم

#تا کمر رفتم تو موتور ماشینم که ببینم چه مرگشه ، رفیقم اومده میگه
      داری تعمیرش میکنی ؟
      پــــ نه پـــــ دارم با گِیج روغن درد و دل میکنم !!

#اومده از خواب بیدارم کرده میگه خوابی ؟
      په نه دوستم چشم گذاشته منم رفتم زیر پتو قایم شدم نصف شبی

#زنگ زدم آب و فاضلاب میگم آقا چرا دو روز آب قطع شده میگه آب خونتون؟
      پـَـَـ نــه پـَـَــــ.... اسغفرالله

#زن همسایمون سراسیمه تو حیاط منتظر پسر کنکوریش بود.پسره با لب و لوچه آویزون اومده تو مامانه برگشته میگه امیر ناراحتی؟؟؟
      پ ن پ داره تزکیه نفس میکنه جلو نامحرم شادیشو نمایان نکنه ریا شه!!!

#زنگ زدم اتش نشانی میگم مار اومده تو خونه اومده میگه نکشتینش پ نه پ کشتمش گفتم بیای جنازشو تشیع کنید

#سر امتحان برگه تقلبم و در اوردم دارم مینویسم مراقبه دیده میگه تقلبه؟؟
      میگم پ نه پ دعای ابوحمزه ثمالی

#به خواهرم میگم بابا این بچت چرا اینقدر از معدش صدا میده بیرون؟؟؟میگه یعنی از بچه منه؟؟پ نه پ نیروی گرانشی
      زمینه داره کم کم از تو شرت بچه تو ازاد میشه کسی شک نکنه!!!!!

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      میگم آقا شهید همّت کجاس؟میگه بزرگراه شهید همّت؟میگم نــه پـَـَــــ میخواستم خودشو پیدا کنم یه خانوادهای رو از نگرانی در بیارم!!!

دارم فیلم گریه دار میبینم , گریه میکردم , مامانم اومده می گه فیلمش گریه داره ؟ نه پ خنده داره من دارم گریه می کنم کارگردانشو ضایع کنم !

جلو در دستشویی، طرف اومده میگه ع ع ع ببخشید شما توی صف هستین؟ نــــــــــه پــــــــــــ سوسکیم اومدیم نهــــــــار....

رفتم استخر داشتم غرق ميشدم غریق نجات میله رو برداشته اومده لب استخر با لبخند میگه میخاي کمکت کنم؟نه پ با اون میله استريپتیز کن ببینم بلدي

حموم بودم، مامانم می زنه به در می گم بـــله ؟می گه حمومی ؟می گم نه پـَـ اینجا لندنه، صدای منو از رادیو بی بی سی می شنوید

بهش میگم: زود باش دمپاییتو بده تا سوسکه نرفته... میگه:مگه میخوای بکشیش؟... نه پَ میخوام بدم سوسکه پاش کنه !!!

تصادف کردیم، زنگ زدیم افسر اومده میگه : تصادف شده؟میگم : نه پـــــَ ... داریم هشدار برای کبرا 11 رو فیلم برداری میکنیم!!!

یارو سگ های منو دیده، میگه غذا میخورن؟ نه پـَـَـ فتوسنتز میکنن

رفتم داروخونه کرم ترک پا بگیرممی گه واسه پا میخواین؟؟نه پــــَ میخوام در جهت از بین بردن ترک های کویر لوت گامی برداشته باشم

فاميلمون اومده آکواريومم رو ديده ميگه غذاي مخصوص بهشون ميدي؟نه پـَـَـ پول تو جيبي ميدم بهشون خودشون ميرن واسه خودشون غذا ميخرن

از راننده اتوبوس میپرسم چقدر شد؟میگه 225 بهش 300 تومن دادم,میگه یه نفری؟گفتم نه پ کل اتوبوس مهمونه من!

یارو اومد تعمیرگاه گفت: برای لپ تاپم رَم میخوام ... گفتم: داریم .... گفتش :مطمئنی برای لپ تاپه ؟ .... گفتم : نـَــ پــــَ ... برای pc ـه میخوام بُکُنم تو پاچـــت ...

تو رستوران، پیشخدمتو صدا کردم میگم آقا توی سوپ من مگس افتاده! میگه مرده؟ میگم نَ پـَـَــ هنوز زندست، داره شنا میکنه، صدات کردم بیایی نجاتش بدی!!!

یارو دو ساعت داره خودپردازو انگولک میکنه تازه برگشته میگه شمام کار دارین ؟ نَ پـَـَـ وایستادیم اینجا بنیه و پشتکارِ شما رو سرلوحه زندگیمون قرار بدیم

تو دندانپزشکی دکتر آمپول بی حسی رو خالی کرد تو لثه ام. بعد از یه ربع که بی حس شد میگه:خوب حالا پرش کنم؟! فکر کن من با دهن باز چطوری بهش گفتم نه پــــَ !

رفتم مغازه ميگم آقا مرگ موش ميخوام، ميگه براي موش هاي خونتون ميخواين، پَ نَ پَ ميخوايم بريزيم تو خورشتمون خوش رنگ شه !

سوار تاکسي شدم.يارو صداي ضبطشو تا ته زياد کرده بود.ميگم ميشه صداي ضبطتونو کم کنيد؟ ميگه اذييتتون ميکنه! پـــــــَ نَ پــــــــَ گفتم کم کني اين يه تيکشو من بخونم ببيني صداي کدوممون بهتره!!!!

رفتم سر خاک خدا بيامرزي دارم خرما تارف مي کنم، طرف برداشته ميگه فاتحه است ديگه نه؟ پـَـَـ نَ پـَـَـــ م خدا بيامرز زنده شده داريم جشن مي گيريم!

سر امتحان برگه تقلبم و در آوردم دارم مينويسم مراقبه ديده ميگه تقلبه؟؟ .....ميگم پَــــ نَ پَــــ دعاي ابوحمزه ثماليه

رفتم بچه خواهرمو از مهدکودک بيارم، مربيه ميگه: بچه رو ميبريدش؟ ميگم: پَــ نَ پَـــ همين جا ميخورمش

برنامه آشپزي تلوزيون: خانم آشپز:حالا سينمونو ميزاريم گرم بشه شجاعي مهر:منظورتون سينه مرغه؟ خانم اشپز:پ ن پ ميخوام سينه خودمو گرم کنم.

کمرم درد مي کنه يه پارچه بستم بهش. داداشم ميگه کمرت درد مي کنه؟ پَ نه پَ مي خوام اداي داداش کايکو رو در بيارم.

رفتم بانک پول بگيرم کارمنده ميگه پول رو ميبرين؟ گفتم پـَـَـ نَ پـَـَ ميخوام وايسم اينجا هر کس رقصيد بريزم رو سرش شاباش بدم....

رفيقم شمارمو مي خواست, گفتم: يادداشت کن 0935 گفت:ایرانسل داري؟ پَ نه پَ همراه اول شماره خالي نداشت بهم تو ایرانسل خط داد

با دوستم سه ساعت تو صف نونوايي وايساده بوديم صف 40 متري نوبتم شده يارو ميگه نون مي خواي ؟ پَـــ نَ پَـــ تا الان قطار بازي مي کرديم واگن آخرم بوديم

تو خيابون موتوريه اومد کيفم رو قاپيد، يارو ميپرسه دزد بود؟ ميگم پـَـَـ نَ پَــــ رفيقم بود اومده بود امانتيش رو پس بگيره، فقط خواست هيجانش بيشتر باشه

رفتم نوشابه بخرم به يارو ميگم اينکه تاريخش مال دو سال پيشه ميگه : يعني فاسد شده ؟ ميگم پـَــــــــ نَ پَـــــــ مونده جا افتاده

دارم از گرما ميميرم ، خودمو مثله چي دارم باد ميزنم ، بابام مياد ميگه چيه ؟ گرمته ؟؟؟؟ پـَـَـــ نــه پـَـَـــ دارم حداکثر سرعت چرخش مچم رو امتحان ميکنم

تو دستشويي به دادشم ميگم آفتابه رو ميدي؟ ميگه ميخواي خودتو بشوري؟ پ نه پ ميخوام آبش کنم بذارم تو يخچال

رفتم بالاي برج ميخواستم خودمو بندازم پايين يارو ميگه ميخواي خودکشي کني؟ ميگم پــــَ نه پــــــَ اومدم ببينم سرعت صفر تا صدم از اين بالا تا پايين چقدر ميشه، بجاي پروژه بدم دانشگاه

رفتم سم بخرم واسه سوسك يارو ميگه ميخواين سريع بميره؟! پَـــ نَ پَـــ ميخوام شكنجش كنم ازش اعتراف بگيرم

رفتيم رستوران ، ميگم 2تا جوجه لطفا ، ميگه جوجه کباب؟ پـَـَـ نَ پـَـَــــ ازين جوجه رنگيا ، يه قرمز بدين يه سبز

زنگ زدم 115، ميگه آمبولانس ميخواين قربان؟ پـَـَـ نَ پـَـَــــ يه پليس 110 ميخوام, بقيش هم آدامس بدين!

به مامانم ميگم من ميرم کارواش، ميگه ماشينم ميبري؟ ميگم پَـــ نَ پَــــ دارم ميرم اونجا دوش بگيرم

رفتم دکتر ميگم:دو روزه بدنم خيلي درد ميکنه! بعد از 10 دقيقه معاينه ميگه: ميخواي واست دارو بنويسم؟! پـَـَـ نَ پـَـَــــ ميخواي واسم دعا کن تا خوب بشم!!!!

زنگ زدم ميگم مامان بيا منو گرفتن... ميگه خاک تو سرم, گشت ارشاد؟ ميگم پـَــــــ نَ پـَــــ مرکز نخبگان ايران

حدود ۳ صبح بود رفتم سر يخچال تنگه آب رو برداشتم آب بخورم، دوستم بلند شده ميگه ميخواي آب بخوري ؟ گفتم پـَـَـ نَ پـَـَــــ ،تو خواب يادم افتاد به گلا آب ندادم ميخوام بهشون آب بدم

سوار تاکسيم ميگم آقا نگه داريد ميگه پياده ميشي؟ پـَـَــــ نــه پـَـَــــــ ميخوام باد لاستيکا رو چک کنم...!!

با گل رفتم بيمارستان نگهبان ميگه گل براي مريضتون آوردين گفتم پ نه پ اومدم خواستگاري تو با اين سيبيلات...

داشتم تلويزيون ميديدم بعد مادر بزرگم اومده کانال رو عوض کرده بعدش به من ميگه داشتي ميديدي؟؟؟!!! پَـــ نَ پَـــ داشتم گرمش ميکردم تا شما بياي ببيني!!!!!

به استاد ميگم لطفا كمكم كنيد دارم مشروط ميشم ميگه نمره ميخواي گفتم پَـــــ نَ پَــــــ... نظر شما رو در مورد مقدار و جنس خاكي كه بايد بريزم تو سرم ميخوام

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      به دوستم میگم شب بیا خونه من با بچه ها دور هم باشیم میگه همینجوری دور همی؟پ ن پ میخوام پرزنتت کنم!

میرم عابر بانک یارو داره جون میکنه با دستگاه کلنجار میره بعد ده دقیقه بر میگرده میگه شما هم کار داری؟ پ ن پ پیک موتوریم واسادم نامه اداریتونو تایپ کنین ببرم

سر جلسه امتحان به جلوییم میگم سوال 3 رو بلدی؟! میگه آره می خوای!؟
      میگم پ ن پ نگرانت بودم میخواستم اگه ننوشتی بت بگم!!!

همسایمون ساعت ۱ شب پیانو زدنش گرفته رفتم دم خونش، میگه صدای پیانو اذیتتون میکنه؟ میگم پ نه پ میخواستم آهنگ سلطان قلبها رو درخواست کنم برامون بزنی حالشو ببریم

داشتم متال گوش میکردم رفیقم اومده زارت تو اتاق میگه متال گوش میکنی میگم پــــــــــ نه پــــــــــــ سنتیه!

به مامانم می گم برسم کو؟ می گه می خوای موهاتو شونه کنی؟ پ نه پ می خوام پسر همسایه بغلیو غشو کنم

تو صف ماشینهای ونک وایسادم یارو میگه ونک میری آقا ؟ میگم پ ن پ وایسادم تو نوبت انتخابات بعدی رای بدم!

داریم ۱۰ نفری بازی شبکه ای میکنیم. اومده میگه جدی حال میده؟
      گفتم پـَـَـ نــه پـَـَــــ اسکولیم! عذاب داره اما میخوایم تهذیب نفس کنیم.

تو صف پمپ گاز منتظرم تا نوبتم بشه، یارو زده به شیشه میگه آقا شما هم میخوای گاز بزنی؟
      پـَـَـ نــه پـَـَــــ من میخوام لیس بزنم !

رفتیم غار علیصدر، به رفیقم خفاش نشون دادم. میگه وای خفاشه؟!
      گفتم پـَـَـ نــه پـَـَــــ بتمن بود. اجاره خونه گرونه اینجا سکونت دارن فعلا!

به یارو راننده میگم. آقا اگه میشه یکم سریعتر. الان هواپیما میپره…
      میگه، به سلامتی مسافرین؟…
      گفتم پـَـَـ نــه پـَـَــــ فندک هواپیما دیشب دستم جامونده، میرم بدم به رانندش

دم دستشویی عمومی واستادم تا نفر قبلی بیاد بیرون،
      اومده بیرون، میبینه دارم پیچ و تاب میخورم میگه دستشویی داری؟؟
      گفتم پـَـَـ نــه پـَـَــــ دارم با صدای موزیکی که نواختی تمرین رقص عربی میکنم

به اپراتور اداره میگم لطفا شماره فلانی رو برام بگیر. میگه گرفتم وصل کنم؟
      گفتم پـَـَـ نــه پـَـَــــ فوت کن، قطع کن

زنگ زدم ۱۱۵، میگه آمبولانس میخواین قربان؟
      گفتم پـَـَـ نــه پـَـَــــ یه پلیس ۱۱۰ میخوام، بقیش هم آدامس بدین!

به مامانم میگم من میرم کارواش، میگه ماشینم میبری؟
      گفتم پـَـَـ نــه پـَـَــــ دارم میرم اونجا دوش بگیرم

یارو اومده میبینه همکارم توی اتاق نیست. باز میپرسه خانم فلانی نیست؟
      گفتم پـَـَـ نــه پـَـَــــ هستن. افتادن پشت اون کمد. با خطکش بزن در بیاد

مگس کش دستمه. مامانم میگه میخوای مگسا رو بکشی؟
      گفتم پـَـَـ نــه پـَـَــــ میخوام رهبری ارکسترشون رو بکنم سمفونی بتهوون بزنن

حواسم نبود با صورت رفتم تو در. یارو میگه ندیدیش؟
      گفتم پـَـَـ نــه پـَـَــــ من دارکوبم می خوام با منقار یه سوراخ برا خودم باز کنم برم تو

رفتم صندلی بخرم واسه کامپیوتر. یارو گفت : راحت باشه؟
      گفتم پـَـَـ نــه پـَـَــــ خار داشته باشه

رفتم واسه استخدام. یارو میگه اومدی واسه استخدام؟
      گفتم پـَـَـ نــه پـَـَــــ اومدم ببینم کی استخدام می شه ازش شیرینی بگیرم!

میگم بابا… تصمیمم رو گرفتم… می خوام زن بگیرم…
      میگه میشناسیش؟ میگم آره.
      میگه مجرده؟
      گفتم پـَـَـ نــه پـَـَــــ منتظرم شوهرش رضایت نامشو امضا کنه بریم خواستگاری

دستمو بلند کردم از استاد سوال کنم.
      میگه شما سوال داری؟
      گفتم پـَـَـ نــه پـَـَــــ خواستم خطوط کف دستمو بهت نشون بدم فالمو بگیری …

تو صف نانوایی بودم یارو اومده میگه آقا اینجا صف نانوایی؟ گفتم پَ نَ پَ داریم قطار بازی میکنیم هوهو چی چی !

مشتری میگم لطفاً تشریف ببرین صندوق فاکتورتون رو بگیرین .میگه پول هم بدم؟
      گفتم:پ.ن.پ بوس بده.

دیشب رفتیم استخر
      طرف میپرسه: میخواین شنا کنین؟؟
      پ نه پ می خوایم از امکانات رفاهیتون بازدید کنیم

تو صف نانوایی بودم یارو اومده میگه آقا اینجا صف نانوایی؟ گفتم پَ نَ پَ داریم قطار بازی میکنیم هوهو چی چی !

حموم بودم، مامانم می زنه به در می گم بـــله ؟ می گه حمومی ؟ می گم پـَـَـ نــه پـَـَــــ اینجا لندنه، صدای منو از رادیو بی بی سی می شنوی

نــه میخوام دست بکشم روش شاید غولی چیزی ازش درومد!!!!!!

به مشتری میگم لطفاً تشریف ببرین صندوق فاکتورتون رو بگیرین .میگه پول هم بدم؟
      گفتم:پ.ن.پ بوس بده.

دیشب رفتیم استخر
      طرف میپرسه: میخواین شنا کنین؟؟
      پ نه پ می خوایم از امکانات رفاهیتون بازدید کنیم

دیروز رفتم نمایشگاه بین المللی مبل و صنایع چوب ... به یک نفر خیلی محترمانه گفتم : ببخشید حالِ شما خوبه ؟
      یارو گفت: مگه دکتری؟
      منم برگشتم گفتم: پَ نَ "دامپزشکم" !

رفتم بانک پول بگیرم
      کارمنده میگه پول رو میبرین؟
      گفتم پس نه میخوام وایسم اینجا هر کس رقصید بریزم رو سرش شاباش بدم

مگس کش دستمه.
      مامانم میگه میخوای مگسا رو بکشی؟
      گفتم پس نه میخوام رهبری ارکسترشون رو بکنم سمفونی بتهوون بزنن

رفتم رو ترازو دوستم میگه داری وزنتو میکشی میگم پـ ن پــــــ دارم چگالیمو بر حسب گرانش زمین حساب می کنم ببینم تو آب میوفتم رو آب می مونم یا میرم زیر آب

رفتم باشگاه بدنسازی زیر پرس سینه کم آوردم کبود شده بودم نزدیک بود هالتر بیفته رو گردنم حریف تمرینیم میپرسه کمک میخوای؟!؟!؟!؟!؟؟ پ ن پ دارم تمرینه آفتاب پرستی میکنم یه رنگی عوض کنم

رفتم دم عابر بانک پول میخوام میگه وجه نقد نداریم متاسفیم...
      رسید میخوام میگه کاغذ نداریم...
      میخوام کارت به کارت کنم میگه شبکه با اختلال مواجهه...
      میخوام کارتمو بگیرم میپرسه دستور دیگه ای ندارین؟ میگم:پ ن پ اومدم ببینم اگه شما کاری داشتید انجام بدم

من دستمو بردم بالا.
      شب دارم می خوابم.. بابام می گه داری می خوابی؟…پَ نَ پَ دارم امتحان می کنم تشکش خوبه یا نه..
      رفتم واسه خودم و دوستم دلستر خریدم، میگه واسه من خریدی؟؟؟!!!… پ ن پ دلستره تو یخچال داشت یخ میزد میمرد، نجاتش دادم
      پـَـَـ نــه پـَـَــــ میخواستم ببینم منویه غذاتون چی کم داره بگم مامانم بپزه براتون بیارم
      گفتم غم تو دارم..گفتا غمت سر آید…
      گفتم نه پ می خوای یه عمری غم تو رو داشته باشم…
      صدای خرپفش کشتمون !تکونش دادم از خواب پریده،میگه سر صدام اذیتت میکنه ؟میگم نه پـَـَـ جنس صداتو دوست دارم میخواستم بت بگم سعی کن تو اوج که میری رو تحریرات بیشتر کار کنی!
      من یه نفر فقط تو تاکسیم، پولو دادم به راننده…
      میگم: پـَـَـ نــه پـَـَــــ ۴تا حساب کن مشتری شیم!!
      با دوستم رفتیم خرید.برگشتیم دیدیم ماشینش نیست میگه: دزدیدنش میگم نه په خسته شده بود از بس منتظر ما وایساد. اس ام،اس داد گفت من میرم خودتون بیاین!
      میگه برا دندونات؟؟؟؟؟
      مگس اومده تو خونه رفتم حشره کش آوردم مامانم میگه میخوای بکشیش؟ پـَـَـ نــه پـَـَـ ،

گفتم پ نه پ غدامونو همین الان خوردیم گفتیم بیایم اینجا آروقشو بزنیم دور هم بخندیم!!
      رفته بودم اهدای خون مرده میپرسه می خوای خون بدی پـَـَـ نــه پـَـَــ… اومدم نون خشک بدم جوجه بگیرم
      جلو توالت عمومی وایسادیم یارو می گه آقا ببخشید شما هم تو صف توالت وایسادین..؟
      پـَـَـ نــه پـَـَــ ما سوسکیم اومدیم نهار!!

دوستم تو اتوبوس یه دختره خوشگل رو دید و پیاذه شدنی برگشت بهم گفت الان برم شماره بدم
      برگشتم گفتم
      پـَـَـ نــه پـَـَــــ شماره اتوبوس رو بردار

به معلممون میگم آقا اجازه هست بریم دستشویی ؟!!! میگه واجبه ؟!!!
      پ نه پس مستحبه !!!

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

از دستشویی شرکت اومدم بیرون منشیه یه نگاهی میکنه و با پوزخند میگه دستشویی بودین ؟ پ نه پ بک تو بک آفتابه ام طفلی مرخصیه رفتم جاش واستادم

به دوستم میگم ببین تن ماهی تاریخ انقضاش کیه؟ میگه یعنی تاریخ خراب شدنش؟ گفتم پـَـَـ نــه پـَـَــــ تاریخ عروسی ننه بابای ماهی اس میخوام واسشون جشن سالگرد بگیرم
      رفتم فروشگاه میگم سیخ داری؟
      میگه برا کباب؟
      پ ن پ برا خاروندن دیافراگمم از تو دهنم می خوام

تو آشپزخونه استکان و قندون از دستم افتاد شکست با صدای خفن.مامان اومده میگه چیزی شکوندی؟ پـَـَـ نــه پـَـَــــ شیشه ی نازک تنهایی دلم بود منتها صداش رو گذاشتم رو اکو حال کنین

مرغ عشقم مرده و درحالي كه پاهاش روبه بالاس افتاده كف قفس. دوستم اومده مي گه : اِ مرغ عشقت مرد؟ بهـــش گفتم: پـَـَـ نــه پـَـَــــ كمر درد داشته دكتر گفته بايد طاق باز دراز بكشه كف قفس
      زنگِ خونه رو میزنم مامانم میپرسه میخای بیایی تو ؟ پـَـَـ نــه پـَـَــــ میخوام ببینم اف ف سالمه یا نه
      من دستمو بردم بالا.

شب دارم می خوابم.. بابام می گه داری می خوابی؟…پَ نَ پَ دارم امتحان می کنم تشکش خوبه یا نه..

رفتم واسه خودم و دوستم دلستر خریدم، میگه واسه من خریدی؟؟؟!!!… پ ن پ دلستره تو یخچال داشت یخ میزد میمرد، نجاتش دادم

گفتم غم تو دارم..گفتا غمت سر آید…
      گفتم نه پ می خوای یه عمری غم تو رو داشته باشم…

من یه نفر فقط تو تاکسیم، پولو دادم به راننده…

میگه برا دندونات؟؟؟؟؟

نه پـــــ میخوام دست بکشم روش شاید غولی چیزی ازش درومد!!!!!!

سوسک اومده تواتاق دمپایی رودادم مامانم..میگه بزنمش؟؟؟میگم پـَـَـ نــه پـَـَــــ بده پاش کنه تندتر بدوه !!
      کامپيوترم يه ويروس وحشي گرفته بود رفتم کلي پول آنتي ويروس اورجينال دادم بعد سه ساعت اسکن ويروسه رو پيدا کرده پيغام داده: آيا مطمئن هستيد که مي خواهيد اين ويروس را حذف کنيد؟
      نه پـــ مي خوام ازش نگهداري کنم بزرگ بشه عصاي دستم بشه!

تو تاکسی کناریم به راننده گفت من بچه امام حسینم ، راننده پرسید میدون امام حسین؟ گفتم: پــــ ن پــــــ ایشون خود علی اصغره ماشالله بزرگ شده مرد شده

رفتم داروخونه…ميگم باند دارين؟ميگه واسه زخم؟…پ نه پ…بانده فرودگاه حياط خونمون خراب شده…بابام همينجور داره با هواپيماش دوره خونه ميچرخه.!!

رفته بودم اهدای خون مرده میپرسه می خوای خون بدی پـَـَـ نــه پـَـَــ… اومدم نون خشک بدم جوجه بگیرم
      جلو توالت عمومي وایسادیم یارو می گه آقا ببخشيد شما هم تو صف توالت وايسادين..؟
      پـَـَـ نــه پـَـَــ ما سوسكيم اومديم نهار!!

بعد از چهار ساعت از کنکور تو هوا ۴۰ درجه اومدم خونه خواهرم میگه خسته ای؟ اگه نیستی منو ببر یه جایی میخوام خرید کنم
      پـَـَـ نــه پـَـَــ خسته نیستم تو جلسه کنکور لحاف دشک انداخته بودم داشتم قلیون میکشیدم

یارو تو مترو داره چراغ قوه میفروشه، صداش کردم اومده میگه چراغ قوه میخوای؟ پـَـَـ نــه پـَـَــــ یه لقمه میرزاقاسمی آوردم واسه ناهارم تنهایی نمی چسبید گفتن بیای باهم بخوریم

کامپیوترم یه ویروس گرفته بود رفتم کلی پول آنتی ویروس اورجینال دادم بعد سه ساعت اسکن ویروسه رو پیدا کرده پیغام داده: آیا مطمئن هستید که می خواهید این ویروس را حذف کنید؟
      پـَـَـ نــه پـَـَــــ می خوام ازش نگهداری کنم بزرگ بشه، بشه عصای دستم نور چشام

مرغ عشقم مرده و درحالی که پاهاش روبه بالاس افتاده کف قفس. دوستم اومده می گه : اِ مرغ عشقت مرد؟ بهـــش گفتم: پـَـَـ نــه پـَـَــــ کمر درد داشته دکتر گفته باید طاق باز دراز بکشه کف قفس

پـَـَـ نــه پـَـَــــ میخوام دست بکشم روش شاید غولی چیزی ازش درومد!!!!!! ـ

میگه امتحانِ چی داری؟؟؟ میگم وصایا,,, میپرسه وصایای امام؟؟؟
      پـَـَـ نــه پـَـَــــ وصایای الیزابت تیلور

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      تو تاکسی تنها نشستم میخوام کرایه حساب کنم طرف میگه 1 نفر!!
      میگم پـَـ نه پـَـ 2 نفر حساب کن خورزوخان هم هست!!

به دوستم میگم وی پی ان داری؟ میگه واسه رد شدن از فیلترینگ میخوای
      پـَـ نه پـَـ واسه رد شدن از تنگه ابو غُریب میخوام. هم سنگرام منتظرن

بچه داییم به دنیا اومده .. همه خوشحال و اینا .. مامان بزرگم برگشته میگه حالا میخواین براش اسم بذارین؟
      پـَـ نه پـَـ میخوایم همین جوری ولش کنیم اسمش بشه:... نیو فولدر!!!

دارم با تلفن حرف میزنم. بابام میگه دوست دخترت بود؟
      پـَـ نه پـَـ ژاک شیراک بود درمورد مناغشات اخیر خاور میانه نظرمو میخواست!!!!

پسر همسایمون تو پارک داشت بریک دنس می کرد یکی اومده بعد نیم ساعت تماشا میگه ایشون داره میرقصه؟
      گفتم: پـَـ نه پـَـ شربت خاکشیر خورده می خواد ته نشین نشه!!!!

تو صف بربری نوبتم شده یارو میگه بربری میخوای؟
      پـَـ نه پـَـ اومدم از شاگردت تایپ یاد بگیرم!!!!

یارو نشسته کنار خیابون نوک دماغش چسبیده به زمین دوستم میگه :معتاده؟
      میگم پـَـ نه پـَـ میخواد انعطاف بدنشو به رخ بکشه!!!

تو حیاط دانشگاه تو انگلیس دارم با دوستم فارسی حرف میزنم ، یارو اومده میگه خانوم شما ایرانی هستین؟
      پـَـ نه پـَـ انگلیسی هستیم فارسی یاد گرفتیم بتونیم شماعی زاده گوش بدیم!!

نصفه شب یکی از بالا درمون پرید تو حیاط داداشم گفت علی دزده؟
      پـَـ نه پـَـ "زوروِ " داره از دست گروهبان گارسیادر میره!!!!!

اهنگ اندی تو ماشین گذاشتیم دوستم میگه اندیه ؟
      پـَـ نه پـَـ داریوشه، داره خودشه لوس میکنه بخندیم!!!!

با کلی عشق و علاقه به یه بنده خدا گفتم I love you
      میگه با منی منم گفتم پـَـ نه پـَـ با پي ام سي ام

میگم آقا شهید همّت کجاس؟
      میگه بزرگراه شهید همّت؟
      میگم پـَـَــــ نــه میخواستم خودشو پیدا کنم یه خانوادهای رو از نگرانی در بیارم!!!

تو جاده بنزین تمام کردیم وایسادیم کنار جاده 4 لیتری تکون میدیم ! طرف اومده میگه بنزین تمام کردین ؟
      میگیم:پـَـَـــ نه میگیم هورا ! ما هم از این دبـــّه ها داریم !!!

دارم فیلم گریه دار میبینم , گریه میکردم , مامانم اومده می گه فیلمش گریه داره ؟
      پ نه خنده داره من دارم گریه می کنم کارگردانشو ضایع کنم !

جلو در دستشویی، طرف اومده میگه ع ع ع ببخشید شما توی صف هستین؟ پــــــــــــ نــــــــــه سوسکیم اومدیم نهــــــــار.... :

صیح اول صبحی نشستم تو تاکسی ، بد عنق...
      یه دختری با کلی افاده تا اومد بشینه بغل دستم ،
      یهو با صدای بلند باد در کرد !
      خیلی خودمو کنترل کردم ، باور کنیـــن خیلی .
      ولی یهو پوکیدم از خنده ، چشام شده پرِ اشک...
      برگشته میگه : خنده داره ؟!!
      منم گفتم : پـَـَـ نه... این اشکِ شوقه تو چشام ...!

رفتم استخر داشتم غرق ميشدم غریق نجات میله رو برداشته اومده لب استخر با لبخند میگه میخاي کمکت کنم؟نه پ با اون میله استريپتیز کن ببینم بلدي

حموم بودم، مامانم می زنه به در می گم بـــله ؟
      می گه حمومی ؟
      می گم نه پـَـ اینجا لندنه، صدای منو از رادیو بی بی سی می شنوید

بهش میگم: زود باش دمپاییتو بده تا سوسکه نرفته... میگه:مگه میخوای بکشیش؟... نه پَ میخوام بدم سوسکه پاش کنه !!!

تصادف کردیم، زنگ زدیم افسر اومده میگه : تصادف شده؟
      میگم : نه پـــــَ ... داریم هشدار برای کبرا 11 رو فیلم برداری میکنیم!!!

یارو سگ های منو دیده، میگه غذا میخورن؟ نه پـَـَـ فتوسنتز میکنن

رفتم داروخونه کرم ترک پا بگیرم
      می گه واسه پا میخواین؟؟
      نه پــــَ
      میخوام در جهت از بین بردن ترک های کویر لوت گامی برداشته باشم

سر جلسه امتحان به کناریم میگم داداش برسونیا
      میگه تقلب؟
      گفتم نــه پـَـَــــ مواد ، یه وقت خمار نشم

فاميلمون اومده آکواريومم رو ديده ميگه غذاي مخصوص بهشون ميدي؟
      نه پـَـَـ پول تو جيبي ميدم بهشون خودشون ميرن واسه خودشون غذا ميخرن

زنگ زدیم اتش نشانی،میگه جایی اتیش گرفته؟نه پــــ زنگ زدیم ببینیم امشب خونه این بیایم مهمونی

از راننده اتوبوس میپرسم چقدر شد؟میگه 225 بهش 300 تومن دادم,میگه یه نفری؟گفتم نه پ کل اتوبوس مهمونه من!

یارو اومد تعمیرگاه گفت: برای لپ تاپم رَم میخوام ... گفتم: داریم .... گفتش :مطمئنی برای لپ تاپه ؟ .... گفتم : نـَــ پــــَ ... برای PC ـه میخوام بُکُنم تو پاچـــت ...

تو رستوران، پیشخدمتو صدا کردم میگم آقا توی سوپ من مگس افتاده! میگه مرده؟ میگم نَ پـَـَــ هنوز زندست، داره شنا میکنه، صدات کردم بیایی نجاتش بدی!!!
      یارو دو ساعت داره خودپردازو انگولک میکنه تازه برگشته میگه شمام کار دارین ؟ نَ پـَـَـ وایستادیم اینجا بنیه و پشتکارِ شما رو سرلوحه زندگیمون قرار بدیم

تو دندانپزشکی دکتر آمپول بی حسی رو خالی کرد تو لثه ام. بعد از یه ربع که بی حس شد میگه:خوب حالا پرش کنم؟! فکر کن من با دهن باز چطوری بهش گفتم نه پــــَ !

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      در آسانسورو باز کرده کوبونده تو سر من از درد اشکم در اومده میگه آخی دردت اومد؟؟
      پـَـَـ نــه پـَـَــــ دیدم شب جمعه اس به یاد مرده هامون افتادم یه دیده ای تر کردم!!!

دارم حرف میزنم هی زبونم میگیره، بابام میگه:چته زبونت بند اومده؟

میگم پـَـَـ نــه پـَـَــــ میخوام حرف بزنم اینجا بد آنتن میده!!!

به رفیقم میگم شارژر سوزنی داری؟ میگه می خوای موبایلتو شارژ کنی؟
      پـَـَـ نــه پـَـَــــ می خوام دگمه لباسمو باش بدوزم!

رفتم تو آپارتمان دارم گوشت قربونی بین همسایه ها پخش میکنم، یارو میپرسه نذریه؟
      میگم پـَـَـ نــه پـَـَــــ با خود گوسفنده مشکل داشتیم کشتیمش!!!

سوسکه را کشتم جنازشو ورداشتم
      ببرم بندازم بیرون.مامانم بین راه نگاه میکنه میگه کشتیش؟ میگم : پـَـَـ نــه پـَـَــــ .. تو
      دستشویی خوابش برده بود دارم میبرمش تو رختخوابش بخو ابه

پسر همسایمون تو پارک داشت بریک دنس می کرد یکی اومده بعد نیم ساعت تماشا میگه ایشون داره میرقصه؟گفتم:پـَـَـ نــه پـَـَـــ شربت خاکشیر خورده می خواد ته نشین نشه

تو جاده هواپیما از بالای سرمون رد شده، میگه هواپیما بود ؟ میگم :پ نه پ طوطی اقدس خانوم ایناست ...رو دمش "ماهان" تتو کرده!

دختره میگه اگه من برم خارج, تو با یه دختر دیگه ای دوست میشی؟ میگم پـَــ نَ پَــــ میرم تو اتاقم خودمو حبس می کنم رو دیوارشم می نویسم: شاید این جمعه بیاید...شاید!

داریم راه میریم با دوستام پام پیچ خورده،خوردم زمین میگه کمک میخوای؟میگم پـَـ نه پـَـ شماها خودتونو نجات بدین من اینجا میمونم مقاومت میکنم

میدون کاج گشت ارشاد وایساده بود، به دختره میگم خانم حواست باشه جلوتر گشت ارشاد وایساده! دختره میگه: ئه! گیر میدن؟؟ پ نـه پ! وایسادن دختر شایسته ایران رو انتخاب میکنن!

یارو نشسته کنار خیابون نوک دماغش چسبیده به زمین دوستم میگه :معتاده؟ میگم پـَـَـ نــه پـَـَــــ میخواد انعطاف بدنشو به رخ بکشه

پسره اومده خواستگاریم میگم من الان می خوام درس بخونم می گه یعنی چند سال دیگه می خوای ازدواج کنی؟ پ نه پ 10 دقیقه صبر کنی این صفحه رو بخونم درسم تموم میشه

با رفيقم رفتيم پيک نيک بهش چاقو دادم در کنسروو باز کنه، مي گه: با چاقو بازش کنم؟!
      پـَـَـ نــه پـَـَــــ راست کليک کن روش اوپن ويت بزن با مديا پلير بازش کن

‎"زنگ زدم فست فود غذا بیارن، طرف میگه بفرستم واستون؟ پــَــــ نــه پــَــــ آپلود کن، لینکش رو بده دانلود میکنم!"

دارم با بادبزن تند تند خودمو باد میدنم
      بابام مياد ميگه چيه ؟ گرمته ؟؟؟؟
      میگم پـَـَـ نــه پـَـَــــ دارم حداکثر سرعت چرخش مچم رو امتحان ميکنم

رفتم از قسمت قفسه باز کتابخونه 2 تا کتاب برداشتم آوردم گذاشتم جلوي مسئولش که وارد حسابم کنه؛
      ميگه: ميخواي ببريشون؟
      میگم پـَـَـ نــه پـَـَــــ اومدم کتابارو بهت توصيه کنم بخوني، ميانگين ساعت مطالعه تو مملکت بره بالا

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      به دوستم میگم دارم واسه چند روز میرم آبادان. میگه واسه کار داری میری؟
      پـَـَـ نــه پـَـَــــ یه دماسنج خریدم دارم میرم تو دمای بالای 50 درجه تستش کنم

رفتم الکتریکی می گم آقا سه راهی دارین؟ میگه سه راه برق؟!!!
      پـَـَـ نــه پـَـَــــ سه راه آذری، دربست

نصفه شب یکی از بالا درمون پرید تو حیاط داداشم گفت علی دزده؟
      پـَـَـ نــه پـَـَــــ "زوروِ " داره از دست گروهبان گارسیا در میره

پسره اومده خواستگاریم میگم من الان می خوام درس بخونم می گه یعنی چند سال دیگه می خوای ازدواج کنی؟
      پـَـَـ نــه پـَـَــــ 10 دقیقه صبر کنی این صفحه رو بخونم درسم تموم میشه

یارو نشسته کنار خیابون نوک دماغش چسبیده به زمین. دوستم میگه : معتاده؟!
      میگم پـَـَـ نــه پـَـَــــ میخواد انعطاف بدنشو به رخ بکشه

کارتمو دادم به بلیط فروش مترو میگه شارژش کنم؟
      میگم پـَـَـ نــه پـَـَــــ میرم از شارژ خورشیدی استفاده می کنم

بچه داییم به دنیا اومده. همه خوشحال و اینا. مامان بزرگم برگشته میگه حالا میخاین براش اسم بذارین؟
      پـَـَـ نــه پـَـَــــ میخایم همین جوری ولش کنیم اسمش بشه نیـــــو فولدر

دارم با تلفن حرف میزنم. بابام میگه دوستت بود؟
      پـَـَـ نــه پـَـَــــ ژاک شیراک بود در مورد مناقشات اخیر خاورمیانه نظرمو میخواست

تو صف بربری نوبتم شده یارو میگه بربری میخوای؟
      پـَـَـ نــه پـَـَــــ اومدم از شاگردت تایپ یاد بگیرم

پسر همسایمون تو پارک داشت بریک دنس می کرد یکی اومده بعد نیم ساعت تماشا میگه ایشون داره میرقصه؟
      پـَـَـ نــه پـَـَــــ شربت خاکشیر خورده می خواد ته نشین نشه

با ماشین افتادیم ته دره یارو میگه زنگ بزنم آمبولانس بیاد؟
      میگم : پـَـَـ نــه پـَـَــــ یه مشکل درون خانوادست خودمون حلش میکنیم

صدای خروپفش کشتمون ! تکونش دادم از خواب پریده، میگه سر صدام اذیتت میکنه؟
      میگم پـَـَـ نــه پـَـَــــ جنس صداتو دوست دارم میخواستم بت بگم سعی کن تو اوج که میری رو تحریرات بیشتر کار کنی!

تو تاکسی تنها نشستم میخوام کرایه حساب کنم طرف میگه 1 نفر؟!
      میگم پـَـَـ نــه پـَـَــــ 2 نفر حساب کن خورزوخان هم هست

حالا از تاکسی پیدا شدم به راننده نیگا میکنم، میگه باقی پولتو میخوای؟
      میگم پـَـَـ نــه پـَـَــــ میخوام یه دل سیر نیگات کنم که میری دلتنگت نشم!

داریم راه میریم با دوستام پام پیچ خورده، خوردم زمین میگه کمک میخوای؟
      میگم پـَـَـ نــه پـَـَــــ شماها خودتونو نجات بدین من اینجا میمونم مقاومت میکنم

تو حیاط دانشگاه تو انگلیس دارم با دوستم فارسی حرف میزنم، یارو اومده میگه خانوم شما ایرانی هستین؟
      پـَـَـ نــه پـَـَــــ انگلیسی هستیم فارسی یاد گرفتیم بتونیم شماعی زاده گوش بدیم!

آهنگ اندی تو ماشین گذاشتیم دوستم میگه اندیه؟
      پـَـَـ نــه پـَـَــــ داریوشه، داره خودشه لوس میکنه یه کم تا دور همیم بخندیم

دختره "با کلی عشوه و ناز" میگه کلی پسر با تک تک نفس های من مردن !
      پسره با اعتماد نفس میگه پـَـَـ نــه پـَـَــــ میخواستی نمیرن ازون بوی بد دهنت

تو پارک رفتم دستشویی اومدم بیرون یکی جلومو گرفته! میگم پولیه؟
      مبگه پـَـَـ نــه پـَـَــــ من اینجا نشستم پشه ها نیان تو حین کار براتون مزاحمت ایجاد کنند

از خونه زنگ زدم فست فود غذا بیارن، طرف میگه بفرستم واستون؟
      پـَـَـ نــه پـَـَــــ آپلود کن، لینکش رو بده، دانلود میکنم

میگن کریستف کلمب وقتی رسید به امریکا سرش رو از پنجره کشتی کرد بیرون از یه سرخ پوست پرسید داداش اینجا آمریکاست؟
      سرخ پوسته گفت پـَـَـ نــه پـَـَــــ ژاپنه ما هم چون شلوار پامون نیست از خجالت قرمز شدیم

رفتم داروخونه، میگم باند دارین؟ میگه باند پانسمان؟
      پـَـَـ نــه پـَـَــــ باند فرودگاه ! میخوام فرود بیام !

جلو توالت عمومی… آقاهه میگه ببخشید شما هم تو صف توالت وایسادین؟
      پـَـَـ نــه پـَـَــــ ما سوسکیم اومدیم عید دیدنی

تو رستوران پیشخدمتو صدا کردم. میگم آقا توی سوپ من مگس افتاده! میگه مرده؟
      پـَـَـ نــه پـَـَــــ هنوز زندست، داره شنا میکنه، صدات کردم بیایی نجاتش بدی!

به دوستم میگم من عاشق این ماشین شاسی بلندام. میگه منظورت پرادو و رونیزو ایناست؟
      پـَـَـ نــه پـَـَــــ منظورم کامیونو تراکتورو ایناست!

ماشینه تا شیشه جمع شده. یه نفر اون بغل افتاده پارچه سفید روش كشیدن. یارو داره رد میشه ... میگه مرده؟
      پـَـَـ نــه پـَـَــــ تصادف خستش كرده خوابیده

ایستک خوردیم شیشه هاش رو کابینت گذاشته. دوستم شب اومده می گه ایستک خوردید؟
      پـَـَـ نــه پـَـَــــ شیشه خالی خریدیم ژست بگیریم که ایستک خوردیم !

هفته پیش مریض شدم، رفتم آمپول بزنم. آمپولارو دادم به پرستاره. میگه آمپول بزنم؟
      پـَـَـ نــه پـَـَــــ توش آب پر کن تفنگ بازی کنیم!

روی نیمکت توی پارک، روزنامه دستمه... اومده میگه... روزنامه میخونی؟
      پـَـَـ نــه پـَـَــــ سبزی خریدم نمیدونم لای کدوم صفحه گذاشتم

دندونم بد جوری درد میکرد. دستمو گذاشته بودم رو صورتم ... دوستم دید منو پرسید دندونت درد میکنه؟
      پـَـَـ نــه پـَـَــــ دارم اذان میگم گذاشتمش رو میوت، همسایه ها اذیت نشن!

دراز کشیده بودم لب استخر. دوستم میگه آفتاب می گیری؟
      پـَـَـ نــه پـَـَــــ با خورشید مسابقه گذاشتیم، هر کی دیرتر بخنده برندس !

رفتم بچه خواهرمو از مهدکودک بیارم. مربیه میگه بچه رو میبریدش؟
      پـَـَـ نــه پـَـَــــ همینجا میخورمش

دارم کباب درست میکنم رو منقل و سیخای کبابو میگردونم. اومده خودشو لوس کرده با لحن بچه گونه میگه عشقم داری کباب درست میکنی؟
      پـَـَـ نــه پـَـَــــ دارم فوتبال دستی بازی میکنم

جلو عابر بانک تو صف وایسادم یارو می گه ببخشید شمام پول میخاین؟
      پـَـَـ نــه پـَـَــــ خونه کامپیوتر نداریم میام اینجا فیس بوکم رو چک کنم

برای طرح یه شکایت رفتم کلانتری. طرف میگه از کسی شکایت دارین؟
      پـَـَـ نــه پـَـَــــ اومدم فرار مایکل اسکلفیلد رو از فاکس ریور گزارش کنم

مگس نشسته رو برنج به خواهرم میگم: مگــــــــس ... ! میگه بکشمش؟
      پـَـَـ نــه پـَـَــــ زشته برنج خالی بخوره یکم خورشت بریز واسش

رفتم گیلاس بخرم. یارو میگه بریزم تو پلاستیک؟
      پـَـَـ نــه پـَـَــــ همینجوری دونه ایی بده بندازم دور گوشم خوشگل شم !!!

به دوستم میگم دیشب تو کرمان یه پسره بنزین ریخته سرش خودشو تو خیابون آتیش زده. میگه سوخت؟!
      پـَـَـ نــه پـَـَــــ یه جون گرفت رفت مرحله بعد !

دارم فیلم میبینم. زنه توش بیکینی پوشیده. مامانم اومده میگه کانال خارجیه؟
      پـَـَـ نــه پـَـَــــ کانال ایرانیه اما این یه فیلم رو قبل از سانسور دارن پخش می کنن تا حواس بیننده ها رو تست کنند!

رفتم مرغ سوخاری بخرم یارو میگه همینجوری میبری؟
      پـَـَـ نــه پـَـَــــ یه شورت پاش کن جلو مهمونا خجالت نکشه

رفتم دفتر هواپیمایی میگم عجله دارم میشه پرواز امروز شیراز رو واسم چک کنید؟ میگه اگه جا داد بگیرم؟
      پـَـَـ نــه پـَـَــــ نگیر بذار پر شه من فردام میام چک میکنم با هم بخندیم

جلو در اورژانس بیمارستان اعصاب خورد دارم قدم میزنم. یارو میگه آقا چرا انقدر پریشونی مریض بد حال داری؟
      پـَـَـ نــه پـَـَــــ تو امریکن آیدل اجرا دارم تو فکرم چجوری بخونم که سایمون ایراد نگیره!

سوار تاکسی شدم. یارو صدای ضبطشو تا ته زیاد کرده بود. میگم میشه صدای ضبطتونو کم کنید؟ میگه اذییتتون میکنه؟!
      پـَـَـ نــه پـَـَــــ گفتم کم کنی این یه تیکشو من بخونم ببینی صدای کدوممون بهتره!

رفتم دستشویی عمومی در میزنم میگم یکم سریع تر. میگه شمام دستشویی داری؟
      پـَـَـ نــه پـَـَــــ اومدم ببینم شما کم و کسری نداری ؟!

به دوستم میگم وی پی ان داری؟ میگه واسه رد شدن از فیلترینگ میخوای؟
      پـَـَـ نــه پـَـَــــ واسه رد شدن از تنگه ابو غُریب میخوام. هم سنگرام منتظرن!!!

رفتم دنبال دوستم، زنگ خونه رو زدم میگم منتظرم، میگه بیام پایین؟
      میگم پـَـَـ نــه پـَـَــــ بیا بالا پشت بوم، با هلیکوپتر اومدم

با دوستم رفته بودیم استخر غریق نجات اومده میگه میخوایین شنا كنین؟
      پـَـَـ نــه پـَـَــــ اومدیم تو آب حل بشیم به عنوان املاح معدنی مردم استفاده كنن

سوسکه را کشتم جنازشو ورداشتم ببرم بندازم بیرون. مامانم بین راه نگاه میکنه میگه کشتیش؟
      میگم : پـَـَـ نــه پـَـَــــ تو دستشویی خوابش برده بود دارم میبرمش تو رختخوابش بخو ابه

رفتم واسه ثبت نام رانندگی زَنه میگه واسه آموزش اومدین ؟؟!!
      گفتم پـَـَـ نــه پـَـَــــ پول میدم که منو سوار ماشینتون کُنین بشینم رو پای راننده غان غان کُنم

سر کلاس آیین نامه رانندگی پلیسه یه تابلو را از من پرسیده. میگم عبور دوچرخه ممنوع. میگه این دوچرخه است؟
      میگم پـَـَـ نــه پـَـَـــ تانکه. میگه پـَـَـ نــه پـَـَـــ و مرض! هنوز فرق دوچرخه با موتورگازی را نمیدونی؟
      ویرایش توسط Mahsa.Nzr : 04 آبان 1391 در ساعت 13:43

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      بسته سیگارمو گرفته که از توش سیگار برداره ... میگه اِ اِ اِ همین یه نخه ؟
      پَ نه پَ این یه دونه چشم گذاشته، بقیه رفتن قایم شدن !
      * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

تو تاکسی نشستم ... میگم آقا پیاده میشم ...
      میگه نگه دارم ؟
      پَ نه پَ چه کاریه ! ... خودمو پرت میکنم بیرون ... دیگه بالاخره شمام خسته شدی از صبح پشت فرمون !
      دارم به خواهر زادم دیکته میگم ... رسیده آخر خط میگه دایی برم سر خط ؟!
      پَ نه پَ بقیشو رو فرش بنویس !

دوستم زنگ زده میگه چکار میکنی؟ میگم ماشینمو آوردم تعمیرگاه ...
      میگه مگه خرابه ؟
      پَ نه پَ آوردمش تعمیرگاه عیادت دوستای مریضش
      تو خیابون داریم راه میریم ... دوتا گربه داشتند جـــ ــفت گیری میکردن ...
      دوستم پرسید... وااااا دارن جـــ ــفت گیری میکنن ؟!
      پَ نه پَ پدر پیرشو کول کرده داره میبره دکتر

رفتم پرنده فروشی میگم آقا قناریهای نر و مادتون کدومان ؟
      میگه میخوای بخری ؟
      پَ نه پَ مامور منکراتم اومدم ببینم قفسشون یه وقت مختلط نباشه
      رفتم دندونپزشکی به دکتره میگم آقای دکتر این دندون عقلم کج دراومده ... اومدم حسابشو برسی!
      دکتره میگه یعنی میگی بکشمش؟!
      پَ نه پَ گفتم دکتری ... یکم نصیحتش کنی بلکه به راه راست هدایت شه
      داریم راز بقا میبینیم ... پرنده داره تخم میذاره ...
      دوستم میگه تخم گذاشت؟
      پَ نه پَ جیش کرد به صورت بسته بندی شده !
      یه یارو تو بانجی جامپینگ داشت بالا پایین میرفت ...
      دوستم میگه اگه این کش پاره بشه می خوره زمین داغون می شه؟
      پَ نه پَ می خوره زمین هوا میره نمی دونی تا کجا میره ...
      پایان نامم تموم شده ... زنگ زدم به استاد میگه میخوای دفاع کنی؟
      پَ نه پَ میخوام حمله کنم
      سر کلاس دستمو بلند کردم استاد میگه سوال داری ؟
      پَ نه پَ « های هیتلر »

به مامانم میگم: فکر کنم دیگه وقتشه از تنهایی در بیام،هر چی باشه بیست و شش سالمه مامان... میگه: یعنی زن میخوای پدرسوخته؟ میگم پـَـَـ نــه پـَـَــــ یه داداش توپول موپول میخواستم روم نمیشه مستقیم به بابا بگم
      با دوستم رفتیم سینما ... تاریک تاریک بود ... مسئول سینما از دور داشت میومد ...
      دوستم میگه این کنترل چیه؟
      پَ نه پَ موتور گازی بیا کنار نزنه بهت ...

ماشن رو پارک کردم شمارمو گذاشتم زیر برف پاک کن ...
      زنگ زده میگه پراید مال شماست؟
      پَ نه پَ بی ام و بقلی مال منه ! شماره مو گذاشتم رو پرایده ریا نشه

رفتم مرغ سوخاری بخرم یارو میگه همینجوری میبری؟
      پـَـَـ نــه پـَـَــــ یه شـــ ـــورت پاش کن جلو مهمونا خجالت نکشه
      ماشینو دوبل پارک کردیم رفتیمو اومدیم میبینم یه برگه جریمه زیر برف پاکنه دوستم میگه جریمت کرده میگم پ ن پ برام یادداشت گذاشته اگه دفعه ای دیگه از این کارا بکنی به بابات میگم
      بیرون گل خریده بودم، میرم خونه میدم به مامانم میگه گله؟؟!!
      میگم: پَـــ نَ پَـــ آفساید بود داور قبولش نکرد

رفتم سوپر مارکت میگم یه نوشابه بزرگ بده ... میگه یعنی خانواده باشه ؟!
      پَ نه پَ مجردم بود اشکالی نداره ... فقط محجوب باشه ... اهل نماز و روزه
      رو در اتاقم علامت « ورود ممنوع » زدم. رفیقم اومده تو، میگه اینو زدی که کسی نیاد تووو؟
      پَ نه پَ زدم که کسی جلو در پارک نکنه ... !

تو آرایشگاه کار می کردم ... از مشتری می پرسم برات ماسک بذارم؟
      میگه ماسک برای جوش صورت و اینا ؟!
      پَ نه پَ په ماسک اسپایدرمن

تو رستوران پیشخدمتو صدا کردم ... میگم آقا توی سوپ من مگس افتاده!
      میگه مرده؟
      پَ نه پَ هنوز زندست، داره شنا میکنه، صدات کردم بیایی نجاتش بدی

دندونام ارتودنسی کردم ...
      دوستم اومده میگه ارتودنسی کردی
      پَ نه پَ واسه حفاظت بیشتر سیم خاردار کشیدم !

روی نیمکت توی پارک، روزنامه دستمه... اومده میگه... روزنامه میخونی؟
      پَ نه پَ سبزی خریدم نمیدونم لای کدوم صفحه گذاشتم

پشه نشسته رو پام داره خونمو می خوره , دستم رو بردم بالا بزنمش یهو داداشم میگه اااا می خوای بکشیش؟! پَـــ نَ پـَـَـ خونش رو خورده می خوام بزنم پشتش آروغ بزنه ببرم بخوابونمش
      رفتم واسه ثبت نام رانندگی زَنه میگه واسه آموزش اومدین !؟؟!! گفتم پـَـَـ نــه پـَـــ
      پول میدم که منو سوار ماشینتون کُنین بشینم رو پای راننده قان قان کُنم . .
      دوستم میگه امروز چندمه ؟
      میگم یکم
      میگه یکم مرداد ؟
      پَ نه پَ امروز یکمه فروردینه ... عیدت مبارک عمو جون یه بوس بده

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      رفتم به همسایه مون می گم تخم مرغ داری؟
      می گه می خوای غذا درست کنی؟
      پَـــ نَ پَـــ می خوام بخوابم روشون تا جوجه بشن بفهمم مادر بودن چه حسی داره

رفتم دندونپزشکی به دکتره میگم آقای دکتر این دندون عقلم کج دراومده ... اومدم حسابشو برسی!
      دکتره میگه یعنی میگی بکشمش؟!
      پَــ نَ پَــ گفتم دکتری ... یکم نصیحتش کنی بلکه به راه راست هدایت شه

رفتم سوپر مارکت میگم یه نوشابه بزرگ بده ... میگه یعنی خانواده باشه ؟!
      پَــ نَ پَـــ مجردم بود اشکالی نداره ... فقط محجوب باشه ... اهل نماز و روزه

دوستم زنگ زده میگه چکار میکنی ؟ میگم ماشینمو آوردم تعمیرگاه . میگه مگه خرابه ؟ پَــــ نَ پـَــــ آوردمش تعمیرگاه عیادت دوستای مریضش

خانومه رفته دکتر زنان ، دکتر ازش میپرسه بچتون لگد هم می زنه ؟ پَــ نَ پَــ،فقط فحش خواهر مادر میده

رفتم چشم پزشک
      میگه واسه سرخی چشمتون اومدین ؟
      پـَـــ نَ پـَــــ سرخیش عادیه وسطش سیاه شده

رفتم سر قبر بابابزرگم.... یارو اومده پیشم نشسته میگه فوت کردن.؟
      پَـــ نَ پَـــ فردا امتحان ریاضی داره خودشو زده به خواب که نره

رفتم مغازه دارو سوسك كش خريدم . ميگم بريزم زمين اينو؟ ميگه پَـــ نَ پَـــ صبح ظهر شب با يه ليوان آب بده سوسكه بخوره

به دوستم زنگ زدم ميگم ماشينم روشن نميشه ميگه استارت ميزني روشن نميشه؟میگم پَـــ نَ پَــــ وقتي ازش خواهش ميكنم روشن نميشه

ازم میپرسه: اگه یه موقعیت بهتری برات جور شه منو ول میکنی؟ میگم:پَـــ نَ پَـــ لگد به بختم میزنم بات میمونم تا تو یه موقعیت بهتر برات جور شه منو بپیچونی

مگس نشسته رو برنج به خواهرم میگم: مگـــــــــــــــــس... !! میگه بکشمش؟؟
      پــَـَــــ نَ پــَـــ زشته برنج خالی بخوره یکم خورشت بریز واسش

رفته بودیم مکه یه پیر مرد که کاروانه ما بود مثلا میخواست سر صحبت باز کنه ازم پرسید پسرم واسه زیارت خدا اومدی؟... گفتم پَــ نَ پَـــ ...اومدم کارایه انتقالیه امام رضارو ردیف کنم بیاد اینجا....

سر جلسه امتحان به دختره ميگم سواله 8 چي ميشه؟ميگه تقلب ميخواي؟ميگم پـَـــــــ نَ پــَــــــــ ميخوام ببينم سطح علميت درچه حده با خانواده بيايم خواستگاريت

تو تاکسی، کناریم به راننده گفت من بچه امام حسینم ...
      راننده پرسید میدون امام حسین؟
      پَـــ نَ پَــــ ایشون خود علی اصغره ماشالله بزرگ شده مردی شده واسه خودش ...

میگم دوست پسرم همش شک داره میخوام ازش جدا شم میپرسه به تو؟پـَـَـ نَ پـَـَــــ به نتیجه ی انتخابات ریاست جمهوری ٢سال پیش

خربزه خريدم اومدم خونه،خواهرم ميگه خربزه است؟ميگم پَـــ نَ پَـــ هندونه است داره مسخره بازي در مياره

رفتم باغ وحش از نگهبانه میپرسم ببخشید آقا قفس شیرا کجاست ؟ میگه بازدید کننده ای ؟پَـــ نَ پَــــ نه از اقوامشون هستم اینورا کاری داشتم گفتم سری بهشون بزنم

رفتم فست فود گارسون دختر اومده میگه غذا میل دارین ؟! میگم پَــ نَ پَـــ
      بشین 2 دقیقه اومدم خودتو ببینم همش تو آشپزخونه ای!!!

تن ماهي خريدم ، در باز كن رو دادم به دوستم ، ميگه : با اين بازش كنم ؟!!!
      ميگم پَــــ نَ پَــــ !!! روش راست كليك كن ! اوپن ويت رو بزن ! با اينترنت اكسپلور بازش كن !!
      همچين نگام ميكنه ميگه : كاش وي پي ان داشتم ! چون اگه الكل داشته باشه فيلتره !!!

کتابم جلوم بازه دارم تمرین مینویسم ...
      مامانم اومده میگه داری درس میخونی؟
      پَـــ نَ پَــــ دارم صفحه های کتابه رو میشمارم با اون چیزی که اولش نوشته یکی باشه بهم ننداخته باشن

رفتم بانک میگم میخوام همه پولمو از حساب برداشت کنم... میگه یعنی حسابتو کامل ببندم؟
      میگم پَـــ نَ پَـــ یکم لاشو باز بذار هوا بخوره

دوستم عکس جوونیهای احمدی نژاد رو دیده میگه : احمدی نژاده؟؟
      پـَـَـ نَ پـَـَــــ انريكه ايگلسياسهِ روی صورتش اسید پاشیدن...

14. Top | #14
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      - رفتیم غار علیصدر. به رفیقم خفاش نشون دادم. میگه وای خفاشه! پــ نه پـــ بتمن بود. اجاره خونه گرونه اینجا سکونت دارن فعلا!!!

- با دوستم سه ساعت تو صف نونوایی وایساده بودیم صف 40 متری نوبتم شده یارو میگه نون می خوای ؟ پـــ ن پـــ تا الان قطار بازی می کردیم واگن آخرم بودیم.

- تو خیابون موتوریه اومد کیفم رو قاپید، یارو میپرسه دزد بود؟ میگم پـــ نه پــــ رفیقم بود اومده بود امانتیش رو پس بگیره، فقط خواست هیجانش بیشتر باشه

- رفتم نوشابه بخرم به یارو میگم اینکه تاریخش مال دو سال پیشه. میگه: یعنی فاسد شده؟ میگم پـــــــــ نه پـــــــ مونده جا افتاده.

- دارم از گرما میمیرم، خودمو مثله چی دارم باد میزنم، بابام میاد میگه چیه؟ گرمته؟؟؟؟ پـــــ نــه پـــــ دارم حداکثر سرعت چرخش مچم رو امتحان میکنم.

- تو دستشویی به خواهرم میگم آفتابه رو میدی؟ میگه میخوای خودتو بشوری؟ پ نه پ میخوام آبش کنم بذارم تو یخچال.

- به یارو راننده میگم: آقا اگه میشه یکم سریعتر. الان هواپیما میپره... میگه: بسلامتی مسافرین؟... پــ نه پـــ... فندک هواپیما دیشب دستم جامونده، میرم بدم به رانندش!

- رفتم بالای برج میخواستم خودمو بندازم پایین یارو میگه میخوای خودکشی کنی؟ میگم پــــ نه پــــــ اومدم ببینم سرعت صفر تا صدم از این بالا تا پایین چقدر میشه، بجای پروژه بدم دانشگاه.
      - رفیقم میگه اگه با گوشی برم تو اینترنت از شارژم کم میشه؟ پـــ نه پـــ از ذخیره ارزی کشورهای عضو اپک کم میشه.
      - رفتم سم بخرم واسه سوسک یارو میگه میخواین سریع بمیره؟! پـــ نه پـــ میخوام شکنجش کنم ازش اعتراف بگیرم!!

رفتم مغازه میگم آقا مرگ موش میخوام، میگه برای موش های خونتون میخواین، پ نه پ میخوایم بریزیم تو خورشتمون خوش رنگ شه!

-

- سوار تاکسی شدم. یارو صدای ضبطشو تا ته زیاد کرده بود. میگم میشه صدای ضبطتونو کم کنید؟ میگه اذییتتون میکنه؟! پـــــــ نه پــــــــ گفتم کم کنی این یه تیکشو من بخونم ببینی صدای کدوممون بهتره!!!!

- رفتم سر خاک خدا بیامرزی دارم خرما تعارف می کنم، طرف برداشته میگه فاتحه است دیگه نه؟ پـــ نه پـــــ خدا بیامرز زنده شده داریم جشن می گیریم!

- رفتم از قسمت قفسه باز کتابخونه 2 تا کتاب برداشتم آوردم گذاشتم جلوی مسئولش که وارد حسابم کنه؛ میگه: میخوای ببریشون؟ پــ نه پـــ اومدم کتابا رو بهت توصیه کنم بخونی، میانگین ساعت مطالعه تو مملکت بره بالا!

- سر امتحان برگه تقلبم و در آوردم دارم مینویسم مراقبه دیده میگه تقلبه؟؟... میگم پــــ نه پــــ دعای ابوحمزه ثمالیه!

- رفتم بچه خواهرمو از مهدکودک بیارم، مربیه میگه: بچه رو میبریدش؟ میگم: پــ نه پـــ همین جا میخورمش.

- کمرم درد می کنه یه پارچه بستم بهش. داداشم میگه کمرت درد می کنه؟ پ نه پ می خوام ادای داداش کایکو رو در بیارم.

- داریم 10 نفری بازی شبکه ای میکنیم اومده میگه جدی حال میده؟ میگم پــ نه پــ اسکولیم! عذاب داره اما میخوایم تهذیب نفس کنیم!

- رفتم بانک پول بگیرم کارمنده میگه پول رو میبرین؟ گفتم پـــ نه پــ میخوام وایسم اینجا هر کس رقصید بریزم رو سرش شاباش بدم....

- رفیقم شمارمو می خواست, گفتم: یادداشت کن 0932 گفت: تالیا داری؟ پ نه پ همراه اول شماره خالی نداشت بهم تو تالیا خط داد!

15. Top | #15
      eli
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نمیدونم بخندم یا گریه کنممممممممممممممممممممممم ممممممممممممممممممدرهرصورت بازم مرسی
      این چه حرفیست که در عالم بالاست بهشت؟؟؟؟؟ هرکجا وقت خوش افتاد همانجاست بهشت....... دوزخ از تیرگی بخت درون تو بود ............ گر درون تیره نباشد همه دنیاست بهشت...........

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن