خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 53
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط moho نمایش پست ها
      12

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

نه بابا سطح سوالات زیاد بالا نیست فقط محاسباتت باید سریع(تکرار می کنم سریع )باشه.کلا امسال یه 6 ،7 تا از سوالات واقعا شیمی بود والا بقیه اش ریاضی بود.
      منبع خوب:اگه کتاب تست دارید ابدا و اصلا سراغ کتاب جدید نرید که چوبشو بد می خورین ولی اگه منبعتون واقعا خوب نیست یا اصلا منبعی ندارید از بین کتاب های زیر یکی شو به سلیقه خودتون اانتخاب کنید(سطح کتابا اون چنان با هم فرق نمی کنه)
      دوم:گاج نقره ای . مبتکران
      سوم :گاج نقره ای. خیلی سبز.مبتکران
      پیش1:گاج نقره ای . مبتکران
      پیش 2:گاج نقره ای . مبتکران(با این که زیاده ولی خیلی خوب توضیح داده).خیلی سبز

من به شخصه بولد شده ها را ترجیح میدم.البته نظر همشهری عزیزم آقای میدانی(تراز قلمچی 8000) هم رو همین کتاب هاست.:yahoo (4):
      برای پیشخوانی شیمی 2 cd مبتکران خوب هست؟

2. Top | #17
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

Unhappy

نقل قول نوشته اصلی توسط angel نمایش پست ها
      خوندن هر درس مطابق با ضریب یه روش تقریبیه البته عمومیت نداره و واقعا شاید یه نفر مثلا در رشته تجربی به 9ساعت نیاز نداشته باشه اما مثلا توی ادبیات به 5ساعت نیاز داشته باشه.اینی هم که من گفتم تقریبیه. چیزی که مهمه رعایت توازن و تعادل بین درس هاس.هم چنین غافل نشدن از ضریب درس ها و دروس مهم تر در هررشته. موفق باشید.

سلام بچه ها من 93 کنکور دادم و فاجعه بود میخوام دوباره بخونم
      پارسال دی وی دی مبتکران رو تهیه کردم ولی با توجه به تغییرات کتاب حالا چی کارشون کنم؟

راستی چون کتاب درسی دوم خیلی عوض شده و من مبتکران دو جلدی پارسال رو داشتم باید چی کار کنم؟
      باید اون مبتکران تک جلدی جدید رو که روش نوشته (واجب) رو بخرم؟

3. Top | #18
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      یعنی کسی نیس یاری کنه منو؟

یعنی کسی نیس یاری کنه منو؟

4. Top | #19
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      ؟آقا هیچکی نمیخواد من بینوا رو کمک کنه

5. Top | #20
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      ای بابا کسی نمیخواد جواب بده؟

بچ ها خواهش میکنم جواب بدیذ

6. Top | #21
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط talentstudent نمایش پست ها
      سلام بچه ها من 93 کنکور دادم و فاجعه بود میخوام دوباره بخونم
      پارسال دی وی دی مبتکران رو تهیه کردم ولی با توجه به تغییرات کتاب حالا چی کارشون کنم؟

راستی چون کتاب درسی دوم خیلی عوض شده و من مبتکران دو جلدی پارسال رو داشتم باید چی کار کنم؟
      باید اون مبتکران تک جلدی جدید رو که روش نوشته (واجب) رو بخرم؟
      خیلی تغییرات فاحشی نداشتیم.دی وی دی ها رو میتونید استفاده کنین.همون دوجلدی پارسال براتون کفایت میکنه.موفق باشید و شیمی رو جدی بگیرید.شرمنده از این که دیرپاسخ دادم
      زمان نمی ایستد و لحظه ها می روند
      قدر زندگی و باهم بودن را بیشتر بدانیم
      لطفا با تامل ببینید...

من دغدغه دارم این روزها درسرزمینی زندگی میکنم که درآن دویدن سهم کسانی است که نمیرسندو رسیدن سهم کسانی است که نمیدوند.

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      یا ابولفضل ۳۵ تا سوال؟؟؟؟؟من شیمی رو خیلی دوس دارم اما تازگیا وقتی میخوام بخونم خوابم میگیره نمیدونم چرا!!!از طرفیم میترسم نه تنها واس شیمی واس کل درسا حالا خوبه تازه میرم سوم به قول یکی سال بعد که سکته رو میزنم وقتی بخوام برم پیش البته خدانکرده

8. Top | #23
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط یهدا نمایش پست ها
      یا ابولفضل ۳۵ تا سوال؟؟؟؟؟من شیمی رو خیلی دوس دارم اما تازگیا وقتی میخوام بخونم خوابم میگیره نمیدونم چرا!!!از طرفیم میترسم نه تنها واس شیمی واس کل درسا حالا خوبه تازه میرم سوم به قول یکی سال بعد که سکته رو میزنم وقتی بخوام برم پیش البته خدانکرده
      کم کم ساعت مطالعتون رو ببرین بالا. الان که میرید سوم امتحانات نهایی و نمراتتون رو جدی بگیرید چون حتی 25صدم هم از دست بدید بازم عقب می افتید. 5شنبه ها که مدرسه ندارید رو اختصاص بدید به تست زدن دروسی که توی اون هفته تدریس شدن.اینطوری دیگه هیچی ترسناک نیس موفق باشید
      لطفا با تامل ببینید...

من دغدغه دارم این روزها درسرزمینی زندگی میکنم که درآن دویدن سهم کسانی است که نمیرسندو رسیدن سهم کسانی است که نمیدوند.

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

Sharmande
      نمایش مشخصات
      کتاب مبتکران+تست زیادی حل کردن!!!((((((شوخی ندارم با کسی))))))) تست زیادی حل کردن!!!!!!!!!!!

10. Top | #25
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      شیمی فقط مبتکراااااان......ینی عاشقشم

11. Top | #26
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط uni dentist76 نمایش پست ها
      شیمی فقط مبتکراااااان......ینی عاشقشم
      خیلی سبز و فار هم کتابای قوی ای دادن بیرون
      لطفا با تامل ببینید...

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من بافارهم موافقم..
      خودت باش.....
      کسی هم خوشش نیامدبه جهنم...
      اینجاکه مجسمه سازی نیست.....

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط angel نمایش پست ها
      کم کم ساعت مطالعتون رو ببرین بالا. الان که میرید سوم امتحانات نهایی و نمراتتون رو جدی بگیرید چون حتی 25صدم هم از دست بدید بازم عقب می افتید. 5شنبه ها که مدرسه ندارید رو اختصاص بدید به تست زدن دروسی که توی اون هفته تدریس شدن.اینطوری دیگه هیچی ترسناک نیس موفق باشید
      تشکر ما ۵شنبه ها هم تا دونیم مدرسه ایم ولی باز مرسی

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      شیمی مبتکران و خیلی سبز از بقیه بهترن ولی نه اینکه آدم از بیخ و بن داغون باشه اول یه جزوه معمولی گیر بیارید اصول کلی رو بخونید لِم کار که دستتون اومد بردی سراغ اینا. چون الان دیگه تیپ بندی سوالا هم عوض شد تو کنور امسال و احتمالا ادامه خواهد داشت. باید از پایه بتونید مسئله رو بفمید و حل کنید . اینقدرم هی اینجاش حفظیه اونجاش حفظیه نکنید با نکات حفظی فقط تو شیمی به درصد مناسبی نمیرسید. همون حفظی ها هم یهو دیدی سال بعد پیچوندشون و ترکیبیشون کرد.!
      ماییم و رخ یار دل آرام و دگر هیچ... ما راست همین حاصل ایام و دگر هیچ

15. Top | #30
      کاربر انجمن

Tajob
      نمایش مشخصات
      من خودم بدون هیچ کتاب تستی...و فقط و فقط با جزوه دبیرم و تستاشون امسال شیمی رو که گفتن آسون نبوده 70 زدم.اونم 26تا جواب دادم که یکیش غلط شد!..با اینکه وقتم کم داشتم...یعنی کمتر از حد نرمالش!!!
      اما چون تکنیک محاسباتی رو هم کنار تدریس شیمی بهمون یاد داده بود...خیلی کمکم کرد!!!
      شیمی رو سعی کنید خوب بفهمید!!!
      نمیتونم رو کتاب تست کتاب خاصی رو معرفی کنم!!چون فقط یه سال مبتکرانو داشتم..که بیشتر تستاش برام آب خوردن شده بود! با توجه به تدریس دبیرم منظورمه!!! والبته بعضی تستاشم سخته غیر طبیعیه!!! یعنی بعضی سوالاش بهتره زیاد روش متمرکز نشید!! و خلاصه گذاشتم کنار مبتکرانو...و فقط تستای دبیرمو بارها و بارها مرور میکردم!! به همراه کتاب شیمی و جزوه!
      من عاشق درس شیمی هستم!
      اگه زمان هایی که تو سایت هستم کمکی میتونستم به دوستان بکنم دریغ نمیکنم!
      و حتما اگه وقت کردم...بعضی از اون تکنیک های محاسباتی رو برای دوستای گل کنکوریم میگم!
      می خندم تا خندیدن یادم نرود،خدا را چه دیدی...!شاید روزی واقعا خندیدم...!!!!:yahoo (1):

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن