خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات

یه سوال در مورد دروس اختصاصی پیش دانشگاهی

یه سوال کلی در مورد دروس اختصاصی سال پیش دانشگاهی داشتم راهنمایی کنید .

من میخوام در سال پیش از هر درسی یه فصل یا یه مبحث را برای کنکور و امتحانات کلا نخونم .( چون ساعت مطالعاتیم کمه و وقت کم میارم بیشتر سعی دارم بر روی فصل های دیگر مرور و یادگیری داشته باشم )
      حالا از دروس شیمی . فیزیک . ریاضیات رشته تجربی یه فصل رو بگین که خوندنش وقت گیر باشه !!! تست های کنکورش سخت باشه به طوری که با خوندن اون فصل بازم نشه سوالات کنکور رو حل کرد !!! و اینکه پیش نیاز هم نداشته باشه !!! یعنی با دیگر فصل های سال دوم و سوم مغایرت نداشته باشه که در صورت نخوندن به مشکل بخورم !!! فصلی رو که می گین با احتمال بگین چند تا تست کنکور میاد ؟؟ و بارم بندی امتحانات نوبت اول و خرداد رو هم ذکر کنید .
      در ضمن بگم من میخوام این دروس رو خودم بخونم و بدون دبیر پس فصلی رو که ذکر می کنید جوری باشه که بدون دبیر نشه درکش کرد .
      امیدوارم منظورمو رسونده باشم .
      اگه یه روز تنها شدی بدون خدا همه رو بیرون کرده ، تا فقط خودت باشی و خودش !

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط vseo نمایش پست ها
      یه سوال کلی در مورد دروس اختصاصی سال پیش دانشگاهی داشتم راهنمایی کنید .

من میخوام در سال پیش از هر درسی یه فصل یا یه مبحث را برای کنکور و امتحانات کلا نخونم .( چون ساعت مطالعاتیم کمه و وقت کم میارم بیشتر سعی دارم بر روی فصل های دیگر مرور و یادگیری داشته باشم )
      حالا از دروس شیمی . فیزیک . ریاضیات رشته تجربی یه فصل رو بگین که خوندنش وقت گیر باشه !!! تست های کنکورش سخت باشه به طوری که با خوندن اون فصل بازم نشه سوالات کنکور رو حل کرد !!! و اینکه پیش نیاز هم نداشته باشه !!! یعنی با دیگر فصل های سال دوم و سوم مغایرت نداشته باشه که در صورت نخوندن به مشکل بخورم !!! فصلی رو که می گین با احتمال بگین چند تا تست کنکور میاد ؟؟ و بارم بندی امتحانات نوبت اول و خرداد رو هم ذکر کنید .
      در ضمن بگم من میخوام این دروس رو خودم بخونم و بدون دبیر پس فصلی رو که ذکر می کنید جوری باشه که بدون دبیر نشه درکش کرد .
      امیدوارم منظورمو رسونده باشم .
      دوست عزیز شما سخت در اشتباهی...توی کنکور همیشه سوالای سخت از یک مبحث خاص نیست و برعکس.شما باید مطالب رو کامل بخونی ...به جای این فکر سعی کنی ساعت مطالعه رو به مرور بالا ببری.
      به طور مثال سوال های دینامیک رشته ریاضی امسال رو برو نگاه کن بسیار ساده است در صروتی که اکثر دانش آموزا از جمله خودم کمی ترس داشتم از این موضوع و برعکس توی کنکور به راحتی بهشون پاسخ دادم

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط the END نمایش پست ها
      دوست عزیز شما سخت در اشتباهی...توی کنکور همیشه سوالای سخت از یک مبحث خاص نیست و برعکس.شما باید مطالب رو کامل بخونی ...به جای این فکر سعی کنی ساعت مطالعه رو به مرور بالا ببری.
      به طور مثال سوال های دینامیک رشته ریاضی امسال رو برو نگاه کن بسیار ساده است در صروتی که اکثر دانش آموزا از جمله خودم کمی ترس داشتم از این موضوع و برعکس توی کنکور به راحتی بهشون پاسخ دادم
      پیشنهادم اینه که حذف نکنی..ولی اگه چاره ای نداری...
      شیمی اسید و باز رو حذف کن..
      فیزیک رو هم از سینما تیک یا دینامیک حذف کن...
      در مورد ریاضی نمیتونم نظر بدم چون چندتا از مبحثاش دقیقا وصل میشه به مباحث سال سوم و دوم..
      هر سال تو کنکور چند تا سوال خیلی سخت هست..
      واون خیلی سختها همیشه از یه مبحث نمیاد..ممکنه اون سخت ترین سوال از مبحثی باشه که تسلط داری یا حذف کردی..
      ای کاش ! خوب بودنمون مختص فضای مجازی نباشه ..
      اینجا همه خوبیم ..چرا اون بیرون همین شکلی نیست ؟!!
      اون جای کار که میلنگه رو کسی میشناسه ؟!!

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن