خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 17
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات

مشاور خوب برای کنکور

درود. دنبال یه مشاور خوب و وارد برای کنکور 94 انسانی میکردم که امسال کاملا باهاش کار کنم. از تبریز باشه بهتره ولی شهر دیگه هم شد اگر کارش خوب باشه مشکلی نداره. قیمتشم زیاد بالا نباشه ممنون

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mariz
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Armin-777 نمایش پست ها
      درود. دنبال یه مشاور خوب و وارد برای کنکور 94 انسانی میکردم که امسال کاملا باهاش کار کنم. از تبریز باشه بهتره ولی شهر دیگه هم شد اگر کارش خوب باشه مشکلی نداره. قیمتشم زیاد بالا نباشه ممنون
      سلام و درود!داداش بهتره مشخص کنی که مشاور حضوری میخوای یا تلفنی هم باشه مشکلی نداری.کدومش؟

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بزرگوار مشاور همونطور که میتونه بهترین راهنما باشه اگ اشتباه انتخاب بشه میتونه باعث سقوط هم بشه

آقایان:

رامین نیکخو
      سید احمد میربلند
      محمدرضا ذاکر
      و...
      ویرایش توسط فاطمه زهرا : 29 تیر 1393 در ساعت 23:27

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amir.N نمایش پست ها
      سلام و درود!داداش بهتره مشخص کنی که مشاور حضوری میخوای یا تلفنی هم باشه مشکلی نداری.کدومش؟
      داداش فرقی نداره فقط به رشته ی انسانی کاملا وارد باشه

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط فاطمه زهرا نمایش پست ها
      بزرگوار مشاور همونطور که میتونه بهترین راهنما باشه اگ اشتباه انتخاب بشه میتونه باعث سقوط هم بشه
      دقیقا منم به خاطر همین این تاپیکو گذاشتم تا یه انتخاب درست کنم

نقل قول نوشته اصلی توسط فاطمه زهرا نمایش پست ها

آقایان:

رامین نیکخو
      سید احمد میربلند
      محمدرضا ذاکر
      و...
      آقای نیک خو رو شنیدم ار کجا باهاشون ارتباط داشته باشم؟

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mariz
      نمایش مشخصات
      داداش فرقی نداره فقط به رشته ی انسانی کاملا وارد باشه
      توی این انجمن وفضای مجازی خب استاد مقدم و استاد افشار خوبن.بیرون هم استاد دیبازر رو قبول دارم.تا حدودی هم فرهپور.
      اگر دوستان تبریز میشناسن معرفی کنن.

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      هرکدوم از این مشاورا سایت دارن.تو اینترنت بگردین سایتشونو پیدا کنین
      و با شمارشون تماس بگیرین.

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amir.N نمایش پست ها
      توی این انجمن وفضای مجازی خب استاد مقدم و استاد افشار خوبن.بیرون هم استاد دیبازر رو قبول دارم.تا حدودی هم فرهپور.
      اگر دوستان تبریز میشناسن معرفی کنن.
      با دکتر افشار از کجا میتونم تماس داشته باشم؟

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mariz
      نمایش مشخصات
      با دکتر افشار از کجا میتونم تماس داشته باشم؟
      از طریق سایتشون.توی اینترنت سرچ کن داداش ،پیدا نکردی بگو پ.خ کنم واست.

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ببخشید ولی به نظرم استاد افشار خوب نیستن ...
      قصد تخریب ایشون رو ندارم ... فقط نظر خودمو گفتم چون چند ماهی باهاشون کار کردم ...

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sama نمایش پست ها
      ببخشید ولی به نظرم استاد افشار خوب نیستن ...
      قصد تخریب ایشون رو ندارم ... فقط نظر خودمو گفتم چون چند ماهی باهاشون کار کردم ...
      دوست عزیز،
      خوب یا بد بودن یه مشاور کاملا نسبیه و ممکنه یکی با یه مشاور راحت نباشه اما نمیشه به راحتی برچسب بد بودن به اون مشاور زد...
      البته من کلا به مشاوره در مقطع کنکور اعتقادی ندارم...
      وبلاگ من:
      POURYA-BLUE.BLOGFA.COM

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pourya_blue نمایش پست ها
      دوست عزیز،
      خوب یا بد بودن یه مشاور کاملا نسبیه و ممکنه یکی با یه مشاور راحت نباشه اما نمیشه به راحتی برچسب بد بودن به اون مشاور زد...
      البته من کلا به مشاوره در مقطع کنکور اعتقادی ندارم...
      بعضی مشاور ها واسه همه خوبن .... خیلی اندک هستند البته این مشاورها

اما اکثر مشاورها به درد دو گروه میخورن ... یکی دانش آموز خیلی قوی ... و یکی دانش آموز ضعیف ...

اکثر مشاورا به درد دسته ی متوسط نمیخورن ... چون مشاورها هم فقط به فکر خودشونن .... انرژیشون رو روی کسی میذارن که مطمئن هستن نتیجه میگیرن ... نه روی کسی که شاید نتیجه بگیرن و شاید هم نتیجه نگیرن .... واسه همین دانش آموز متوسط رو بیشتر سر خورده میکنند ....
      ویرایش توسط sama : 30 تیر 1393 در ساعت 04:19

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن

Romantic
      نمایش مشخصات
      واسه انتخاب مشاور دو نکته خیلی مهمه:
      1-بهش اعتماد داشته باشی 2-مشاورت واست وقت بذاره و بیشتر از کمیت دنبال کیفیت باشه.

من نمونه کار آقای مقدم،افشار،نیکخو،دیب آذر رو دیدم.
      راستشو بگم بعضی ازاین مشاورا بیشتر از خوبی و کیفیت کار اسم بزرگی دارن.و صرفا بخاطر عوامل دیگه مثه حضور در برنامه های تلویزیونی اینقد محبوبن.و اگر برنامهاشون رو ببینی خیلی سادست،مثه بقیه.((البته منظورم این نیست برنامشون باید عجیب غریب باشه))

واسه همین من اولین پیشنهادم اینه اگه واقعا احساس نیاز میکنی برو پیش مشاور!خیلیا الکی میرن پیش مشاور،فقط با این هدف ک مشاور ممکنه معجزه کنه!!!!!((اگه جز این گروهی اصلا سمتش نرو،چون با این کارفقط پولتو دور میریزی))

دو؛ب اسم و رسم هیچکدومشون توجه نکن.حتی اگه مشاور خوبی با این شرایط تبریز هست،از همون استفاده کن.
      این مشاورا هرچی اسمی تر میشن عمدتا کیفیت کارشون میاد پایین.
      مثلا دیب آذر خودش خیلی درجریان کارات نیس(فقط بهت ی برنامه میده) و ی خانوم ( فک کنم منشیش) اون دیگه باهات در ارتباطه.
      ی مشاور گمنام تر،حداقل وقت زیادتری واست میذاره.

اما اگه احساس نیاز میکنی و واقعا سردرگمی و دنبال مشاور نامی و دلسوز هستی،تقریبا میتونم بگم بهترین گزینه همون پیشنهادآقا امیر(( ینی استاد مقدم هس)).ایشون همون کار بقیه(البته ب نظر من بهترشو) بهت ارائه میده.با دوتا تفاوت:
      1- دلسوز تر ه و واسه شاگرداش بیشتر وقت میذاره2- قیمت خیلی مناسب تر نسبت ب بقیه

ی چیز دیگه: قرار نیس اگه بقیه گفتن فلانی خوبه تو قبول کنی!خودت عیارشو بسنج.ازش سوالای با ربط و بی ربط بپرس! کلا ب چالش بکشش بعداگه دیدی واقعا کارشو بلده باهاش کار کن.....
      مشاوره و برنامه ريزي كنكور
      راهنماي انتخاب رشته كنكور سراسري
      ویرایش توسط mohammad^s : 30 تیر 1393 در ساعت 05:29

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sama نمایش پست ها
      بعضی مشاور ها واسه همه خوبن .... خیلی اندک هستند البته این مشاورها

اما اکثر مشاورها به درد دو گروه میخورن ... یکی دانش آموز خیلی قوی ... و یکی دانش آموز ضعیف ...

اکثر مشاورا به درد دسته ی متوسط نمیخورن ... چون مشاورها هم فقط به فکر خودشونن .... انرژیشون رو روی کسی میذارن که مطمئن هستن نتیجه میگیرن ... نه روی کسی که شاید نتیجه بگیرن و شاید هم نتیجه نگیرن .... واسه همین دانش آموز متوسط رو بیشتر سر خورده میکنند ....
      شما باهاشون کار کردین؟ مشکلشون چیه که میگید زیاد خوب نیستن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad^s نمایش پست ها
      واسه انتخاب مشاور دو نکته خیلی مهمه:
      1-بهش اعتماد داشته باشی 2-مشاورت واست وقت بذاره و بیشتر از کمیت دنبال کیفیت باشه.

من نمونه کار آقای مقدم،افشار،نیکخو،دیب آذر رو دیدم.
      راستشو بگم بعضی ازاین مشاورا بیشتر از خوبی و کیفیت کار اسم بزرگی دارن.و صرفا بخاطر عوامل دیگه مثه حضور در برنامه های تلویزیونی اینقد محبوبن.و اگر برنامهاشون رو ببینی خیلی سادست،مثه بقیه.((البته منظورم این نیست برنامشون باید عجیب غریب باشه))

واسه همین من اولین پیشنهادم اینه اگه واقعا احساس نیاز میکنی برو پیش مشاور!خیلیا الکی میرن پیش مشاور،فقط با این هدف ک مشاور ممکنه معجزه کنه!!!!!((اگه جز این گروهی اصلا سمتش نرو،چون با این کارفقط پولتو دور میریزی))

دو؛ب اسم و رسم هیچکدومشون توجه نکن.حتی اگه مشاور خوبی با این شرایط تبریز هست،از همون استفاده کن.
      این مشاورا هرچی اسمی تر میشن عمدتا کیفیت کارشون میاد پایین.
      مثلا دیب آذر خودش خیلی درجریان کارات نیس(فقط بهت ی برنامه میده) و ی خانوم ( فک کنم منشیش) اون دیگه باهات در ارتباطه.
      ی مشاور گمنام تر،حداقل وقت زیادتری واست میذاره.

اما اگه احساس نیاز میکنی و واقعا سردرگمی و دنبال مشاور نامی و دلسوز هستی،تقریبا میتونم بگم بهترین گزینه همون پیشنهادآقا امیر(( ینی استاد مقدم هس)).ایشون همون کار بقیه(البته ب نظر من بهترشو) بهت ارائه میده.با دوتا تفاوت:
      1- دلسوز تر ه و واسه شاگرداش بیشتر وقت میذاره2- قیمت خیلی مناسب تر نسبت ب بقیه

ی چیز دیگه: قرار نیس اگه بقیه گفتن فلانی خوبه تو قبول کنی!خودت عیارشو بسنج.ازش سوالای با ربط و بی ربط بپرس! کلا ب چالش بکشش بعداگه دیدی واقعا کارشو بلده باهاش کار کن.....
      واقعا از راهنماییت ممنونم..

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      فکر میکنم بهتر باشه توضیح ندم ... چون ایشون هم در این سایت فعالیت دارن ....
      به قول دوستمون بنده از نقطه نظر خودم گفتم ...
      بنده ایشون رو مناسب واسه خودم ندیدم ...

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      سلام، نماز روزه هاتون قبول
      من دو تا مشاور تو تبریز میشناسم، ولی نمیدونم تو رشته انسانی هم کار میکنن یا نه. آقای کامران صداقت ، آقای کامبیز زیرک کار.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن