خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 15 نخستنخست ... 23413 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 211
    1. Top | #31
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      پست اول به روز رسانی شد
      یه اتاق تاریک...یه سیگار و یه سردرد قد تموم دردهای دنیا

2. Top | #32
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      من که رفتم 20 30 پیام دادم و اعتراض زدم..امیدوارم برای یک بار هم که شده توجه کنن به این همه خون دل خوردن دانش آموزان..
      ...زندگی عمودیست
      مرگ افقی
      ما فقط نود درجه را تجربه می کنیم
      ...

3. Top | #33
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بچه ها من میگم پیشنهاد بدیم که امتحانات نهایی هم مثل کنکور جای جبران داشته باشه خصوصا واسه یکی مثل من که 93 کنکور داشتم و بعد از امتحانات نهایی (8 ماه بعد فهمیدیم نمرات تاثیر مستقیم دار)
      یا اگر اینکار امکان پذیر نیست تاثیر رو کم کنن

4. Top | #34
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad.nikhalat نمایش پست ها
      بچه ها من میگم پیشنهاد بدیم که امتحانات نهایی هم مثل کنکور جای جبران داشته باشه خصوصا واسه یکی مثل من که 93 کنکور داشتم و بعد از امتحانات نهایی (8 ماه بعد فهمیدیم نمرات تاثیر مستقیم دار)
      من 5 سال بعد از نهاییم فهمیدم تاثیر مستقیمه
      یه اتاق تاریک...یه سیگار و یه سردرد قد تموم دردهای دنیا

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مجلس هيچ ربطي به تاثير سوابق نداره فقط قانون مصوب كرده كه تا فلان تاريخ 85 در از ظرفيت دانشگاه ها فقط بر اساس سوابق تحصيلي باشه و بدون كنكور. نه اينكه 85 درصد از كنكور سوابق تحصيلي باشه.

همه چيز زير سر كارگروه ماده 4 هست. تنها راه هم شكايت به ديوان عدالت اداري هست پارسال ما شكايت كرديم ولي بچه ها خيلي شل گرفتن و يه عده گفتن بقيه شكايت كردن ديگه نيازي به شكايت ما نيست يه عده هم گفتن تاثير سنجش نميتونه تاثير سوابق رو مستقيم كنه.
      پدر من از مسئول دفتر ديوان عدالت اداري در استانمون پرسيده بود بهش گفته بودن اگه بالاي 100 نفر شكايت ميكردن تا الان اين قانون سازمان سنجش لغو شده بود و تاثير سوابق مثل قبل بود

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad.nikhalat نمایش پست ها
      اگه همه چی انقدر راحت حل میشد که وضعمون این نبود.

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستان اینقد حرص نخورید ، تا جاییکه من یادمه سازمان سنجش همین بوده هست ، هر روزم یه تبصره و قانون جدید...
      توکلتون به خدا باشه و منتظر نتایج بمونید چون اگرم اعتراض کنید برا امسال دیگه هیچ قانونی عوض نمیشه حالا اگه خوش شانس باشید و به اعتراضا توجه کنن واسه 10 سال بعد شاید نتیجه بده که اونم واسه ماها بی فایده س، پس اینقد ناراحت نباشین ، خدا بزرگه
      اگر در زندگی به ناگاه یکی از سیم های سازت پاره شد
      آهنگ زندگی را آنچنان بنواز که هیچ کس نداند برتو چه گذشت......

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      سلام بچه ها، منم هستم. بچه ها لطفا هرکسی مث من حقش داره ضایع میشه اعتراض بده.

اونایی ام که وضعشون خوبه، خدا رو هزار مرتبه شکر. ولی خواهشا ناامید کننده حرف نزنین.

چون تنها امید من این اعتراض دادنه. مطمئنا با اگه تعداد اعتراض ها زیاد باشه نمیتونن نسبت

به این قضیه بی تفاوت باشن.

9. Top | #39
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط doctor Z نمایش پست ها
      این همه صبر کردیم این 1 هفته هم روش مشکل اینه که مردم فکر می کنن اعتراض تاثیر نداره کاری نمی کنن و می گن تاثیر نداره اون از فیلم سرزمین کهن که با اعتراض درش تخته شد مطمئن باشید اگه اعتراض به صورت حضوری باشه حتما نتیجه میده فقط امیدوارم که این ترازا مال جامعه اماری 10 نفره باشه 800000 نفره
      خو شما بیا بگو مغایر با اسلام و مقدساته و یه دلیل مسخره هم بیار تا واست درشو تخته کنن!!!! نه اینکه چون به کنکوریا فشار میاد بیاین بیخیالش شین!
      ممکنه اصن یه چرت و پرتی بگن که شمام راضی بشید حتی!!!!:yahoo (21):
      اگه قرار بر شنیدن بود با اعتراض اول حداقل تو تلوزیون در این باره کمی حرف میزدن!!

20 و 30 و صرفن جهت اطلاعم بعید میدونم تاحالا مفتی حتی زیرآب یه مسئول آبرسانی یه روستای دورافتاده رو هم زده باشن!!!
      فرگشت!

یا رب عزت به سگان دادی و نعمت به خران _____________ نکند ما به تماشای جهان آمده ایم؟؟

معاشرت بر دانایی می افزاید , اما تنهایی مکتب نبوغ است .

"گیبون"

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      بچه ها کاش یه نفری که نگارش خوبی داره، یه متنی رو آماده میکرد و همه مون از اون کپی میزدیم.

من خودم برا سنجش دارم مینویسم. ولی به خاطر روزه داری مغزم یاری نمیکنه.

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

من برا سازمان سنجش اینو نوشتم. اصلا مغزم همکاری نمیکنه

سلام، طاعاتتون قبول حق
      صحبتم را با این روایت شروع میکنم: "کسی که فریاد دادخواهی مظلومی را بشنود اما او را یاری نکند، مسلمان نیست."
      شما به خوبی مطلع هستین که با این قانونی که میخوان اجراش کنن، دارن با زندگی یه عده جوون که سازنده این مملکت خواهند بود، بازی میکنن. خواهش میکنم شما ما رو یاری بدین تا در مورد تاثیر سوابق تحصیلی تجدید نظر کنن و مثل سالهای قبل، پذیرش دانشجو، فقط بر اساس آزمون ورودی سنجش باشه نه امتحانای مدارسی که همه مون در مورد بی عدالتیش شک نداریم. لطفا چشم تون رو روی این ظلم بزرگ نبندین.

11. Top | #41
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      ما شدیم گوسفند آزمایشگاهی.فقط باید به خدا امید داشته باشیم.اینایی که ما میبینیم به خودشونم خیر نمیرسونن چه برسه به ما.

12. Top | #42
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      islamic@parliran.ir
      این پست الکترو نیکی مجلس هست خواهش میکنم اطلاع رسانی کنید و به این با یک موضوع مشخص پیام بفرستین
      مثلا اعتراض به تاثیر سوابق حصیلی به صورت مستقیم در کنکور
      خواهش میکنم فش ننویسین
      100 نفر 200 نفر بفرستین من فرستادم

13. Top | #43
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      منم هم به سازمان سنجش هم مجلس فرستادم !
      بچه ها خواهشاً حتي اونايي كه معدل بالا دارن هم مردونگي كنن و اعتراض بزنن، اعتراض هميشه تأثير داشته ، مطمئن باشيد.
      من از طرف خودم از همه خواهش مي كنم اعتراض بنويسن!

14. Top | #44
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ::.مجلس شورای اسلامی.::
      این صفحه ای هست که میتونید در سایت مجلس درخواست اعتراض و شکایت خودتون رو بنویسید خواهش میکنم ازتون این کار رو انجام بدین!
      من معدلم 17/90 و میدونم که خیلی به ضرر هم هست این قانون معدل 18 و 19 هم فک نکنن که به سودشون به ضرر شما هم هس

15. Top | #45
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      حدود 6 ماه پیش ما همه این راها رو رفتیم ایمیل زدیم به صدا و سیما ، مجلس و ... همه جا فرستادیم حتی وبلاگ هم زدیم ، به دیوان عدالت اداری هم شکایت کردیم هیچ اتفاقی نیفتاد . فقط تو دو سه جا که اعتراضمون به گوش وزیر علوم و آموزش و پرورش و رئیس سازمان سنجش رسید هر کدوم یه جوری قضیه رو پیچوندنو گفتن مصوبه مجلسه و ما کاری نمیتونیم بکنیم . لینکشون هم تو yjc.ir هست می تونین ببینین.تنها راهش اینه که حضوری برین مجلسو از اعضای کمیسیون آموزش مجلس بخواین قانونو اصلاح کنن وگرنه هر کاری بکنید جوابِ یکسانِ « قانون مجلسه ما کاری نمی تونیم بکنیم » رو میشنوین

ویرایش توسط ali_s9412 : 05 مرداد 1393 در ساعت 17:59

صفحه 3 از 15 نخستنخست ... 23413 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن