خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

برای 2 سال دیگه بخونم؟ (2 بار کنکور بدم؟)

سلام
      من کنکور 94ـی هستم
      به ذهنم رسیده از الان بخونم برای کنکور 95 و کنکور 94 رو به دید یه کنکور آزمایشی نگاه کنم

کار درستی هست یا نه؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      درود
      من دید
      شما رو داشتم سال اولی که کنکور دادم...90....امسال چهارمین کنکورم بود و ممکنه بازم به آرزوم نرسم
      حالا برداشت آزاد...
      میتونی هر کاری دوست داری انجام بدی ولی یادت باشه بهترین و آسون ترین سال واسه قبولی کنکور سالیه که داری پیش میخونی...
      موفق باشی**
      وبلاگ من:
      POURYA-BLUE.BLOGFA.COM

3. Top | #3
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اشتباهه محض ... تمام تلاشتو بکن برا 94 .. اومدو 95 قانونو عوض کردن ‌ . تو این مملکت همه چی ممکنه ...

Sent from my HTC Desire X using Tapatalk

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      آخه این چه فکریه داداش... این همه تایم داری... ! ..... باور کن خیلی تنبلت میکنه ... چون همیشه (حداقل در ضمی ناخودآگاه ) میگی سال ۹۵ کنکور اصلی منه ... این (۹۴) زیاد مهم نیست... ! اره ... این فکر رو تغییر بده داداش

هرروزی که بهترازروزهای قبلت باشه،تکه ای ازپازل رویاهای توست که سرجاش قرار میگیره، سعی کن هرروز بهترازروزقبل باشی تاپازل رویاهات روهرچه سریعتر کامل کنی

Sina
      CEO of Iramrich

by the way here's my channel : @MrRich

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      عجب تفكرايي ديديم ما تو اين انجمن!
      اين كار اشتباه محضه

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      از الان به فکر 95؟؟؟؟؟؟ قرصاتو فکر کنم برعکس خوردی.خخخخخخخخ
      آخه برادر من.آدم سال اول تو تب و تاب کنکوره بعدش دیگه سست میشه

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نظرم عوض شد!
      ممنون

8. Top | #8
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      این کار واقعا اشتباهه ... فقط فرصتاتو از دس میدی .... کسی از آینده و اتفاقاش خبر نداره پس بهتره از همین فرصتی که داری به خوبی استفاده کنی. چون اگه استفاده نکنی این شکلی میشی آخرش (البته ببخشید تیکه آخر شوخی بود:yahoo (4)
      در آن زمان که امیدت برید از همه جا ، ببین کیست امیدت ، بدان که اوست خدا . . .

خدایا شکرت

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      فقط در همین حد بدون که اگه سال اول برای قبولی تو رشته مورد علاقت به طور مثال 100تا انرژِی بخوای سال دوم 10000 تا انرژی میخوای
      میدونی کنکور سال اول مثل یه بچه شیره اما اگه پشت کنکوری شدی این بچه شیره تبدیل به یه شیر گردن کلفت میشه حالا دیگه خود دانی (برو با مثالم حال کن :yahoo (4)

10. Top | #10
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دوست خوب این فکرارو نکن متاسفانه دوران کنکور هرکی میاد و یه مشاوره ای میده و بچه ها رو در نهایت به این افکار میکشونه که برای رد شدن از سد کنکو تعلل کنن اونقدر هم که فکر میکنی کنکور بزرگ نیست دلیل موفقیت رتبه های برتر حس توانمندی و غلبه به کنکوره ممکنه ایده آل رویایی شما بهترین رشته تو بهترین دانشگاهه اما دلیل بر این نیست که اگه بخاطر اینکه از اول دبیرستان تا الان شاید به شیوه رتبه تاپ کنکور درس نخوندی تا دکتری نمیونی به بهترین دانشگاهه دست پیدا کنی بنابراین برای ایده آلت بجنگ و ترجیحا همون سال اول برو خیلیها بودن که از کارشناسی آزاد ,ارشد بهترین دانشگاهای دولتی رفتن نهایتش اینه دیگه

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن