خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 50
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      سلام . آقا خوبین ؟؟؟
      شما گفتین که :( برنامه ای رو در طول سال پیش مثال زدم که هم پیش و هم پایه رو داشته باشه !)

ازتون یه درخواستی دارم اینه که برنامه ای که بشه تو تابستون ازش استفاده کرد رو بزارین تو همین تاپیک

ممنون لطفا جواب بدین

2. Top | #17
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen.h نمایش پست ها
      سلام . آقا خوبین ؟؟؟
      شما گفتین که :( برنامه ای رو در طول سال پیش مثال زدم که هم پیش و هم پایه رو داشته باشه !)

ازتون یه درخواستی دارم اینه که برنامه ای که بشه تو تابستون ازش استفاده کرد رو بزارین تو همین تاپیک

ممنون لطفا جواب بدین
      براتون یه پ خ فرستادم

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mk.meydani نمایش پست ها
      براتون یه پ خ فرستادم
      میشه برامنم بفرستید.

4. Top | #19
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط jasmine نمایش پست ها
      میشه برامنم بفرستید.
      اصلا همین حا میذارم ...گفتم که :‌

الان تو تابستون بچه ها با برنامه های مختلف میخونند یکی پیش رو میخونه یکی نه ! هر کسی یه جوری ! من هم اون برنامه رو فقط برای مثال گذاشتم برای روش برنامه ریزی ! شما روش رو همون طور یاد بگیرین ....اگه بازم میخواین شرایطتون رو کامل بگین تو همین پ خ با هم صحبت کنیم .

منظور از این تاپیک اینه که روش برنامه ریزی رو هر کسی بفهمه و اون رو برای خودش با توجه به شرایط خودش شخصی سازیش کنه ....این برنامه هم فقط یه نمونه هست ! همین ! شاید عیب هایی هم حتی داشته باشه چون من سعی نکردم زیاد رو محتوای برنامه کار کنم فقط خواستم سیستمش رو بگم که اونم از جایی نگرفتم...صرفا یه سیستم پیشنهادیه.....شرایط آدما با هم فرق داره پس نمیشه یه برنامه برای همه نوشت...در ضمن بهترین برنامه ریز خودتونید .

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اصلا همین حا میذارم ...گفتم که :‌

الان تو تابستون بچه ها با برنامه های مختلف میخونند یکی پیش رو میخونه یکی نه ! هر کسی یه جوری ! من هم اون برنامه رو فقط برای مثال گذاشتم برای روش برنامه ریزی ! شما روش رو همون طور یاد بگیرین ....اگه بازم میخواین شرایطتون رو کامل بگین تو همین پ خ با هم صحبت کنیم .

منظور از این تاپیک اینه که روش برنامه ریزی رو هر کسی بفهمه و اون رو برای خودش با توجه به شرایط خودش شخصی سازیش کنه ....این برنامه هم فقط یه نمونه هست ! همین ! شاید عیب هایی هم حتی داشته باشه چون من سعی نکردم زیاد رو محتوای برنامه کار کنم فقط خواستم سیستمش رو بگم که اونم از جایی نگرفتم...صرفا یه سیستم پیشنهادیه.....شرایط آدما با هم فرق داره پس نمیشه یه برنامه برای همه نوشت...در ضمن بهترین برنامه ریز خودتونید .
      ممنون که برامون وقت گذاشتید
      یه سوال من تاامروز هیچی نخوندم ولی خب دیگه واقعا میخوام شروع کنم اولیتم پیش باشه یاپایه؟
      من مهر میرم پیش ریاضی

6. Top | #21
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط jasmine نمایش پست ها
      ممنون که برامون وقت گذاشتید
      یه سوال من تاامروز هیچی نخوندم ولی خب دیگه واقعا میخوام شروع کنم اولیتم پیش باشه یاپایه؟
      من مهر میرم پیش ریاضی
      خواهش میکنم...فعلا اولویت پایه ...پایه خیلی مهمه حتما تو تابستون بخش زیادیش رو بخونید کامل ...سال پیش وقت برای درسای پیش هست ولی پایه نه زیاد !

خب اگه تازه شروع کردین این تاپیک ها شاید مفید باشن :‌

آموزش نحوه مطالعه دروس کنکور توسط رتبه های برتر

منابع کنکور

آموزش روش های برنامه ریزی روزانه و هفتگی و ماهانه ، توسط رتبه های برتر کنکور سراسری

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      [QUOTE=mk.meydani;222455]خواهش میکنم...فعلا اولویت پایه ...پایه خیلی مهمه حتما تو تابستون بخش زیادیش رو بخونید کامل ...سال پیش وقت برای درسای پیش هست ولی پایه نه زیاد !

معذرت میخوام میشه به این سوالم جواب بدید
      نظرتون درباره ی کتاب حسابان ژرف اندیشان چیه؟

8. Top | #23
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      [QUOTE=jasmine;222456]
      خواهش میکنم...فعلا اولویت پایه ...پایه خیلی مهمه حتما تو تابستون بخش زیادیش رو بخونید کامل ...سال پیش وقت برای درسای پیش هست ولی پایه نه زیاد !

معذرت میخوام میشه به این سوالم جواب بدید
      نظرتون درباره ی کتاب حسابان ژرف اندیشان چیه؟
      تاپیکای منابع زیادن ...ولی خب مسلما کتاب های این انتشارات بیشتر برای امتحانات تشریحی خوبند نه تستی و کنکور !

9. Top | #24
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ایول چه برنامه ای ....
      من خودم امسال که کنکور دادیم یه همچین برنامه ای داشتم برا طول سال ولی با یه تفاوت ...
      من میگفتم مثلا 1.5 ساعت دیف کل مبحث تصاعد ... بعد اینجوری نمیدونم چرا تمرکزم بشدت زیاد میشد
      و اون 1.5 ساعت اندازه 3 4 ساعت جواب میداد .... چون مجبور بودم با تمام قدرت کامل بخونمش !!!
      هرجا که هستید و هر چه که هستید بخاطر آن است که خودتان خواسته اید!!!

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      یه سوالی که برای من توی برنامه ریزی پیش اومده اینه که کدوم یک از این دو حالت زیر بهتره؟
      1)هر روز همه ی درسا رو بخونیم.
      2)توی هفته تقسیمش کنیم.
      مثلا زیست رو که باید هر روز خوند. عمومیا هم که میگن هرچی تکرار بشه بهتره. شیمی...! (اینجوری میشه همه ی درسا!)
      اگه حالت 2 هست با مثال راهنماییم کنید!
      (فارغ التحصیل هستم)(تجربی)
      ممنون میشم راهنمایی کنید و بگین چیکار کنم!
      دیروزو باید دید فردا رو باید ساخت / من یاد میگیرم دنیا رو باید ساخت

11. Top | #26
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AmiR13 نمایش پست ها
      یه سوالی که برای من توی برنامه ریزی پیش اومده اینه که کدوم یک از این دو حالت زیر بهتره؟
      1)هر روز همه ی درسا رو بخونیم.
      2)توی هفته تقسیمش کنیم.
      مثلا زیست رو که باید هر روز خوند. عمومیا هم که میگن هرچی تکرار بشه بهتره. شیمی...! (اینجوری میشه همه ی درسا!)
      اگه حالت 2 هست با مثال راهنماییم کنید!
      (فارغ التحصیل هستم)(تجربی)
      ممنون میشم راهنمایی کنید و بگین چیکار کنم!
      salam . bebakhshid englisi type mikonam . farsi nadare in computer .

hamun tor k tu poste aval goftam behtare ke darsa ro ba tavajoh be hajme mataleb va hamchenin mizane tavajohe morede niaze khodetun taghsim konid . khob moshakhasan baraye yek danesh amuze mamulie tajrobi zist ba tavajoh be ahamiat va hajmesh kheili ahamiat dare va bayad kheili ziad motalee beshe . pas mitunim begim ke bayad har ruz khunde beshe . ye darse dg mese zamin shenasi ya fizik momkene kamtar niaz be khundanesh bashe makhsusan agar moshkelekhasi ba in dorus nadashte bashid . khob mitunid ye ruz dar miun barname bezarid ya inke har ruz vali ye time kamtar . in bastegi be khodetun dare k chetori bekhunid ta bazdeh e bala tari dashte bashin .

movafagh bashid.

12. Top | #27
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pr.Reza نمایش پست ها
      سلام.
      من تجربی میخونم و پشت کنکوری هستم.
      امسال برای آزمون های آزمایشی گزینه دو ثبتنام کردم ولی از برنامه عقب افتادم.و تصمیم گرفتم آزمون یک رو بیخیال بشم و از آزمون دوم به بعد بخونم الانم مخواستم بپرسم که آیا میتونم ان درسهایی رو که عقب افتادم جمع کنم؟میتونم بدون خوندن ان درس ها پایه ای درس های بعدی رو بخونم؟(مثلا توی برنامه نوشته که باید درس 1و2 زیست دوم رو بخونم ول من درس 1 رو نخوندم ایرادی نداره که از درس 2 شروع به خوندن کنم؟)
      ممنون
      salam . man dar morede zist be tanhayi ettelai nadaram . vali ino bayad begam k aghab oftadan az barname nabayad be khatere kam kari pish biad va in ke kam kari konimva be barname narasim va bad be in fekr bioftim k mishe un mabahes ro khund eshtebahe vali age bana be dalili nashod ke un mabahes khunde beshe mishe un mabahes ro ba ye kam ezafe kari dar hafte haye bad jobran kard. shoma age mitunid fasle 1 ,2 zist ro masalan ba ham bkhunid ....vali age vaghean vaght nist va masalan nemishe karish kard un moghe age halate pish niazi dare fasle 1 baraye fasle 2 fasle 1 ro bkhunid va tabiatan vaghte ziadi bara zist bezarid ta jobran she va age halate pish niazi nis mitunid 2 ro bkhunid va 1 ro badan tu barname ja bedin . hatman havasetun be hame ye mataleb bashe . az alan listi doros konid k tush hameye dorus va hameye fasl ha ye una va rize bakhsh ha bashe va jelo har kodum tamame karayi k bara un bakhsh mikonid ro yaddasht konid ta betunid badan befahmid k ru che bakhsh hayi khub kar kardid va che bakhsh hayi kam tavajohi shode beshun .

13. Top | #28
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      میرسیم به تحلیلی !( مثلا ! ) من تو این درس ضعف اساسی دارم ! اصلا نمیفهممش ! باید یه جوری کار کنم که کم کم تو ذهنم جا بگیره ...من برای درسای تخصصی تا حالا دوساعتی وقت میذاشتم حدودا اما این درس رو بارهای قبل این جوری پخش کردم ولی به جواب نرسیدم و تو آزمون قبل کمتر از درسای دیگه زدم ...خب میام هر شب براش یه وقت در نظر می گیرم :
      فایل پیوست 11168
      سلام.ممنونم از اینکه همچین برنامه ریزی توپی رو یادمون دادی.:yahoo (4):
      یه سوال دارم و اونم اینه که دقیقا توی قسمت تحلیلی چه چیزی رو باید بخونم؟و چه مدت؟ببخشید ولی توضیح رو متوجه نشدم.میشه کمی بیشتر توضیح بدی؟
      ممنون میشم.[/QUOTE]

سلام ..خواهش میکنم .

ببینید توضیح در مورد تحلیلی نیست ! همون طور که می بینید نوشتم مثلا !! فرض کنید شما تو یه درس دیگه مشکل اساسی داری . میخوای تو این دو هفته یا سه هفته ی فاصله بین آزمونا خوب بخونیش تا آزمون بعد دیگه مشکل نداشته باشی ! در ضمن درس جالبی هم شاید برات نباشه ! خب اگه بخوای دو سه روز در میون یه پارت 3 ساعتی بذاری شاید واقعا ج نده ! چون خسته میشی از مطلب ...نمیخوای بخونیش و بعد هم سریعا یادت میره چون چیزی نیس که با علاقه یاد گرفته باشی ! میتونی به جای این کار برنامه ی مطالعه ی این درس رو هر روزه کنی ! یعنی زمان پارت رو کم کنی و هر روز اون رو تو برنامه داشته باشی ! این جوری کاملا مستمر و کم کم تو ذهنتون جا می گیره و در ضمن خسته نمیشی از خوندن و تازه تایم بیشتری هم بهش اختصاص دادی !

14. Top | #29
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      مثلا من توی درس ریاضی پیش با دایره و بیضی و هذلولی مشکل دارم ا به اصطلاح زیاد باش حال نمی کنم d: بعد میام توی روزهای هفته تقسیمش میکنم که هرشب یه مقداری ازشون رو بعد از تمام شدن مطالعه بخونم.درسته؟
      قسمت اولش کاملا درسته ولی قسمت آخرش به نظرم یه سوء برداشت شده ! چرا حتما بعد از تمام شدن مطالعه ؟ چون آخر کار نوشتم این رو برداشت کردین ؟

نه ببینید اصن تو برنامه ی من ترتیب خوندن رو نیاوردم ...وقتی می نویسم مثلا اول دیف بعد فیزیک به این معنا نیست که حتما اول دیف میخونم بعد فیزیک ! به ترتیب اولویت نوشتم اینا رو ! همین تحلیلی هم اگه می بینید اون آخره چون میخوام جدا باشه و بدونم که هر روز میخونم . و گرنه دلیلی نیست که حتما بعد از مطالعه باشه ! میتونه یه پارت تو وسط درسا و حتی پارت اول باشه .

15. Top | #30
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      من چون امسال اولین کنکورم نیس ولی حالم از برنامه ریزی بهم میخوره
      برنامه ریزی بری من مشق شب شده ولی هیچ وقت اجرا نمیکنم
      اتاقم پراز کاغذ و دفتره که توش برنامه های اجرا نشده هس

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

چی کارکنم؟

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

آخرین مطالب سایت کنکور