خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 20
    1. Top | #1
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات

پشت کنکوری های 94

اول از همه
      از اون جایی که تا حالا تایپیکی به این نام در انجمن تشکیل نشده(یا حداقل من ندیدم)از داداش و آبجی های پشت کنکوری گلم می خوام سوالاتشونو تو این تایپیک مطرح کنند.درسته هنوز نتایج نیومده اما اکثر بچه ها میتونن حدس بزنن شیرن یا روباه:

اولین سوال رو هم خودم دارم کسی تغییرات کتب درسی رو بطور دقیق میدونه ؟اگه میدونه خواهشا این جا بنویسه یا لینک بده .کتابای جدید رو از لینک زیر میتونین دریافت کنین حتی چاپ جدید کتابای پیشم اومده.(کتب درسی که ملاک کنکور 94 ان از سال دوم ،سوم و پیش به ترتیب بایدچاپ 91 ، 92 و 93 باشن)
      پایگاه کتاب های درسی ، اداره کل نظارت بر نشر و توزیع مواد آموزشی

ممنون از نگاه گرمتون.
      ایمـــان دارم! کــه قشنـگـتــرین عشــق

نگــاه مهــربـــان خــداونـــد بـه بنـدگـانـش اســت . . . زنـــدگــی را بـــه او بســــپار . . .

و مطـمئـــن بـــاش که تــا وقتـــی کــه پشتــت بــه خـــدا گــرم اســت

تمـــام هــراس هـــای دنیـــا خـنـــده داراســت ...

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      لطفا بگین که تابستونو با برنامه ی کانون پیش میرید یا دوم سومو میخونید؟یا یه چی دیگ؟چرا؟
      هرکی تونست جواب بده
      مرسی

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      به هیچ وجه من الوجوه تو تابستون آزمون چه قلمچی چه گزینه 2 چه ....نرید.اما اصلی که نباید فراموش بسه اصل نظمه که یکی از زیر شاخه هاش مرور به موقس.
      خلاصه بگم:آزمون نرید تو تابستون+هر دم بیل هم درس نخونین(با نظم و برنامه)

نگــاه مهــربـــان خــداونـــد بـه بنـدگـانـش اســت . . . زنـــدگــی را بـــه او بســــپار . . .

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خب حالا من که ثبت نام کردم چه کنم دیگه
      مثل اینکه باید بیخیالش شم.
      مرسی ممنون

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fateme7 نمایش پست ها
      خب حالا من که ثبت نام کردم چه کنم دیگه
      مثل اینکه باید بیخیالش شم.
      مرسی ممنون
      نه ...نه....شما که ثبت نام کردی 2 راه پیش روت داری:
      1)مطابق برنامه آزمون بری جلو.
      2)مطابق برنامه خودت بری جلو ولی به نتیجه آزمونا ابدا توجه نکن.
      که البته مورد 1 در مورد شما بهتر و درست تره البته سعی کنید اصلا از برنامه عقب نیافتید چون عقب افتادن= حدف شدن.

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط moho نمایش پست ها
      نه ...نه....شما که ثبت نام کردی 2 راه پیش روت داری:
      1)مطابق برنامه آزمون بری جلو.
      2)مطابق برنامه خودت بری جلو ولی به نتیجه آزمونا ابدا توجه نکن.
      که البته مورد 1 در مورد شما بهتر و درست تره البته سعی کنید اصلا از برنامه عقب نیافتید چون عقب افتادن= حدف شدن.
      خب آخه میدونید برنامه آزمون خیلی حجمش زیاده و انگار خوب به درسا نمیرسی واسه خوندن.بعدم اینکه جوری میشه که فقط درسای سومو تو تابستون میخونم.مشکلی نداره؟

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خب آخه میدونید برنامه آزمون خیلی حجمش زیاده و انگار خوب به درسا نمیرسی واسه خوندن.بعدم اینکه جوری میشه که فقط درسای سومو تو تابستون میخونم.مشکلی نداره؟

آبجی منم پارسال همین فکرو می کردم آزمون تابستون واسم شد عذاب .شما این مثالو تو ذهنت داشته باش که اگه سوار هواپیما بشی تا آخر مسیرو باید بری نمی تونی وسط راه بگی می خوام پیاده شم.وقتی یه تصمیم می گیرید به اون احترام بذارید و به اون پایبند باشید.شما آزمونو ثبت نام کردی و بهترین راه اینه که به برنامه اون اعتماد کنی.اگه برنامه اش برات سنگینه احتمالا یا کم درس می خونی یا وسواسی هستی .درمانشم اینه که برا خودت جایزه بزاری یا از یکی بخوای به کارت ناظر باشه (برنامه ی هفتگیت رو طبق برنامه آزمونت بچین بده دست شخص مورد نظرت بعد بگو نظارت کنه و حتی بهت امتیاز بده(البته ین کار در درجه آخر توصیه میشه))
      واگه نتونستی از وسواست کم یا به ساعات درس خوندنت اضافه کنی میتونی بعضی مطالب عمومی ها رو حذف کنی مثلا مبحث تاریخ ادبیات +املا+معنی+قواعد عربی+دین و زندگی + گرامر زبان +ظمین!در این صورت دیگه نباید به تراز و رتبه آزمون هات و یا حداقل به تراز و رتبه دروس خذفی اهمیت بدی.
      و یه مطلب مهم این که شما اگه 100 درصد به یک درس تسلط داشته باشی بهتره اینه که 80 درصد به دو درس تسلط داشته باشید.نگران دوره شدن مطالب نباشید مطالب به اندازه کافی دوره میشن البته اگه از رو نظم پیش برید.
      ودر آخر امیدوارم که تونسته باشم کمکی بکنم.(البته اگه معدل و نوع دبیرستانتون رو گفته بودید بهتر میتونستم کمک کنم)
      موفق باشید.

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

آبجی منم پارسال همین فکرو می کردم آزمون تابستون واسم شد عذاب .شما این مثالو تو ذهنت داشته باش که اگه سوار هواپیما بشی تا آخر مسیرو باید بری نمی تونی وسط راه بگی می خوام پیاده شم.وقتی یه تصمیم می گیرید به اون احترام بذارید و به اون پایبند باشید.شما آزمونو ثبت نام کردی و بهترین راه اینه که به برنامه اون اعتماد کنی.اگه برنامه اش برات سنگینه احتمالا یا کم درس می خونی یا وسواسی هستی .درمانشم اینه که برا خودت جایزه بزاری یا از یکی بخوای به کارت ناظر باشه (برنامه ی هفتگیت رو طبق برنامه آزمونت بچین بده دست شخص مورد نظرت بعد بگو نظارت کنه و حتی بهت امتیاز بده(البته ین کار در درجه آخر توصیه میشه))
      واگه نتونستی از وسواست کم یا به ساعات درس خوندنت اضافه کنی میتونی بعضی مطالب عمومی ها رو حذف کنی مثلا مبحث تاریخ ادبیات +املا+معنی+قواعد عربی+دین و زندگی + گرامر زبان +ظمین!در این صورت دیگه نباید به تراز و رتبه آزمون هات و یا حداقل به تراز و رتبه دروس خذفی اهمیت بدی.
      و یه مطلب مهم این که شما اگه 100 درصد به یک درس تسلط داشته باشی بهتره اینه که 80 درصد به دو درس تسلط داشته باشید.نگران دوره شدن مطالب نباشید مطالب به اندازه کافی دوره میشن البته اگه از رو نظم پیش برید.
      ودر آخر امیدوارم که تونسته باشم کمکی بکنم.(البته اگه معدل و نوع دبیرستانتون رو گفته بودید بهتر میتونستم کمک کنم)
      موفق باشید.
      معدلم 19:20.مدرسمم شاهد.مرسی واقعا.آخه برنامه کانون کلا برنامه هامو بهم ریخت.حالا یکی دیگ میگف میتونی یه جوری برنامه بریزی که کنار برنامه کانون دومم بخونی نمیدونم دیگ.مشکل اینجاس که کلاسای فیزیکو زیستو شیمی که میرم دروس دومو دارن کار میکنن..
      به هرحال ممنون.مرسی ازاینکه کمکم کردین داداش :-)

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      اول از همه
      از اون جایی که تا حالا تایپیکی به این نام در انجمن تشکیل نشده(یا حداقل من ندیدم)از داداش و آبجی های پشت کنکوری گلم می خوام سوالاتشونو تو این تایپیک مطرح کنند.درسته هنوز نتایج نیومده اما اکثر بچه ها میتونن حدس بزنن شیرن یا روباه:

اولین سوال رو هم خودم دارم کسی تغییرات کتب درسی رو بطور دقیق میدونه ؟اگه میدونه خواهشا این جا بنویسه یا لینک بده .کتابای جدید رو از لینک زیر میتونین دریافت کنین حتی چاپ جدید کتابای پیشم اومده.(کتب درسی که ملاک کنکور 94 ان از سال دوم ،سوم و پیش به ترتیب بایدچاپ 91 ، 92 و 93 باشن)
      پایگاه کتاب های درسی ، اداره کل نظارت بر نشر و توزیع مواد آموزشی

ممنون از نگاه گرمتون.
      سلام.
      واسه کنکور ٩۴ منابع اصلی کنکور یعنی کتاب درسی ما ، همون هایی هست که خوندیم، مثلا:فیزیک١ (٩٠-٩١)، کتاب های سال دوم (٩١-٩٢)، کتاب های سال سوم (٩٢-٩٣).
      از تغییرات سال چهارم خبری ندارم

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      معدلم 19:20.مدرسمم شاهد.مرسی واقعا.آخه برنامه کانون کلا برنامه هامو بهم ریخت.حالا یکی دیگ میگف میتونی یه جوری برنامه بریزی که کنار برنامه کانون دومم بخونی نمیدونم دیگ.مشکل اینجاس که کلاسای فیزیکو زیستو شیمی که میرم دروس دومو دارن کار میکنن..
      خواهش میکنم.آبجی حتما شوخی می کنی. قلمچی که دومم داره در کنار درس های سال سومش!!!خودم برنامشو دیدم.معدلت عالیه مدرسه شاهدم که اغلب سطحش خوبه همه چی رو به راهه میمونه همت خوب که ایشالا یه جای توپ قبول شی.

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام.
      اولویت تابستون برنامه ی کانون فقط و فقط سال سومه و در پاییز در کنار پیش دوم کار میشه و دوباره در زمستون در کنار پیش سوم کار میشه.
      و بعد عید هم آزمونهای جمع بندی

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MAjiD.vlh نمایش پست ها
      سلام.
      اولویت تابستون برنامه ی کانون فقط و فقط سال سومه و در پاییز در کنار پیش دوم کار میشه و دوباره در زمستون در کنار پیش سوم کار میشه.
      و بعد عید هم آزمونهای جمع بندی
      عزیز تو تابستون فقط سوم کار نمیشه بلکه از بین دوم وپیش یکی رو انتخاب می کنی و اون رو در کنار سوم می خونی.مثل این که 200 سال کانون بودما.
      شک داری برو برنامه قلمچی رو تو لینک زیر ببین:
      http://www.kanoon.ir/PdfViewer/web/v...B1%D8%A8%DB%8C

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      عزیز تو تابستون فقط سوم کار نمیشه بلکه از بین دوم وپیش یکی رو انتخاب می کنی و اون رو در کنار سوم می خونی.مثل این که 200 سال کانون بودما.
      شک داری برو برنامه قلمچی رو تو لینک زیر ببین:
      http://www.kanoon.ir/PdfViewer/web/v...B1%D8%A8%DB%8C
      میدونم. من خودم سال دوم رو انتخاب کردم اما منظورم اولویت ها بود.
      از پشتیبانم پرسیدم، میگه اگر سال سوم رو تو تابستون جمع کنی بهترین کارو میکنی و سال دوم رو میتونی تو پاییز بخونی حتی اگر هم تو آزمونی سال دوم رو ج ندی اشکال نداره ولی سوم رو حتما باید ج بدی

14. Top | #14
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MAjiD.vlh نمایش پست ها
      میدونم. من خودم سال دوم رو انتخاب کردم اما منظورم اولویت ها بود.
      از پشتیبانم پرسیدم، میگه اگر سال سوم رو تو تابستون جمع کنی بهترین کارو میکنی و سال دوم رو میتونی تو پاییز بخونی حتی اگر هم تو آزمونی سال دوم رو ج ندی اشکال نداره ولی سوم رو حتما باید ج بدی
      اولویتت رو که خودت باید انتخاب کنی عزیز.تجربه به من میگه که تابستون دروس اختصاصی پایه رو ببندی بهتره اینه که یه سالو کامل بخونی اون یکی پایه رو وولش کنی.البته در کنار اختصاصی ها حتما ترجمه عربی ، قرابت معنایی و کلمه زبانو کار کن.اگه کاری رو که مشاورت گفته رو انجام بدی مثل اینه که حرف مینیون ها رو گوش کرده باشی.!!!برو یه ذره بتحقیق میفهمی.

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      اولویتت رو که خودت باید انتخاب کنی عزیز.تجربه به من میگه که تابستون دروس اختصاصی پایه رو ببندی بهتره اینه که یه سالو کامل بخونی اون یکی پایه رو وولش کنی.البته در کنار اختصاصی ها حتما ترجمه عربی ، قرابت معنایی و کلمه زبانو کار کن.اگه کاری رو که مشاورت گفته رو انجام بدی مثل اینه که حرف مینیون ها رو گوش کرده باشی.!!!برو یه ذره بتحقیق میفهمی.
      باشه ، یه تحقیقی میکنم.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن