خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 53
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نظرتون درباره ی دی وی دی ها شیمی چیه؟
      جدیدا آفبا دی وی دی ها شیمی داده؟
      خوبه؟

2. Top | #32
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      کسی نی؟

3. Top | #33
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط talentstudent نمایش پست ها
      کسی نی؟
      سوالتون رو بفرمایین؟
      زمان نمی ایستد و لحظه ها می روند
      قدر زندگی و باهم بودن را بیشتر بدانیم
      لطفا با تامل ببینید...

من دغدغه دارم این روزها درسرزمینی زندگی میکنم که درآن دویدن سهم کسانی است که نمیرسندو رسیدن سهم کسانی است که نمیدوند.

4. Top | #34
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام بچه ها من 93 کنکور دادم و فاجعه بود میخوام دوباره بخونم
      پارسال دی وی دی مبتکران رو تهیه کردم ولی با توجه به تغییرات کتاب حالا چی کارشون کنم؟

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

راستی چون کتاب درسی دوم خیلی عوض شده و من مبتکران دو جلدی پارسال رو داشتم باید چی کار کنم؟
      باید اون مبتکران تک جلدی جدید رو که روش نوشته (واجب) رو بخرم؟

سوالم این بود

5. Top | #35
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سوالم این بود

تک جلدیش هیچ تغییری نکرده.منم 2جلدی داشتم و رفتم تک جلدی خریدم ولی هیچ تغییری نه توی تست ها داده و نه درسنامه.(:yahoo (19)

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بله اين هم شده روشي براي درآمد زايي انتشارات مختلف نه فقط مبتكران.

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      به نظر من توی دروس اختصاصی سوالات شیمی بیشتر از همه واقعا به کتاب درسی نیاز داره.!!!!!!!
      مثلا خودتون میدونین که زیست شناسی و ریاضی و فیزیک رو با فقط مطالعه ی کتاب چند درصد ممکنه بزنین؟؟؟!!!!!!

8. Top | #38
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      برای کم نیاوردن وقت باید سوالات شیمی2درحدود30ثانیه حل بشند یعنی باید این قابلیت رو به دست بیارید بعد از اون حداقل 5دقیقه از زمان زمین شناسی هم به شیمی بدید بقیشم به زیست اون موقع شاید تونستید شیمی رو بالای 70بزنید متاسفانه شیمی الان خیلی وقت گیر شده و اعداد چرتش حسابی روی اعصابه داوطلباس بقیه نظری دارن بگن برای مدیریت زمان.
      !LOSE YOURSELF IN SCIENCE

9. Top | #39
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AHMAD76REZA76 نمایش پست ها
      برای کم نیاوردن وقت باید سوالات شیمی2درحدود30ثانیه حل بشند یعنی باید این قابلیت رو به دست بیارید بعد از اون حداقل 5دقیقه از زمان زمین شناسی هم به شیمی بدید بقیشم به زیست اون موقع شاید تونستید شیمی رو بالای 70بزنید متاسفانه شیمی الان خیلی وقت گیر شده و اعداد چرتش حسابی روی اعصابه داوطلباس بقیه نظری دارن بگن برای مدیریت زمان.
      من تو دو تا ازمون ترتیب دفترچرو بهم زدم ...اومدم سراغ شیمی روی حفظیاتش پاسخ دادم چون حس میکنم نقطه قوتم بود ..بعد رفتم سراغ یکی از دروس محاسباتی ...بعد یه درس دیگه...بار چهارمی اومدم روی مسایلش...به نظرم خیلی جواب میده....تو شیمی باید برا حل کردن خیلی چیزا استراتژی داشته باشی که بدونی بری سراغ کدوم مطلب

10. Top | #40
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      من تو دو تا ازمون ترتیب دفترچرو بهم زدم ...اومدم سراغ شیمی روی حفظیاتش پاسخ دادم چون حس میکنم نقطه قوتم بود ..بعد رفتم سراغ یکی از دروس محاسباتی ...بعد یه درس دیگه...بار چهارمی اومدم روی مسایلش...به نظرم خیلی جواب میده....تو شیمی باید برا حل کردن خیلی چیزا استراتژی داشته باشی که بدونی بری سراغ کدوم مطلب

11. Top | #41
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirkhan21 نمایش پست ها
      میشه یکم بیشتر توضیح بدین

12. Top | #42
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بچه ها من شیمی صفرم وقتم نمیکنم همشو بخونم . میشه بگین چه فصلایی تست خیز تر هس یا سوالای راحتی ازش میاد که اونارو بخونم؟ میخام 30 بزنم فقط . لطفا راهنمایی کنید

13. Top | #43
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ava.mhm نمایش پست ها
      بچه ها من شیمی صفرم وقتم نمیکنم همشو بخونم . میشه بگین چه فصلایی تست خیز تر هس یا سوالای راحتی ازش میاد که اونارو بخونم؟ میخام 30 بزنم فقط . لطفا راهنمایی کنید
      اگر جزو کسانی هستید که میخواهند رشته های پیراپزشکی را انتخاب کنند درصد 40 برای شما کافی هست.برای رسیدن به درصد 40 لازمه که صرفا به 14 تست پاسخ صحیح بدید
      برای رسیدن به درصد 40 و حتی بالاتر کافیه شما دو کتاب خط ویژه گاج رو به دقت مطالعه کنید.
      فصولی که لازم هست از این کتابا بخونید فصول 1 و 2 و 3 و 5 دوم-1 و 2 سوم-1 و 2 و 4 پیش هست.لازم نیست به تمام سوالات این فصول درست پاسخ بدید.اگر شما از 8 تستی که از فصول گفته شده در سال دوم میاد به 6 تست و از 8 سوال فصل 1 و 2 سوم 4 تست و بالاخره از 3 فصل پیش دانشگاهی هم 4 تست رو بزنید به این درصد خواهد رسید
      از مسائل استوکیومتری و ترمودینامیک نترسید!با یاد گرفتن روش تناسب خواهید دید که حداقل به 2 مسئله از هر کدوم از مسائل این بخش ها جواب صحیح میدید.کتاب خط ویژه علاوه بر یاد دادن این روش شما رو با ساده کردن اعداد هم اشنا خواهد کرد تا اگر اعداد به ظاهر بد قلقی دیدید نترسید!تقریبا در تمام تست های کنکور سراسری تمام اعداد موجود در مسائل با هم قابل ساده شدن هستن
      اگز جزو کسانی هستید که سه رشته ی تاپ تجربی مد نظرتان است لازمه به 21 تست پاسخ صحیح بدید تا به درصد مناسب که 60 هست برسید.
      توصیه میشه به جز اسید و باز هیچ فصل دیگه ای حذف نشه.
      شما لازمه که 8 تست از سال دوم-8 تست از سال سوم و 5 تست از پیش دانشگاهی جواب بدید تا به این درصد برسید.
      منابع مورد نیاز همون خط ویژه+موج ازمون الگو برای تست اضافی هست.
      منبع:کنکور100

14. Top | #44
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اگر جزو کسانی هستید که میخواهند رشته های پیراپزشکی را انتخاب کنند درصد 40 برای شما کافی هست.برای رسیدن به درصد 40 لازمه که صرفا به 14 تست پاسخ صحیح بدید
      برای رسیدن به درصد 40 و حتی بالاتر کافیه شما دو کتاب خط ویژه گاج رو به دقت مطالعه کنید.
      فصولی که لازم هست از این کتابا بخونید فصول 1 و 2 و 3 و 5 دوم-1 و 2 سوم-1 و 2 و 4 پیش هست.لازم نیست به تمام سوالات این فصول درست پاسخ بدید.اگر شما از 8 تستی که از فصول گفته شده در سال دوم میاد به 6 تست و از 8 سوال فصل 1 و 2 سوم 4 تست و بالاخره از 3 فصل پیش دانشگاهی هم 4 تست رو بزنید به این درصد خواهد رسید
      از مسائل استوکیومتری و ترمودینامیک نترسید!با یاد گرفتن روش تناسب خواهید دید که حداقل به 2 مسئله از هر کدوم از مسائل این بخش ها جواب صحیح میدید.کتاب خط ویژه علاوه بر یاد دادن این روش شما رو با ساده کردن اعداد هم اشنا خواهد کرد تا اگر اعداد به ظاهر بد قلقی دیدید نترسید!تقریبا در تمام تست های کنکور سراسری تمام اعداد موجود در مسائل با هم قابل ساده شدن هستن
      اگز جزو کسانی هستید که سه رشته ی تاپ تجربی مد نظرتان است لازمه به 21 تست پاسخ صحیح بدید تا به درصد مناسب که 60 هست برسید.
      توصیه میشه به جز اسید و باز هیچ فصل دیگه ای حذف نشه.
      شما لازمه که 8 تست از سال دوم-8 تست از سال سوم و 5 تست از پیش دانشگاهی جواب بدید تا به این درصد برسید.
      منابع مورد نیاز همون خط ویژه+موج ازمون الگو برای تست اضافی هست.
      منبع:کنکور100
      من رشتم ریاضیه کنکوره 98 هستم این ترتیبیه ک میگین شیمیه دومو سومو چهارم واسه ما هم درسته اونوقت؟

15. Top | #45
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      شیمی ۲ رو بخون با فصل دوم شیمی ۳ حداقل ۳۵میزنی

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن