خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    1. Top | #1
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

کنکوری موفق، بنده خوب خداست (همایش جنجالی استاد افشار)

همایش کنکوری موفق ، انسان کامل

بنظرت تو این دنیا کی دلش برای کی میسوزه ؟!!
      این سوال سر آغاز سمیناهار (جلسه همراه میان وعده) بزگی بود که سال 2012 در دنیا و در تقابل بین حق و باطل و عدالت و ظلم و مفهوم واقعی زندگی انسان کامل بحث ها و حرف های زیادی رو پشت خودش به وجود آورد.
      عده ای از سردمداران قدرت و ثروت هیچ بدشون نمیاد که این تاج و تخت موروثی برسه به آیندگان شون و بقیه ملل در جهالت خودشون بمونن و بردگی زیر دست این افراد رو کنن و تا دنیا دنیاست این تراژدی غم انگیز به نفع اونا ادامه دار بشه . برام هزار و یک سوال پیش میاد وقتی از بالا به دنیا نگاه می کنم . وقتی نمی تونم بهشون جواب بدم که چرا الان من اینجام ؟ چرا دست اون کودک بجای بودن اسباب بازی ، بریده ای از تکه فلز خمپاره منفجر شده دشمن اش هست ؟ چرا وقتی یک تن و جسم داریم براش رقم به رقم خرج می کنیم ولی برای نیاز روح خودمون و رسیدن به آرامش بازم متوسل شدیم به مسکن ها مادی مثب کسب قدرت و ثروت و نفوذ بیشتر ؟ اگر شما دونستین که آخرش سیاوش مهران برای رسیدن به موفقیتش در کنکور 90 با چه موسسه ای همکاری نکرده، به منم بگین !!! اگر فهمیدین که علامت جمع برای کلمه اژدها چی میشه به منم بگین !!! و بازهم کلی چرایی و چگونگی دیگه .
      ولی فکر می کنم که در نهایت بزرگترین چرایی این دنیای غبار آلود ، آواز خوش گنجشک ها در وقت طلوع آفتاب هست ؛ شاید این هم تلنگری باشد برای اهل خرد که نمازشان در حال قضا شدن است .
      دنیا رو به من و تو خوب و خوش آب هوا تحویل دادن و هرکاری که کردیم و هرچی که شده از خودمون بوده و بس. بنظرت میشه یکبار دیگه اونو از اول ساخت ، طوری که همه چیز سر جا و زمان خودش باشه ... بقول شاعر ، تصور کن ، تصور کن اگه حتی تصور کردنش جرمه ...
      حکایت همون چند تیکه چوب خشک هست و پدرپیر قصه و پسران ؛
      فکر می کنم باید در کنار هم باشیم ؛ تو چطور ؟؟
      بیا از این به بعد بهم قول بدیم و در همین لحظه و در همین جا قدمی هرچند کوچیک برداریم ، فقط و فقط برای کسانی که تو این آشفته بازار به گردن مون حق دارن و برامون قدری دل سوزوندن و بهمون لطف کردن . فکر نمی کنی بزرگترین تشکر از این لطف اینه که با ادامه دادن این زنجیره امید و محبت به دیگران هم تلنگر بزنی .... ؟؟؟ خب پس بسم الله

کارگاه انگیزه و تفکر ی جورایی هست ؛امیدوارم زود قضاوت نکنی . اگه فقط تو فاز منی گوش بده . اما در کل کار در نت خیلی سخت هست ، چون زیر ذره بین آزاد این همه نگاهی و میون دوست و دشمنت باهم هستی و باید حواست خیلی جمع باشه ، چون مخاطب ات خیلی نکته بین هست و می فهمه التماس دعا

دریافت mp3 کارگاه

مژده به کنوریها
      کارنامه اولیه کنکور 93 هم طبق اعلام رسمی سازمان سنجش یکشنبه 12 مرداد میاد ولی حدس می زنیم که مثل سال های قبل از شنبه هم قابل دریافت باشه . برای اولین بارهم 3 دوره کارگاه تخصصی فنون انتخاب رشته با محوریت الگوریتم انتخاب رشته ( شناخت،مهارت ها،قوانین،طرز صحیح انتخاب رشته) رایگان در سایت توسط جناب افشار با حدود 150 دقیقه تدریس و توضیح ارائه خواهد شد . کارگاه ها بگونه ای آموزش داده می شوند که هر داوطلب خود ، مشاور خود باشد و بسیار قدرتمند و مجهز از پس انتخاب آینده خود برآید

منتظر باشید .

مشاوره تحصیلی و کنکور_سایت مشاوره تحصیلی علیرضا افشار

دانلود رایگان همایش های مشاوره ای انگیزشی و آموزشی از سال 90 تا امروز
      www.alirezael.ir
      ویرایش توسط Amiir : 02 مرداد 1393 در ساعت 12:27 دلیل: ببخشید استاد لطفا لینک به بیرون ندید.

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      مرسی استاد .... پرچمت همه جا بالاس :yahoo (94):

استاد جونه من واسه isi دو میلیون پول میدن ؟.... من الان 2 ساله تو فکر نوشتنشم ...چون دانشجو نیستم ( با دلال صحبت کردم گفت از 2 تا 4 میلیون واست درست میکنم )

حرفات خیلی زیبا بود ....

حرف دلم رو زدی تو همایش ...

همه این همایش رو گوش کنید!

هرروزی که بهترازروزهای قبلت باشه،تکه ای ازپازل رویاهای توست که سرجاش قرار میگیره، سعی کن هرروز بهترازروزقبل باشی تاپازل رویاهات روهرچه سریعتر کامل کنی

Sina
      CEO of Iramrich

by the way here's my channel : @MrRich

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن