خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 24 از 24
    1. Top | #16
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      حرف های آقای میدانی کاملا درسته.
      ایمـــان دارم! کــه قشنـگـتــرین عشــق

نگــاه مهــربـــان خــداونـــد بـه بنـدگـانـش اســت . . . زنـــدگــی را بـــه او بســــپار . . .

و مطـمئـــن بـــاش که تــا وقتـــی کــه پشتــت بــه خـــدا گــرم اســت

تمـــام هــراس هـــای دنیـــا خـنـــده داراســت ...

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      اگه واقعا میخوای این سه فصلو حرفه ای یاد بگریری و پاییز باهاش زیاد درگیر نباشی به این ترتیب عمل کن قول می دم زیر 80 نزنی
      :
      1.خوندن متن کتاب البته مثال ها و تمرین هارو خودت حل کن چون کتاب سادس مفاهیم رو خوب یاد میده و باعث میشه ذهنیت شیرینی نسبت به مسئله داشته باشی
      2. واسه تابستون فیزیک 2 ابی قلمچی خوبه چون تو همو سطحه و مسائل ژیش باهاش قاطی نشده سوال هاشم از اسون به سخته جوری که یواش یواش قلق دستت میاد البته باید تستاشو همه شونو حل کنی نه زوج ها یا فرد ها این جور روش ها
      3.ازمون هر جایی که میدی جفت اون سوال هایی غ میزاری بشین دوباره حلشون کن دانستنی هات بیشتر میشه این مال تابستونه به این 3 فصل تا همین حد کافیه از فشار به بعد باید تست های کتاب های دیگه رو هم کار کنی مثل نشر الگو خیلی سبز یا هر کتاب مفیده دیگه چون طول سال زیاد وقت یادگیری ژایه نیست بلکه تمرین و سریع شدن تو مسائله شه
      =====================
      کلا فیزیک و ریاضی درس حفظیه اگه تست زیاد حل کنید و تمام تیژ هارو یادبگیرید خودتون می فهمید

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

اگه واقعا میخوای این سه فصلو حرفه ای یاد بگریری و پاییز باهاش زیاد درگیر نباشی به این ترتیب عمل کن قول می دم زیر 80 نزنی
      :
      1.خوندن متن کتاب البته مثال ها و تمرین هارو خودت حل کن چون کتاب سادس مفاهیم رو خوب یاد میده و باعث میشه ذهنیت شیرینی نسبت به مسئله داشته باشی
      2. واسه تابستون فیزیک 2 ابی قلمچی خوبه چون تو همو سطحه و مسائل ژیش باهاش قاطی نشده سوال هاشم از اسون به سخته جوری که یواش یواش قلق دستت میاد البته باید تستاشو همه شونو حل کنی نه زوج ها یا فرد ها این جور روش ها
      3.ازمون هر جایی که میدی جفت اون سوال هایی غ میزاری بشین دوباره حلشون کن دانستنی هات بیشتر میشه این مال تابستونه به این 3 فصل تا همین حد کافیه از فشار به بعد باید تست های کتاب های دیگه رو هم کار کنی مثل نشر الگو خیلی سبز یا هر کتاب مفیده دیگه چون طول سال زیاد وقت یادگیری ژایه نیست بلکه تمرین و سریع شدن تو مسائله شه
      =====================
      کلا فیزیک و ریاضی درس حفظیه اگه تست زیاد حل کنید و تمام تیژ هارو یادبگیرید خودتون می فهمید

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      فصل های دینامیک و سنتیک در کتاب گاج نقره ای پیش دانشگاهی چند فصل هست.فصل های اولیه رو بخون

4. Top | #19
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AliRZ نمایش پست ها
      سلام بر شما دوستان
      سه فصل اول فیزیک دوم رو میخوام برا کنکور بخونم اما هیچ منبع خوبی برای تست زدن ندارن از طرفی کتاب کفاف نمیده که بشه به دو مبحث سینماتیک و دینامیک پاسخ داد
      به نظر شما کتاب کمکی فیزیک پیش دانشگاهی 1 رو که این سه مبحث رو داره تهیه کنم ؟ مدنظر خودم کتاب انتشارات فار هست البته با توصیهی یکی از دوستان نشر دریافت هم گزینهی خوبی به نظر میرسید ولی فار دقیقا منطبق بر یاد نداشته های منه .!
      نظر شما چیه ؟
      لطفا همه جواب بدید .
      فار کتاب بدی نیست ولی به نظرم واسه سال کنکور اصلا مناسب نیست آموزشش همراه با مثال هست که این خوبه ولی مثال هاش کلیدی نیست بر خلاف دریافت که هست
      آموزش دریافت به اندازه ی فار وقت گیر نیست
      خلاصه تو این فصول ماهیگیری رو خوب یادت داده به نظر من در کنار گاج واسه این فصول از دریافت استفاده کن

ویرایش توسط M o h a m m a d : 05 مرداد 1393 در ساعت 14:07

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من از فار خیلی راضیم ...
      به نظرم الان اول شروع کنکور هست و اگه وقت مناسبی در روز به درس خوندن اختصاص بدین از پس حجم فار هم بر میاین ...
      فار همه چیز رو از اول توضیح داده ... متوجه منظورتون نمیشم که میگید فار منطبق بر نداشته های منه ! ... از چه نظر ؟‌ آخه به نظر من آموزش رو از ب بسم الله شروع کرده تا ن پایان !
      One Day Someone Is Going To Hug You So Tight, That All Of Your Broken Pieces Will Stick Back Together

6. Top | #21

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sama نمایش پست ها
      من از فار خیلی راضیم ...
      به نظرم الان اول شروع کنکور هست و اگه وقت مناسبی در روز به درس خوندن اختصاص بدین از پس حجم فار هم بر میاین ...
      فار همه چیز رو از اول توضیح داده ... متوجه منظورتون نمیشم که میگید فار منطبق بر نداشته های منه ! ... از چه نظر ؟‌ آخه به نظر من آموزش رو از ب بسم الله شروع کرده تا ن پایان !
      ممنون از جوابتون
      منظورم این بود که فار دقیقا چیز هایی رو که من بلد نیستم فهرست کرده بود

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      بهترین کار اینه که بری کلاس با کتاب خالی نتیجه نمیگیری

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      آموزش فیزیک 2 نشر الگو کتاب خوبیه
      کامل فیزیک 2 رو از مفاهیم پایه اموزش داده
      تعداد زیادی تمرین و تست انتهای هر فصل داره + در متن درس
      اگر می خواید بگیریدش اتمام حجت کنم که باید تایم زیادی روش بگذارید تا نتیجه بگیرید حجمش زیاده
      اما منی که همیشه رو مسائل بردار و ... مشکل داشتم فعلا بردار رو خوندم و خیلی خوب یاد گرفتم و تست زدم

9. Top | #24

نمایش مشخصات
      نشر الگو زیادی خشک بود (کتاب دومش رو داشتمالبته الان نگاه کردم چاپ جدید تغییر کرده ) سطح درسیم خوبه اما با کتاب این مدلی با وجود کتابای خیلی عالی بازار اصا حال نمیکنم
      حداقل یه کتابی باشه یکم شکلارو نگاه کنی خندت بگیره !
      در هر حال ممنون از جوابتون

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن